21 серпня 15:00
Час відправлення
24 серпня 14:00
Час повернення
Є вільні місця!
130 EUR
140 EUR
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

Стежками фантастичної Словаччини!

Тип: Гори, Печери, Походи, Екстрим, Екскурсії, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 2000 км.

Друзі, цього разу буде дещо не звичне, але дуже цікаве для вас. Адже ми вирушаємо до мальовничої Словаччини. Ми відвідаємо з вами величезний дерев’яний міст протяжністю більше кілометра, та з високою оглядовою вежею у кінці, поблукаємо по Белянській печері - одній з самих відомих у Словаччині. Та відкриємо для себе тропічний рай у Татраландії. Уххх....Буде мега-круто. Ви з нами? Якщо так, то швиденько реєструйтесь.

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Супроводжуюча:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Словаччина

Про подорож

Cтежка коронами дерев

Цього разу буде дещо не звичне, але дуже цікаве місце. Стежка коронами дерев – це величезний дерев’яний міст протяжністю більше кілометра, та з високою оглядовою вежею у кінці. Знаходиться він у Словаччині поблизу села Ждіар (Ždiar)  у Бехледовій долині (Bachledova dolina), не далеко від Татрів біля самого кордону з Польщею. Маршрут довжиною понад 600 м веде через ліс, повний сюрпризів та цікавості, показуючи відвідувачам унікальність природи.

Відчуття прогулянки нарівні з кронами дерев просто неймовірне. Турист може відчути себе частинкою лісового життя. Вкінці стежки на нас чекатиме Спіральна оглядова вежа. А на вежі моторошна прозора підлога з канатів та гуми. Висота 32 м. Перевіремо чи бояться наші бідняжки висоти.

У Бехледовій долині ми спускатимемося по найдовшій бобслейній трасі в Татрах. Вона  має довжину 1200 метрів і 15 поворотів, що забезпечує унікальний досвід водіння. Різниця в висоті становить 111 метрів, а максимальна швидкість, яку можна досягти, становить 40 км / год. Бобслейна траса: починається на верхній станції канатної дороги. Рух по трасі безпечний, а швидкість регулюється користувачем. Бобслейна траса відкрита протягом всього сезону, коли не йде дощ.

У Татранскькій долині знаходиться унікальна Белянська печера, яка є найбільшою і єдиною високогірною сталактитовою печерою, відкритою для публіки в Національному парку Татри. Довжина траси становить 1370 метрів, а перепад висот - 125 метрів. Одна із зупинок ескурсійного маршруту відбувається в так званій Концертній залі печери, яка була так названа через чистий звук крапель води, що падають на поверхню печерного озерця. А завдяки чудовій акустиці зали, звук падаючих крапель чується особливо глибоко. В цій залі періодично організовуються музичні концерти класичної музики.

Татранська-Ломніца

Татранська-Ломніца - це унікальне місце.Тут знаходиться найстаріший туристичний центр Високих Татр, музей Татранского національного парку, а також прекрасний гірськолижний курорт. 

 

Усі бажаючі можуть  піднятись на Ломніцкий щит, висота якого сягає 2634 м., це друга за висотою точка Татр. На вершині щита  знаходиться оглядовий майданчик, з декількома зонами.  Краєвиди просто неперевершені. 

Підйом  на  Ломніцкий Щит триває  30  хвилин в один бік,  а  перебувати  на  самому  Щиті  можна   50  хв.,  далі приходить  ваша  черга  аби  спускатись  донизу. Краєвиди у цьому місці просто дивовижні, неначе з ілюмінатора літака. На даному оглядовому майданчику є невеличке кафе, де можна замовити чай чи каву. Але ми  рекомендуємо взяти гарячий напій у термосі з собою.

Курорт Старий Смоковець знаходиться в Високих Татрах в Словаччині на висоті близько 1000 метрів над рівнем моря. Розташований він у самому центрі місцевої курортної зони, що розтягнулася на кілька десятків кілометрів, тому ті хто не бажає підніматися на Ломницький щит, може прогулятися саме цією доріжкою.

Якщо погодні умови не дозволять нам підніматися на Скальне Плесо (Ломницький щит) , то ми з вами відвідаємо не меньш чудове місце, а саме Словацький Рай. 

Аквапарк Татраландія

Tatralandia Holiday Resort - це найбільший в Словаччині, Чехії та Польщі термальний парк. Відкрийте для себе тропічний рай під Татрами з комфортною температурою повітря, яка протягом всього року не опускається нижче 30 ° C, де приємно поєднуються морська і термальна води. Запрошуємо вас поринути у світ пригод та розваг, щоб підкорити 26 водних гірок, освіжитися в 14 басейнах, відчути прилив адреналіну від вільного падіння в новій аеродинамічній трубі «Суперфлай» і розслабитися в 19 саунах з багатим вибором процедур.

