11 жовтня 08:30
Час відправлення
18 жовтня 21:00
Час повернення
Є вільні місця!
295 EUR
325 EUR
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

БеНіЛюкс! Їдемо потягом

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 4500 км.

Друзі, ми запрошуємо вас у осінню, повну яскравих емоцій мандрівку. Ми прямуємо до цікавої трійки країн Бенілюкс! Культурного співтовариства "маленьких, але гордих" європейських країн: Бельгія, Нідерланди, Люксембург. На нас чекають неперевершений нідерландський день Зансе Сханс, Волендам, чаруючі канали Амстердаму, королівський Брюссель, загадковий Люксембург, а також польські Краків та Вроцлав! Для зручності кордон перетинаємо потягом!

Супроводжуюча:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Відповідальна:
Віолетта Носуленко
(095)122-59-45
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Польша

Люксембург

Бельгія

Нідерланди

Польша

Про подорож

Бенілюкс

Тусовочний Амстердам, меланхолійний Люксембург, діловий Брюссель — все це контрастний Бенілюкс! «Звук і світло, вода і вітер - їх не затримають кордони» - девіз Бенілюксу, географічного, економічного і культурного співтовариства європейських країн, чия назва утворена від перших складів їх назв: Бельгія, Нідерланди, Люксембург. Відкриємо ці країни разом! Тут хочеться гуляти, гуляти і гуляти - по вузьких вуличках, по каналах, по площах, по кварталу Червоних ліхтарів, по квітковому і блошиних ринках, по чудесним паркам...Читаємо деталі та #впередзапригодами

Чаруючий Амстердам

Амстердам - одне з найдивовижніших міст на землі. Здавалося б, тут на кожному кроці нас повинна зустрічати величенька хмара ароматного та легального лише тут диму, з червоних вікон стріляти очима злегка одягнені жінки, а по вулицях гуляти «фріки» та диваки з усієї Європи. На ділі ж тут є ще й виховані голландці, поля тюльпанів, палітра Ван Гога, романтичні канали та місцеві бабусі, вправно підрізаючі туристів  на велосипедах. Чудо? Аж ніяк - це Амстердам, він донезмоги різний, але завжди твій, який нікого не образить, але зачарує кожного.

Попереду нас чекають прогулянки уздовж каналів, через які перекинуто понад 600 мостів. Як не крути, повз них в столиці Голландії не пройти. Та й не варто намагатися: найкрасивіші види - з води, найбільш вражаючі фотографії - у вечірні години з мостів, найромантичніші спогади - знову ж звідти. Насилу відірвавши себе від водної гладі, ми пройдемо головною вулицею Дамрак, побачимо Королівський палац з музеєм, монумент Свободи і знаменитий Музей мадам Тюссо. Неподалік розташовані будинок біржі, комплекс будівель Ост-Індської компанії та дивовижна за красою площа Дам.

Під час прогулянки містом ми відвідаємо одну з найстаріших фабрик з огранювання алмазів, яка працює донині. Тут були створені такі вироби, як «Дрезденський зелений діамант» і навіть діамант «Кохінур», який інкрустований в корону англійської королеви Марії, що зберігається в Лондонському Тауро. На екскурсії вам покажуть і розкажуть, ніж хороший діамант відрізняється від поганого, проведуть по майстернях шліфують і огранщиков і навіть дозволять помацати дорогоцінні кристали.

Куди ще піти і що можна відвідати у вільний час запитаєте Ви? Тоді поїхали

Амстердам — це культурний центр світового рівня. Тут працюють музеї світового значення.

Музей NEMO (Science Center NEMO)

НЕМО (NEMO) — найбільший науковий музей Нідерландів, побудований за проектом Ренцо П'яно. Більшість експонатів музею було зроблено його співробітниками з підручних матеріалів і призначено для того, щоб з ними бавилися діти й дорослі. 
За задумом Ренцо П'яно, всередині музею можна побачити вентиляційні труби, сталеві перекриття та інші функціональні деталі будівлі. Зі ступінчастого даху музею, на який можна вийти через четвертий поверх музею, відкривається вид на старе місто. Це єдине високо розташоване місце в Амстердамі, з якого відкривається така панорама. 

