09 жовтня 16:00
Час відправлення
12 жовтня 09:00
Час повернення
Є вільні місця!
110 EUR
120 EUR
Замовити місце

Словаччина. Високі Татри у жовтні

Тип: Гори, Походи, Екскурсії, Озера, Розваги, Релакс, Дегустації, Термальні джерела
Буде підкорено: 2250 км.

А хочеш у подорож, яка точно залишиться у твоєму серці? Уявляєш, ще мить і ми в початковій точці нашого маршруту? Ще сонні, прим’яті, але в передчутті чогось незвичайного. Два незабутні дні у Словаччині. Могутні гори в серці Європи - Високі Татри. Історичне місто Банська-Стявниця. Цікаве місто Бойнице, яке славиться у всьому світі своїм «Замком з привидами». А ще неабияка пригода - подорож Татранським потягом, милування пейзажами гірської країни. Все це є в Словаччині.

Супроводжуюча:
Юлія Ковальчук
(093)231-84-94
(067)953-89-02
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Мукачево

Ужгород

Кошице

Банська штявниця

Бойніце

ВисокіТатри

Про подорож

Штребське плесо

Нас неймовірно вразить неперевершена, незаймана і просто нереально гарна природа! Ми анітрохи не перебільшили, самі в цьому переконаєтесь. Курорт Штребське Плесо в Словаччині розташований на березі однойменного озера і відноситься до високогірних. До речі, місцеве повітря офіційно визнано цілющим.

Штребске плесо – це друге за розміром гірське озеро Словаччини, що знаходиться на висоті 1350 м.н.р.м. Утворилося в результаті танення льодовиків. На сьогодні дуже популярне місце у туристів.  І звісно популярне місце дружньої компанії бідняжок.

Татранська залізниця

Словаччина – переважно гірська країна. І у нас планується неабияка пригода - ми відправимось у подорож та влаштуємо споглядання неймовірно красивих пейзажів Словаччини, катаючись Татранським потягом. Він щогодини курсує між Попрадом, Старим Смоковцем, Штрбським Плесом і Татранською Ломницею.

Вузькоколійна (1000 мм) електрифікована залізниця Татри має дві лінії, які з’єднують основну магістраль з лижними й оздоровчими курортами в Високих Татрах. Покататись на такій залізниці уже неабияка пригода. Тут можна зробити круговий маршрут та оглянути гірські околиці, або ж доїхати до потрібного курорту.

 Татранська ломниця. Оглядовий витяг

Високі Татри (Словаччина) – частина Західних Карпат. Одні із наймальовничіших та найвищих гір Східної Європи, вони ідеально підходять для туризму та активного відпочинку як взимку, так і влітку. Поїздка по канатній дорозі буде неабиякою пригодою, де на нас чекають мальовничі гори Татри.

Увага! Катання на оглядовому підйомнику відбудеться за сприятливої погоди. В разі сильного туману, альтернативою підйомника буде фунікулер. 

Татри – могутні гори в серці Європи, приголомшливі краєвиди та відмінно підготовлені лижні траси. Гірськолижний курорт Татранська Ломніца розташований в східній частині Високих Татр і є відомим і популярним місцем відпочинку влітку і взимку. На курорті Татранська Ломніца ми знайдемо широкий вибір розваг для приємного проведення часу. Для нас на курорті Татранська Ломніца відкриті бари, ресторани, кафе.

Деменівська долина 

 Деменівські печери – обов’язковий пункт відвідин у Словаччині. Кажуть: "Хто не губився у Деменівській печері, той не був у Словаччині". Вони мають особливий та незабутній вигляд і є системою з декількох об’єднаних печер.

Крижана печера приховує довгі овальні коридори в середині. На слідах русла річки (яка і сформувала сучасну форму печери) та стінах, висять льодові стовпи та фігури створені природою. Отже, Деменівські печери – ідеальне місце для людей, що цінують красу та унікальність природи та є найбільш відвідуваними у цих краях.

Бойніцький замок

Словацький національний музей Бойніце - один з найкрасивіших і найвідоміших замків Словаччини, який знаходиться у самому центрі країни.З одного боку це потужна оборонна споруда, з іншого – витончений, романтичний палац. Цей замок вважають одним з найбільших пам’ятників архітектури Словаччини. Перша згадка про нього відноситься до XIX сторіччя і за минулі століття він став німим свідком безлічі драматичних і, навіть трагічних історій. 

Старовинний Бойніцкий замок, в якому за легендою водяться привиди і в якому часто влаштовують театралізовані вистави. Замок складає достойну конкуренцію замкам Західної Європи. Бойніцький замок запрошує і нас на незвичайну нічну прогулянку, познайомитись зі своїми дивними жителями, привидами та духами, поринути в світ загадкових історій минулого, та полоскотати собі нерви.

