23 червня 08:20
Час відправлення
29 червня 20:47
Час повернення
Є вільні місця!
330 EUR
390 EUR
Замовити місце

Амстердам, Берлін, Дрезден, Прага - неймовірна Європа!

Тип: Гори, Екскурсії, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 3400 км.

Друзі, а ми вирушаємо в знайомитись з Європейськими столицями! Ми побачимо стильний Амстердам та погуляємо по бурхливому Берліну. Також закохаємось у вишуканий Дрезден і залишимось на романтичну зустріч з Прагою!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуюча:
Олена Паук
(096)546-01-69
(063)689-80-54
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Прага

Вроцлав

Про подорож

Амстердам

Велосипеди, казкові будиночки, тюльпани, канали та мости, смачні сири, квартал червоних ліхтарів - це список найвідоміших слів про Амстердам.  Ми з вами прогуляємося вузькими вуличками, відчуємо себе голандяцями під час вело прогулянки, сфтографуємось на самих  гарних містках ( вам буде з чого вибрати, їх в Амстердамі близько 600 шт.), і звичайно поплаваємо на кораблику по безкінечних водних каналах.

Ми також прогуляємось головною вулицею Дамрак, побачимо Королівський палац з музеєм, монумент Свободи і знаменитий Музей мадам Тюссо. Неподалік розташовані будинок біржі, комплекс будівель Ост-Індської компанії та дивовижна за красою площа Дам. А під час обіду ми спробуємо знаменитий голландський оселедець, так як люблять насолоджуватися ним місцеві жителі - прямо на вулиці у кіоску рибника. 

У Амстердамі ми  також зможемо відвідати Алмазну фабрику Coster Diamonds. Ця фабрика одна з найстаріших діамантових фабрик міста , яка була заснована в 1840 році. Майстри цієї фабрики створюють справжні витвори мистецтва ось уже понад 170 років. Саме на цій фабриці справили огранювання знаменитого алмазу «Koh-I-Noor», біло-блакитного діаманта, який належить королівській скарбниці Англії, а також дрезденського алмазу з королівської скарбниці Саксонії.

Амстердам неймовірне місто, у нас буде багато вільного часу, тому нижче  ми приведемо декілька варіантів для цікавого та незабутнього  проведення вільного часу в Амстердамі: 

Rijksmuseum - художній музей

Художній музей існує вже більше двохсот років і на сьогоднішній день є одним з найцікавіших музеїв в світі. Його композиція включає шедеври живопису різних століть, головним з яких є безумовно "Нічна Варта Рембранта. Окрім картин в галереї є виставка дорогоцінного посуду, та інших предметів мебелі, інтер`єру.

Вхідний квиток коштує 20 євро.

Музей-завод Хейнекен

Колишній пивоварний завод Хейнекен - це місце, де пивна магія, яка діє вже протягом 100 років - перетворюється в захоплюючу інтерактивне подорож світом пивоваріння Хейнекен. Відвідування буде  особливо  цікаве для любителів цього бренду.  Підчас екскурсії буде також дегустація, та багато інтерактивних розваг, конкурсів. Екскурсія проводиться на англійській мові.

Вхідний квиток коштує 17 євро.

Квартал червоних ліхтарів

Квартал червоних ліхтарів - одна з головних визначних пам'яток Амстердама. Його історія сягає початку існування міста: вже тоді почала існувати одна з найдавніших професій,  а разом з нею будувався і незвичайний район Амстердама (De Wallen!). Сьогодні район Червоних ліхтарів притягоє погляди батьох туристів,  ми з вами таож перевіримо чи всі чутки правдиві, і чи справді Амстердам являється настільки  "Вільним " містом :). Екскурсія тільки для повнолітніх.

Факультативна єкскурсія коштує 15 євро.

Амстердам з  висоти пташиного польоту

Хочете побачити Амстердам з висоти пташиного польоту? Випити коктейлів на панорамному оглядовому майданчику? А покататися на найвищих гойдалках в Європі? Тоді вирушайте у свій вільний час в A'DAM Lookout - одну з нових атракцій Амстердама, яка знаходиться на верхніх поверхах вежі A'DAM Toren. Там є бар і оглядовий майданчик з прозорою підлогою. Over the Edge - найвищі гойдалки в Європі. Вони розташовані на висоті 100 метрів. Покататися на них можна за додаткові 5 євро.

