13 червня 08:00
Час відправлення
13 червня 22:30
Час повернення
Є вільні місця!
400 UAH
440 UAH
Замовити місце

Наша Вінниччина. Бар. Шаргород. Рожевий палац

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 260 км.

Ми засиділися вдома, тому саме час знайомитись з красою Вінниччини. Наш край багатий на колоритні місця, пам'ятки архітектури і чарівну природу. Поруч з нами стільки краси, що і не уявити, але ми спробуємо. За один день ми познайомимось з двома містами малими за розмірами, але з великими історією. Побуваємо у палаці, який за 200 років змінює всій облік з кожним новим господарем. Побачимо величезну долину диких примхливих квітів. А на завершення суштуємо домашні страви з медом і варенням.

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Катерина Власюк
(063)628-32-01
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Шаргород

Снітків

Бар

Чернятин

Вінниця

Про подорож

Шаргород

Першою точкою нашої подорожі стане невелике містечко Шаргород. Цей крихітний районний центр неначе машина часу, що дозволяє зазирнути нам у світ єврейських містечок Поділля. Спокійним кроком, роздивляючись деталі міста з історією ми вирушемо на екскурсію. Гід розповість нам про життя яким воно було колись, про те як живуть сьогодні і які плани на майбутнє. Це гарна змога познайомитись з містом і при нагоді повернутися сюди ще раз.

Не зважаючи на невеликі розміри міста воно має у собі велику душу, що формувалась з плином довгих років. Шаргород, неначе навмисно для нас, зберіг в собі дух і шарм минулих століть. Це сьогодні містечко можна назвати провінційним, а у XVI-тому столітті польський король Стефан Баторій наказав побудувати тут фортецю канцлерові Яну Замойському. Для її будування було запрошено італійського архітектора. І хоча до сьогодні фортеця, нажаль, не зберіглась в первозданному вигляді, але її мури не дають забути наскільки це місто давнє.

Шаргород займав важливе місце у торгівлі. Повз місто прокладалися торгові шляхи, тому тут було багато екзотики, іноземців та грошей. Де змішання культур - там завжди є цікаві історії, байки та свої герої. Разом із торгівлею у місті з'явилось багато євреїв і Шаргород сміливо можна було назвати їх осередком. Дуже скоро тут було побудована синагога, яка стала частиною оборонної системи міста. Найстаріші і одна з найпривабливіших синагог в Україні пережила багато окупацій, обвал, але сьогодні не використовується за своїм прямим призначенням.

Останньою точкою в Шаргороді буде "Рафінад". Колись це був цукровий завод, який складав важливу економічну частину міста. Але коли цукроварню закрили, то на її залишках відкрили цілий комплекс, що сприяє розвитку туризму та культури міста. Тут є готель, ресторан, велика і гарна територія для прогулянок, а найголовніше це те що колишня промисловість стала мистецьким майданчиком де проводять фестивалі. 

Буде приємно тут зупинитись після екскурсії і відпочити блище до природи. Тут можна власштувати пікнік, тому беріть з собою щось смачненьке.

Поле ірисів

Іриси або, як їх ще називають, півники в дикій природі досить примхливі. Саме через це ми не можемо бути впевнені, що цього року вони розквітнуть. Але якщо нам пощастить, то ми точно не пропустимо це видовище. Адже у 100 км від Вінниці на майже 14 гектарах заболоченої місцевості ростуть дикі болотні іриси. Вони досить рідкісні і тому знаходяться під охороною. Тут з ними пов'язують легенди і повір'я. 

Період коли цвітуть болотні іриси кінець травня - початок червня, тому ми надіємось, що нам пощастить побачити на цю красу. Почуємо місцеві легенди, сфотографуємось і звісно подихаємо свіжим повітрям з ароматом квітів.

Увага! Ми плануємо відвідати долину, але якщо цього року іриси не зацвітуть ми з вами не будемо гаяти часу і поїдемо далі знайомитись з Вінниччиною.

Бар

У Вінницькій області є невелике і компактне містечко Бар. У нього давня історії і про це свідчать численні пам'ятки архітектури. Не у всі часи, нажаль, шунували таку спадщину. Але зараз місцева влада та самі жителі відновлюють пам'ятки давніх часів. Бар все більше стає привабливим для туристів.

Міський парк виріс на одній із таких архітектуриних пам'яток - на руїнах Барської фортеці. Від колишньої могутньою споруди на сьогодні лишились тільки рештки фундаменту, що поросли пишними травами і кущами. Про мудрість історичних подій, які бачили ці стіни, розкаже нам місцевий екскурсовод. Він проведе нас найцікавішими місцями цього невеликого міста, розкаже як місто жило колись і живе зараз. Це стане приємним знайомством з містом Бар.

Рожевий палац

Неподалік Вінниці, у селі Чернятин, красується вже 200 років палац Вітославських-Львових. Він не тільки зберігає в собі історію та приймає туристів, але й є аграрним коледжом. Цей палац палац був побудований у канонах тодішньої архітектурної моди - у стилі неоготики.

  З кожним новим господарем палац змінювався, але з первісного вигляду до сьогоднішньго дня незмінними залишились ліпнина, цікава кам'яна підлога, мармурові леви, що охороняють вхід, частина пінаклів (декоративних башточок), стрільчані вікна. А оновлений рожевий колір робить цей палац особливим і ще більш привабливим для туристів.

Від досвідченого екскуросовода ми дізнаємося про двохсотлітню історію палаца, таємниці господарів та сучасність палацу. Ми пройдемося залама та коридорами, відвідаємо парк поруч.

Місцеві господині мають золоті ручки і приготують нам смачну легку вечерю. Разом з тим ми продегустуємо мед і варення власного виробництва і зможемо його тут придбати. 

Організаційний збір


Учасники Клубу 400 UAH
Новачки 440 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 03 червня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • вхід у рожевий палац - 10 грн;
 • вечеря і дегустація меду - 20 грн.;

Програма подорожі


Субота 13 червня :
08:00 - 08:00 виїзд з "карманчика" напроти центрального автовокзала
10:00 - 12:00 екскурсія містом Шаргород. Ми обійдемо найвизначніші місця
12:00 - 13:00 обід. Давайте влаштувати пікнік і познайомимось ближче
14:00 - 15:00 поле диких ірисів. Зробимо гарні фотографії та послухаємо місцеві легенди пов'язані з півниками
16:00 - 18:00 екскурсія містом Бар. Познайомимось з містом та його історією. Прогуляємось вечірнім Баром.
19:00 - 20:00 відвідаємо рожевий палац Вітославських-Львових.
20:00 - 21:00 повечеряємо домашніми стравами і продегустуємо мед та варення
21:00 - 21:00 відправлення додому
22:30 - 23:00 орієнтовний час прибуття додому

Транспорт

 • Бус 20 місць
12 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.