01 липня 12:00
Час відправлення
05 липня 23:59
Час повернення
Є вільні місця!
145 EUR
160 EUR
Замовити місце
Таймер зупинився! - бронюй зараз, а плати влітку! Тисни сюди, щоб дізнатись деталі.NEW!

Литовський бриз Балтійського моря

Тип: Екскурсії, Релакс
Буде підкорено: 2550 км.

Ласкаво просимо у Литву - найпівденнішу з трьох прибалтійських країн. Бурштин, Балтійське море, схожість культури та мови, доступні ціни та смачна кухня порадують кожного, хто завітає до цієї скромної, але в той же час надзвичайно красивої і цікавої країни. У Литві кожен знайде для себе заняття до душі: любителі природних красот зможуть насолодитись морськими пейзажами, а для ентузіастів є можливість дослідити середньовічні замки, древні монастирі та старовинні вулички минулих століть.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Анна Олех
(067)953-13-77
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Тракай

Вільнюс

Ужупіс

Румшишкес

Каунас

Шауляй

Клайпеда

Про подорож

      

Тракайський замок

Тракай, стародавня литовська столиця. Це невелике, але дуже мальовниче містечко, що оточене водами озера Гальве і безліччю островів, на одному з яких височіє єдиний острівний замок Східної Європи. Побудований він був в 14 столітті, але незабаром втратив своє оборонне значення і став резиденцією Великого Литовського князя Вітовта. У цей період Тракайський замок набув свого найбільшого  розквіту. Тут влаштовувалися розкішні прийоми і бенкети на честь іноземних послів і знатних гостей, які з'їжджалися сюди з усієї Європи. Інтер'єр замку максимально наближений до оздоблення фортеці 15 століття. Тому у вас буде можливість побувати в далекому минулому Литви.

Найбільше вражає той факт, що вже в 14-15 століттях замок був обладнаний системою повітряного опалення: гаряче повітря піднімалося по трубах і зігрівало холодні кам'яні стіни! Грандіозний Тракайський замок є найбільшим в Литві, що зберігся до наших днів в такому гарному стані. Надзвичайне задоволення приносять прогулянки по різним замковим переходах, а для сміливців, що ризикнуть піднятися на фортечні мури, відкриється шикарна панорама пейзажів на озеро та довколишні острови. У водоймі плаває безліч качок, які кожен охочий зможе погодувати. Вхідні квитки: 8 євро

  Атмосферний Вільнюс

Столиця - Вільнюс, дивовижне місто. Варто від'їхати від центру - і потрапляєш в безликі кам'яні джунглі, типові для всього пострадянського простору. Але серце литовської столиці б'ється в абсолютно іншому ритмі: барокові будівлі з ошатними фасадами, стародавні замкові стіни, величні храми, розсип затишних кафе - погляд постійно чіпляється за що-небудь цікаве. Кафедральний собор Вільнюса нагадує давньогрецькі архітектурні шедеври, храм Св. Анни з червоної цегли спрямовує в небо піки готичних веж. До руїн колись потужного Верхнього замку на Замковій горі везе фунікулер, а ось по творчому кварталу Ужупіс, що проголосив свою незалежність від держави художників, потрібно гуляти пішки, заглядаючи в кожну кав'ярню і галерею.

Кафедральний собор Святого Станіслава по праву вважається духовним центром Литви. Святиня має статус базиліки, що в перекладі це слово означає «королівський». Це найвища категорія храмів, яка присвоюється Папою Римським лише особливим спорудам. Він розташований на Кафедральній площі, куди виходять головні вулиці міста. Побувати в Вільнюсі і не побачити цю архітектурну споруду неможливо навіть при бажанні)). З Кафедральної площі прекрасно видно Замкову гору, де розташована вежа Гедиміна.

Ужупіс - Монмартр по-литовськи

Ужупіс - це не просто невеликий богемний квартал, що нагадує паризький Монмартр. Це ще й незалежна республіка, що знаходиться в самому центрі Вільнюса і має свою конституцію, президента і навіть армію. Ужупіс є однією з найменших республік у світі з площею менш ніж 1 кв.км. Це місце художників, музикантів і поетів. Ужупіс литовською мовою означає "заріччя", відокремлене від решти міста річкою Вільня. Ужупіс - це еклектична суміш радянської архітектури та вільного мистецького духу. Атмосфера тут геть інша і виникає відчуття свободи та щастя. Ви можете піти в паб і натрапити на мера міста або відомого баскетболіста чи художника, і всі просто відпочивають і радіють життю. 

