11 липня 04:00
Час відправлення
11 липня 22:00
Час повернення
Є вільні місця!
570 UAH
640 UAH
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

Місця Сили - Тотоха та Богуслав

Тип: Екскурсії, Релакс, Оздоровлення
Буде підкорено: 550 км.

Друзі, а чи чули Ви про езотеричний туризм? Чи були в Місцях Сили, які допомагають людині звернутися до таємниць природи, через космічний зв'язок і досконалу енергію розкрити секрети буття? Ці місця володіють особливою енергетикою, яка допомагає людині краще зрозуміти своє власне «Я», розкрити особливості самосвідомості і своєї душі. Тож давайте разом відправимося в унікальну подорож, місцями, які сприяють нашому духовному піднесенню.

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Біла Церква

Медвин

Богуслав

Вінниця

Про подорож

Гора Тотоха

 Неподалік від Богуслава у мальовничій місцевості розкинулося село з віковою історією та дивовижною назвою — Медвин. Перші згадки про нього датуються ще XII століттям. Неподалік від цього місця, посеред поля височить пагорб, вкритий травою та духмяними квітами, на схилі табличка — Городище, пам’ятка археології. Це гора Тотоха, або її ще називають українським Тибетом. За легендою колись тут протікала річка Хоробра, а на місці городища був причал для суден. 

 Зараз це місце облюбували екстрасенси та біоенергетики зі всього світу, за їх твердженнями гора Тотоха є одним із найпотужніших центрів позитивної енергії планети - «пупом Землі», рукою Бога,  «відкритим каналом», аналогічним Алтаю або Тибету. Відомо, що колись на вершині гори знаходилося слов'янське святилище, а встановлювали їх тільки в місцях з особливо сильним енергетичним потоком!

  На гору Тотоха приїжджають, за виконанням бажань, змінами у житті та натхненням. Майже у будь-якій своїй точці Тотоха виділяє позитивну енергію. На вершину потрібно підніматися із чистими думками та позитивними емоціями. На цій горі людина підживлюється енергією і відпочиває. Самопочуття поліпшується, розум прояснюється, відбувається розширення біополя людини. Одночасно вирівнюється потенціал енергетичних точок в людському організмі, і відновлюються енергетичні структури біополя. Після того, як Ви приїдете додому почнете помічати зміни у Вашому житті, питання, які довгий час не давали душевного спокою, почнуть вирішуватися самі собою, а можливо відкриєте у собі нові таланти! 

  І навіть якщо Ви не вірите у чудодійні властивості гори, а на вершині відчуття будуть звичайними, це не є приводом для того, щоб впадати у відчай. Чарівні картини українського лісостепу, неймовірно чисте повітря та кришталева вода з джерела біля підніжжя Тотохи, Вам гарантовані!

Богуслав

  Крім чарівної назви, Богуслав приваблює мандрівників інтригуючою історією і визначними місцями. Дивовижні архітектурні пам'ятки, круті береги річки Рось і надзвичайна атмосфера цього містечка не залишать байдужим нікого.

 Перше знайомство з Богуславом ми розпочнемо з найстарішої та унікальної будівлі міста, що є нетиповою для Центральної України - Кам'яниці, побудованої в 1726 році. У будівлі глибокі підвали, потужні двометрової товщини, стіни першого поверху, а на другий поверх ведуть старовинні колоритні дерев’яні сходи. Бронзовий пам’ятник засновнику міста, Ярославу Мудрому гостинно розташувався на маленькій алеї навпроти Кам’яниці. Гранітний постамент прикрашений таким же орнаментом, як і на саркофазі Ярослава Мудрого в Софії Київській.

  Є в Богуславі і пам’ятник жорстоким гонінням євреїв у радянські часи. Він не стоїть на видному місці, він лежить прямо під ногами. Бордюри недалеко від міської адміністрації вимощені надгробними плитами з єврейських кладовищ. Після Другої світової війни для відновлення міста, незважаючи на протест єврейської громади Богуслава, були використані могильні плити.

 Здалеку підносяться над містом купола діючої Троїцької церкви XVIII століття. Побудована вона в стилі пізнього класицизму. Сучасна Троїцька церква відреставрована, доглянута і просто потопає в квітах і зелені.

