05 вересня 06:00
Час відправлення
05 вересня 21:00
Час повернення
Залишилось місць: 8
405 UAH
445 UAH
Замовити місце

Заповідна Вінниччина

Тип: Екскурсії, Дегустації
Буде підкорено: 360 км.

Такою Вінниччину ви ще не бачили! В цій мандрівці ми зібрали багато чого прекрасного з префіксом - НАЙ, та багато корисного з префіксом - ЕКО. Побачимо одне з семи чудес, Вінниччини, прокатаємось найдовшою в Україні вузькоколійкою, прогуляємось заповідною екостежкою і побачимо справжню реліктову рослину дольодовикового періоду. А ще продегустуємо молочну продукцію з ековиробництва та справжній мед з заповідних лугів.

Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Гайсин

Тростянець

Чечельник

Про подорож

Скільки цікавого та невідомого нам підготувалла Вінниччина і які національні парки  з ендемічними червонокнижними рослинами та тваринами вона ретельно оберігає? Ми намагаємось більше розвивати локальний туризм, аби ознайомити всіх з нашим природним та історичним надбанням. А також хочемо показати, що не все ще втрачено. Люди тут роботящі і люблять свій край, тому всяко намагаються зберегти і примножити те, що мають. Вони відкривають нові екомаршрути заповідними зонами або будують тут екологічночисті роботизовані підприємства. Місця, які ми відвідаємо мало відомі на стільки, що дуже важко знайти фото всіх об'єктів. Отже ми в цій подорожі будемо першовідкривачами і справжніми дослідниками рідного краю. Далі попорядку.

Чи знали ви, що на Вінничині є раритетна вузькоколійна залізниця, яка є однією з чотирьох існуючих та найдовшою в Україні? 

Вузькоколійки набули популярності під кінець 19 ст. з однієї банальної причини – їх зведення було набагато дешевше, ніж стандартної залізниці. Кинути тимчасову гілочку до свого заводу, а потім так само розібрати – узагалі не питання. Для пасажирських перевезень їх прокладали також тимчасово, з перспективою поступового переходу на широку колію.

Місцеві люблять свій маленький поїзд і називають його "кукушка". Скільки ще прослужить вузькоколійка і чи зможуть наші нащадки прокататись національним парком в раритетних вагончиках, невідомо. Отже, по вагонах! Ми відправляємось в захопливу подорож. Дивимось у вікна, любуємось краєвидами та фотографуємо. Потяг нас повезе територією національного парку "Кармелюкове Поділля"

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» на Вінниччині є єдиною природно-заповідною територією вищого рангу. це перший національний природний парк у Вінницькій області. На території парку виявлено ряд рідкісних видів тварин, таких як: борсук, кіт лісовий, горностай, орел-карлик, балобан, мідянка, жук-олень.

Також тут є багато червонокнижних рослин. Але справжнім скарбом парку є - відкасник татарниколистий. 

Для Вінниччини це унікальна знахідка. Відкасник — релікт, який дійшов до нас з часів дольодовикового періоду, коли на Україні панував субтропічний середземноморський клімат. Цю прекрасну рослину можна побачити лише в чотирьох куточках нашої планети і ми матимемо можливість познайомитись з цією древньою реліктовою квіткою, якій більше 70 мільйонів років. Цвіте один раз у житті, тоді гине. Цікаво, що в холодну погоду відкасник закриває листя, а всередині зберігається температура вища, ніж ззовні, на 5–6 градусів.

Ми з вами прогуляємось лісовою екостежкою. Будемо слухати розповідь супроводжуючого, спів пташок та шелестіння листя в кронах вікових дерев. Це рай на землі.

Однією із перлин, зі списку об’єктів, віднесених до «Перлин Поділля», є храм Покрови Пресвятої Богородиці, який входить в сімку чудес Вінниччини. Знаходиться у мальовничому селі Каташин. Його збудували у 1778 р. на місці церкви, спаленої татарами. Ця козацька церква дерев’яна, збудована без жодного цвяха. У ній знаходиться старовинна ікона Божої Матері «Ченстоховської», яка місцевими жителями вважається чудотворною. 

Ми відвідаємо містечко Чечельник. Ви будете приємно вражені, побувавши у Свято-Михайлівському храмі, який славиться 52-х метровою дзвіницею – найвищою у Вінницькій області. Новий храм є одним з найкрасивіших на Поділлі, а, можливо, і всієї України. 