Сьогодні хвилясті вулички, вкриті бруківкою, прикрашені яскравими арт-інсталяціями, що вдихнули в них нове життя. Всі стіни розмалювали графіті, на вулицях встановили скульптури і арт-об'єкти, а в застарілих будинках відкрили виставкові зали, галереї, майстерні і кафе. 

Румшишкес

Румшішкєс - це величезний етнографічний музей під відкритим небом, що є найбільшим у Європі. Саме тут можна побачити природну красу Литви і відчути її справжній дух. Прогулюючись вузенькими стежечками поміж хатинок ми зануремось в історичну атмосферу життя Литви кінця 18 - початку 20 століть. Побачимо на власні очі, як жили литовські купці, ремісники і селяни різних регіонів Литви. Столітні хатки, каплиці, млини, фрагменти сіл, хутори з красивими садибами і навіть цілі села - всього близько 200 будівель розташувались тут серед природної краси цього краю. Багато з них справжні і були дбайливо перевезені з різних регіонів Литви, а деяким з-них близько 200 років!

 Хутори і садиби розкинулися на мальовничих берегах Каунаського моря. Тут можна поєднати приємний активний відпочинок із пізнавальним, зокрема прокататися на кінній повозці по мальовничих стежках, попутно заглядаючи в розкинуті на узліссях і в лісових хащах старовинні садиби. Звивисті стежки приведуть вас до красивих берегів Каунаського моря. Повітря, наповнене запахом трав, дзюрчання струмочка, розлогі лапи величезних ялин, звивиста річка, де плещеться риба - всі ці картини сільської природи вносять гармонію і спокій в душу та розум. Вхідний квиток - 4 євро.

Клайпеда

 Це невелике литовське місто має дивовижну атмосферу, яка відчувається всюди: і в криках чайок у порту, і в легкому освіжаючому подиху морського бризу на обличчі, і в особливому відчутті легкості та свободи, яке панує в цьому місці. Клайпеда - найстаріше місто на території Литви, засноване німецькими лицарями-хрестоносцями. З огляду на цю історію, Клайпеда відрізняється від інших литовських міст достатком німецької та скандинавської архітектури. Любителі індустріальної екзотики можуть побродити по непрацюючим промисловим і старим німецьким військовим об'єктам - потрапити на територію багатьох з них не складе труднощів. 

 Клайпеда зберегла в собі атмосферу часів Союзу і архітектурні «наслідки» потужного німецького впливу, завдяки якому тут був створений величний замок з червоної цегли і цілий квартал з будівлями у стилі фахверк. Клайпеда ще примітна тим, що є відкритими дверима для мандрівників, які шукають заспокоєння на білосніжних дюнах Куршської коси. Тут ніжний білий пісок, широкі піщані бархани, що переливаються світлом на сонці в оточенні соснового гаю, і чиста прохолодна вода Балтійського моря. Назва пов'язана зі стародавніми племенами "курши", що жили тут раніше. За свій дивовижний рельєф і біорізноманіття Куршська коса у 2000 році була включена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як видатний культурний ландшафт. 

 Найкраще розпочати знайомство з Клайпедою прогулюючись по Старому місту, по його вузьких брукованих вулицях з химерними, немов з картинок, будиночками, вкритими черепичними лускатими дахами. По дорозі ви побачите традиційні для Старого міста будинки у стилі фахверк, старовинні комори і дивної краси набережну річки Дани. Старе місто славиться своїми скульптурами. Вам обов'язково зустрінеться «Кіт із обличчям джентльмена» на прізвисько Клайпедіс. Підійшовши до нього, ви зможете випробувати на собі його таємні чари. Які? Дізнаєтеся самі. Також не пройдете повз «Вартового Старого міста» - бронзового добермана, який охороняє спокій міста Клайпеди, а також побачите маленьке чарівне мишеня, яке здійснює всі бажання.

Гора 100 000 хрестів

 Гора Хрестів оточена легендами про привидів, дивовижні зцілення та непокірливих героїв. Недалеко від міста Шяуляй на півночі Литви височіє земляний курган, вкритий тисячами хрестів. Вітер колише чотки, що прикрашають металеві та дерев'яні розп'яття, наповнюючи повітря моторошнуватим дзенькотом. Це - Гора Хрестів, місце паломництва і живий підручник історії війн та повстань. Пагорб оточують старовинні легенди, розповіді про дивні видіння і зустрічі з привидами. Та й саме його походження дотепер залишається загадкою.