Банська Штявниця

 Місто Банська Штявница називають одним з нагарніших міст Словаччини. Нехай вас не бентежить те, що це колишнє шахтарське містечко. Адже  добували тут не вугілля, а срібло, дорогоцінне каміння і навіть золото. У свій час це було третє місто в Угорщині після Братислави і Дебрецена.     Сьогодні Банська Штявницю називають «срібною скарбницею Словаччини».

У Банській Штявниці ми обов'язково маємо скуштувати чорну каву, місцеві смаколики та придбати оригінальні вироби у місцевому сувенірному магазині.

Безвіз

 Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 100 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правило перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:

– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Поради у подорожі

Усім відомо, що величина бюджету - річ дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги закородном дещо вищі, на продукти в магазинах орієнтовно такі ж як і в Україні. Харчуватись по дорозі можна буде бутербродами приготовленою заздалегіть в Україні. Також ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 3-10 Євро.
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель на подорож
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 110 EUR 115 EUR
Новачки 120 EUR 125 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 20 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 вересня 00:00 Орг. збір зросте на 15 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • сніданок;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Катання на підйомнику дорослі - 25€, студенти, пенсіонери, діти до 14 років - 22 €;
 • Харчування;
 • Власні витрати;
 • Квиток на катання в татарнській електричці - 2 €;
 • Квиток на нічну екскурсію в замку - 12€;

Програма подорожі


П'ятниця 09 жовтня :
16:00 збір у "кармані", навпроти центрального автовокзалу. Старт о 16:00
Субота 10 жовтня :
03:00 - 07:00 приїзд в Ужгород. Перетин кордону (2-5 годин)
09:30 - 12:00 прибуття в Печеру Свободи. Екскурсія.
12:00 - 14:00 переїзд в Банська Штявніце
14:00 - 17:30 Банська Штявніце. Екскурсія. Обід
17:30 - 18:30 переїзд. Поселення
20:00 - 21:30 Вечірня програма в замку Бойніце
Неділя 11 жовтня :
07:30 - 08:00 сніданок. Виселення з готелю.
08:00 - 10:30 переїзд на Штребське плесо
10:30 - 12:00 Високі Татри.Штребське плесо.
12:00 - 13:00 катання на місцевій електичці. Таранська залізниця. Високі Татри
13:00 - 15:00 катаємось на підіймачі. (Витяг Скальнате плесо - Локницьке сідло) Милуємось гірськими краєвидами. Обід
15:00 - 16:00 переїзд на електричці в Старий Смоковець (тут нас чекатиме наш автобус)
16:00 - 17:30 вільний час, вечеря.
18:00 старт додому. По дорозі зробимо зупинку біля торгового центру, щоб купити гостинці.
21:00 - 21:30 прибуття на кордон. Перетин кордону (2-5 годин)
Понеділок 12 жовтня :
09:00 - 10:00 орієнтовне прибуття додому.

Транспорт

 • Neoplan 116 Чисто сірий, 50 місць
48 вільних місць із 50

 

Хороший, зручний автобус, має багато місця між сидіннями. За кермом хороші, привітні водії :)

Також його особливістю є те, що останній ряд сидінь, нічим не відрізняється від інших, має тільки 4 сидіння, які так само розкладаються як і всі інші. А можливо навіть і краше розкладаються, адже позаду ви вже нікому заважати не будете :)

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель на подорож
56 вільних місць із 56

Друзі, під-час нашої подорожі ми будемо проживати у комфортних готелях.
У готелі дуже затишні та чисті, кожен номер обладнаний сан. вузлом: душ, туалет в номері.
Сніданки в готелі включено у суму орг. збору! Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОксана Волошина
Словаччина. Високі Татри. 8 Березня (06 березня 2020р.)
Дякуємо за чудову подорож. Ви дійсно створили справжнє свято.
Ми отримали гарні різноманітні враження: і від чудових Кошице і Левоча, і від купален.
Нам вдалося зустрітися 8 Березня з зимою у Високих Татрах: побачити засніжені гори, замерзле Штебське Плесо і льодові фігури! Відчули Словаччину.
Подорож продумана. Особлива подяка екскурсоводу Юрію Юрійовичу і нашому супроводжучому гіду Юлі.
А з такими водіями відчували себе в справжній безпеці!
Чекаємо на наступні подорожі, які дарують свято і позитивні емоції! Дякуємо!


Алла Кліщ
Словаччина. Високі Татри. 8 Березня (06 березня 2020р.)
Не вперше подорожую з "Бідняжками", і, як завжди, організація поїздки на найвищому рівні. Доброзичливі водії (цього разу особливо), відповідальні, дбайливі супроводжуючі- Юля і Лєра, надзвичайно цікавий гід Юрій. Щиро дякую, "Бідняжки", за неймовірні вихідні.