Також ми відвідаємо «Санктуарій Матері Божої Чечельницької», який є  третім на Вінниччині санктуарієм Римо-католицької церкви. Ми побачимо у головному вівтарі цього храму  копію ікони Ченстоховської Божої матері, намальовану невідомим малярем у XVIII ст., освячену Папою Римським Іваном Павлом ІІ у Римі.

Католицький костел в Чечельнику вже 200 років є місцем зібрання паломників.  В давніх історичних книгах пишуть, що  люди приходили здалеку,  навіть із Херсонської губернії.  Тут сталося багато зцілень та чудес.

Ми поїдемо у село Куренівка до центру старообрядництва "Куренівське Тримонастир'я". Першими поселенцями в селі були старообрядці. У 1675 році тут був заснований Куренівський Нікольський чоловічий монастир, який став важливим центром старообрядництва.  Ці старообрядці такі таємничі, що google навіть немає світлин, аби вам показати) Будемо досліджувати)

Ну і далі нас чекає ековиробництво молочної продукції. Село Каташин здивує сучасним,  модернізованим тваринницьким комплексом «Villa Milk», який ламає усі стереотипи про те, якою може бути ферма в українському селі. Сприятливі і комфортні умови для корівок, сучасне роботизоване обладнання, побутові зручності створюють такий собі коров’ячий готель.

Завод працює на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє виробляти всі види молочних продуктів. На фермі утримують стадо молочних корів голштинської породи. Шведи, чиє обладнання стоїть на фермі, кажуть, що корова повинна бути щасливою, тоді вона буде давати якісне і солодке молоко. Корови як на курорті. Їх годують спеціально підібраним, збалансованим раціоном, миють, чухають і роблять масаж. Вони утримуються у чистоті та ідеальних для їхнього здоров’я умовах. Для того, щоб молоко було смачним вмикають під час доїння для худоби музику. Корови утримуються без використання гормонів росту, лактації, генно-модифікованих кормів та синтетичних домішок у корми. Тут роблять ставку на натуральність, тому молочні продукти якісні, смачні та корисні.

Хочете продегустувати смачної молочної продукції з префіксом ЕКО? Буде у нас дегустація) І не тільки ЕКОмолочки, а й ЕКОмеду.

Програма подорожі може змінюватись відповідальним організатором з метою покращення мандрівки, або в зв'язку з іншими непередбачуваними обставинами.

Друзі, беріть з собою зручний одяг та взуття, адже частина нашого маршруту буде проходити заповідною стежкою. Також необхідний запас питної води і головний убір. 

Організаційний збір


Учасники Клубу 405 UAH
Новачки 445 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • обід на природі (вартість уточнюється, приблизно 100 грн.);
 • проїзд вузькоколійкою (вартість уточнюється, приблизно 20 грн.);
 • дегустація молочної продукції на ЕКОвиробництві (вартість уточнюється);
 • особисті витрати;

Програма подорожі


Субота 05 вересня :
06:00 старт з кишеньки напроти центрального автовокзалу.
06:00 - 09:00 переїзд до с. Жабокричка, зустріч з гідом.
09:00 - 11:30 відвідуємо храм в с.Каташин та сучасну роботизовану молочну ферму, дегустація, можливість придбання молочної екопродукції
12:00 - 12:45 обід на рекреаційному пункті ( територія національного природного парку)
12:45 - 13:00 переїзд до залізниці
13:05 - 13:20 переїзд «Кукушкою» до зуп.Куренівка
13:30 - 15:00 піша екскурсія територією НПП «Кармелюкове Поділля», відвідування центру старообрядництва «Куренівське Тримонастир'я»
15:00 - 16:00 переїзд від с.Куренівка до заказника «Терещуків яр»
16:00 - 17:00 екскурсія заказником «Терещуків яр»
17:00 - 17:20 переїзд до смт.Чечельник
17:20 - 18:30 екскурсія по Чечельнику: відвідування Свято-Михайлівського храму, костелу св.Йосипа-Обручника
18:00 - 21:00 переїзд до Вінниці
21:00 орієнтовний час приїзду до Вінниці

Транспорт

 • Volvo 35
8 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Іван - 01 травня 14:49
Схоже одна з «Перлин Поділля» уже нажаль не актуальна, https://vezha.ua/na-vinnychchyni-viryany-moskovskogo-patriarhatu-demontuvaly-starovynnu-kozatsku-tserkvu-foto/.
Олена - 05 травня 01:26
Ми теж хочемо 30.05 у подорож по Вінниччині! Пишіть як будуть якісь варіанти участі - 2 або 4 місця)
Володимир - 05 травня 12:00
Олена, доброго дня. Ми обов'язково повторимо цю подорож) Слідкуйте за оновленнями на сайті.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.