 Пройшовши стежкою далі річки і піднявшись на пагорб, ми потрапляємо на територію діючого Свято-Миколаївського чоловічого монастиря XVII століття. Активну участь в будівництві храму прийняв наказний гетьман Самуїл Самусь. Монастир пережив на своєму віку пожежі та руйнування. Був він і греко-уніатським, і православним храмом. У 1799 році на місці згорілої дерев’яної церкви побудували нову кам’яну. Майже 70 років при монастирі було духовне училище. Після революції храм перестав діяти. З 1929 року в храмі розмістився дитячий будинок, потім гуртожиток Богуславського педагогічного училища.

 У квітні 1993 року монастир почав знову діяти. Сьогодні це величезний будинок з червоної цегли, увінчаний церковними банями. Пройшовши через двір, повз господарські будівлі монастиря, потрапляємо в одне з найкрасивіших місць Богуслава. Скромна дерев’яна лава над урвищем … Звідси, з висоти монастирського пагорба, видно весь Богуслав: затишні будиночки над водною гладдю давньої річки Рось, гранітні скелі і пороги, валуни, зелені береги.

  Над красунею Россю височіє пам’ятник Марусі Богуславці, легендарній дівчині, яка врятувала від турецької неволі більше 700 українських козаків. Кажуть, що пам’ятник героїні, оспіваної в народних піснях, стоїть на місці, де стояла в XVII столітті Покровська церква. У цій церкві був священиком батько Марусі Богуславки. А нижче за течією є ще одна визначна пам’ятка Богуслава — Міст Любові. Підвісна металева конструкція розмірено і тихо розгойдується в такт крокам. Внизу тече красуня Рось. На перилах закохані кріплять замки — символ свого кохання. Міст був побудований ще у радянські часи, а на його урочистому відкритті співала знаменита Ніна Матвієнко.

  Є в Богуславі і унікальне місце, яке в народі називається «Яма». Тут, на річці Рось, посеред міста, знаходиться унікальний геологічний пам’ятник природи — оголення граніту. Скелі над річкою висотою близько 12 метрів, сірі гранітні камені посеред річки і на берегах утворюють затишне, мальовниче і дуже глибоке місце, справжня знахідка для любителів плавання. Місцеві люди кажуть, що після купання у "Ямі" вони відчувають потужний прилив сил, а біоенергетики певні, що саме тут є вихід потужної енергії! Тож не забудьте взяти купальники, щоб остаточно і назавжди змити увесь негатив)!

Формат одягу: спортивне взуття (якщо будуть дощі, то не зайвими стануть гумові чоботи, щоб не замастившись полем дійти до Тотохи) зручний одяг, по погоді; купальник, будемо робити купці-ляпці в Богуславі; толстовку або вітровку, навіть у спеку на горі може бути вітряно; головний убір; дощовик.

Що з собою мати: їжу та водичку - ми будемо мати час для пікніка; рушник; крем від засмаги; каремат; техніку для файних фотографій; рюкзак; особисту аптечку; гарний настрій.

Відповідальний організатор: Гаращук Ірина (096)34-90-900 

Організаційний збір


Учасники Клубу 570 UAH
Новачки 640 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 28 червня 00:00 Орг. збір зросте на 40 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний супровід;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування: комплексний обід - 100 грн.;
 • власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Тур Клуб не несе відповідальність за погоду та природні явища. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.

Програма подорожі


Субота 11 липня :
04:00 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 04:00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
09:00 - 10:30 Орієнтовно прибуття у село Медвин. Відпочиваємо, насолоджуємося красою природи, заряджаємось позитивною енергетикою на горі Тотоха, тут кожен знайде своє місце, яке подарує гармонію і радість. Також біля Гори росте багато цілющих трав та квітів, що мають цільщі властивості.
11:00 - 12.00 За бажанням комплексний обід в Богуславі.
12:30 - 17:00 Екскурсія містом Богуслав та вільний час на купання і відпочинок.
17:00 Збір біля автобуса. Виїзд на Вінницю.
22:00 Орієнтовне прибуття до Вінниці о 22:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан 31*
29 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.