Вхідний квиток коштує 17 євро.

Берлін

Берлін - один з найпопулярніших мегаполісів Європи, що приваблює туристів з усього світу. У цьому чималу роль зіграла історія міста, а також постійна наповненості в культурі і мистецтві.  Багатогранність історії знайшла своє вираження в численних пам'ятках архітектури. Перебуваючи в Берліні, можна заново перечитати історію Німеччини і Європи, але тільки не в підручнику, а наживо.

Бранденбурзькі ворота - один з найвідоміших символів Берліна, з яким пов'язані численні історичні події Берліна, Німеччини та Європи. Так як Бранденбурзькі ворота довгий час перебували в безпосередній близькості до колишнього кордону між Східною і Західною Німеччиною. З моменту возз'єднання монумент символізують об'єднану Німеччину.

Рейхстаг. Колись ця будівля була символом нацизму і перемоги над ним у Другій світовій війні. Сьогодні ж Рейхстаг - це діюча будівля німецького парламенту і найвідоміший орієнтир в Берліні.

Музейний острів. У Берліні є цілий острів, де розташовані відразу п'ять всесвітньо відомих музеїв - Пергамський, Музей Боде, Новий музей, Стара національна галерея і Старий музей. Під час Другої світової острів був практично зруйнований, але тепер відновлений і визнаний об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Берлінський собор. Найбільша і відома церква в Берліні, Розташований на Музейному острові Берліна. Для відвідувачів відкрито склеп династії Гогенцоллернів, де представлено 70 з 89 збережених поховань, серед них — розкішний саркофаг Великого курфюрста і його дружини Доротеї. Орган для собору був побудований відомим німецьким органним майстром епохи романтизму Вільгельмом Зауером.

Площа Жандарменмаркт. Більшість місцевих жителів вважають цю площу найкрасивішим місцем міста (якщо не всієї Європи). Побудована вона в кінці XVII століття і оточена трьома прекрасними будівлями: Французьким собором, Німецьким собором і Берлінським драматичним театром.

Шопінг у Берліні

У Берліні знаходиться безліч магазинів та торгових центрів з товарами європейських брендів. У столиці Німеччини можна купити як і люксові речі так і знайти величезні знижки. Окрім того торгові центрі мають багато розважальних цікавинок, оглядових майданчиків і смачних кафе.

Дрезден

В долині річки Ельба розташувалася перлина бароко, столиця Саксонії - німецьке місто Дрезден. Дрезден знаменитий своєю унікальною бароковою архітектурою та є одним із найбільш відвідуваних міст Німеччини. 

Фрауенкірхе — лютеранська церква XVIII століття, розташована в центрі Альтштадта. Під час бомбардувань у 1945 році церква була майже повністю зруйнована й півстоліття залишалася у вигляді руїн як нагадування про жахи війни. Тільки після воз’єднання Німеччини церква була відновлена. Під час реставрації були використані кілька тисяч осколків і каменів зі старої споруди, які зберегли городяни. Деякі з них можна побачити на фасаді будівлі — вони виділяються більш темним кольором.

Палац Цвінґер — архітектурний комплекс у стилі бароко з великим внутрішнім садом, спроектований придворним архітектором Маттеусом Даніелем Пеппельманном. Приміщення палацу в різний час використовувалися як оранжерея, виставкова галерея і фестивальна арена Дрезденського суду. Сьогодні Цвінґер являє собою музейний комплекс, до якого входять «Галерея старих майстрів», Дрезденська порцелянова колекція і відділення Королівського кабінету математичних і фізичних інструментів. (Екскурсія з гідом в картинну галерею коштує 15 Євро.)

Хофкірхе — кафедральний собор у стилі бароко, розташований на набережній Ельби поруч із замком-резиденцією. Собор був побудований у середині XVIII століття італійським архітектором Кьявері. У підвальному приміщенні собору розташована родинна усипальниця правителів Саксонії.

