22 червня 02:00
Час відправлення
01 липня 17:15
Час повернення
Залишилось місць: 1
880 EUR
960 EUR
Замовити місце

Норвегія! Лофотенські острови в червні.

Тип: Гори, Походи, Розваги
Буде підкорено: 700 км.

Друзі, цього разу, маленькою компанією (всього 9 учасників), ми вирушаємо далеко за полярне коло, в одне із найфантастичніших місць нашої планети!
Лофотенські острови - північна казка, яку важко із будь чим порівняти! Місце, яке вразить до глибини душі навіть самого найвибагливішого естета.
Також, ми летимо у самий найкращий час року - на пік білих ночей!)

Супроводжуючий:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Львів або Київ

Гданськ

Норвегія

Гданськ

Львів

Про подорож

Відвідати це місце було для мене давньою мрією та метою, Лофотенські острови завжди були на слуху серед любителів півночі! 

І нарешті, минулого року, це вдалося зробити!)
Проте будучи вже не раз в Норвегії (зокрема в її південній та центральній частині країни) - я знав, від Лофотенів однозначно будуть хороші враження, але якщо чесно, то не сподівався, що це буде щось накшталт - вау!) - І ДАРМА!)) 

Друзі, мене на стільки вразило побачене, що деякі місця, в яких ми були з нашою маленькою експедиційною командою - без перебільшень найфантастичніше з усього, що мені доводилось бачити в житті!))  

Як наслідок фотоапарат приріс до рук, а мозок не вірив очам, які йому транслювали ці пейзажі..)))
Тому, цей опис буде складатись в основному із фоточок, так як, передати ці пейзажі на словах не є можливим) 
Хіба що якось так - "Ну це ваще, ну просто нереально, мамо, не чекайте мене скоро, я тут залишаюсь!)))"

Проте, звісно є, як мінімум один цікавий факт про цей архіпелаг у складі Норвегії, що його віділяє серед інших гірських масивів! А саме - ці скельні утворення, вчені вважають - найдавнішими на нашій планеті! Вік їх близько 3 млрд. рочків).
Нас звісно історія та геологія не дуже цікавлять, а нас цікавить їх нереальної краси наслідки! - Отож, продовжуємо гортати нижче, і як то заведено в житті, чим далі - тим цікавіше))

Загалом наша мандрівка триватиме 10 днів, а в самій Норвегії ми проведемо майже 8 днів! - та 7 ночей на Лофотенах!
Ще ми матимемо 2 вечори для прогулянок та закупівлі продуктами у Гданську (по дорозі туди один і назад також, але вже без продуктів)). Проте ми не будемо зупинятись на Гданську, впевнений, ви там були вже й не раз), а як ні, то в цій мандрівці завітаєте))

А зараз коротко про те, що ми побачемо на Лофотенах!)

Декілька подібних фоточок, ви ймовірно зустрічали в неті), адже, ці місця є топовими на архіпелагу!) І одна із найвідоміших, є панорама з гори Reinebringen!
Це перше ВАУ!, яке на нас чекає). Не буду писати банальщини по типу - "пейзаж, який ви побачите з цієї гори, просто неймовірний!..)), ви і так все самі бачите, правда тільки на фото, поки що..)))

Далі про пляжі Атлантичного океану! Якщо б тут, 200 кілометрів вище полярного кола, було б тепло як на екваторі - то найкрутіші морські курорти світу були б на півночі Норвегії))
Не вірите?) - тоді дивіться! (В цього пяжу немає якоїсь певної назви, або ми її просто не дізнались, він просто був нам по дорозі))

Ну чим не пляж із Мальдів - хіба що замість пальм - засніжені гори..)) А як же нам хотілось скупатись при вигляді такої водички, проте вода температурою в 3 - 4 градуси одразу такі думки анульовувала!))
Але є на Лофотенах пляжі в яких ну хоча б ноги можна поплескати) - Все завдяки максимальній близості Гольфтріму!

Bunes beach 

Цей пляж, якраз один із них, та куди не так важко потрапити - спочатку на кораблику, а потім пішки кілометра зо три.

Наступне ВААУ!!  - пляж Kvalvica.

До цього пляжу потрібно трішки більше пройтись, проте йдучи між скалистих гір - переходиш через перевал і коли бачиш от таке.. - про ноги забуваєш))
Пляж величезний, фото не передає того масштабу)

Якщо ще матимемо трохи сили та бажання, а ми матимемо!) - Можна піднятись на гору Fuglhuhen, та зробити круті фоточки))

Ось як ця)

Також, дуже прикольно погулять по самому пляжу, тут є звичний жовтий пісочок, а є і чорний вулканічний)

Ще в один день, ми відвідаємо пляж Eggum, загалом, нереально-пейзажних пляжів буде багато, які ми будемо бачити та інколи ставати проїзжаючи повз))
Але родзинкою цього пляжу - це по перше, пляж знаходиться відносно не подалік від місця нашого проживання, а по друге - він, так скажемо, умовно "дивиться" на північ! В один із вечорів (а можливо й ночей)), якщо захочемо - зможемо споглядати, як сонце не ховається за горизонт, а гарненько зависає над океаном)))

Фішкою цього пляжу буде для нас те, що тут, ми займемось одним із улюблених відпочинків та хоббі "норгів" - каякінгом!) - Три години будемо плавати по білосніжному пляжу Атлантичного океану з професійним гідом!)

