05 червня 21:30
Час відправлення
08 червня 06:00
Час повернення
Є вільні місця!
1450 UAH
1600 UAH
Замовити місце

Таємниці заховані в камені - шість замків Закарпаття

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 1450 км.

Друзі, ми вирушаємо до Закарпаття, щоб відвідати одні з найпрекрасніших замків нашої країни, де вершилася історія Європи, стіни яких розкажуть правдиві історії кохання, доблесті, шляхетності і самопожертви. Ви не тільки почуєте давні легенди, доторкнетеся до прекрасного, але і відпочинете в термальних басейнах "Косино", скуштуєте автентичної закарпатської їжі, яка вражає своїм різноманіттям страв, ну і як же без вина? Його смак доповнить усю палітру вражень від нашої подорожі!

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Львів

Чинадієво

Мукачево

Косино

Середнє

Невицьке

Перечин

Ужгород

Про подорож

Замок графів Шенборнів

 Першим замком, який зустріне нас у Закарпатті, буде замок Берегвар. Колишній мисливський замок-палац графів Шенборнів, який побудований в романтичному стилі і поєднує романські та готичні мотиви. Замок-палац побудований як земний рік: 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнат (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). 

  Розташовується замок-палац серед мальовничого парку-дендрарію XIX ст. з величезною кількістю унікальних рослин. Чого тільки варта прекрасна гліцинія, сакура, магнолія, оцтове дерево, рожевий бук та безліч інших рослин,також на території парку є озеро, що має форму серця і джерелом молодості і краси. Тож прогулюючись парком, можна не лише насолодитися природою та п'янким гірським повітрям, а й омолодитися випивши водички, але тут головне не перестаратися))). Додатково оплачуються вхідні квитки: дорослі - 20 грн; діти до 14 років - 15 грн.

Замок кохання "Сент Міклош"

Таємниці стін Чинадіївського замку існують окремо від простору кімнат. У метровій товщині кам’яних опор замку Сент Міклоша, пронизаних вузькими коридорами, точилося приховане придворне життя. Внутрішні переходи дозволяли покинути покої, минаючи двері. Або відвідати чужу кімнату без розголосу слугам, пересуватись по дерев’яних сходах між поверхами. У подвійних стінах звучав шепіт закоханих Ілони Зріні та Імре Текелі – найвідомішої угорської графині і молодого повстанця. Справді, коли знаходишся у цьому замку, відчуваєш крила за плечима, якась особлива ніжність охоплює з середини.

Паланок - замок таємниць і загадок

У більшості людей, що мають хоча б невелике уявлення про Закарпаття, головна асоціація з Мукачево – якраз замок Паланок. Він вважається головною визначною пам’яткою міста, в середньовічних стінах якої таїться безліч загадок і таємниць.Сама фортеця знаходиться на горі вулканічного походження, в той час як місто розташоване на рівнині.

  Вважається, що саме з горою пов’язано і походження назви міста. Якщо вірити легенді, цю гору створили люди власними руками, в буквальному сенсі «насипали» гору, що коштувало їм величезних мук, звідси, мовляв, і назва – «Мукачево». Варто цьому вірити чи ні – важко сказати, але точно відомо тільки одне: в ті давні часи людям потрібно було будувати місто навколо потужної фортеці, щоб бути в змозі захиститися від численних ворогів. Додатково оплачуються вхідні квитки до замку: дорослі - 50 грн, студенти та пенсіонери - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн

Термальні басейни "Косино"

  Після цікавого і досить насиченого екскурсійного дня ми їдемо відновлювати сили у басейнах з життєдайною водичкою. Ви обов'язково відчуйте ефект цілющих властивостей підземних вод у семи різних басейнах з термальними та прісними водами, Термальна вода косинського джерела дає загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами. 

  Гарячий гейзер термальної води прямує із свердловини глибиною 1190 м під землею та потрапляє в термальний басейн з температурою 40-45°C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтан-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра, а також 7 Королівських саун. Відпочинок в термальних басейнах оплачується додатково: вартість на 3 години релаксу становить 400 грн з особи, діти зростом до 150 см - безкоштовно. Шафа для одягу (можна брати на 2-3 людини) - 50 грн.