У NEMO ви дізнаєтеся, що наука і техніка - це зовсім не нудно. На п'яти поверхах найбільшого наукового центру Голландії вас чекає багато цікавого: дивовижні виставки, театральні вистави, кінофільми, майстерні та презентації.

У дослідженні устрою світу вам допоможуть майже всі види почуттів: нюх, слух, зір і дотик. Якщо ви хочете отримати справжнє задоволення від відвідування NEMO, вам потрібно слідувати єдиним правилом: чіпайте всі предмети руками, адже тільки так ви дізнаєтеся те, що не можна побачити.

Рекомендуємо відвідати цей наздвичайно цікавий, як для дорослих, так для дітей музей.

Вартість вхідного квитка становить 16,50 євро для відвідувачів у віці від 4 років. Дітям до 4 років вхід безкоштовний. 

Rijksmuseumхудожній музей

Художній музей існує вже більше двохсот років і на сьогоднішній день є одним з найцікавіших музеїв в світі. Тут можна ознайомитись з історією Нідерландів з 1100 року до наших днів, що представлена в найрізноманітніших предметах мистецтва, починаючи з витонченого порцелянового посуду, гіпсових бюстів, антикварних меблів і закінчуючи роботами іменитих художників. Основу художньої колекції музею складають картини саме голландських художників.

Вхідний квиток коштує 20 євро.

Амстердам двоколісна столиця світу! 

Говорячи про транспорт-символ міста, не можна не розповісти про велосипеди в Амстердамі. Кожен, хто хоч раз був у нідерландській столиці, ніколи не забуде ані самих голландців, які поспішають у справах на двоколісному другові а ні продуманої інфраструктури, яка перетворила ровер на безпечний, екологічно чистий і корисний для здоров'я засіб пересування. 

A'DAM Lookout - оглядовий майданчик

Де можна побачити Амстердам з висоти пташиного польоту?

Скляні стіни з усіх боків - і вид на Амстердам на всі 360 градусів перед вами. Напевно, якщо ви хочете зробити відмінні фотографії, краще йти сюди днем. А ввечері - приходити щоб розслабитися і насолодитися моментом. Прямо тут же знаходиться бар Madam. У підлозі на 20-му поверсі і на даху є прозорі фрагменти, через які можна подивитися вниз. Дуже бадьорить.

Вартість підйому на оглядовий майданчик 17 євро.

Over the Edge

А для найсміливіших тут приготовлені гойдалки Over the Edge - найвищі гойдалки в Європі. Вони розташовані на висоті 100 метрів.

Покататися на них можна за додаткові 5 євро.

Віддавши шану історичній спадщині Амстердама і його важливим архітектурним пам'яткам, ми направимось в «гніздо пороку» - Квартал червоних ліхтарів =)

Додаткова екскурсія в квартал червоних ліхтарів - дорослі 15 Євро / Діти безкоштовно але з дозволу дорослих :)

Мандрівка на кораблику по каналам Амстердама 

Амстердамом приємно милуватися в будь-який час року і доби. Місто стоїть на воді. Канали Амстердама включені в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Це відмінна   прогулянка: романтична і пізнавальна одночасно. 

Прогулянка на кораблику по каналах Амстелу - дорослі 10 Євро / Діти - 5 Євро. 

Автентичний Заансе Сханс 

Головним символом країни (окрім тюльпанів і coffeeshop) є, без сумніву, вітряки, що надають особливого колориту пейзажам по всій території Нідерландів. Містечко Зансе-Сханс є мальовничим місцем, де можна ознайомитися з тим, як місцеві млини працюють під відкритим небом, розмелюючи зерно і збиваючи масло.

Окрім цього, можна зайти на класичну голландську ферму, де виготовляють традиційний сир, побачити різноманітні будинки, типові для нідерландського села, відвідати майстерні, в яких старовинними способами вирізають національне взуття - кломпи, та просто насолодитися красою гуляючи маленькими мостиками та вуличками. 

Дорогою до Волендаму ми заїдемо у місцеву сироварню і зможемо продегустувати та придбати смачні голандські сири.

Яскравий Волендам

Волендам - яскраве рибацьке село на березі величезної затоки Північного моря. Лише тут можна спробувати найсмачнішого в Нідерландах копченого вугря і найсвіжіший оселедець. Саме у такому особливому форматі подають оселедець: булочка, огірочок і посипають цибулькою - це дуууже смачно!!!

