08 травня 21:45
Час відправлення
12 травня 04:00
Час повернення
Є вільні місця!
1550 UAH
1700 UAH
Замовити місце

П'янкі аромати Закарпаття

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги, Релакс, Дегустації, Термальні джерела
Буде підкорено: 1400 км.

Коли є три святкових дні, не витрачай дорогоцінного часу, пакуй валізу та вирушай з нами у казковий край - Закарпаття! Тут сама природа створила всі умови для бездоганного відпочинку. Ми отримаємо естетичне задоволення від білого килиму нарцисів, порелаксуємо в термальних водах Берегово та Велятино. Відвідаємо дегустації вина, сирів та автентичних страв, погодуємо милих тваринок, зачаруємося гірськими краєвидами та відчуємо незбагненне щастя, яке наповнює повітря.

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Берегово

Виноградів

Шаян

Велятино

Ділове

Вінниця

Про подорож

Термальні басейни "Жайворонок"

    Першими ми відвідаємо термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок»,що відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  

    Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Температура води в басейнах цілий рік тримається на позначці від +36 градусів за Цельсієм. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

     Відпочинок 2 години, за ранковим тарифом, у термальних басейнах "Жайворонок" оплачується додатково вартість: дорослі - 150 грн; діти зростом (в комплексі влаштований ростомір) до 120 см. безкоштовно; діти зростом 120-150 см. - 80 грн.; пенсіонери за віком (жінки 57 років, чоловіки 60 років) обов'язково мати при собі посвідчення!!! - 100 грн.; особи з інвалідністю I групи обов'язково мати при собі посвідчення!!! - 80 грн.; учасники АТО за пред'явленням посвідчення та довідки - безкоштовно. Шафа для зберігання одягу - 40 грн.

Дегустація вина, бограчу та голубців

    Черговий пункт нашої подорожі - село Бене, де ми відвідаємо відомого винороба Івана Урста, багаторазового переможця фестивалю «Червене вино». Площа власних виноградників господарства Урста становить 4 гектари. В насадженнях сорти: Цвайгельт; Кадарка; Каберне Совіньйон; Біанка; Мускат Оттонель; Рислінг Рейнський. Що цікаво: виноградники розташовані і ростуть в екологічно чистій зоні району, в урочищі “Мала гора”, на висоті 200-250 метрів над рівнем моря. Гора оточена змішаним дубово-буковим лісом. У підніжжя гори, із північно-східному боку розташований єдиний на Закарпатті, більш ніж 300 річний дубовий праліс “Атак”. Дегустаційний зал цього винороба є одним з кращих в Закарпатті.

    Будинок, в якому нас будуть приймати схожий на справжній музей виноробства. Тут нам проведуть дегустацію вишуканих вин (9 сортів вина та чача), послухаємо розповідь про особливості виноробства, культуру споживання цього сонячного напою, а також смачно пообідаємо справжнім угорським бограчем та голубцями.

 Додатково оплачується обід (бограч та голубці) та дегустація 9 сортів вина та чача (вказуйте під час реєстрації) вартість 220 грн

Село Четфалва

  Їдучи вздовж Угорського кордону ми відкриєм для себе цікаве угорське село Четфалва, яке розташоване на правому березі річки Тиса, по якій і проходить кордон між Україною та Угорщиною. Перші згадки про це невелике село (нинішнє населення якого – близько 750 чоловік) датуються 1341 роком під назвою Villa Chet. За припущенням істориків, назва походить від прізвища засновника села Чета. Від нього ж принаймні з 1408 року походить і назва Четфалва. Наприкінці XV століття в селі діяла митниця, була збудована католицька церква. В 1566 році Четфалва була спустошена під час татарського набігу. 

    Найвидатнішим пам’ятником архітектури села є стародавня церква із дерев’яною дзвіницею. Точна дата побудови мурованого храму невідома. Зустрічаються дані про 1400-ий рік, в Переліку Пам’яток архітектури національного значення церква та дзвіниця датуються 1753 роком. Інші джерела вказують за дату побудови храму XV століття, коли він належав римо-католикам. 

Ферма «Карпатський буйвіл»

    У мальовничому куточку Закарпаття, на околиці міста Виноградів, у підніжжі Чорної гори, в урочищі Анциково, свою домівку знайшли півсотні цих велетів. 50 чорних Карпатських буйволів мешкає на єдиній в Україні буйволиній фермі “Карпатський буйвіл”. На фермі за ними доглядають, випасають на чистих пасовищах, навіть зробили для них басейни.  У загоні можна побачити як вони смакують сіном, познайомитись поближче, адже кожна буйволиця це – особистість з своїм чи то норовливим, чи то дружнім характером. Це не просто ферма, це місцина де буйволи збільшують свою популяцію.