Прага

Запрошуємо на зустріч з неймовірною Прагою - одним з найпопулярніших туристичних центрів Європи, який щороку приймає понад 6 мільйонів гостей. Прага має безліч цікавинок та несподіванок для будь-якого гостя: Знаменитий Празький годинник. Місцеві куранти не просто красиві, а й дуже цікаві вони показують кілька вимірів часу: звичайний годиник, дні, місяці, роки, а також положення Сонця і знаків зодіаку!    

 Нове місто в Празі (Nové Město) знаходиться на південний захід від Старого міста. Цей історичний район заснував в 1348 році король Карл IV. Він став четвертим - і останнім! - з окремих міст, які сформували столицю Чехії. Staré Město - прийнято називати історичне місце підстави Праги. Столичний історичний район Мала Страна також називають «Празьким малим градом».

 Празький град ( чеськ. Pražský Нrad) є найбільшим замковим комплексом світу. Він внесений до Списку ЮНЕСКО і Книгу рекордів Гіннеса. Площа Граду, обнесеного стіною, становить близько 70 000 м ². Комплекс складається з трьох основних великих внутрішніх дворів, навколо яких зосереджені будівлі. На його території з різних часів зберігся великий ансамбль палаців, храмів та інших будівель, виконаних в декількох архітектурних стилях.

 

 Якщо хочете відчути містику Праги, вам неодмінно потрібно побувати на Карловому Мосту. Адже це місце зберігає у спогадах і величних імператорів і відважних рицарів, а пам`ять  святих присутня там і по нині. Карлів Міст є ще однією  візитівкою міста - Прага. Міст з'єднує два історичних райони столиці Чехії - Старе місто і Нову Країну 

Староміська площа - історичний центр району Старе Місце, який до 1 784 року був окремим містом. З давніх-давен площа була відома як найбільший торговий ринок міста. В середині XIV століття за наказом Карла IV, не тільки цей, а й інші ринки з центру Старого Місця перенесли на околицю або в Нове Место.Сьогодні площа є центром бурхливого життя Праги - тут безліч кафе, сувенірних магазинів та інших цікавинок! У святкові дні тут проводять концерти та роблять гучні ярмарки!

 

 Вечірня прогулянка на кораблику

 Для усіх бажаючих буде факультативна прогулянка Прагою по річці Влтава, ми  пересідаємо на кораблик і починемо наш річковий круїз. Нам представиться можливість поєднати корисне з приємним. Милуючись красою Праги як би з боку, ви одночасно відпочинете, вдихаючи освіжаюче річкове повітря. (факультативне відвідування )

Вартість прогулянки на кораблику - 10 євро.

Містична екскурсія Прагою

 У цій вечірній екскурсії ви дізнаєтеся про прокляття середньовічного годинника, про таємничі середньовічні церемонії у храмі Святого Віта, про незвиклі звуки з єврейського кварталу, про легенду "Душа Пірата" і про безліч інших незвиклих і містичних речей, які відбувалися у Празі.  Для Вас гарантовані частка адреналіну в кров і незабутні враження. (факультативне відвідування )

Вартість прогулянки на кораблику - 10 євро. (ціна може змінюватись від кількості бажаючих)

Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» 

Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі і Чехії ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.

Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.

Квиток на потяг Вінниця-Перемишль-Вінниця коштує 40 Євро, можна обрати як додаткову послугу при реєстрації.
Якщо Ви з іншого міста, вкажіть це при реєстрації ( квиток з Львова - 25 євро, квиток з Києва - 55 євро).


  Харчування у подорожі 

 Сніданки у готелях  можна буде замовити по бажанню ( вартість  5 євро у Празі, у Дрездені, Берліні по 10 євро). Сніданки в готелях будуть у формі шведського столу.  У подорожі ми неодмінно скуштуємо національні цікавинки, а  саме трдельник та темне живе пиво в Празі, суп у хлібині в Вроцлаві. У  Амстердамі скуштуємо оселедця, а у Берліні  баварські сосиски. Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 15- 30 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта та телефонний зв`язок

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні! - курс в Україні є кращий!  Пропонуємо поміняти кошти на євро, так як це є універальна валюта і її курс стабільніший за гривню. Буде можливість поміняти кошти в Празі та у Вроцлаві! 

