09 жовтня 14:00
Час відправлення
12 жовтня 16:00
Час повернення
Є вільні місця!
110 EUR
120 EUR
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

Вікенд у Вроцлаві

Тип: Івенти, Екскурсії, Розваги, Релакс, Дегустації, Шопінг
Буде підкорено: 2000 км.

Друзі, на нас чекає унікальна поїздка в місто, де гармонійно поєднується німецька архітектура, багатоповерхівки радянського минулого та модернові споруди. Ми поринемо у атмосферу старовинної Польщі та підводний світ! Об'їдемо Вроцлав на незвичайному транспорті, оглянемо місто з найвищих місць та посмакуємо традиційну польську кухню і це тільки мала частина нашого туру! Вперед до пригод разом з нами!

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Валерія Білик
(063)609-21-03
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

кордон

Вроцлав

Про подорож

Місто Вроцлав

Вроцлав – одне з найвідоміших та найбільших міст Польщі. Через нього протікає 5 річок, тому його називають «Північною Венецією». У місті 12 островів та 118 мостів. Він настільки різноплановий, що схожий на багато міст одночасно, за рахунок яскравої архітектури, яка охоплює різні часи.
Ми зможемо побачити його різнобарвність, дізнатись історію міста та добре відпочити на травневі свята, тому рушаймо!

Площа Ринок

Площа Ринок належить до найбільших давніх площ на території Польщі. Посередині площі розміщена Ратуша епохи пізньої готики заввишки 66 м, виглядає дуже велично! Багато маленьких «пряничних» будиночків, магазинчиків та кафе, в які ви зможете завітати!

Пообідати можна у відомому ресторанчику «Piwnica Swidnicka» - найстарішому ресторані у Європі, який знаходиться у підвалі Ратуші. Тут обідали Фрідріх Ніцше, Гете, Фредерік Шопен, тому у вас є можливість відчути себе у одній епосі з ними!

Музей Вроцлавського Університету 

Вроцлавський Університет славиться своїми вишуканими залами в стилі бароко. Найбільше захвату викликає актова зала «Aula Leopoldina», багатство інтер’єру просто вражає. Ми з вами також завітаємо і помилуємось красотами.

Вежа Математична

Одна з головних пам’яток  Вроцлава, яка також знаходиться в Університеті Вроцлавському. Ми зможемо побачити огляд на місто у 360º, вид на річку Одру та на Старе місто.

Тумський острів

Тумський острів – це найстаріша історична частина міста, знаходить трохи осторонь від майдану Ринок і Ратуші. Найкращий вид відкривається з центральної Набережної. Дорога до Тумського острову лежить через маленький острів Піщаний, де знаходяться величні храми. На острові розміщений головний католицький храм,  висота якого сягає 97м. Ми впевнені, що острів зачарує вас так само, як і нас - своєю душевністю та архітектурими багатствами!

Острів Слодова 

Маленький острів на річці Одра, сусід Тумського острова. На ньому знаходиться неперевершений парк, та часто відбуваються різні культурні заходи. Тут можна добре відпочити та насолодитись свіжим повітрям.

Галерея "Neon Side"

Neon Side (Galeria Neonow) – галерея старих неонових вивісок під відкритим небом. Дуже яскравий, блискучий дворик з приємною атмосферою та модерновими пабами. Саме тут можна зробити шикарні групові знімки та відвідати пару цікавих барів.

Вечірня дегустація пива

Усі бажаючі ввечері можуть відвідати місцеву мікро-пивоварню, яка знаходиться у центрі міста та посмакувати різними видами пива і смачною вечерею. Ми зможемо не тільки спробувати, а й побачити апарати, які виготовляють цей диво-напій. Позитивні емоції та хороша атмосфера гарантовані!

Для тих хто хоче спробувати що інше, ми рекомендуємо заклади, які нам дуже подобаються.
Ресторан "Konspira" славиться своєю польською та європейською кухнею, великими порціями та смачними напоями. Також тут є вететаріанські страви, тому підійде для всіх!

Для поціновувачів джазу підійде ресторан "Vertigo". В закладі можна насолодитись не тільки божественною живою музикою, а й добрими стравами. Запрошуємо!

Ну а для любителів смачного пива, глінтвейну та музики на вінілі пропонуємо надзвичайно атмосферне місце – Vinyl Café. Приємна атмосфера з гарною музикою зробить вечір по особливому романтичним!

Морська Прогулянка по Одрі 

У нас буде крута можливість не тільки дослідити площу Ринок та побачити музеї, а й проїхатись на розкішному кораблику! Ми відправимось по течії річки Одра, побачимо панораму островів та помилуємось красивими краєвидами. Пропливемо повз Тумський острів, Грюнвальдський міст та багацько відомих пам'яток, які матимуть зовсім інший вид з морської прогулянки! 