   Неподалік від будиночку буйволів розміщений невеликий переробний цех, де з дуже смачного та корисного молока буйволиць, вмілі руки сироварів готують екологічно чисті, натуральні сири, масло, сметану, кефір, йогурти. І це “ЕКО” починається з поля, бо буйволи їдять виключно натуральну їжу, вирощену на власних полях які не оброблялись жодними хімічними компонентами. Додатково оплачуються вхідні квитки та дегустація 65 грн./особа.

Велика Копаня - українська столиця близнюків

    Це село де є менше ніж 4 тисячі мешканців, потрапило до вітчизняної Книги рекордів. Тут проживає найбільше близнюків в Україні – понад півсотні пар. Більше того, тут навіть квочки несуть яйця з двома жовтками, а корови приводять телят-двійнят, стверджують селяни. Причину цього феномену вбачають у воді, яка тече з джерела під назвою ЧоргівСільський голова зазначає:"Науковці дослідили, що вода сприяє народженню двійнят. Наша вода містить багато цинку та селену, а саме ці елементи дуже добре впливають на статеву систему, сприяють поділу клітин". Правда це чи ні, але багато людей вірять в диво дітонародження, тому саме цю воду розвозять десятками літрів по всьому Закарпаттю.

 Відпочинковий комплекс Теплі води

   Термальні води Велятино добуваються зі свердловини. Це природне джерело здоров'я. Спектр лікувальних можливостей велятинських термальних вод дуже широкий. Відвідування басейнів та лікувальних ванн на території комплексу «Теплі води» позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну, дихальну та нервову системи.

    Найперше, чим термальні води Велятино, привертають увагу - це  підвищеним вмістом брому та йоду (бром  має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько  кілометра, при температурі  від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів Цельсія).

    Відпочинок (2 години), у туристичному комплексі "Теплі Води" Велятинооплачується додатково, вартість: дорослі - 200 грн; діти зростом (в комплексі влаштований ростомір) до 140 см. - 100 грн.; пенсіонери за віком (жінки 57 років, чоловіки 60 років), інваліди I та II групи, учасники бойових дій (не бійці АТО), інваліди війни (обов'язково мати при собі посвідчення!!!)- 160 грн.; учасники АТО за пред'явленням посвідчення та довідки - безкоштовно. Шафа для зберігання одягу - 20 грн.

Сироварня Бараново

    Закарпатці споконвіків славляться традиціями та звичаями, які передають від батька до сина, з покоління в покоління. Область зі щедрою та багатою природою по-своєму ще й унікальна, адже на цій землі трудяться люди, котрі своєю натхненною працею відновлюють та зберігають національний колорит краю. Тож ми відправляємось на «селянське господарство «Бараново», яке виготовляє делікатеси з овечого молока. Тут можна на власні очі побачити всі етапи сироваріння.

  На сироварні встановлено новітнє обладнання, яке відповідає за якісний продукт. При виготовленні сиру використовуються тільки натуральні продукти. Асортимент сироварні дуже різноманітний, але весь він зроблений зі свіжого молока корів і овець. У нього входять: бринза; м'який сир; твердий сир; кефір; масло. Сироварня пропонує 15 різних видів молочної продукції та чотири різновиди ковбас власного виробництва. Деякі продукти виробляються за унікальними рецептами, єдиним у всій Україні.

    Після оглядової екскурсії нас чекає дегустація сирів. Під час дегустації є можливість придбати вподобаний сир. Також можна прогулятися по території ферми і познайомитися з її мешканцями - вівцями. Екскурсія на сироварню «Бараново» - це дуже захоплююча гастрономічна пригода, про яку ніхто не пошкодує. Додатково оплачується дегустація 75 грн./особа (6 видів сира та ковбаски, вино а для дітей йогурт).

Єдина в Україні ферма плямистих оленів

Одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Тут налічують понад 150 плямистих тварин.

    Придбавши в господаря смаколики можна погодувати цих гарнюнь через огорожу. Якщо поводитися спокійно, плямисті олені охоче їстимуть із рук. Територія господарства складає близько 60 гектарів, умови утримання цих граціозних тварин тут більш ніж привітні, майже як в заповіднику Асканія-Нова. Додатково оплачуються вхідні квитки: дорослі - 30 грн; діти - 20 грн.

Долина нарцисів - унікальне багатство Закарпаття!