  За народними оповідками, колись на місці цього пагорба стояла церква. Одного разу під час страшенної бурі блискавка вразила церкву, і вона провалилася під землю разом зі всіма вірянами, які були всередині. Місцеві жителі розповідають, що щоранку на сході сонця біля підніжжя гори можна побачити процесію ченців-привидів. Проте, мабуть, найвідомішою легендою пагорба є історія про одного батька, дочка якого раптово і дуже важко захворіла. Коли дівчинка лежала на смертнім одрі, батько побачив видіння. Йому з'явилася жінка і наказала зробити дерев'яний хрест та закопати його в землю на пагорбі і тоді дочка одужає. Вранці чоловік все так і зробив, а коли повернувся додому,  то в дверях його зустріла дочка, яка була абсолютно здорова. З тих пір люди почали залишати на горі хрести в надії, що їхні молитви будуть почуті.

Каунас - культурна столиця Литви

  Каунас є одним із найбільш мононаціональних міст у Литві, де проживає 93% литовців. Головною визначною пам'яткою Каунаса є однойменний замок, заснований у 14 столітті. В даний час він є найстарішою спорудою у Каунасі і був побудований для захисту від хрестоносців. Вхідний квиток - 3 євро.

Музей чортів

 Де ще у світі вигук «Чорт тебе забирай!» буде більш доречнішим ніж тут? У музеї нечистої сили можна побачити найрізноманітніших чортів: з дерева, кераміки, шкіри, металів, пластмаси та інших, часом із дуже незвичайних матеріалів. Вони можуть бути і сумними, і шкідливими, і лютими. Також на стендах музею розміщено безліч речей у вигляді чортів: підсвічники, попільнички, кружки, ручки, трубки, тростини, значки, цукеркові коробки. Походити по музею доведеться багато - три поверхи, де знаходиться більш ніж 3000 експонатів. Музей з'явився в 1966 році на базі приватної колекції художника Антанаса Жмуйдзінавічюс, який славився своєю пристрастю до статуеток казкових істот. Після смерті художника в його будинку був заснований меморіальний музей. Вхідні квитки: 5 євро

Алея Лайсвес

 Для того щоб відчути атмосферу міста, необхідно побувати в його серці - пройтися по головній вулиці, вивчити її особливості, познайомитися з усіма визначними місцями. Лайсвес алея, або Алея Свободи - головна вулиця ошатного Каунаса, де життя кипить вдень і вночі. Тут завжди яскраво і святково. Гості Каунаса традиційно відвідують Лайсвес алею, як одну з визначних пам'яток міста, насолоджуючись прекрасними видами і прохолодною тінню липових скверів. Тут багато клумб з квітами, лавочок на яких можна зручно розташуватися і відпочити. Різноманітні маленькі кафе і великі ресторани відкривають свої двері для всіх охочих поласувати місцевою кухнею. Треба зауважити, що на всій алеї заборонено курити. Тому прихильники здорового способу життя можуть насолодитися не тільки красою алеї, але і свіжим повітрям.

Традиційна кухня Литви

 Традиційна кухня Литви – це значна кількість страв із м’яса та картоплі. У затишних невеличких сільських кав’ярнях або ж у столичних фешенебельних ресторанах обов’язково спробуйте жемайчу – картопляні налисники із м’ясною начинкою, ведерай – ковбаски, начинені картоплею та салом, плокштайніс – запіканку з картоплі, ну і, безумовно, знамениті цепеліни – колоритне литовське блюдо, яке зведене на п'єдестал серед національних страв і кожен мандрівник неодмінно повинен їх спробувати. Особливою стравою литовської кухні є буряковий холодний суп, що особливо сподобається тим, хто стежить за своєю фігурою, адже він є некалорійним і дуже корисним для організму.

         Отже, #впередзапригодами

Харчування

  Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу на перший період, також беріть сублімовані продукти, солодощі, питну воду (оскільки дорога далека і щоб не купляти в Європі воду, місця в багажнику автобуса вистачить для всіх ваших речей). Поїсти можна буде під час технічних зупинок та на заправках. У вартість орг.збору входять сніданки типу шведський стіл у всіх готелях під час нашої подорожі. Обідати та вечеряти ми будемо у закладах, щоб спробувати смачні страви місцевої кухні, у вільний час після екскурсій. У той час де не передбачено харчування згідно нашої програми, зумовлена переїздами між містами, наприклад обіди після трансферу та перед початком оглядової екскурсії. У цей час будь ласка продумайте бутерброди та їжу яку ви можете купити у магазинах або на санітарних зупинках в попередніх містах. 