Волендам також славиться красою народних костюмів, більшість місцевих жителів одягають лише їх. Отож поринемо в колоритну атмосферу цього унікального містечка, гуляючи по мальовничій набережній та куштуючи місцеву рибку.

Екскурсія в Заансе Сханс і Волендам вже у вартості подорожі!!!

Велике Герцогство Люксембург

Мініатюрний, але гордовитий Люксембург і такий цікавий якого з усіх боків обступили набагато значніші сусіди: Німеччина, Франція, Бельгія. Він побував під владою Італії та Іспанії, Нідерландів та Австрії, але пару століть назад знайшов довгоочікувану незалежність і хвацько нею розпорядився. Назва герцогства в перекладі з древнього верхненемецкого означає «мале місто», адже його площа - всього 2,5 тис. кв. км. Але скромно зауважує країна лише в габаритах, століттями окуповувавши верхні рядки хіт-парадів «най-най»: багатих, благополучних, красивих і безпечних. І ми вирушаємо сюди.

Елегантне містечко Люксембург, що розкинулось на берегах річок Петрус і Альзет, в минулому - одна з найпотужніших фортець Європи. Через глибоку долину перекинуто 67 старовинних і сучасних мостів. Під час екскурсії ми побачимо площу Золотої дами, Герцогський палац, Парад золотих масок, Кафедральний собор, два карниза Європи, площі і парки. Все для Нас!

Герцогський палац

Палац Великих герцогів в Люксембурзі далеко не одразу після будівництва став місію резиденції місцевих монархів. До кінця 19 століття будівля стигла послугувати і ратушею, і резиденцією французької адміністрації, і навіть місцем проживання голландських намісників. Під час другої світової тут знаходився концертний зал та таверна для німецьких офіцерів.

Найстаріше місто Німеччини - Трір

Північний Рим, настаріше місто Німеччини -  Трір.

 

Вважається, що місто було засноване в 16 році до нашої ери імператором Августом. Тут добре збереглося кілька споруд тієї епохи, в тому числі ворота Порта-Нігра, руїни римських лазень (до речі, найбільших  у всій Римській імперії), амфітеатр недалеко від центру міста і кам'яний міст через річку Мозель.

Порта Нігра, або Чорні ворота, - парадний вхід у старе місто. Побудовані римлянами в другому столітті нашої ери з камня-пісковика. Але пил і сажа з часом пофарбували його в чорний колір. Взагалі, тут кажуть, що всі дороги міста ведуть до цих воріт.

Відразу за "Чорними воротами" починається жвава і широка пішохідна зона, центром якої є Ринкова площа. Все найцікавіше відбувається на центральній вулиці міста Сімеонштрассе (Simeonstrabe). 

Знаменитий Трірський собор, теж названий на честь Святого Петра, найстаріший за часом заснування на всій території Німеччини. Собор є сховищем багатьох християнських святинь. У вівтарі зберігається Хітон Господній, а в ризниці знаходяться частина ланцюга, яким був скутий Апостол Петро, сандаля і цвях Святого Андрія Первозванного.

Додаткова екскурсія до настарішого міста Німеччини -  Трір коштує 20 євро

Діловий Брюссель

Ласкаво просимо до королівської бельгійської столиці! 

Столиця Бельгії, столиця Євросоюзу, столиця НАТО — Брюссель є містом чиновників і бюрократів, куди стікаються гроші зі всіх країн ЄС. Але тут також збереглися готичні храми, палаци, просторі площі. Фішкою міста є любов до коміксів, сюжети з яких стали прикрашати фасади багатьох будівель в центральній частині міста.

Визначні пам'ятки бельгійської столиці: архітектурному ансамблі площі Гранд-плас, старовинних вузьких вуличках, шоколадних бутиках в Королівських галереях Св. Юбера. Тут дивовижним чином поєднуються бароко, готика і модерн, відображаючи, мабуть, один з головних принципів сучасної Європи - невпинний прогрес з дбайливим збереженням історичної спадщини. 