Пізнавати країну можна по географії, людям та її культурі!) - Перший пункт ми виконаємо на 100%, протопавши сфоїми "шкарами" не один кілометр по "карті" Лофотен).
Хоч місцевих людей в Норвегії не так і багато, особливо на архіпелагу, проте, ми так чи інакше, все одно будемо з ними контактувати. - Таким чином виконаємо другий пункт пізнання країни!)
А для третього пунктику ми відвідаємо.. - звісно що, музей відомого етнічного народу півночі -  вікінгів!)) 

Друзі, а ще в один із днів ми залишимо основну "скупчену" частину островів та вирушимо до віддаленого острова, щоб сказати ще одне - ВАУ!), та зробити ще багато крутих фоточок та відео де будемо ми, й ось такий вид за спиною!)

Отож, це те, чим ми будемо займатись 5 днів з 6-ти на Лофотенах. Ще день ми залишаємо "буферним" на погоду, адже, вона тут дуже швидко змінюється!
А також, щоб просто погуляти по місцевості, заїхати в селище з найкоротшою назвою - "О")) Пофоткатись серед яскравих будиночків - Рорбу, а також біля місцевого маяка та поспостерігати за білими ночами))
Хочу запевнити, що тут просто хочеться бути, подихати, помріяти нікуди не спішучи)

Окремо про білі ночі та світлові шоу))

Ми летимо у найкращий час для відвідання Лофотен, так би мовити у пік сезону!) Адже, білі ночі, у цей період - найбіліші)) - сонце вже й зовсім не думає сідати за небокрай, а просто ходить по колу - "вночі" лиш трішки опускаючись в бік горизонту))
Кожної ночі небесне світило з хмарами та горами роблять таке ВААУ, що подібного я особисто ніде не бачив..

І так фактично кожен вечір)))

************

В крайній день, з самого ранечку, ми пустимо "скупу сльозу") та відчалимо з Лофотенів.

Ну то якось так), ніби все розповів що хотів)
В цей же день, ми вирушимо назад у аеропорт, та згадуючи, як то було круто - ще вечір погуляємо по Гданську та повернемось додому)


Ще трішечки різних фоточок, які хотілось би вам показати, але, в тойже час, не робити опис занадто довгим.

****************
Оргінізаційні моменти!
(Ніхто не полюбляє читати довгі тексти, але на цей - варто кинути погляд!))

Друзі, більшість усіх підготовчих моментів я проінформую вже в вайбер чаті, який я створю коли буде зібрана група.
Але декілка самих важливих напишу одразу:

1. Виліт можливий з Києва та з міста Львів! (Як кому буде зручніше) Повернення тільки в місто Львів. - Це зумовлено певною логістикою подорожі, відносно часу та дат перельотів. Якщо ми всі будемо з Вінниці, то будемо дивитись, відносно вильоту, по зручності розкладу потягів.

2. Наша компанія складатиметься всього з 10 учасників включаючи мене - організатора). Впевнений, ми дуже круто проведемо цих 10 днів!
Пересуватимемось ми на двух орендованих машинах - в одній водієм буде організатор, а в іншій місце залишається вакантним..))
Тому, для другого водія буде невелика мотиваційна знижка) - 60 євро! (Для цього потрібно мати трішки досвіду водіння, трафік в Норвегії на півночі не є великим, але дороги досить вузькі.)

3. Думаю всі вже знають, що для закордонних подорожей потрібно мати Біометричний паспорт з залишком терміну дії - не менше, як пів року на момент подорожі.

4. Одяг - ми летимо на далеку північ, де навіть влітку є можливість пролітання сніжку..)) Тому, це дуже та дуже важливо! - Бути підготовленими в плані одягу.
Клімат на Лофотенах не холодний (завдяки Гольфстріму), проте вологий та буває дуже вітряний! - Має бути водовідштовхуючий одяг, бажано термобілизна, рукавички, шапка і т.д... Ну і врахувуючи, що ми будемо чимало гуляти по горам на своїх двух..)  (довгих та тяжких походів по типу як на Язик Троля у нас не буде, але за день кілометрів 8-15 ми будемо проходити), тому обов'язково - це трекінгове взуття! Трекінгові палки також не завадять.