Дорога, валюта, зв'язок

 Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед. Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank), беріть навушники та радіоприймачі, вони знадобляться під час екскурсій. Звісно, обов'язково мати зручний одяг та взуття, адже гуляти ми будемо багато!)

Валюта в Литві - євро. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах.

Для того щоб бу ти на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-200 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).

Необхідні документи та перетин кордону

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

  Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми

  Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

  Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд. Штраф від 50 Євро!

Відповідальний організатор:  Анна Олех (067)953-13-77 (WhatsApp,Viber), Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі у Литві
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 145 EUR 155 EUR
Новачки 160 EUR 170 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 07 червня 00:00 та 21 червня 00:00 Орг. збір зростатиме на 5 EUR та 5 EUR відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелях (2 доби);
 • сніданки в готелях;
 • екскурсії в місті: Вільнюс, Каунас, Клайпеда;
 • заїзд до етносела "Румшишкес" та "Гори хрестів" організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати та харчування;
 • вхідні квитки: Тракайський замок - 8 євро;
 • етно-село "Румшишкес" - 4 євро;
 • музей чортів - 5 євро;
 • замок в Каунасі - 3 євро;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Середа 01 липня :
12:00 Збір в карманчику напроти центрального автовокзалу ( м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 12:00. Чекаємо 15 хвилин, будьте вчасно! По дорозі до нас приєднуються учасники з інших міст. Проходження кордону і нічний переїзд по території Республіки Білорусь.
Четвер 02 липня :
09:00 - 11:00 Прогнозоване прибуття до Тракайського замку о 9:00, огляд замку ззовні та всередині, прогулянка по території острову. Виїзд до столиці об 11:00.
12:00 - 22:00 Початок оглядової екскурсії у Вільнюсі - орієнтовно 12 година. Вільний час. Виїзд до готелю о 22:00.
П'ятниця 03 липня :
08:00 - 09:00 Сніданок. Виселення з готелю о 9:00
10:00 - 14:00 Прибуття в етнографічний парк "Румшишкес". Вільний час та обід. Збір в автобусі о 14:00.
14:30 - 20:30 Початок оглядової екскурсії у місті Каунас орієнтовно о 14:30. У вільний час рекомендуємо відвідати єдиний у світі "Музей чортів", а також спробувати у місцевих ресторанчиках національну гордість Литви - цепелін - картопляний смаколик, що буде кожному до душі! Виїзд до готелю після 20:00
20:30 - 21:30 Прибуття в готель. Ночівля.
Субота 04 липня :
07:00 - 08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у місто Шауляй де знаходиться знаменита Гора Хрестів.
10:30 - 11:30 Приблизний час прибуття до головної литовської святині - Гори Хрестів - 10:30. Це місце неймовірної енергетики, тут кожен може помолитися та покаятися за свої гріхи. Збір в автобусі об 11:30
14:00 - 00:00 Приїзд у Клайпеду орієнтовно о 14:00. Екскурсія по місту та вільний час. Збір в автобусі о 00:00 та нічний переїзд до України.
Неділя 05 липня :
23:59 Прогнозоване повернення у Вінницю після опівночі 00:00 (час с запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Setra 51#
43 вільних місць із 51

51454137332925211713951
504642383430262218141062
49
4843393531272319151173
4744403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі у Литві
50 вільних місць із 51

Під час нашої подорожі ми проживатимемо на території Литви дві ночі. Конфігурація ліжок у готелях може відрізнятись (мається на увазі спільне двоспальне ліжко або роздільні ліжка наприклад у двомісному номері). Зручності присутні у готельних номерах і обладнані усім необхідним для комфортного відпочинку. У готелях сніданки типу "шведський стіл" входять в орг.збір подорожі.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Інна - 12 травня 12:32
Здравствуйте! Это моя мечта, но очень хотелось бы увидеть Куршскую косу, может добавите в программу.
Анна - 27 травня 14:26
Добрый день, Инна! Куршская коса есть в программе тура. Это день, когда Вы будете отдыхать в Клайпеде.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.