Кожен турист вважає своїм обов'язком побувати на розі вулиць Етюв і Шен (тобто - Банної і Дубовой) і сфотографуватися на тлі епатажної статуї Пісяючого хлопчика, по-бельгійськи - Маннекен-Піс. Чому ця маленька хуліганська скульптура має статус неофіційного символу міста? Вважається, що вона, мовляв, висловлює неприборканий бунтарський народний дух. Від екскурсовода почуємо декілька легенд, як саме і чому ця скульптура з'явилася тут.

В північній частині міста на однойменній площі розташована незвична споруда  -  пам'ятник мирному атому. Атоміум був створений в 1958 році до відкриття Всесвітньої виставки «Експо-58». Футуристична споруда символізує атомне століття, великі можливості атомної енергії та її мирне застосування для наукових цілей. Висота Атоміума - 102 метри, вага конструкції - 2400 тонн. 

Сьогодні будівля одночасно є  музеєм, оглядовим майданчиком, розвагою і рестораном. У найвищій сфері на 8 рівні знаходиться панорамний ресторан Belgium Taste (Смак Бельгії). З його вікон відкриваються захоплюючі види. Окремо пропонуються пізнавальні програми для діток, проводяться різноманітні виставки.

Вроцлав - польська Венеція

Ми розпочнемо нашу подорож із мальовничого міста Вроцлав, що знаходиться на 12 островах, розділене 5 річками і з'єднане сотнею мостів, вже більше 10 століть приваблює до себе мандрівників з усього світу. Старовинні собори, зелені парки, романтичні набережні та місцеві гноми вже чекають на нас. Так, Вроцлав - місце проживання гномів. Їх маленькі бронзові фігурки можна зустріти на всіх вулицях міста. Вони котять кульки, перуть білизну, норовлять стрибнути до вас в руки з ліхтарного стовпа і взагалі всіляко відволікають увагу від прекрасної архітектури міста. А тут є на що подивитися!

Ми почнемо нашу прогулянку біля старовинного оперного театру, пройдемо до середньовічної ринкової площі, побачимо гордість Вроцлава - готичну Ратушу, і звичайно ж його серце - церкву святої Ельжбетти та інші дивовижні пам’ятки. 

У вільний час в нас буде можливість відвідати острів Тумський - центр духовного життя та найкрасивіше історичне місце Вроцлава. Кругом ідеальна чистота, все потопає в зелені і квітах. На головній вулиці острова розташовані дивовжно красиві будинки - установи митрополії міста. Щодня сюди приходять тисячі людей, щоб доторкнутися до історії або просто погуляти, насолодитися красою та відчути дух минулих століть.

Альтернатива проводження вільного часу екскурсія Острів Тумський - 5 євро.

Королівський Краків

Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко і сецесії, викликає подив, притягує та манить!

Ринкова площа саме серце Старого міста, всі дороги ведуть саме сюди. На одній із найбільших подібних площ Європи зосередились безліч милих кав'ярень та ресторанів, торгівельних рядів та крамничок. Обабіч височіє величний Кафедральний собор Усипіння Святої Діви Марії із похмурими баштами, що височіють над містом. Саме з цих башт як і в часи середньовічча трубар сповіщає про настання нової години. Ще однією будівлею, що заслуговує на увагу,  є міська ратуша Кракова. Семидесятиметрова вежа височить над усім ринком і з її оглядового майданчика він виглядає, як на долоні. Торгівельні ряди  це просто рай для любителів сувенірів та різних дрібничок адже саме тут зосередились безліч спеціалізованих туристичних крамничок які задовільнять найвибагливішого подорожуючого. 

Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися коронації польських монархів, собор Діви Марії з унікальним старовинним вівтарем; центральна площа Ринок – найбільша площа середньовічної Європи; Казімєж – особливий мистецький район Кракова, у минулому окреме єврейське місто; Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі.

Королівський замок на Вавелю діамант у короні Польської держави. Вавель є свідком і доказом колись величної і могутньої Польщі. Саме тут жили, правили і помирали польські королі. Сьогодні візит до давньої королівської резиденції, то захоплююча подорож у глибини історії Польщі, в часи як її розквіту, так і занепаду. Розташований на високому березі Вісли, цей комплекс включає в себе королівський замок, Кафедральний собор, і систему замкових укріплень.

