29 червня 10:30
Час відправлення
29 червня 19:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 червня 2020р.
380 UAH
415 UAH
Залишити відгук

Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня

Тип:
Буде підкорено: 0 км.

Друзі! Набридло сидіти вдома? Сплав, це те що вам зараз потрібно! Ніяких прямих контактів, переміщаємось на катамаранах. Дихаємо на повні груди свіжим повітрям та насолоджуємось красотами рідного міста разом з нами. Яке ж воно прекрасне - місто над Бугом! Отож, цього разу сплавлятись ми будемо від "Бригантини" до "Сабарова" на 6 містних катамаранах! Гребсти насправді дуже легко, а в компанії бідняжок ще й весело!!! Пысля прибуття на нас чекають веселі ігри та пікнік!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуючий:
Олександр Мельничук
(096)062-50-63
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Бригантина

Сабарів

Про подорож

Друзі! Нумо, милуватись красотами рідного міста разом з нами. Яке ж воно прекрасне - місто над Бугом! Отож, цього разу сплавлятись ми будемо від "Бригантини" до "Скель Динамо" на 6 містних катамаранах! Гребсти насправді дуже легко, а в компанії бідняжок ще й весело!!!

 Гребсти будемо десь 1,5-2 години. Все буде залежати від вас!  Першій команді, яка припливе, ми вручимо приз! Тому варто позмагатись! По прибуттю на нас чекає скелелазання. Ніколи не пробували? Не проблема, з нами буде дуже досвідчений інструктор, який навчить цій техніці. Не бійтесь, у вас буде страховка! Чудова можливість підкорити скелі!

Можливо ви б хотіли поплавати на сап-борді? І така у вас можливість також буде! Якщо вже активно відпочивати, то на всі 100%! Насправді це зовсім легко. Під силу навіть діткам!

А на закуску у нас буде пікнік.  Посмажимо шашличок та добре відпочинемо! Гарантуємо, буде весело, екстримально та драйвово! Увага! ПІКНІК ВКЛЮЧЕНО В ОРГ.ЗБІР!

З собою потрібно мати:

 • головний убір;
 • зручне взуття;
 • тарілка, вилка/чашка/стакан
 • одяг, який захистить вас від сонця (сорочка, штани, лосіни);
 • купальник ( для тих хто захоче поплавати);
 • крем від засмаги;
 • сміттєвий пакет, на випадок дощу. В нього ви можете помістити всі свої речі;
 • дощовик, на випадок дощу;
 • каримат, піджопнік або якесь одіялко, щоб присісти на травичку;
 •  
 • вода!!!УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 380 UAH
Новачки 415 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 24 червня 08:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • екскурсійний супровід;
 • страховка;
 • все необхідне спорядження;
 • пікнік (шашлик і тд);
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • 55-85 грн(залежить від кількості людей) - підкорення скель;
 • ;

Програма подорожі


Понеділок 29 червня :
10:30 Збір на "Бригантині". ( Орієнтир - церква, біля київського мосту, там же маяк. Від нього випливаємо). Але спочатку, ми надуваємо катамарани. Ділимось на команди! Інструктаж! Розминка!
13:30 - 18:00 Підкорюємо скелі, смажимо шашлик, граємо ігри! Розважаємось=))
19:00 - 19:00 Закінчується наш активний день. Час приблизний! Все буде залежати від нашого настрою).

Транспорт

 • катамарани
0 вільних місць із 24

Так, як у нас 6-місні катамарани, то займайте місця відповідно.

123789131415192021
456101112161718222324
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЗаянчковський Олександр Олександрович
Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня (29 червня 2020р.)
Неймовірно цікаво провели час. Дякую Олександру, Івану та Майї за організацію такої подорожі. Було дуже захоплююче та весело. Рекомендую.


Бацюра Ольга Олегівна
Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня (29 червня 2020р.)
сплав по місту- це чудовий розігрів перед сплавами по порогам Бугу чи Дністру) + чудова компанія та шашлик.
окремо дякуємо за можливість спробувати сапбординг.дуже крута штука!!!


Павлюк Наталя Сергіївна
Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня (29 червня 2020р.)
Міні-сплав в межах міста + скелелазіння + сап-борди + пікнік та ігри в чудовій компанії = прекрасно проведений день з Бідняжками! Шестимісні туристичні катамарани дали змогу відчути себе "частиною команди, частиною корабля", бо тут треба добре скоординуватись з усіма, щоб хоча б плисти прямо:) Гарний відпочинок, нові знайомства та враження, а бонусом - класні фоточки. Дякую за чудово проведений час!


Грідасова Ірина Віталіівна
Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня (29 червня 2020р.)
Чудова програма вихідного дня. Сплав по Бугу легкий та приємний, вилізти на ті скелі не всім під силу, але ми щиро вболівали за тих хто наважився. Сап-борд - це те, що я обов'язково повторю, тримати рівновагу легко, плисти не складно і в задоволення. Насміялися, накупалися, смачно пригостилися. Цікаво, корисно та активно провели час з друзями. Дякую Майї, Саші та Вані за організацію, всім учасникам за позитив)

Котляревський Роман Сергійович
Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня (29 червня 2020р.)
Все було супер-круто!)
На Бригантині організатори показали як збирати плоти. В принципі не обов`язково допомагати але досвід цікавий)
Сам сплав дуже крутий для тих, хто вперше. Перевірити чи такий формат підходить (хоча, думаю, він підійде практично всім).
Організаторам - респект)
Підготували все в кращому вигляді. Смачнючий шашлик, компанія.

Загалом чудовий спосіб, щоб відтягнутись в компанії або просто відпочити день від робочих буднів)


Лейкума Кристине Янівна
Сплав, скелі та шашлик! (Вінниця) 29 червня (29 червня 2020р.)
Дуже класно!!! Сплав, за бажанням скелелазіння та/ або сап-борди (раджу спробувати все). А яка смачна їжа, шашлик! Дякую всім організаторам за чудовий день та гарний настрій!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.