20 червня 05:30
Час відправлення
20 червня 21:45
Час повернення
Є вільні місця!
680 UAH
750 UAH
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

ВИПРОБУЙ СЕБЕ! Забіг з перешкодами!

Тип: Екстрим, Розваги
Буде підкорено: 280 км.

Юху!!!!! Такого ще не було! Запрошуємо всіх любителів адреналіну на випробовування! Це буде щось! Це буде рвань! Ти зможеш випробувати свою фізичну форму, свої сили, витривалість та кайфанути в повній мірі! Буде гаряче, а інколи дуже мокро та слизько! Ми зробимо все для того, аби ти отримав максимум емоцій!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Ямпіль

Вінниця

Про подорож

Юху!!!!! Такого ще не було! Запрошуємо всіх любителів адреналіну на випробовування! Це буде щось! Це буде рвань! Ти зможеш випробувати свою фізичну форму, свої сили, витривалість та кайфанути в повній мірі! Буде гаряче, а інколи дуже мокро та слизько! Ми зробимо все для того, аби ти отримав максимум емоцій!

Перед початком випробування всі учасники мають добре розім'ятись та розігріти всі м'язи. Тому перед стартом буде проводитись загальна розминка. У кожного учасника буде свій порядковий номер.

Для вас буде діяти  смуга перешкод. Вона буде складатись з декількох етапів, щоб випробувати вас на силу, швидкість, спритність та витривалість.  Здолати її потрібно якнайшвидше. На трасі на тебе чекають: шини, тунелі, холодна вода, колючий дріт, підкорення висоти і звичайно багнюка!  По всій дистанції будуть  стояти суворі судді та перевіряти правильність виконання. Тож за порушення правил, вам можуть дати штраф та навіть дискваліфікувати.

 

Прийняти участь можуть, як хлопці так і дівчата! Головне це вік! Не молодше 18 років! Переможець буде визначатись в двох категоріях (жіноча та чоловіча). Головний приз сертифікат на 500 грн від тур-клубу "Бідняжка". Ну що, готовий? 

Тоді швиденько реєструйся!!!

Вживання алкоголю заборонено! Перед проходженням випробування вас буде оглядати мед.працівник. Вас можуть не допустити до змагань, якщо у вас буде високий тиск. Ви маєте бути впевнені в своїй фізичній формі. Особи молодші 18 років не допускаються до змагань.

З собою потрібно мати: 

паспорт.

-  1-2 літра води;

- бутерброди на сніданок;

- зручне взуття;

- зручний спортивний одяг, якого не шкода (локті та коліна мають бути закритими). Камуфляж підходить найкраще.

- oдяг та взуття для того, щоб після випробування перевдягнутись;

- рушник;

- рукавички по-бажанню, а краще рукавички без пальчиків;

- тарілка, ложка, чашка;

- карімат або покривало,щоб присісти на травичку.

Організаційний збір


Учасники Клубу 680 UAH
Новачки 750 UAH

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 червня 16:12 Орг. збір зросте на 30 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • фотограф;
 • страховка;
 • участь в випробовувані.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування- 160 грн 2 прийоми їжі.;

Програма подорожі


Субота 20 червня :
05:30 - 8:30 Від'їзд з Вінниці. З карманчика навпроти центр. автовокзалу.
08:00 - 8:30 Сніданок.
08:30 - 9:30 Інструктаж. Медичне обстеження.
09:30 - 10:30 Розминка для всіх. Обов'язкова до виконання.
10:00 - 12:00 Заняття на смузі перешкод.
12:00 - 14:00 Починається справжнє випробовування!
14:00 - 15:00 Водні процедури.
15:00 - 16:00 Обідаємо.
16:00 - 16:30 Майстер клас ро рукопашному бою. Самозахист.
16:30 - 17:00 Підведення підсумків. Нагородження.
17:30 - 19:00 Фото стоп. Урочище Мохната. Вечеря. Зустрічаємо захід сонця.
21:45 Приїзд у Вінницю. Час вказаний орієнтовний.

Транспорт

 • Неоплан 51. Бузковий з Русалкою*
46 вільних місць із 51

433935312826242016128451
444036322725231915117350
45
464137333021171395148
4742383429221814106249
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.