 

Якщо Ви ще в роздумах, маємо ще декілька переваг, які допоможуть Вам зробити свій вибір:  

 • Дорога потягом до Польщі

На багаточисельні прохання та для покращення нашої мандрівки, подорожувати теренами нашої Батьківщини та перетинати україно-польський кордон ми будемо потягом Інтерсіті, що є набагато зручніше, а головне швидше. Потяг прибуватиме до польського Перемишлю, де ми пересядемо на комфортабельний автобус, який і повезе нас далі по маршруту, минаючи черги та простої на кордоні. 
Вам не потрібно турбуватись про придбання квитків, ми це зробимо гуртом. Квиточки будемо купувати другого класу. Проходити митний та прикордонний контроль ми також, будемо у потязі. 

 • Tax Free в потязі

Tax Free (Такс Фрі) - це система повернення податку на додану вартість для іноземців, які вивезли куплені товари за межі країни. Передбачає таку можливість тільки для громадян країн, які не є його членами і не мають дозволу на проживання або роботу. Під час нашої мандрівки у нас буде можливість повернути собі частинку вартості придбаного товару. Деталі можна дізнатись тут.

 

Також, деяка необхідна інформація  для ознайомлення перед реєстрацією на подорож: 

 • Валюта

Офіційна валюта Голандії, Німеччини як і більшості країн Євросоюзу це Євро. З собою краще всього брати саме цю валюту. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

В Польщі в обігу власна валюта Злоті, валюта Чехії - крони, але для зручності також, краще із собою брати Євро. Ми підкажемо де можна обміняти. 

Також, хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Курс гривні за кордоном є доволі заниженим, тому міняти в обмінниках готівкові гривні не вигідно.

 • Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро/день на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання заповнити дані закордонного паспорту в особитому кабінетц або надати копію першої сторінки біометричного паспорту нам в офіс.

 • Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою. Якщо Ви подорожуєте з дітьми до 16 років, обов'язково ознайомтесь із наступною інформацією за посиланням.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 • Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 • Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету  - річ дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги закородном вищі, на продукти в магазинах не критично. Також ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  По дорозі ми заїдемо в великий продуктовий супермаркет у Польщі, щоб купити усе необхідне.

 • Обід в кафе буде коштувати від 8-10 Євро.

 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одного Євро. 

 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.

 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі в подорожі БеНіЛюкс
3-місний 2-місний 1-місний
Учасники Клубу 295 EUR 305 EUR 435 EUR
Новачки 325 EUR 335 EUR 465 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 26 червня 00:05 Орг. збір зросте на 30 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелях впродовж марштуру;
 • оглядові екскурсії в містах перебування;
 • подорож в Заансе Сханс та Волендам;
 • сніданки в готелях, типу "шведський стіл" у Польщі, Брюсселі та Амстердамі;
 • туристичний страховаий поліс;
 • організаційна підтримка до, під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • квиток на потяг - в залежності від міста відправлення від 20 до 53 євро;
 • Туристичний податок - 10 євро;
 • Радіогід, навушники на всю подорож - 10 євро;
 • Додаткові екскурсії за бажанням у вільний час: - острів Тумський у Вроцлаві - 5 євро;
 • - екскурсія в німецький Трір - 20 євро;
 • - кораблик по каналах Амстелу - 10 євро;

В зв'язку потребою завчасного бронювання готелів перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за 10 днів до початку подорожі . Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.Друзі увага 3 - місні номери розраховані тільки для сім'ї. Двоє дорослих та дитина.