Замок Тамплієрів

  Єдиний в Україні замок християнського лицарського ордену тамплієрів розташований в смт.Середнє Ужгородського району Закарпатської області. Входить до 100 чудесних замків, палаців та фортець України. Він являє собою характерну для Європи ХІІ ст. чотирикутну башту-донжон заввишки 20 м та товщиною в 2,6 м. Як відомо тамплієри (храмовники) займалися не лише місіонерською діяльністю та військовим ремеслом, але й були справними фінансистами. В Середні віки про їхні багатства ходили легенди, а займи в них брали навіть королі. Свої маєтки та представництва цей потужний орден мав не тільки по всій Європі, але й за її межами. Тому це не дивно, що тамплієри появилися на Закарпатті, яке контролювалося католицьким Угорським королівством.

Невицький замок

  Невицький замок — одна із найстаріших споруд Закарпаття, що таїть у собі пам’ять і дух середньовіччя. Чарівна природа гірських Карпат і свіже прозоре повітря посилюють враження від почутих загадкових історій замку. Сама фортеця стоїть на 125-метровій горі вулканічного походження, звідки відкривається чудовий краєвид на село з такою самою назвою, а також на мальовничу долину, якою протікає річка Уж. 

Замок справді є унікальною пам’яткою, яка не має аналогів ніде у світі. Від заснування минуло більше семи століть, а він досі дивує відвідувачів своєю архітектурою, своєю історією та містичними легендами. За однією із них він був захисною фортецею для наречених (Невестський замок) з королівських і князівських родин. За іншою легендою, Невицький замок побудувала собі заморська царівна, причому не просто з каменю, а з домішками материнського молока і людської крові. Тому твердиня завжди була надприродно міцною і добре стояла під час будь-яких сутичок. Замок та околиці й досі таять у собі безліч “таємниць”, які ще потрібно розгадати!

А яке ж воно Закарпаття на смак?

Кожен з нас мабуть чув про закарпатську кухню, знає назви багатьох страв, але ще далеко не все скуштував. Ми впевненні, що тобі буде цікаво спробувати смаки Закарпаття на одній тарілці, так би мовити за один присіст))). Тож після знайомства з замками треба набратися сили і гарненько підкріпитися, тому ми їдемо в село Перечин, де нас очікує гастрономічна дегустація "Смак Закарпаття" з 15 смачнющих страв, узваром, фірмовою сливовицею! От тільки уявіть: Попрігашка закурена й засолена, парадічки, вогурки, гливи, шовдарь,печені на вогні кромплі, пікницяце і ще багато смачного очікує нас на дегустації в корчмі "Підкова". Обід-дегустація закарпатських страв - 210 грн з особи.

Ужгород

 Ужгород незмінно зачаровує гостей своїм європейським шармом. Офіційна історія міста налічує більше 1100 років, роблячи його одним з найстаріших міст нашої країни. Історія міста Ungvar (стара назва Ужгорода) – це історія Угорського королівства, Австрійської імперії і Чехословацької республіки, і кожна епоха накладала свій відбиток на вигляд міста.

Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів. Ужгородський замок, вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський Греко-Католицький Собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал – це і багато іншого обов’язково зацікавить вас, додавши в палітру відкриттів нові, яскраві фарби. Додатково оплачуються вхідні квитки до замку : дорослі - 50 грн.; діти 20 грн.

Окрема місцева забава - розшукати всі 27 міні-скульптур, розсипаних по всьому місту. Кожна присвячена особистості або події, котрі відіграли певну роль в житті Ужгорода. Не залишиться без вашої уваги і пам'ятник ліхтарнику дяді Колі, що протягом сорока років вручну запалював старовинні електричні ліхтарі в центральній частині міста. Прогулюючись набережною, Ви неодмінно зустрінете пам'ятник художнику, зазирнувши в його мольберт можна побачити намальовану картину, на якій зображені річка Уж і Пішохідний міст, але такими, якими вони були на початку 20 століття. 