5. Гроші.
Наші витрати будуть відносно не великі, найдорожчою нашою витратою буде - каякінг - 80 євро, музей вікінгів - 20 євро та до пляжу Бунес, приблизно - 10 євро. (Їх потрібно мати саме в євро, або в місцевих кронах). Все інше можна мати на картці, нею можна розрахуватись майже всюди. Також можете ще наміняти трішки злотих - на час перебування у Гданську та на таксі з/в аеропорт.
, або можна взяти з собою з дому.
Ми можемо взяти додатковий багаж на всіх та закупитись дечим ще в Україні-Ненці), або в Гданську. В Норвегії продукти, як і все інше трішки кусається по цінам..).

Бронювання місця у подорож

Для бронювання місця, після реєстрації на сайті, протягом 3 діб потрібно здати аванс - 250 євро, та купити авіа квиток. Решту суми потрібно здати до 10 травня.
У вартість подорожі не входять авіа квитки! Так як, ціна на них коливається ледь не щодня, особливо у Wizzair.
Орієнтовна вартість квитка станом на 11 лютого - 9500 грн з багажом.
(Початково здаємо саме таке суму, а потім зробимо вже розрахунок, після купівлі та відомої точної вартості).
Квитки будудуть купуватися тоді, коли буде зібрано фактично всі 9 учасників. (Так, як всі організаційні витрати розраховані на 9 учасників, тому і подорож буде можлива - якщо збереться хоча б 8 осіб). Тобто, точна вартість квитка буде відома на момент купівлі їх, а не на момент здачі коштів за них. Кошти за квитки потрібно здавати саме у гривнях. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Проживання на Лофотенах
Будинок №1 Будинок №2
2-місний (Двоспальне ліжко),
2-місний (Два односпальних)
2-місний (Двоспальне ліжко),
2-місний (Два односпальних ліжка),
2-місний (Двоповерхове ліжко)
Учасники Клубу 880 EUR 880 EUR
Новачки 960 EUR 960 EUR

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 38 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 червня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проживання в хостелі в Гданську по дорозі в перед та назад, проживання по Норвегії в котеджах з чудовим видом з вікна;
 • оренда авто з бензином на 7 діб;
 • паромна переправа разом з авто на та з на віддалений острів;
 • гірське страхування;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки в подорожі.;

Додатково оплачується:

 • авіапереліт до Норвегії - приблизно 9500 грн з багажем;
 • вхідний квиток до музею вікінгів - 20 євро;
 • каякінг з гідом - 80 євро;
 • кораблик до пляжу Бунес - 10 євро;
 • харчування;
 • особисті витрати;

Програма подорожі


Понеділок 22 червня :
02:00 Сідаємо на потяг у Львів, або Київ. (час написано умовно, просто звертаю уваг,у що хто буде з Вінниці, вночі будемо сідати на потяг, щоб зранку бути в аеропорту.
13:30 Прибуття в Гданськ, їдемо на таксі до нашого хостелу. поселяємось. Далі проводимо вечір в Гданську, за гарної погоди можна взяти велосипеди на прокат та поїхати до морька)
Вівторок 23 червня :
09:30 Виїзд на таксі в аеропорт, 12:25 виліт в Норвегію
14:50 Приліт до Норвегії, берем авто на прокат, та їдемо до парому, який курсує до Лофотенів. Час на паромі близько 4 годин.
20:50 Прибуття на Лофотени, поселеня в рорбу., наступних шість днів будемо знаходитись та вражатись нереальними пейзажами тут, а також ходити в походи і т.д.
Вівторок 30 червня :
05:00 Виїзд до паромної переправи.
06:30 Сідаємо на паром та пливемо назад на континент)
15:25 Виліт назад у Гданськ
17:45 Приліт у Гданськ. Їдемо на таксі в той самий хостел, гуляємо по вечірньому місту)
Середа 01 липня :
09:00 Снідаємо в місті та о 12:00 вирушаємо в аеропорт. Виліт у Львів о 14:55.
17:15 Приліт у Львів. Повернення додому.

Транспорт

 • Літак Лофотени
1 вільних місць із 9

Це умовна схема, вибору місця. Місця в літаку будуть визначатись рандомно, якщо хтось хоче місця поряд, або біля вікна, при виборі квитка в компанії Візеїр за додаткову плату можна це оформити.

123
456
789
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Проживання на Лофотенах
2 вільних місць із 10

Друзі, у цій подорожі ми будемо проживати у шикарному місці! Наші два будиночки стоять на косі посеред фіорду, з фанастичним виглядом з вікна, дверей і фактично з будь звідки..))


В будиночках є фактично усі необхідні зручності: Кухня, ванна кімната, пральна машина і т.д. (фен беріть свій, його тут немає)

 

В кожному будиночку є 3 кімнати з двоспальним ліжком, двома односпальними, та двоповерховим.Будинок №1
Будинок №2
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.