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,3 zl), у Чехії Крони ( 1Еur = 26 czk), у Німеччині - євро.

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Згідно Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі у подорожі Столиці Європи!
2-місний
Учасники Клубу 330 EUR
Новачки 390 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 20 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 03 червня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 29 лютого 09:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 03 червня 09:00 зросте ще на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання у готелі;
 • оглядові екскурсії в містах перебування;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • екскурсія "Містична Прага" - 10 євро;
 • квиток на потяг інтерсіті у дві сторони - від 25-53 євро (ціна залежить від міста з якого ви будете виїжджати);
 • радіогід на період подорожі - 6 євро;
 • прогулянка на кораблику в Амстердамі - 12 євро;
 • прогулянка на кораблику Прага - 10 євро;
 • екскурсія в квартал червоних ліхтарів - дорослі 15 Євро;
 • ;

Програма подорожі


Вівторок 23 червня :
08:20 Збір у холі Залізничного вокзалу м.Вінниці.
09:10 Відправлення потягом Інтерсіті+ Вінниця-Перемишль.
15:00 Виїзд автобусом до Праги.
22:00 Поселення в готель в Празі.
Середа 24 червня :
08:00 Сніданок (вартість 5 євро).
09:00 Оглядова екскурсія Прагою, під час якої ми побачимо все найцікавіше та найзахоплююче.
12:00 Вільний час. Прогулюємось Прагою, купляємо сувеніри, дегустуємо чешську кухню! Для усіх бажаючих прогулянка на катері о 16:00.
17:00 Усіх бажаючих запрошуємо на факультативну екскурсію "Містична Прага".
Четвер 25 червня :
07:00 Сніданок ( вартість 5 євро).
08:00 - 11:00 Виселення з готелю. Переїзд до Дрездена. Екскурсія містом.
13:00 - 20:00 Вільний час у Дрездені. Усі бажаючі можуть відвідати картинну галерею.
20:00 - 22:00 Переїзд до готелю в Дрездені. Поселення.
П'ятниця 26 червня :
08:00 Виселення з готелю. Переїзд до Берліна.
11:00 - 19:00 Вільний час в Берліні. Можна піти на шопінг, або спробувати національні німецькі страви.
19:00 - 21:00 Переїзд до готелю на території Німеччини. Поселення.
Субота 27 червня :
08:00 - 12:00 Виселення з отелю, переїзд до Амстердаму.
12:00 - 14:00 Екскурсія містом каналів - Амстердамом. Далі вільний час, пропонуємо покататись на кораблику.
18:00 - 20:00 Факультативна єкскурсія - Вулиця Червоних ліхтарів.
20:00 - 22:00 Переїзд до готелю на території Нідерландів. Поселення.
Неділя 28 червня :
08:00 - 21:00 Виселення з отелю, переїзд до Амстердаму. Вільний день у Амстердамі. Відпочиваємо, відвідуємо музеї.
20:00 Нічний переїзд до Перемишля.
Понеділок 29 червня :
11:00 Приїзд до Перемишля.
13:10 Виїзд потягом до Вінниця.
20:47 Прибуваємо потягом до Вінниці.

Транспорт

 • Євроавтобус (євро5)
48 вільних місць із 55

Сучасний комфортний автобус 2016 року випуску, стандарту Євро-5+. Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону, а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі. Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

 

5147433935312925211713951
52484440363230262218141062
53
544945413733272319151173
555046423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі у подорожі Столиці Європи!
51 вільних місць із 54

У Празі  ми будемо проживати у  сучасному готелі, недалеко від центра міста. У нашому розпорядженні будуть  2 особові номери.  Номери мають невеликий розмір. Кожен номер оснащений окремою ванною кімнатою з душовою кабіною (шампунь, гель для душу), у номерах є фен, кондиціонер. Також, для гостей готеля безкоштовна кава та чай на рецепції.

Біля Дрездена та Берліну  ми будемо  жити у затишному готелі  корпорації BB.  До послуг гостей чудові номери, сніданок "шведський стіл" та безкоштовний Wi-Fi. Номери оформлені у теплих кольорах та оснащені телевізором і ванною кімнатою. На рецепції також можна брати гарячу воду.