Програма подорожі


Неділя 11 жовтня :
08:30 Збір в холі залізничного вокзалу міста Вінниці. Будь ласка не запізнюйтесь, потяг чекати не буде!
15:30 Орієнтовний час прибуття потягу до Пшемишля.
Завантажуємось в автобус та вирушаємо до готелю.
21:30 Поселення в готель в м. Катовіце. Відпочинок.
Понеділок 12 жовтня :
07:00 Сніданок (входить у вартість подорожі). П'ємо каву та вирушаємо до міста гномів.
08:00 Виселення з готелю. Їдемо до Вроцлава.
11:00 - 13:00 Початок оглядової екскурсії цим чарівним містечком. Як його ще називають польською Венецією.
13:00 Вільний час. Гарна можливість поблукати старовинними вуличками та сотнями вроцлавських мостів.
Для всіх бажаючих - факультативна екскурсія до польського Ватикану - острову Тумський.
20:00 Збір в автобусі та виїзд до самого центра Європи - Люксембурга.
Вівторок 13 жовтня :
10:00 - 12:00 Початок оглядової екскурсія Великим Герцогством Люксембург.
12:00 - 19:00 Вільний час у місті просто наповненому цікавих пам'яток.
19:00 - 22:00 Виїзд до Бельгії поселення в готель, відпочинок.
Середа 14 жовтня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі, включений у вартість подорожі.
09:00 Виселення з готелю, та виїзд у місто.
10:00 - 12:00 Початок оглядової екскурсії столицею Бельгії - Брюссель. Знайомство з Брюселем: площа Гран-Плас, королівський палац, гора мистецтва, атоміум, парк міні-Європа, і дуже багато цікавого, що подивитись у вільний час.
12:00 Вільний час щоб прогулятись по - королівськи.
21:00 Повернення в готель.
Четвер 15 жовтня :
07:00 Сніданок в готелі, що включений у вартість подорожі.
08:00 - 11:00 Виселення та виїзд до Нідерландів.
11:30 - 13:00 Прогулянка музеєм під відкритим небом Заансе Сханс. Насолоджуємось атмосферним містечком млинів, ароматом кави та сиру))
13:30 - 16:30 Далі рибацьке голландське містечко біля північного моря - Волендам. По дорозі заїдемо у місцеву голадську сироварню. Спробуємо багато видів сирів, ну і звичайно ж придбаємо друзям на сувеніри.
17:00 - 19:30 Автобусна оглядова екскурсія потім вільний час.
20:00 Виїзд в готель на території Нідерландів. Відпочинок.
П'ятниця 16 жовтня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі.
09:00 Виселення з готелю та повертаємось до Амстердаму де кожен обирає для себе чим зайнятись в цьому чудовому місті, благо варіантів тут більш ніж достатньою.
22:00 Вирушаємо автобусом до Кракова.
Субота 17 жовтня :
15:00 Приїзд у Краків та поселення в готель.
16:00 - 18:00 Оглядова екскурсія королівським Краковом. Вільний час )
18:00 Вільний час у Кракові. Гарна можливість познайомитись із нічним життям міста.
20:00 Виїзд в готель.
Неділя 18 жовтня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі у Кракові.
08:00 Виселення та виїзд у Перемишль.
11:30 Орієнтовний час приїзду до Перемишля. Вільний час аби перекусити перед від'їздом до Вінниці.
12:45 - 13:00 Збір, та виїзд потягом до Вінниці.
21:00 Орієнтовне прибуття до дому у Вінницю

Транспорт

 • SETRA EURO 5
45 вільних місць із 49

Новий автобус стандарту ЄВРО-5, використовується виключно для закордонних подорожей! Це один із  найкращих автобусів на якому нам доводилось подорожувати! Автобус та його водій вже намотали численні кілометри дорогами світу.

Приємний, чистий та світлий салон.

На кожному місці є міні-слолик, на останьом ряді сидінь (диванчику) відстань між сидіннями попереду збільшено (відстань для ніг), вони тут є не менш зручні.

 

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі в подорожі БеНіЛюкс
49 вільних місць із 53

Для нашої комфортної мандрівки до країн Бенілюксу, ми запланували проживання в цілій низці комфортних готелів. Всі готелі класу три зірки та більше зі зручностями та усім необхідним у кожному номері. Ми обирали готелі із високим рейтингом на Booking.com. 

До наших послуг номери на дві та три особи. DBL - одне велике Ліжко, TWIN - два односпальних, TRPL - тримісний номер. 

В усіх готелях у нас запланований сніданок типу шведський стіл або континентальний сніданок. 

За деталями та назвами готелів будь ласка звертайтесь до Організаторів. 

Обираючи собі місце в номері Ви обираєте його у всіх готелях в нашій подорожі.  

Декілька фото із наших готелів. 

Готель у Бельгії.