Polinka

Канатна дорога «Polinka» - збудована студентами Політехнічного університету для зручності. «Polinka» поєднує два береги річки Одри. Вона користується великою популярністю і у туристів, оскільки з неї видно гарні краєвиди!

Afrykarium

Особливе місце у нашій програмі це Вроцлавський зоопарк «Afrykarium». Частиною території цього грандіозного Afrykarium є зоопарк, а другою частиною — великий в Польщі океанаріум. Тут є не менше двох десятків басейнів, де живуть дві з половиною сотні видів риб, земноводних, плазунів. Представлено Червоне море з його екосистемою і екзотикою, Східна Африка, джунглі, а також інші куточки Земної кулі, де мешкає рідкісна флора і фауна.

Японський сад

Для любителів Далеко Сходу пропонуємо завітати до Японського саду. Ідеальне місце для відпочинку. Цей сад -  це унікальна реліквія, в ньому багато екзотичних квітів та гарних водойм. В саду завжди вічна весна, оскільки квіти цвітуть по черзі і є відчуття, що сад вічно живий!

Валюта

Офіційна валюта Вроцлава - злоті, тому їх краще за все брати із собою. Долари та євро також можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долари та євро не приймають.Також хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв'язок буде обмежений, тому переконливо радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв'язку в надзвичайній ситуації, орієнтовно 100-150 грн на весь період подорожі. Супроводжуючий групи повинен мати змогу Вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання внести в особистий кабінет дані свого біометричного паспорту.

 

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. 

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету діло дуже індивідуальне, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 5-10 Євро.
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

За деталями звертайтесь по номеру +380636092103 Білик Валерія

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у Вроцлаві Wieniawa
2-місний (спільне ліжко),
2-місний (роздільні ліжка),
3-місний (спільне ліжко+диван)
Учасники Клубу 110 EUR
Новачки 120 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 06 квітня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі та сніданок;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки: Музей Вроцлавського університету 12zł;
 • Вежа Математична 10zł;
 • Зоопарк 50zł;
 • Фунікулер "Polinka" 4zł;
 • поїздка на кораблику 25zł;

Програма подорожі


П'ятниця 09 жовтня :
14:00 - 14:00 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу( місто Вінниця). Посадка в автобус починається з 13:30.
Субота 10 жовтня :
08:30 - 09:30 Орієнтовне прибуття до Вроцлава, санітарна зупинка для того, щоб переодягнутись, підготуватись до екскурсії та поснідати.
10:00 - 12:00 Оглядова екскурсія по місту з професійний гідом.
12:00 - 13:00 Обід в місцевих закладах.
14:00 - 16:00 Поселення в готель.
16:00 - 18:00 Відвідання Вроцлавського Університету та Вежі Математичної.
18:00 - 19:00 Відвідання вуличної галереї "Neon Side".
19:00 - 21:00 Всі бажаючі ідуть до місцевого ресторанчику на вечерю.
Неділя 11 жовтня :
08:00 - 09:00 Сніданок та виселення з готелю.
09:00 - 11:00 Поїздка на кораблику.
11:00 - 11:30 Поїздка на фунікулері "Polinka".
11:30 - 12:30 Обід в місцевих закладах.
13:00 - 16:00 Відвідання зоопарку та океанаріуму.
16:00 - 20:00 Вільний час.
20:00 - 20:00 Виїзд з Вроцлава.
Понеділок 12 жовтня :
16:00 - 17:00 Прибуття до Вінниці

Транспорт

 • Neoplan 116 Чисто сірий, 50 місць
48 вільних місць із 50

 

Хороший, зручний автобус, має багато місця між сидіннями. За кермом хороші, привітні водії :)

Також його особливістю є те, що останній ряд сидінь, нічим не відрізняється від інших, має тільки 4 сидіння, які так само розкладаються як і всі інші. А можливо навіть і краше розкладаються, адже позаду ви вже нікому заважати не будете :)

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у Вроцлаві Wieniawa
 • Готель у подорожі
50 вільних місць із 52

Готель Wieniawa розташований усього за 10 хвилин їзди від Старого міста Вроцлава. Гостям пропонуються просторі номери з телевізором із плоским екраном та безкоштовним Wi-Fi. Стійка реєстрації закладу працює цілодобово. У числі стандартних зручностей — власна ванна кімната з душем. Із вікон деяких номерів готелю Wieniawa відкривається панорамний вид на Вроцлав. У ресторані, що спеціалізується на стравах традиційної польської кухні, щоранку подають різноманітний сніданок "шведський стіл". За додаткову плату можна відвідати салон краси.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.