Біля Амстердаму ми  будемо проживати у чотирмісних номерах. Ліжка двоповерхові. Організатори будуть поєднувати двомісні номери у довільному порядку. У кожному номері є ванна кімната. На території хостелу є просторий хол та невеличкий сад.

 

 

     Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМаксим Михайлюк
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Всім добра!!! Розпочнемо! Це була моя перша поїздка на потязі за кордон! В мене є досвід подорожування на автобусі, літаку, але потягу ще не було. І я так скажу потягом мені сподобалось більше чим автобусами! В потязі захотів походити пішов та  пройшовся, захотів поїсти кави випити теж собі взяв та пішов до вагону - бару це вагон номер 3 також туалет не треба чекати санітарної зупинки! В мене був квиток в 3 класі в одну сторону  та квиток 1 классу назад!Як вы думаєте де краще?))....                                                     5 березня я прокинувся вранці, взяв свої речі і помчав на вокзал! Потяг вже стояв, я підійшов показав свій білет та паспорт так як борт-провідник переживав за паспорти це ж все таки кордон :))) І тут для мене була несподіванка, я перекладав речі і тут бачу за мною сидить дівчина з якою я працюю на одній роботі, але в різних відділах, я думаю напевно їде до батьків, а вийшло так, що вона теж з Бідняжками відправляється в незабутні вихідні в Європу!) И так почалась моя весела подорож!Через декілька годин ми вже були у Вінниці и тут вже зайшли наші організатори, кепи:) та інші учасники подорожі. Нам всім дали договір страхування для того щоб ми сфотографували на всякий випадок,це плюс у кожного на телефоні є і не треба бігти до організаторів дайте  те дайте че) Проходження кордону швидко ніде ми не чекали все чітко по часу було. Прибули ми до першої точки це Перемишль. Доречі рекомендую наміняйте 20 злотих в Україні а то приїджаєте і якщо у вас екскурсія та вільний час буде то речі потрібно буде покласти в камери схову, а обмінники (кантери) можуть вам поміняти гроші, але не факт, що це будуть монетки а камери тільки монетки тому біля вокзалу не міняйте а пройдіть 200 метрів і там гарний курс! Місто похмуре я так скажу і дивитись там майже нема чого, але для прогулянки можна пррйтися на набережну або погуляти в центрі та плюс смачно поїсти.                                                     Ввечері нас автобус чекав на іншій стороні жд вокзалу і ми організовано полетіли всідатись на свої місця. Автобус був чистий але uncomfortable. Водіям респект, аси в своїй справі. Декілька разів могла би бути аварія не з нашої провини, а іншого учасника дорожнього руху, але досвід і спритність водіїв допомогла цього уникнути. З водієм якось розмовляли то дуже привітна та добра людина.                                                                         И так всі чекають, що ж далі, прибули ми в Прагу, а тут дощ :) Але ми провели пару ритуалів і розпогодилось:) Зустріла нас з великої літери Екскурсовод. Вона розповідала нам захоплюючі історії про Прагу. Зустрічались з нею наша група 3 рази і я не можу за всіх говорити, але мені дуже сподобалось! Мінусів немає! Одні позитивні емоції від її розповідей. Народе якщо є можливість потрапити до Праги то їдьте не пожалкуєте. Прага це загадкове місце і я почув багато цікавого, як історичного так містичного) Кожна статуя, кожна будівля, мости, стіни це історія та легенда! Смачно поїсти та випити пива особливо при пивоварнях монастирів це того варте!                 Отель в якому жили ну тут у кожного своя думка як на мене то жити майже в центрі чи може то і є центр то він того вартий! Ліжко, душ, туалет є що ще треба :) ти ж не в номері приїхав відпочивати, а побачити щось incredible! Сніданки в Празі гарні так як взяв поїв захотів ще раз поїв. Омлет, бобові, тосты,ковбаска, сирочки, капуста, огірок, помідорка, масло, булочки солодкі,хлоп'я,молоко, чай, сок, АЛЕ СОК З ВОДОЮ РОЗБАВЛЕНИЙ!                                            Наступне місто було це Адршпах так тяжко було зразу виговорити, якщо чув його на слух то зразу перші букви не зрозуміло, що за чим:) Такої краси я ще не бачив скелі висотою богатоповерхівок, озеро з гарним відтінком води так и закохує тебе в неперевершені краєвиди!                Далі був Вроцлав! Ну чесно кажучи не цікаво було слухати екскурсію, а от квест шукання гномиків по місту зацікавив як дорослих так і дітей! Гарне містечко, але думаю на пару днів не більше! І далі дорога додому!
Проходить контроль паспортный, а я пишу мемуари:) Так наші дівчатка - "відповідальні", які організовали подорож, що можна сказати, я розумію велика группа і для кожного майже індивідуальний підхід треба що ж без труднощів ніяк:) Я бажаю вам головне терпіння :)) і завжди бути з посмішками щоб там не було! Організатори плюс один вам в карму) Один був мінусік зв'язок не змогли дозвонитись до жодного з "кепів" як потім дізналися телефони посідали :)) Загалом підводячи підсумок подорож незабутня і не забутня не в негативні, а тільки в позитиві! Подорожуйте, подорожуйте і ще раз подорожуйте - ця можливість відкриває багато можливостей перед вами: нові друзі, практика іноземної мови, нові страви, історії та багато іншого.!!!Всіх люблю особливо наших відповідальних дівчаток!!!Вибачте за помилки в тексті:)!!! p.s. холостяк))))


