27 червня 01:30
Час відправлення
29 червня 02:30
Час повернення
Є вільні місця!
1250 UAH
1380 UAH
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

Краса українського Полісся

Тип: Походи, Екстрим, Екскурсії, Розваги, Дегустації
Буде підкорено: 900 км.

Друзі, вирушаємо досліджувати українське Полісся! Ми побуваємо у Чернігові - північній столиці України, старовинному, затишному та атмосферному місті, місті легенд і колисці прадавніх храмів. Спробуємо смачні чернігівські страви, пиво та наливки. На другий день нашої мандрівки цілковито поринемо у природу, на нас чекають цікаві пригоди у Міжрічинському парку! Ми перетворимось на справжніх екотуристів! Їдемо малою групою! Отже, вперед за пригодами!)))

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Аліна Малишева
(093)943-31-05
(098)847-42-15
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Київ

Чернігів

Міжрічинський парк

Вінниця

Про подорож

 

Чернігів - місто легенд

  Чернігів - північна столиця України, старовинне, затишне та атмосферне місто, місто легенд і колиска прадавніх храмів. Місцеві та часті гості називають його просто Че. Сьогодні в кожному куточку України ви зустрінете в історії спомин чи епізод про це величне місто!

  Перша писемна згадка про Чернігів датується ще 907 р. Поза сумнівами, це було друге місто Київської Русі за економічним і культурним значенням, крім того, у часи свого розквіту це було одне з найбільших міст тогочасної Європи – 2 км і 25 тис. населення. Тут правив брат Ярослава Мудрого – Мстислав Хоробрий.

   Досі в регіоні панує атмосфера старовини, віє духом великої Київської Русі, стародавнього Чернігівського князівства. Над чудовою Десною м’яко стеляться легенди про вдалі подвиги славного козацтва, Гетьманщини, духовної скарбниці Святого Антонія.

  Численні пам’ятки Чернігова демонструють сакральну, архітектурну, історичну міць регіону  минулих епох. Її епіцентром є Дитинець, Чернігівський Вал – масивна фортеця на верхньому плато правого берега зачарованої Десни. Саме тут було зосереджено велику кількість будівель – житлові квартали, церкви, базари, кладовища і, звичайно, кріпосні стіни.

Антонієві печери

  Антонієві печери в Чернігові - пам’ятка підземної культової архітектури XI-XIX століть. Засновані вони в 1069 році як печерний християнський монастир князем Святославом Ярославичем і відомим церковним діячем давньоруської доби - прп. Антонієм Печерським. Для одних це – християнська святиня, для інших – примітний зразок підземної архітектури, для третіх – притулок привидів… Сьогодні Антонієві печери є комплексом підземних споруд, що складається з церков святого Антонія, святого Феодосія Тотемського, Ніколи Святенника, каплиці з похованнями, келії Антонія та кімітірії, сполучених між собою галереями. Загальна їх протяжність складає майже 350 метрів, і розміщені вони на трьох рівнях. Хоча скільки їх насправді, досі ніхто не знає.

  Вхід у Антонієві печери оплачується додатково: дорослі - 30 грн., студенти та діти шкільного віку - 15 грн.

Чернігівський пивзавод та дегустація

  Історія марки «Чернігівське» починається у 1988 році, коли Чернігів готувався святкувати 1300-річчя. Ця марка з’явилася в результаті багатомісячної роботи колективу Чернігівського пивоварного заводу «Десна», з розробки рецептури нового пива, яке назвали на честь міста-іменинника. Ми побуваємо на самому заводі, побачимо процес виробництва та продегустуємо декілька сортів пива:)

  Вартість екскурсії на Чернігівському пивзаводі з дегустацією - 60 грн.

  Зверніть увагу! До екскурсії на Пивзаводі допускаються особи віком від 18 років. Врахуйте це, якщо Ви бажаєте долучитись до подорожі разом з дитиною.

Варенична "Балувана Галя" - чернігівські страви!

  А ви знаєте, що таке традиційна чернігівська кухня? Так, це – наваристий борщ, деруни і, звичайно, вареники: зі шкварками, картоплею, м'ясом. І вареники з вишнею! Смакота! А ще у вареничній подають домашні настоянки, які є не тільки натуральними, а і корисними. Найпопулярніші: на вишні, медовуха та хріновуха.

  Оскільки ми проживатимемо в самому центрі міста, ввечері буде можливість прогулятись самостійно і остаточно полюбити цей куточок України.

Регіональний ландшафтний парк "Міжрічинський"

  На другий день нашої мандрівки ми цілковито поринемо у природу, на нас чекають цікаві пригоди у Міжрічинському парку! Ми перетворимось на справжніх екотуристів і будемо досліджувати наше Полісся. А супроводжувати нас буде особисто директор парку - Андрій Сагайдак.

  Міжрічинський парк – це край соснових лісів, льодовикових піщаних дюн і заповідних непрохідних боліт, що розкинувся між Дніпром та Десною.
  Парк є об’єктом природно-заповідного фонду України, що створений для збереження рідкісних видів тварин, рослин та унікальних природних ландшафтів регіону.