Анна Андрущенко
Передноворічні Високі Татри. Різдвяні ярмарки Кошице. (20 грудня 2019р.)
Сьогодні ми повернулися з подорожі.Це було шось))),подорож пречудова.
Готель шекарний,в номері все є(холодна гаряча вода,фен,телевізор,ліжка чудові,атмосфера прекрасна).
Екскурсовод хороший ,молодий ,цікавий ,енергійний хлопець.
Організатор наш просто СУПЕРОВИЙ ,вона наша друга мама))) так про нас піклується ,це уже вдруге коли я їду з нею(з Юлею).Вона хороша ,відповідальна людина ,з кожним з групи поспілкується,посовітується,ніхто не залишився без її уваги,вона МОЛОДЕЦЬ,таких по більше людей на нашій планеті і все булоб дуже добре .
А сама була подорож СУПЕРОВОЮ,море вражень,багато побаченого новаго,цікавого,прекрасного.
Усім бажаю подорожувати,це все що бачилося на власні очі не передасиш словами ,це треба бачити


Ольга Афанасенко
Словаччина. Високі Татри. 8 Березня (06 березня 2020р.)
Це певне найекзотичніше 8 Березня)Височенні, скелясті,немов Гімалаї, засніжені Татари...Сніг-такий пухнастий та свіжий)Чудові різнобарвні шале з вікна татранської залізниці та чарівне гірське озеро. Про все інше. Аквапарк просто величезний, там цікаво і дуже чисто. Готель хороший, номер красивий та просторий. Добрі та терплячі водії, умнічка Юля, з якою я їздила вже не вперше. А родзинкою нашого колективу став екскурсовод Юрій-ерудований, доброзичливий та кмітливий-певне, найкращий в моєму рейтингу (а бачила я багато). Чудова подорож, яка значно перевершила очікування. Рекомендую.


Наталія Заболотна
Словаччина. Високі Татри. 8 Березня (06 березня 2020р.)
Це була неймовірна подорож.Комфортний автобус,водії відповідальні та професійні.Юлічка Вам велике дякую ,за цікаву та насищену програму,вся подоорж буля дуже насичена цікавинками.Отель комфортний ,чистий( теплі номера).Юрій майстер розповіді ( мега-екскурсовод).Вели дякую всій команді.


Алла Босацька
Передноворічні Високі Татри. Різдвяні ярмарки Кошице. (20 грудня 2019р.)
тур был до конца не продуман организатором.


Ольга Мороз
Словаччина. Високі Татри. 8 Березня (06 березня 2020р.)
Доброго дня! Подорож "Словаччина. Високі Татри. 8 Березня" - це відпочинок для душі та тіла. Окрема подяка Юлі, за її організованість, підхід, за ту сворену атмосферу. Загалом подорож дуже чудова, краєвиди неймовірні, термальні басейни просто супер. Дуже сподобалося. Всім рекомендую. Подорож дійсно чудова.Валерія Савіна
Передноворічні Високі Татри. Різдвяні ярмарки Кошице. (20 грудня 2019р.)
Комфортний автобус, водії йшли на зустріч і виконували всі побажання ( в межах можливого). Юля як солдат витримувала наші капризи (40 душ). Готель дуже непоганий, чисто, тепло, все працює, велика плазма, шведський стіл дуже порадував. В термос можна було набрати чай. Талановитий гід Костя, було цікаво. Відвідали все по плану, крім канатної дороги на Татранську Ломницю( дуже засмутилися, так як їхали в основному щоб побувати саме там). Поїздка дуже насичена, всім рекомендую!!!


Оксана Коваль
Передноворічні Високі Татри. Різдвяні ярмарки Кошице. (20 грудня 2019р.)
доброго времени суток) это моя первая поездка в таком форматеавтобусная. масса впетчатлений!! думала автобусом будет тяжелонет. автобус очень комфортабельный, водители высокого уровня, остановок было предостаточно. наша сопровождающая юлечка просто умничка)) терпелива, заботлива, внимательна и очень позитивная)) возникали вопросы, которые решались быстро и спокойно. сам маршрут достаточно интнрнсен, особенно татры) впечатления незабываемые!!! сама была и всем предлагаю. спасибо. хороших праздников !!


Олексій Шкрабалюк
Передноворічні Високі Татри. Різдвяні ярмарки Кошице. (20 грудня 2019р.)
Усім привіт! Взагалом подорож із Бідняжками це дійство, що приносить масу задоволень. Так сталолось і цього разу: насичена, яскрава програма дала змогу познайомитись із двома новими містами (Кошице та Левоча), а також отримати масу задоволення відвідавши термальні басейни із яскравим світловим шоу по закінченню. І це все лише у перший день. Приємно вразив готель чистий, сучасний із гарним краєвидом.
Гори сподобались посвому. І не дивлячись на примхи погоди та інші моменти, що внесли корективи у подорож. Професіоналізм, людяність та бажання супроводжуючої Юлії допомогли скорегувати маршрут та показати всю красоту Високих Татр.
Найсучасніший автобус та водіїпрофесіонали доповнили картину.
Дякую усім хто приймав участь у організації цієї подорожі.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.