    Долина нарцисів - це 257 гектарів, засіяних маленькими білими зірочками з п'янким ароматом у повітрі. У наш час природні зарості нарцисів зустрічаються тільки на альпійських луках, а в долину річки Хустець вони потрапили, рятуючись від льодовика, багато тисяч років тому. Унікальність  Долини ще й у тому, що високогірний нарцис ніде в світі більше не цвіте на висоті 200 метрів над рівнем моря. Ті, хто мав чудову нагоду насолодитися цим видовищем, говорять, що це незабутня магія природи, справжній квітковий рай!

  В основному період цвітіння припадає на кінець квітня - початок травня. Тривалість цього неймовірного явища - два-три тижні. Все залежить, звичайно, від погодних умов і початку весняної пори! Додатково оплачується вхідні квитки - 30 грн.

Географічний центр Європи

    Саме так, це зовсім не вигадка. Він дійсно знаходиться біля села Ділове, що в свою чергу відноситься до Рахівського району Закарпатської області. Про нього стало відомо в XIX столітті по результату геодезичного дослідження, який організували свого часу провідні географи Австро-Угорської імперії. Спочатку, мета проекту полягала в правильній підготовці до запланованого будівництва залізниці «Рахів-Сігет”. Але, несподівано для себе географи встановили, що вони зуміли обчислити центр Європи. Після більш детального обчислення, за допомогою найточніших обчислювальних апаратів того періоду, вчені прийшли до єдиного висновку і озвучили точні координати центру Європи. У підсумку, було встановлено пам’ятний знак у селі Ділове, який зберігся до нашого часу.

    Ще одним цікавим об'єктом, розташованим в селі Ділове, є Музей-Колиба. Він унікальний тим, що тут зібрана величезна колекція експонатів, що розповідають про життя місцевого населення різних епох. У музеї ви побачите різноманітні предмети побуту, одяг, посуд, домашнє начиння, сувеніри. Тут же можна покуштувати страви знаменитої гуцульської кухні, приготовані майстерними закарпатськими кухарями.

Кваси - столиця мінеральних вод

 В село Кваси потрібно їхати зі своїм горнятком - це важлива порада для всіх мандрівників! Тут мінеральні джерела - на кожному кроці! І якщо Ви впевнені, що газ в мінералку додають тільки на заводах, а в природі такого не існує - пакуйте валізи, ми знаємо, як вас переконати!

    Крім незвичної за своїми смаковими та цілющими властивостями водички, є у Квасах  і гуцульська крафтова броварня "Ципа". Тутешні майстри пивної справи вміло поєднують багатовіковий досвід карпатського пивоваріння із сучасними технологіями. Тут знають, як зварити відмінне пиво з яскравим, насиченим смаком, кожен ковток якого дарує справжню насолоду. Тому ми обов'язково завітаємо у фірмовий магазин, щоб купити додому цього "живого" напою.

Труфанецький водоспад

  Водоспад Труфанець – справжній карпатський діамант з п'ятьма гранями в кам'яній оправі. Без перебільшення – гордість Закарпаття, адже він найвищий - 36 метрів та один із найкрасивіших водограїв України.

Полонина Перці - тут живуть карпатські традиції

    Вдосталь намилувавшись природою Закарпаття, ми їдемо на Полонину Перці. З її вершини відкривається неймовірний вид на Говерлу і Петрос, карпатські двотисячники. Тут можна насолоджуватися панорамою гір в їх первозданному вигляді. 

    В першу чергу полонина Перці – це місце, де відроджуються справжні карпатські традиції. Уся територія музею оформлена в стилі гуцульського села з численними тематичними хатинками. Є тут і кузня, де можна дізнатися про традиції карпатського ковальства, і фешн-хата, де зібрані унікальні зразки гуцульського одягу, і хата мольфара, де можна дізнатися про обрядові традиції наших пращурів і також розташований музей старовини.

    Ви зможете долучитися до цікавих майстер-класів та обов'язково візьмете участь у справжньому народному дійстві: пізнаєте традиції та обряди гуцулів, дізнаєтеся як народжується справжній сир у Хаті-Стаї (бриндза, вурда, будз), скуштуєте смачних автентичних страв, поспіваєте пісень та потанцюєте під мелодію легендарної "Гуцулки Ксені".  Додатково оплачується вхідні квитки на Полонину Перці: дорослий - 50 грн; дитячий - 30 грн. Вхідний квиток з екскурсією, дегустацією сирів та наливок (для дітей узвар) та музичним майстер класом - дорослий - 150 грн; дитячий - 75 грн. 

