25 квітня 01:00
Час відправлення
26 квітня 18:15
Час повернення
Є вільні місця!
1050 UAH
1150 UAH
Замовити місце

Весняна Буковина + Долина тюльпанів! 25-26 квітня

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 750 км.

Запрошуємо вас у дуже весняну подорож до Чернівців! Чернівці – це місто на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою, було негласною столицею Європи, де співали найкращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень, а кучери фіакрів сперечалися про Карла Крауса! Родзинкою нашої подорожі стане відвідування Долини тюльпанів, де ви зможете спостерігати цвітіння цілого поля тюльпанів! Ти з нами?

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Чернівці

Про подорож

Чернівці

Наша подорож почнеться з Чернівців – це місто-перлина Буковини, котре завжди милувало око та манило до себе. Величні пам’ятки архітектури, розкішні храми, старовинні площі, затишні вулички, привітні перехожі назавжди закарбовуються в пам’яті після того як Ви окунетесь в атмосферу нашого міста. 

Центр Чернівців - Центральна площа, у минулому Майдан Ринок або Рінгпляц, що є серцем міста ось уже майже 2 століття. Площа справді є центральною - від неї врізнобіч розходяться майже всі головні вулиці міста, які ведуть до ще трьох площ: Театральної, Площі Філармонії та найстарішої з них - Турецької. Дивовижна енергетика цього місця та неймовірний вид, що з нього відкривається, сповнюють закоханих надзвичайними переживаннями. Кажуть, що поцілунок тут поєднує серця назавжди.

Далі, продовжуючи знайомство з Чернівцями, ми відвідаємо головний об’єкт міста, нещодавно занесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – колишню Резиденцію православних митрополитів Буковини. Зараз тут знаходяться центральні корпуси Національного університету ім. Федьковича.

Зовні університет вражає унікальністю архітектури і багатством оформлення. Всередині університет не менш цікавий, ніж зовні – високі стелі, розписні зали, красиві мармурові сходи…

Театральна площа отримала свою назву тому, що саме тут знаходиться одне з найвідоміших будівель міста - музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, урочисте відкриття якого відбулося ще в 1905 році. Чернівецький театр - спроектований віденськими архітекторами Гельмером і Фельнером. Їх запросили на роботу в Чернівці лише після того, як за їх проектами були споруджені театри у Відні й Одесі. Чернівецький театр - то пам'ятник обізнаним культурою чернівчанам, які найбільше боялися придбати репутацію провінції і прагнули ні в чому не поступатися метрополії Відня.

Бути біля театру та не побувати у ньому - просто гріх! Тим більше, що в театрі чудова атмосфера - актори віддаються на всі 100%! Ми відвідаємо комедійну виставу "Дванадцята ніч, або як собі хочете". Це остання життєрадісна комедія великого англійського драматурга Шекспіра, названа на честь дванадцятої ночі після Різдва, яка вважалася кінцем святкових днів і відзначалася особливо бурхливо. У цій комедії панує кохання, яке гартується випробуваннями. Долати їх було нелегко і 400 років тому, і сьогодні. А коли додаються ще й плутанина і непорозуміння, то смішно стає не акторам, а глядачам. 

Ще вас неодмінно вразить Будинок – «корабель», церква Св. Миколая з незвичними закрученими куполами, Вірменська церква і дуже багато цікавих і красивих будівель!

Хотин

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її…

Не випадково скелястий мис над Дністром наші предки називали «Хотінь». Назва міста походить від дієслова «хотіти», оскільки мис був бажаним та надійним місцем для давніх поселенців. Завдяки міцній твердині та вигідному розташуванню Хотин став центром розвитку ремесел і торгівлі, які, своєю чергою, сприяли розквіту його культури та економіки. Місто було важливим пунктом у європейсько-азійській торгівлі.

Долина тюльпанів

"Долина тюльпанів" - природне диво, що правда, створене дбайливими руками людини в с. Лужани. Створив свою «маленьку Голландію» місцевий підприємець, який висадив на площі понад 1 га 60 сортів тюльпанів. Кожної весни цей невеликий клаптик землі перетворюється на квітковий рай, який випромінює всі кольори і відтінки весни, від білого і оранжевого до насичено бордового. Таке треба бачити на власні очі. Запевняємо, один раз приїхавши сюди, ви будете повертатись кожного року! У колекції власників більш ніж півсотні сортів тюльпанів. Усі цибулинки господарі привезли з Нідерландів. Цибулинки та й самі квіти господарі продають.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

MARILETTA 3*
3-місний (Сімейний double + single) 2-місний (Стандарт twin)
Учасники Клубу 1050 UAH 1100 UAH
Новачки 1150 UAH 1200 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 15 квітня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • Проїзд у комфортабельному автобусі;
 • Проживання у готелі;
 • Екскурсійний супровід;
 • Страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Вхідний квиток до університету - 20 грн (дитячий), 60 грн (дорослий);
 • Вхідний квиток до театру - 80 грн;
 • Вхідний квиток до Хотинської фортеці - 40 грн (дитячий), 60 грн (дорослий);
 • Вхідний квиток в Долину тюльпанів - 30 грн;
 • Харчування;
 • Особисті витрати.;

Програма подорожі


Субота 25 квітня :
01:00 Виїжджаємо до Чернівців потягом з Залізничного вокзалу
08:00 - 08:15 Прибуття у Чернівці
08:30 - 09:00 Відвозимо речі до готелю і їдемо в центр снідати!
09:15 - 10:15 Сніданок
10:30 - 13:30 Розпочинаємо знайомство з містом! 3-х год. пішохідна екскурсія
13:30 - 14:30 Обід
14:45 - 16:00 Екскурсія в колишню Резиденцію православних митрополитів Буковини. Зараз тут знаходяться центральні корпуси Національного університету ім. Федьковича.
16:00 - 18:00 Вільний час. Гуляємо відпочиваємо.
18:10 - 20:45 Йдемо в знаменитий театр О.Кобилянської на виставу. Цим і завершуємо наш перший день.
21:00 Їдемо в готель, відпочиваємо і готуємось до наступного дня
Неділя 26 квітня :
08:00 - 09:00 Сніданок
09:15 - 10:45 Їдемо до Хотину
11:00 - 13:00 Екскурсія Хотинською фортецею, вільний час на купівлю сувенірів.
13:00 - 14:00 Обід
16:00 - 18:00 Прогулянка Долиною тюльпанів та Буковинською Троєю
18:15 Від'їзд на Вінницю!!! Приблизне прибуття о 01:30, 27 березня.

Транспорт

 • Неоплан 51
45 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • MARILETTA 3*
 • "Леотон" (Чернівці)
61 вільних місць із 67

Готель MARILETTA - це затишний трьохзірковий готель розташований на березі Скляного озера. У кожному двомісному номері є усі зручності: два ліжка, телевізор, шафа, ванна кімната, Wi-Fi. Сімейні номери дуже просторі та розраховані на проживання сім'ї з трьох осіб: одне велике двохспальне ліжко та розкладне крісло, письмовий стіл, шафа, ванна кімната з душем, фен.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.