 

Дегустація вина у винному залі "Шардоне"

 Дегустація вина — це не тільки прерогатива професіоналів, а й дуже захоплюючий процес для справжніх цінителів цього благородного напою. Від простого до складного. Від білого до червоного. Від молодого до витриманого. Від сухого до солодкого. Від менш міцного до більш міцного. Це основні правила і послідовність дегустації вин про які ми дізнаємося під час нашої п'янкої екскурсії у дегустаційному винному залі «Шардоне», що був першим дегустаційним залом в Ужгороді, який відкрився в 2007 року. Тут представлені виключно місцеві – закарпатські вина, які виробляє сімейна, крафтова виноробня, що носить назву «Вина Ковача» - за прізвищем головного винороба – Олександра Ковача.

 Ми продегустуємо 7 позицій вина з винної карти, що на сьогоднішній день містить біля 30 позицій. В дегустаційний набір входить також порція сиру. Сир буде в нас виконувати функцію «нейтралізатора смаку». Ним потрібно «обнуляти» рецептори після кожного взірця вина. Вартість дегустації вина 100 грн. з особи.

Відповідальний організатор: Ірина Гаращук (096) 34-90-900 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Аполон
3-місний,
4-місний
2-місний
Учасники Клубу 1450 UAH 1500 UAH
Новачки 1600 UAH 1650 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 03 травня 00:00 та 24 травня 00:00 Орг. збір зростатиме на 50 UAH та 50 UAH відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі;
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки згідно опису подорожі: Замок графів Шенборнів - 20 грн;
 • Замок Паланок - 50 грн;
 • Відпочинок в термальних басейнах "Косино" на 3 години становить 400 грн з особи, діти зростом до 150 см - безкоштовно. Шафа для одягу - 50 грн;
 • Ужгородський замок - 50 грн;
 • Харчування і дегустації: Сніданок у готелі - 100 грн;
 • Обід в Мукачево в ресторані "Порядний Газда" - 125 грн. з особи;
 • Обід - дегустація закарпатських страв у Перечині - 210 грн;
 • Дегустація вина - 100 грн;
 • власні витрати;
 • розваги;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Вартість вхідних квитків на туристичні об'єкти може змінюватись і встановлюється адміністрацією на момент нашого перебування. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 05 червня :
21:30 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 21:30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 06 червня :
09:00 - 10:30 Орієнтовне прибуття до замку графів Шенборнів.
11:00 - 12:00 Відвідуємо замок Сент Міклош.
12:30 - 14:00 Екскурсія замком Паланок.
14:30 - 15:30 Обід в ресторані "Порядний Газда".
16:30 - 20:30 Відпочинок в термальних басейнах Косино.
21:30 - 22:00 Поселення в готель.
Неділя 07 червня :
08:00 - 08:30 Сніданок за бажанням. Виїзд з готелю.
09:00 - 09:40 Огляд Середнянського замку.
10:15 - 11:15 Легенди та таємниці Невицького замку.
12:00 - 14:00 Обід-дегустація в корчмі "Підкова".
14:30 - 17:30 Екскурсія Ужгородом та замком.
17:30 - 18:30 Дегустація вин.
19:00 Збір в автобусі. Виїзд до Вінниці.
Понеділок 08 червня :
06:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 06:00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan 116 (51 місце) білий з кольоровими смугами
45 вільних місць із 51

Зручний та комфортабельний автобус туристичного класу від відомого німецького виробника.

45433935312725211713951
464440363228262218141062
47
4841373329231915117350
4942383430242016128451
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Аполон
55 вільних місць із 56

  Готель «Аполлон» знаходиться неподалік залізничного вокзалу міста Мукачево. «Аполлон» буде хорошим вибором як для компанії друзів, так і для родин з дітьми. Приємна атмосфера, широка пропозиція послуг та комфортні номери чекають на нас.

  Ми проживатимемо у номерах категорії «стандарт» при двох, трьох та чотирьохмісному розміщенні. Всі номери обставлені сучасними меблями, якісними ліжками. Номери мають санвузол, обладнаний душовою кабіною або ванною. 

 

  Стандарт двохмісний — двоспальне або 2 односпальні ліжка, столик, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна). Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.