Відповідальний організатор: Гаращук Ірина 096 34 90 900 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Едельвейс
4-місний 3-місний 2-місний
Учасники Клубу 1550 UAH 1600 UAH 1700 UAH
Новачки 1700 UAH 1750 UAH 1850 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 14 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 05 квітня 00:00 Орг.збір підвищився на 50 UAH, а з 26 квітня 00:00 зросте ще на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі (дві доби);
 • екскурсійний супровід;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • Харчування у готелі: сніданки - 90 грн, вечері - 110 грн;
 • Відпочинок у термальних басейнах "Жайворонок" - згідно опису подорожі;
 • Дегустація вина та обід - 220 грн/особа;
 • Вхідні квитки та дегустація на фермі "Карпатський буйвіл" - 65 грн/особа;
 • Дегустація сирів та екскурсія у сироварні Бараново- 75 грн/особа;
 • Вхідні квитки на оленячу ферму - 30 грн/особа;
 • Відпочинок у"Теплих водах" Велятино - згідно опису подорожі;
 • Вхідні квитки в Долину нарцисів - 30 грн/особа;
 • Віхідний квиток на Полонину Перці дорослі 50 грн., діти 30 грн.;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 08 травня :
21:45 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 21.45. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 09 травня :
08:30 - 12:00 Орієнтовне прибуття в Берегово 08:30. Після нічного переїзду ми йдемо відновлювати сили у термальних басейнах "Жайворонок".
12:30 - 13:30 Обід та дегустація вина в с.Бене.
13:30 - 14:30 Переїзд в с.Четфалва, огляд церкви. Виїзд до Виноградова.
15:00 - 16:30 Огляд буйволиної ферми, дегустація сирів.
16:30 - 17:30 Виїзд на поселення в готель. По дорозі за гарної погоди заїдемо аби скуштувати та набрати водички, що робить дива в с.Велика Копаня.
18:00 Поселення в готель, відпочинок.
Неділя 10 травня :
08:30 - 09:00 Сніданок за бажанням. О 09:00 виїзд до оленячої ферми.
09:45 - 10:30 Милуємося красою тендітних оленів.
10:40 - 12:00 Екскурсія та дегустація сирів з келихом вина у Бараново.
12:10 - 13:00 Заїдемо на закупи сувенірів в Ізі. Цей населений пункт є центром лозоплетіння у Закарпатті.
13:20 - 15:30 Зачаровуємося білим килимом нарцисів.
15:45 - 19:00 Релаксуємо в термальних басейнах "Теплі води" у с.Велятино. Обід в ресторані швидкого харчування на території комплексу.
19:30 Приїзд до готелю. Відпочинок.
Понеділок 11 травня :
08:00 - 08:30 Сніданок за бажанням. О 08:30 виїзд з речами з готелю до географічного Центру Європи.
10:30 - 11:30 Відвідуємо географічний центр Європи та музей колибу.
12:00 - 13:30 Дегустуємо цілющу водичку у селі Кваси та робимо закупи крафтового пива.
13:40 - 14:15 Робимо фоточки біля Труфанецького водоспаду.
14:45 - 18:00 Відпочиваємо на Полонині Перці. 18:00 виїзд додому.
Вівторок 12 травня :
04:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю до 04:00 год. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу (по місту зупинок не робимо).

Транспорт

 • Білий неоплан 49
25 вільних місць із 49

Дуже зручний автобус. Велика відстань між сидіннями.

45373532272319171175141
46383631282420181286242
47
48393329262115139343
494034302522161410444
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Едельвейс
30 вільних місць із 50

  Готель «Едельвейс» - комфортне місце для відпочинку на відомому курорті Шаян, багатому джерелами цілющої мінеральної води. З номерів готелю можна споглядати розташовані в безпосередній близькості гори. Найбільш приємним бонусом відпочинку у Шаяні є безпосередня близькість курорту з лікувально-термальними басейнами з мінеральною термальною водою у с.Велятино, що знаходяться на відстані 10 км. від готелю. Ми проживатимемо у номерах при 2-х, 3-х, 4-х місному розміщенні.

  Номер категорії стандарт (17 м.кв) містить два роздільних ліжка які при потребі зсуваються та перетворюються на двоспальне ліжко; 2 тумбочки. Санвузол з душовою кабіною у кожному номері. Також у номері: Wi-fi, вихід на балкон, холодильник, телевізор, чайник. Можливе розміщення третьої особи на додатковому спальному місці (диван або ще одне ліжко). Також можливо проживання 4-х осіб у номері. Такий номер двокімнатний та більший за площею. В одній кімнаті два роздільних ліжка, в іншій м'який розкладний куток (диван) на двох осіб.
  Готель «Едельвейс» органічно розташувався у мальовничому місці в Шаяні, поруч з гірським потічком, де, виходячи на балкони, можна чути заспокійливе його дзюрчання, і поруч тільки небо, гори, ліс, завжди свіже гірське повітря, а неподалік – прекрасне озеро «Силоамська купальня».Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.