06 червня 06:00
Час відправлення
07 червня 23:30
Час повернення
Є вільні місця!
930 UAH
1010 UAH
Замовити місце

Вікенд на Тернопільщині

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 730 км.

Друзі, весна-ідеальний час для мандрів! Ми їдемо на Тернопільщину-найбагатшу область країни за кількістю архітектурних памяток! За вікенд ми побачимо неймовірну кількість замків, величні костели та палаци, зробимо фото біля унікального австрійського віадуку, відчуємо середньовічний шарм містечок та закупимось смачним місцевим пивом.

Супроводжуюча:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Хмельницький

Вінниця

Про подорож

Середньовічний Чортків

Цей райцентр на Тернопільщині вже назвою сповіщає про свою магію. Невеличке місто Чортків, розташоване на річці Серет, відоме вже кілька століть і зазнало за свою історію багато пригод та змін влади. Сьогодні – це зручне містечко, із легким, але відверто відчутним європейським шармом, який не змогли вбити навіть десятиліття радянської окупації. Розмірене життя тут згущується навколо костелу, серця цього міста. Уперше він був зведений у 1610 році і відтоді багато бачив: під час татарських набігів за храмовими мурами, від яких сьогодні залишились тільки руїни, переховувалися мешканці.

Потім прогуляємось до ринку і перед нами ратуша.Як і кілька сотень років тому місцеві о шостій відкривають прилавки, о дев’ятій п'ють каву о третій рахують прибуток. Ці люди і є Чортків. Вони звіряють годинники із ратушею у неділю ходять до костелу.

Вузенькі вулички, бруківка, старі квартали, старовинний замок, унікальна дерев’яна ратуша, величезна синагога, дерев’яні церкви та величний Домініканський костел святого Станіслава – гуляти із фотоапаратом по Чорткову суцільне задоволення.

Старовинний Бучач 

Невелике містечко Бучач може похвалитися чималою кількістю архітектурних пам'яток. Але все ж один архітектурний об'єкт, найбільш унікальний - міська ратуша, безперечно - світовий шедевр архітектури. Ратуша збудована в класичному стилі- барокко. Архітектором був Бернард Меретин, а скульптором – легендарний Пінзель. Подібних будівель, що збереглися до наших днів майже в первозданному вигляді, в Україні не так вже й багато.  Вона вражає досконалістю форм, а художнє оформлення викликає лише естетичну насолоду та захоплення! 

Також ми побачимо романтичні руїни Бучацького замку, монастиря василіан. Успенський костел, тощо.Це не місто це невеличкий оркестр де кожна будівля і кожна скульптура є неповторним інструментом. Місто в якому співає архітектура.

Австрійський міст-віадк

Надзвичайної краси віадук знаходиться неподалік від села Плебанівка, Тернопільської області. Його зведення датується 1896 роком. Свій початковий вигляд йому вдалося зберегти завдяки надійній кам`яній кладці. Можна з упевненістю сказати, що цього красеня зводили на совість. Плебанівському віадуку вже перевалило за 150, а ним і досі проїжджають поїзди, демонструючи своїм пасажирам незабутні краєвиди.

Залізничний віадук має 9 арок, зроблених з натурального каменю сірого відтінку. Головна роль віадука - полегшення подолання різних перешкод на місцевості залізничним транспортом. Він пролягає над балкою, з`єднуючи її схили і утворюють пряму дорогу.

Арочний стиль конструкції віадука вибраний невипадково. Саме арка збільшує надійність і довговічність всієї конструкції, продовжуючи термін її служби. По обидві сторони від залізничного полотна, проїзд огороджений в цілях безпеки, але це анітрохи не впливає на казковий та дивовижний краєвид, що відкривається навколо.

Неприступний замок у Теребовлі

Він нависає над містом з високої гори, там де в прадавні часи знаходилося древньоруське городище. Теребовлянський замок, один з найстарших в Україні, веде свою історії з IXстоліття. Мальовничі руїни і понині видніються на важкодоступній замковій горі. У середньовічні часи твердиню не раз доводилося перебудовувати і зводити заново.