Олександр Лахно
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Дуже класна подорож! Хороші готелі, приємні водії. Організатори молодці! Дуже класні, чарівні та неймовірно харезматичні організатори Аня, Лєра, Катя! Дякую Вам за подорож!


Ольга Борисюк
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Привіт всім туристам, була в турі Незабутні вихідні в Європі Прага, Вроцлав, Андршпах, прекрасний тур, хороші умови проживання в готелях. Керівники Анна, Валєрія, уважні, привітні. Автобус чистий, водії обережно керують, уважні. Дякую. Безпека і сервіс на вищому рівні. Єдиний недолік деяких гідів не було чути і сильно швидко йшли (Адршпах скельне місто), але це через насичену програму. Окрема подяка гіду у Вроцлавінайкраща!!! Рекомендую ВсімВсім. Гарних Вам подорожей!!!


Олександр Асадчих
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
З тур клубом Бідняжка маємо справу не вперше і все завжди класно. Поїздка в Європу нас вразила тільки з позитивної точки зору, а особливо організаторська робота) Прага це щось особливе і надзвичайно красиве, те місце куди хочеться повернутись коли ще не встиг звідти поїхати, Вроцлав більш спокійне місце, але не менш цікаве...
Особлива подяка водіям, майстрам своєї справи, які зробили не малий вклад в подорож. Дуже дякуємо дівчатам Ані і Лері, які нас супроводжували, веселі, активні і дуже позитивні.
Ми завжди приїздимо додому втомлені але щасливі і під враженнями. Дякуємо за це Вам, турклуб Бідняжка!


ЮлІя Куценко
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Враження від подорожі незабутні. Дякую організаторам за поради та допомогу в орієнтуванні по місту. Кімнати в готелях зручні та чисті, сніданки ситні, автобус комформательний. Екскурсоводи розповідають цікаво, доступно та зрозуміло. Взагалі подорож 1010. Дякую, бідняжки!


Ольга Тищук
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Дякую, Бідняжкам за незабутню подорож та враження. Ну а тепер по порядку. Водії були суперові, зупинялись у відведених місцях, часу вистачало всім для перекусів та всього іншого. Готель в Празі чистенький, маленький але жити можна. Із приводу сніданків в Празі в отелі, їжі вистачає, смачно та ситно. Вільного часу в Празі для вас вдосталь можна нагулятись, підзарядитися атмосферою міста. На рахунок аптек, в Празі всі ліки видаються по рецепту, раджу запастись ліками з України. Із приводу обмінників, будьте пильними висять декілька листів із курсами. Можна попасти, так обмін евро йде приблизно по курсу 25, але нам обміняли по 16 показуючи якийсь інший папірець, так що беріть із собою картку, нею краще розраховуватись. Із приводу їжі, раджу покуштувати рульку вона в них бомбезна. Так в центрі біля супермаркету Тесла є кафе Гусь, меню на російській та обслуговуючий персонал також, в районі 150200грн можна смачно поїсти та попити пива. Із приводу екскурсій в Празі. Будьласка організатори, змініть екскурсовода, це жах, нічого із такого могутнього міста та його історії в памяті не залишилось. Дуже не зручно через радіо слухати екскурсовода, тільки захотів щось сфотографувати і все, потрібно знову налаштовуватись на ефір. Дуже, дуже не зручно. Рухаємось далі. Андршпах, місце сили. Містечко розташоване на кордоні Чехії та Польщі. В Польщі готель просторий, в порівнянні із Празьким, сніданок смачний, персонал привітній. Неймовірні природні краєвиди відкриються вам. Польське містечко Вроцлав покорить ваше сердечко, своєю історією та своїми будівлями, а також гномиками. Дівчатка організатори дуже старались, щоб всім було добре. Ще раз хочу подякувати всім за незабутні враження все було круто. Подорожуйте, життя проходить а спогади залишаються із вами назавжди!!!