 

Розслабитися можна буде й в критому тропічному велнессі «Тропічний рай», який оснащений масажними лежаками й підводним гейзером, відвідати кельтські сауни Tatra-Therm-Vital (їх тут аж 19) чи SPA-центр «Рай краси» з багатим вибором процедур. На даний момент вартість відпочинку у комплексі: для дорослого з відвідуванням усіх басейнів та гірок - 25 €; з відвідуванням саун, усіх басейнів та гірок - 33 €. Для дітей - 18 € з відвідуванням усіх басейнів та гірок та 25 € з відвідуванням саун, басейнів та гірок. Акутальні ціни будуть відомі ближче до сезону та для нас буде діяти групова знижка.

Також, ми завітаємо у старовинне словацьке місто Прешов. І усі бажаючи зможуть відвідати дегустацію вина у "Музеї вина Прешова". Це  один з двох музеїв вина у всій Словакії. 

Проживати ми будемо у містечку Попрад. Попрад - місто минулого, сьогодення, але перш за все - місто майбутнього. Після революції в 1989 році місто розцвіло і покращилося. Відновлення площі, багатьох історичних і адміністративних будівель, важливих міських шляхів сполучення, будівництво нових промислових, спортивних і культурних центрів зробило з Попрада господарський мікрорайонний центр зі сверхрегіональним культурно-туристичним характером.

Валюта та телефонний зв`язок

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні! - курс в Україні є кращий! Також хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Супроводжуючий групи повинен мати змогу Вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Згідно Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Satel
4-місний,
3-місний
2-місний
Учасники Клубу 130 EUR 140 EUR
Новачки 140 EUR 150 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 26 червня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання у готелі;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Сніданок у готелі - 3 євро;
 • Вхідний квиток в Бахледову долину - 20 євро дорослий, з 3-14 років - 16 євро;
 • Бобслей - 4 євро;
 • Факультативний виїзд до Прешова 10 євро;
 • (залежить від кількості учасників);
 • Дегустація (5 видів вина) 8 євро;
 • Підйомник на Ломницький щит 50 євро;
 • Підйомник на Скальне плесо 22 євро (для тих хто не бажає підніматися на Ломницьй щит, а йде на прогулянку до Старого Смоковиця) Белянська печера 8 євро дорослий,4 євро - дитячий;
 • Татраландія - для дорослого з відвідуванням усіх басейнів та гірок - 25 €;
 • з відвідуванням саун, усіх басейнів та гірок - 33 €. Для дітей - 18 € з відвідуванням усіх басейнів та гірок та 25 € з відвідуванням саун, басейнів та гірок;

Програма подорожі


П'ятниця 21 серпня :
15:00 Виїзд з Вінниці. З карманчика навпроти центр. автовокзалу.
Субота 22 серпня :
06:00 - 07:00 Санітарна зупинка перед Бахледовою долиною, щоб ми могли поснідати, переодягнутись та привести себе в порядок перед початком чудового дня!
08:30 Початок нашої неймовірної прогулянки стежками крон дерев, під час якої ми побачимо все найцікавіше та найзахоплююче. Готуйте фотоапарати, адже ці красоти заворожують.
12:00 Переїзд до Белянської печери. Початок оглядової екскурсії.
14:00 - 14:30 Переїзд до готелю.
14:30 - 15:30 Поселення. Обід, куштуємо смачнющі національні страви.
16:00 - 19:00 Факультативний виїзд до старовинного словацького міста Прешов. Де відвідаємо дегустацію вина у "Музеї вина Прешова". (ціна буде залежати від кількості учасників).
19:00 - 22:00 Вечірня прогулянка містом.
22:00 Переїзд до готелю. Відпочиваємо.
Неділя 23 серпня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі.
08:30 - 09:00 Переїзд до Татранської Ломніци.
09:00 - 14:00 Приїзд до Татранської Ломніци! Піднімаємось на Ломніцкій щит. Розважаємось, насолоджуємося красою гір! Або ж ви можете прогулятися до Старого Смаковеця, де відкриваються не меньш чудові пейзажі.
14:00 - 15:00 Переїзд до аквапарку "Татраландія"
15:00 - 20:00 Перевдягаємось, купаємось, релаксуємо в джакузі, паримось в саунах, катаємось на гірках, вчимося кататися на серфінгу.
21:00 Збір в автобусі. Вирушаємо до Вінниці!
Понеділок 24 серпня :
14:00 Орієнтовний приїзд до Вінниці. Все буде залежати від стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • салатовий 51
44 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Satel
63 вільних місць із 68

Проживатимемо у комфортному тризірковому готелі у центрі міста Попрад. В усіх номерах є ванна кімната з туалетно-косметичними засобами та феном, телевізор, доступ до Wi-Fi. З деяких номерів відкривається неймовірний вид на засніжені гори Високі Татри.

У вартість туру включені сніданки у готелі у вигляді шведської лінії. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.