 

На початку 1630-х теребовлянський староста Олександр Балабан зробив грандіозну розбудову замку, більша частина якого дійшла до наших часів. Фортеця отримала більшу площу, стіни сягали  до 5 м завтовшки і до 18 заввишки, та збільшилась загальна довжина мурів. Проте  під час турецької навали 1688 року замок було зруйновано – і більше твердиня не відбудовувалась.

 

Коли будете прогулюватися по території замку, вашу увагу приверне пам`ятник Софії Хшановський на високому кам`яному постаменті. Ця жінка - дружина коменданта фортеці, оточеної турками, вона змогла підняти бойовий дух захисників споруди. І вони відбили напад. Довгий час замок занепадав, поступово ховаючись від людських очей за лісовими хащами. В цілому, замковий комплекс зберігся непогано. Сьогодні він входить до складу заповідника «Замки Тернопілля». Розроблено проект реконструкції, ведуться роботи.

 

Старовинні Микулинці

У містечка Микулинці славна і довга історія. Тут є прекрасний набір пам'яток, що роблять це місто туристично привабливим: мальовничі руїни замку, величний костел та гарненький палац. Перевагою є те, що всі цікавинки сконцентровані в центрі містечка, то ж зробивши неспішну прогулянку ми послухаємо дивовижну історію та легенди цього краю.

 

Власниця Микулинців Анна Йорданова, щоб захистити місто від ворогів веліла в 1550 р збудувати муровану фортецю, яка витримала б не одну облогу турків і татар. З XIX ст., фортеця занепала. Люди розбирали кріпосні стіни на фундаменти своїх будинків, а австрійська влада закривала очі на це безчинство. Довершили руйнування архітектурної пам’ятки Перша і Друга світові війни. Сьогодні працівники Національного заповідника "Замки Тернопільщини намагаються привести в порядок Микулинецький замок, піднімаючи його з руїн.

 

В середині XIX ст. новий власник Микулинців – барон Конопка перебудував старий палац у стилі ампір, в якому він і дійшов до нашого часу.  Ця споруда відома як палац Реїв. Мечислав Рей був зятем Конопки, який згодом заволодів його маєтком.

 

Барон Конопка, який відвідав багато європейських курортів, зрозумів, яким неймовірним багатством є місцеві сірководневі джерела. І вже в 1825-1827 рр. в сусідньому селі Конопковці виріс бальнеологічний курортний комплекс. А з 1967-го  в Микулинцях діє фізіотерапевтична лікарня, де на основі сірководневої води, якої немає аналогів в Європі, і торф’яного болота лікують захворювання опорно-рухового апарату, органів дихання, шкіри. З палацом повязано багато легенд та переказів, про які ми дізнаємось під час екскурсії.

 

За часів володіння графині Людвіги Потоцької, було вирішено побудувати в місті новий костел. Перший камінь заклали в 1761 р в присутності львівського архієпископа, а закінчили будівництво через 18 років. Архітектор Август Мощинський, який керував будівництвом, за зразок взяв костел при королівському палаці в Дрездені, зведений італійським архітектором Гаетано Кіавері. Нині костел Святої Трійці в Микулинцях, – один з найоригінальніших пам’ятників епохи пізнього бароко на заході України.

 
 

Неймовірний Скалатський замок

У Скалаті знаходиться замок, заснований Кшіштофором Віхровськім в 1630 році. Замкові мури сягали шести метрів у висоту і двох в товщину. Окрім того додаткового захисту надавала навколишня болотиста місцевість, а також штучне озеро з північного боку. На територію замку можна було потрапити через підйомний міст. По кутах твердині було зведено чотири п'ятикутні башти, які початково були двоярусними, а згодом було добудовано ще два яруси.

Незважаючи на свою неприступність замок неодноразово захоплювали, зокрема війська Богдана Хмельницького. В1675 році замок зруйнували турецькі війська, після чого твердиня простояла майже тридцять років в стані руїни.