Наталия Наумова
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Спасибо всем! Особенно Ане и Лере за прекрасное путешествие, а также водителям за профессионализм.


Ірина Шевчук
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Дякуємо організаторам, Анні та Валерії, за захопливу подорож. Все було професійно організовано: автобус зручний, водії компетентні, екскурсоводи у Празі та Вроцлаві пречудові, готелі прийнятні для відпочинку, досталь вільного часу...
Дівчатка, ви МОЛОДЦІ, завдяки Вам маємо багато приємних спогадів, вражень, емоцій!!!


Андрій Безвершенко
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Дорогі, Бідняжечки усім дякуємо за неймовірно дружню компанію. На початку подорожі у Перемишлі ми мали своерідно-цікаву екскурсію і вперше близько познайомились з нашими організаторками: Анею, Лерою і Катею, які одразу ж після неї відвели нас скуштувати польських національних страв. Та навчили як їх правильно і в якій кількості потрібно споживати під час посту:)
Наступного дня, їх знання Праги нас просто вразило. Вони чудово знають місто і з легкістю допомогли знайти нам группу з ексуурсоводом яку ми нажаль загубил (і це навіть не дивлячись на поганий зв'язок і інтернет) Вони відкрили нам очі, що навіть за 800 крон можна отримати безліч неочікуванних яскравих вражень!
Останній день у Вроцлаві ми з величезним ентузіазмом шукали гномиків і точно перемогли б, якщо були б більш наполегливими. Під вечір, смачна вечеря навчила нас як потрібно швидно бігати за автобусом, скидуючи зайві кілограми, який завжди чекав на нас вчасно.


Особливе дякуемо організаторам за багато посмішок, круту поїздку, гарний настрій і новик крутих друзів. Ви супер, надіюсь вам теж було весело!


Вірсавия Богославська
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Прага!
Це була моя давня мрія.
І ось нарешті вона сбулася.
Два незабутніх дня. Безліч незабутніх вражень та емоцій.
Андршпах вразив своєю величчю. Нагадав дитинство. Саме тут проводились зйомки чеської казки Третій принц.
Чарівні гноми примусили нас з донькою побігати щоб їх знайти, але ми побачили майже всі красоти стародавнього Вроцлава.
Дякуємо Ані та Валерії за цікаву подорож та смачну шоколадку, а також терпіння до нас.
Дівчатка, ви найкращі!
Особлива подяка водіям. Були вчасні і доволі довгі стоянки. Цікаві фільми,завдяки якім подорож була приємною і час в дорозі проминув непомітно. Було дуже тепло та затишно))))Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Ivanchyk - 27 січня 11:15
Доброго ранку) Скажіть, будь ласка, чи планується схожа подорож на осінній період?
Валерія - 27 січня 20:36
Ivanchyk, доброго ранку, так.
Тетяна - 28 січня 13:32
Дякую.
Наталія - 05 лютого 22:42
Щось не те з номерацією в автобусі. 13 і 14 місця два рази.
Валерія - 06 лютого 11:16
Наталія, доброго дня. Дякуємо, це була системна помилка, ми її незабаром виправимо.
Наталія - 05 лютого 22:45
57 теж даічі. А 3 і 4 відсутні.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.