Готель у Кракові

Готель у Амстердамі

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСергій Блажченко
Квітучий Амстердам! Неймовірна подорож Європою!! (07 квітня 2019р.)
Все було просто чудово, готелі комфортні в доміках теж було все необхідне(навіть мікрохвильова піч і посудомойка), програма гарна і насичена. Звісно не вистачило двох днів на Амстердам якби ще з один, але то інша історія. Дякую організаторам за такий гарний і позитивний настрій, а ще за інформацію що була надана, і за міні конкурси. Ще був приємно здивований учасниками які постійно вчасно приходили до автобусів і ми вчасно відправлялись в нові місця.Михайло Бурбело
Парад квітів в Нідерландах! (28 квітня 2018р.)
Поїздка дуже сподобалась! Всі враження на позитиві. Організатори молодчини! Водії класні, компанія зібралась чудова! Екскурсоводи підібрані професійні, особливо сподобалась екскурсовод Ірина в Дрездені. Гарно відпочили, хочеться ще!


Марія Чернецька
Парад квітів в Нідерландах! (28 квітня 2018р.)
Поїздка вдалась на всі 100%. Було багато побачено та вікрито нового. Охайний автобус, класні водії. Цікавим був готель в Амстердамі з душовою кабіною прямо біля ліжка. Парк квітів Коейкенхоф це щось неймовірне. Поїздка до океану стала приємним бонусом, побачили край світу :) Організатори просто лапочки, всі питання вирішували оперативно, молодці :) Загалом програма вийшла насиченою та корисною, а компанія теплою та привітною. Дякую Бідняжкам за чудово проведений час :)


Алексей Корнейчук
Квітучий Амстердам! Неймовірна подорож Європою!! (07 квітня 2019р.)
Впечатления после тура самые яркие и незабываемые:)
Отели: В Польше отличный,все на 5. Уютные и отлично оборудованные домики в Нордвейкерхаут.Отель в Праге скромненький и не такой комфортный,хотя достаточно чтобы хорошо выспаться и утром аппетитно позавтракать.
Понравился очень экскурсовод в Праге, рассказывала увлекательно и эмоционально,что и запомнилось. В Амстердаме экскурсовод на 4,как то было все было бегом,и мало что запомнилось,но возможно это изза специфичности самого города.
Самые яркие впечатления оставил Парк Кекенхоф,ВоленДам (почемуто, Прага очень красиво, но очень быстро.
Приятные впечатления оставили Баварские городки Нюрнберг и Дамберг, местные экскурсоводы тоже на хорошем уровне. кухня в Дамберге супер!Кухня в Праге на катереОтличная!
Руководители тура Виктория, Марина и Татьяна большие молодчинки веселили,развлекали конкурсами и играми,было очень здорово! Организаторам 5.
Минусы: Тяжело переносились ночные переезды, почти не спал. Экскурсия в алмазный магазин, показалась мне лишней.
Впечатления самые хорошие и незабываемые!Ярко запомнился Кехенхоф, ВоленДам,вечерняя прогулка на Северное Море, Амстердам 2й день:)
Большое спасибо организаторам Виктории, Марине, Татьяне за интереснейший и яркий тур!
Анна Звягінцева
Квітучий Амстердам! Неймовірна подорож Європою!!Їдемо потягом (01 травня 2019р.)
Вот мы и вернулись из нашего увлекательного путешествия в Амстердам и по Европе.Море положительных эмоций и ярких впечатлений.Хочу высказать слова благодарности нашим водителям за безукоризненную работу,и Танечкенашей замечательной сопровождающей.Все было четко и без заминок.
Хорошие гостиницы,особенно понравился отель в Голландии.Очень уютный и милый.
Также очень понравилась программа путешествия.Три дня в Голландииэто супер!
Ставлю клубу оценку отлично за организацию и исполнение.Единственное,что немного портило впечатлениеэто погода.
Желаю клубу процветания,а себепобольше поездок с вами)