Сьогодні замок в Скалаті входить до складу історико-архітектурного заповідника "Замки Тернопілля". Повністю збереглися вежі, частково стіни та підземелля, територія замку виглядає досить мальовничо. У двох баштах розміщена історична експозиція. Поруч з замком стоїть костел святої Анни. На перший погляд споруда храму виглядає старовинною. Проте це не відповідає дійсності, бо звели храм вже в роки незалежності.

Харчування

Друзі, під час нашої мандрівки маємо змогу попередньо замовити харчування:

 кафе "Пан Чартковський" - комплексний обід 2 день -70 грн

кафе в Теребовлі - комплексний обід 1 день - 60 грн 

вечеря в готелі - комплекс - 90 грн.

Сніданок в готелі входить у вартість номеру. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Алігатор" (Тернопіль)
3-місний (сімейний тримісний (двоспальне ліжко+односпальне ліжко)),
3-місний (стандарт тримісний з роздільними ліжками)
2-місний (стандарт двохмісний зі спільним ліжком),
2-місний (стандарт двохмісний, з роздільними ліжками)
Учасники Клубу 930 UAH 1020 UAH
Новачки 1010 UAH 1100 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 27 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі;
 • сніданок в готелі;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • страхування.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • вхідний квиток в замок у Скалаті-30 грн дорослий, 15 грн-дитячий;
 • вхідний квиток в замок у Теребовлі: 20 грн-дорослий, 10 грн-дитячий;
 • ;

Програма подорожі


Субота 06 червня :
06:00 Виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу
10:00 - 11:30 Приїжджаємо до неймовірного замку в Скаллаті. Слухаємо цікаву екскурсію та маємо вільний час.
12:30 - 14:00 Оглядаємо залишки неприступного замку в Теребовлі та насолоджуємось панорамою міста з вершини гори.
14:00 - 15:00 Час на обід в Теребовлі. Набираємось сил та рухаємось далі.
15:10 - 15:40 Фото зупинка в Плебанівці, робимо незабутні світлини біля мосту-віадуку. А хто матиме наснагу зможе пднятись на сам міст.
16:10 - 17:00 Прибуваємо в Микулинці, селище яке має славну історію. Але перед екскурсією зробимо закупи місцевого смачного пива у фірмовому магазині "Микулинецьке".
17:00 - 18:30 Огляд архітектурних памяток Микулинців:костелу, палацу та єдиного замку в якому досі живуть люди.
19:00 - 19:30 Переїзд до готелю, поселення, вільний час для вечері та відвідування аквапарку.
Неділя 07 червня :
09:00 - 10:00 Прокидаємось, та йдемо снідати. Виселяємось о 10:00, забираємо всі речі, адже в готель ми більше не будемо повертатись.
11:00 - 13:00 Оглядова екскурсія містечком Бучач, під час якої ми побачимо всі найяскравіші пам'ятки
14:00 - 15:00 Час на обід в Чорткові. Є можливість замовити комплекс в закладі "Пан Чартковський", або ж пообідати самостійно в будь якому іншому закладі міста
15:00 - 17:00 Слухаємо екскурсію та гуляємо по Чорткову, намагаючись відчути його середньовічну атмосферу.
17:00 - 18:00 Маємо вільний час на самостійну прогулянку містечком.
18:00 Нагуляні та щасливі виїжджаємо додому.
23:30 Орієнтовне прибуття додому, все залежатиме від нашої зібраності та стану доріг.

Транспорт

 • SETRA(49)
44 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Алігатор" (Тернопіль)
50 вільних місць із 51

Ми проживатимемо в комфортному готелі у Тернополі. Готель "Alligator" знаходиться неподалік від центру міста, в 5 хвилинах їзди від залізничного вокзалу. Кожен номер готелю обладнаний кондиціонером, телевізором з кабельним ТБ і окремою ванною кімнатою. До послуг гостей готелю "Alligator" безкоштовний Wi-Fi. До наших послуг 2,3 місні номери класу стандарт. Також на рериторії готельно-ресторанного комплексу знаходиться аквапарк, то ж після поселення всі бажаючі можуть скористатись його послугами. 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.