  На цій велетенській природоохоронній території, площа якої перевищує сто тисяч гектарів, поєднані найрізноманітніші краєвиди – від тайгових мохових боліт і борів-чорничників, до квітучих лук та заплавних дібров. Цей край є прихистком для рисі, лося, сірого журавля.

Інтерактивний Музей лісових промислів

  У великій зрубній дерев’яній хаті зі справжньою піччю розташований місцевий музей. Колекція предметів старовини, зібрана по навколишніх селах, включає мисливські та рибальські знаряддя, деревообробні інструменти, інвентар бджолярів-бортників, вироби із дерева та лози, копії саморобної холодної зброї лісовиків, традиційний народний одяг. Музей невеликий, проте усі предмети його колекції доступні для відвідувачів, їх можна узяти в руки, спробувати покористуватись інструментами, сфотографуватись у старовинному вбранні – усе щоб відчути атмосферу традиційного побуту поліщуків. А ще господар пригостить нас поліськими настоянками!

  Ми пройдемось екологічними стежками Міжрічинського парку – це невеликі, до 2 км завдовжки, прогулянкові маршрути, прокладені через цікаві природні об’єкти.

Пікнік на галявині

  Під час обіду ми влаштуємо пікнік на галявині, наваримо чаю на вогнищі, зможемо посмажити сало та ковбаски, послухаємо цікаві історії від пана Андрія. Їжу беремо з собою з дому.

Екостежка "Бондарівське болото"

  Після обіду на нас чекають божевільні красоти незайманих заповідних боліт. Одягнувши спеціальне гумове взуття довжиною до стегон, ми прогуляємось практично по воді, відчуваючи невагомість. Буде весело!)))

  Веселі відео з покатушок на болоті можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=BwU9yG5MPe4

https://www.youtube.com/watch?v=iZVJ6GoW6OI

  Екскурсія у Міжрічинському парку оплачується додатково - 100 грн./особа.

Як підготуватись до подорожі?

  Для прогулянки парком необхідно мати з собою зручний одяг по погоді, найкраще спортивний, обов'язково спортивне взуття, а також головний убір від сонця. Для особистих речей варто мати маленьку сумку або рюкзак, як для походу. Беріть з собою кружку та їжу для пікніка з дому або ж зможемо придбати щось у Чернігові. Про всяк випадок також варто взяти дощовик. Гумові чоботи для прогулянки болотом нам дадуть на місці. І не забудьте про гарний настрій:)

#впередзапригодами

Відповідальний організатор: Малишева Аліна (093)943-31-05 та (098)847-42-15, Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Україна" в Чернігові
3-місний (напівлюкс з двома роздільними ліжками та невеликим диваном) 2-місний (стандарт двохмісний, з роздільними ліжками)
Учасники Клубу 1250 UAH 1300 UAH
Новачки 1380 UAH 1430 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 червня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелі (одна доба);
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхід у Антонієві печери: дорослі - 30 грн., студенти та діти шкільного віку - 15 грн.;
 • екскурсія на Чернігівському пивзаводі з дегустацією - 60 грн.;
 • екскурсія Міжрічинським парком - 100 грн.;
 • особисті витрати та харчування;
 • за бажанням можна замовити сніданок у готелі - 100 грн./особа (вказуйте під час реєстрації);

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 7 років. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 27 червня :
01:30 Збір в карманчику напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 01:30. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
09:00 - 13:00 Орієнтовне прибуття в Чернігів до 09:00. Екскурсія містом та відвідування Антонієвих печер.
13:00 - 14:00 Час на обід. Завітаємо у Вареничну "Балувана Галя". Скуштуємо смачних чернігівських страв та домашніх наливок.
14:30 - 17:00 Екскурсія Чернігівським пивзаводом та дегустація пива.
17:30 Поселення в готель орієнтовно до 17:30. Потім вільний час та вечір знайомств:)
Неділя 28 червня :
08:00 - 09:00 Сніданок та виселення з готелю. Виїзд до Міжрічинського парку.
10:00 - 13:00 Екскурсія Міжрічинським парком, під час якої ми будемо досліджувати екостежки та відвідаємо музей лісових промислів.
13:00 - 14:00 Пікнік на галявині. Наваримо чаю на вогнищі, посмажимо сала чи ковбасок та відпочинемо.
14:00 - 18:00 Продовжуємо нашу прогулянку та йдемо досліджувати заповідні болота. На завершення милуємось вечірніми краєвидами!
18:00 До 18:00 (19:00) збір біля автобуса. Старт додому.
Понеділок 29 червня :
02:30 Прогнозоване повернення додому до 02:30 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
16 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Україна" в Чернігові
17 вільних місць із 21

Готель «Україна» - сучасний тризірковий готель в центрі Чернігова. Ми проживатимемо у комфортабельних номерах категорії стандарт та напівлюкс. Номери з власною ванною кімнатою, кондиціонером, безкоштовним WI-FI.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожей

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.