Ірина Лелюшкина
Квітучий Амстердам 2! Неймовірна подорож Європою!! (07 квітня 2019р.)
Доброго дня!
Я в захваті від поїздки!) Хоч і погода не у всіх країнах нас радувала. Велике дякую Бідняжкам, а особливо нашому організатору Танюші. Дуже весела та комунікабельна, завжди допомагала та інформувала нас. Все було на найвищому рівні.
Перетин польського кордону на поїзді це дуже зручний варіант для подорожі. Дуже сподобались готелі й харчування у них та кемпінг у Нідерландах. Автобус був дуже комфортний, водії були товариські та веселі, їхати було цікаво)
Також сподобались квести та екскурсії в країнах.
Ще раз дякую за цей тур! Обовязково буду ще подорожувати через вашу туристичну фірму)Світлана Бичевська
Квітучий Амстердам 2! Неймовірна подорож Європою!! (07 квітня 2019р.)
Водії та автобус чудові. Готелі: Катовіце на 5, Голандія на 5 ,а Прага на четвірочку з мінусом( вода була холодна,душ треба було тримати руками, умивальник в кімнаті біля самого ліжка) Танюшка просто чудова,молодчинка.Тетяна Домашевська
Квітучий Амстердам 2! Неймовірна подорож Європою!! (07 квітня 2019р.)
Подорож дійсно була неймовірною і всеохоплючою (ми хіба гори не бачили), а все решта якто: канали і квартал червоних ліхтарів Амстердаму, Північне море і розпивання смачнющого шампанського з бідняжками, проживання у затишному екобудиночку, в якому вікна від підоги до стелі, і розумна система терморегулювання, вітряки, сирна ферма, рибацьке містечко з мінібудиночками, і кожен як витвір мистецтва, готичні, неоготичні, барокові храми, шпилясті вежі, кольорові вітражі соборів, знайомство із активною велосипедною культурою, частування смачнющими баварськими сосисками і копченим пивом (хоч сама не прихильниця цього напою, але зацінила), будиночки на воді Амстердаму, Танцюючий будиночк Праги, павліни, магнолії, кофі шопи Амтсердаму з запахом тої самої травки у повітрі, комфортні готелі, затишний автобус, чудова дружня атмосфера, і ще купа всього різного цікавого, (всього не перелічити).
Старший організатор Таня завжди готова відповісти на будьякі (навіть не дуже серйозні чи мегарозумні питання) від когось з групи, і якщо вона десь поруч то значить все добре, або буде добре (ситуації бували різні), тому з Таньою дуже спокійно і надійно, коли під її величезним організаторським крилом. Молодший організатор Віка теж класна,чуйна і допомагала з усім) всі класні)
їздила у поїздку з мамою, тому комфортність поїздки була на другому місці після самого опису туру, і з цим все добре, і комфортно. Дуже дякуємо з мамою,і дуже радимо цей тур!!!Парад квітів в Нідерландах! (28 квітня 2018р.)
Пройшов майже тиждень від поверння, а емоціїї, враження від подорожі не відпускають до сих пір :)
Саме для цього варто подорожувати!
Маємо досвід поїздок з Акордом, Танготревелом, проте останні три роки ми з Бідняжками. І це вже про щось говорить :)
Тур насичений і цікавий, місцями втомлюючий, проте те, що ти отримуєш на виході нівелює будь-яку втому. Адже емоції б`ють через край :)
Комфортні отелі, смачні сніданки, цікаві гіди, професійні водії та мега круті організатори зробили цю поророж саме такою.
Ну і звичайно місце - Нідерланди весною - це рай, в який обов`язково потрібно потрапити кожному!

Бідняжечки! Окрема подяка вам! Ви робите велику справу - ви даруєте емоції! А це одне із важливішого у житті!
Такі поїдки розвивають, наповнюють, окриляють, надихають на нові звершення, прагнення, мрії :)

Сил вам, творчого натхнення, успішного втілення усіх задумів у життя!
Ми з вами :)


Анастасія Рахнянська
Квітучий Амстердам! Неймовірна подорож Європою!!Їдемо потягом (01 травня 2019р.)
Це була чудова та насичена подорож! Навіть люта погода погода не завадила отримати чудові враження та насолодитися новими країнами!
1. автобус і водії 6 балів з 5 можливих!
2. на готелі жодних нарікань: чисті, дуже гарні, годували самчно!
3. вцілому екскурсійний супровід був хорошим. Щоправда, колоритна чеська жіночка,яка показувала нам місто, говорила дуже багато, але нічого в моїй памяті не осіло, на жаль. Таня Саракузчудовий організатор! Стримана, стресостійка, добра, з почуттям гумору! Це була наша перша сумісна поїздка, але точно не остання!
4. мені все сподобалося


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.