20 березня 23:07
Час відправлення
22 березня 17:40
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
22 березня 2020р.
840 UAH
925 UAH
Залишити відгук

Серце Буковини! Потягом!!

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 631 км.

Ми вирушаємо у весняну подорож до Чернівців! Чернівці - це місто-казка, у якому кожен будиночок - витвір мистецтва, а кожен дворик наповнений казковою атмосферою і загадками! Родзинкою нашої подорожі стане те, що добиратися до цього міста ми будемо потягом! Замість нічного багатогодинного переїзду ми зможемо розслабитись у потязі і гарненько виспатись перед двома насиченими днями подорожі! Ти з нами?

Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Чернівці

Про подорож

Чернівці

Наша подорож почнеться з Чернівців, де на нас чекатимуть мальовничі вулички з чарівною багатовіковою архітектурою.

А також ми побачимо неперевершені ансамблі чотирьох площ: Турецької, Театральної, Центральної та Площі Філармонії.

 

Далі, продовжуючи знайомство з Чернівцями, ми відвідаємо головний об’єкт міста, нещодавно занесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – колишню Резиденцію православних митрополитів Буковини. Зараз тут знаходяться центральні корпуси Національного університету ім. Федьковича.

Зовні університет вражає унікальністю архітектури і багатством оформлення. Всередині університет не менш цікавий, ніж зовні – високі стелі, розписні зали, красиві мармурові сходи…

Театральна площа отримала свою назву тому, що саме тут знаходиться одне з найвідоміших будівель міста - музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, урочисте відкриття якого відбулося ще в 1905 році. Як висловився австрійський публіцист Г. Гайнцен: «Чернівецький театр - це мрія з оксамиту і золота, спроектована віденськими архітекторами Гельмером і Фельнером. І все ж їх запросили на роботу в Чернівці лише після того, як за їх проектами були споруджені театри у Відні й Одесі. Чернівецький театр - то пам'ятник обізнаним культурою чернівчанам, які найбільше боялися придбати репутацію провінції і прагнули ні в чому не поступатися шановному метрополії Відні».

Бути біля театру та не побувати у ньому - просто гріх! Тим більше, що в театрі чудова атмосфера - актори віддаються на всі 100%! Ми відвідаємо комедійну виставу "Дванадцята ніч, або як собі хочете". Це остання життєрадісна комедія великого англійського драматурга Шекспіра, названа на честь дванадцятої ночі після Різдва, яка вважалася кінцем святкових днів і відзначалася особливо бурхливо. У цій комедії панує кохання, яке гартується випробуваннями. Долати їх було нелегко і 400 років тому, і сьогодні. А коли додаються ще й плутанина і непорозуміння, то смішно стає не акторам, а глядачам. 
 

Ще вас неодмінно вразить Будинок – «корабель», церква Св. Миколая з незвичними закрученими куполами, Вірменська церква і дуже багато цікавих і красивих будівель!

Хотин

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її…

Не випадково скелястий мис над Дністром наші предки називали «Хотінь». Назва міста походить від дієслова «хотіти», оскільки мис був бажаним та надійним місцем для давніх поселенців. Завдяки міцній твердині та вигідному розташуванню Хотин став центром розвитку ремесел і торгівлі, які, своєю чергою, сприяли розквіту його культури та економіки. Місто було важливим пунктом у європейсько-азійській торгівлі.

Скансен

На мальовничій північно-східній околиці Чернівців знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Територія музею – це мальовнича ділянка площею з  різноманітним рельєфом, що дає уявлення про ландшафти географічних зон Буковини.

 

На дев’яти гектарах  вже збудованої експозиції відтворено дві сільські вулиці, які включають п’ять селянських садиб, громадські та господарські споруди (  церква, дзвіниця, примарія, корчма, кузня). Вони презентують собою буковинські поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців.

Регіональні особливості виразно проявляються у конструкції споруд, виборі будівельних матеріалів, традиціях будівництва. Простежуються вони  в крої та оздобленні одягу, побуті, розвитку ремесел, обрядах, звичаях, традиційному фольклорі. У його фондах зібрано понад вісім тисяч етнографічних предметів, частина з них є унікальними. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

"Леотон" (Чернівці)
2-місний (Стандарт)
Учасники Клубу 840 UAH
Новачки 925 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 березня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 06 березня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • Проїзд у комфортабельному автобусі;
 • Проживання у готелі;
 • Екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Квиток на потяг з Вінниці до Чернівців:220+250 (плацкарт);
 • Сніданок у готелі (за бажанням) - 80 грн;
 • Вхідний квиток до університету - 20 грн (дитячий), 60 грн (дорослий);
 • Вхідний квиток до театру - 80 грн;
 • Вхідний квиток до Хотинської фортеці - 40 грн (дитячий), 60 грн (дорослий);
 • Вхідний квиток та екскурсія Музеєм під відкритим небом - 40 (дитячий), 50 грн (студенти), 70 (дорослі);
 • Харчування;
 • Особисті витрати.;

Програма подорожі


П'ятниця 20 березня :
23:07 Виїжджаємо до Чернівців потягом з Залізничного вокзалу
Субота 21 березня :
07:57 Прибуття у Чернівці
08:00 - 09:15 Сідаємо в автобус, відвозимо речі до готелю і їдемо в центр снідати!
09:30 - 10:30 Сніданок
10:30 - 13:30 Розпочинаємо знайомство з містом! 3-х год. пішохідна екскурсія
13:30 - 14:45 Екскурсія в колишню Резиденцію православних митрополитів Буковини. Зараз тут знаходяться центральні корпуси Національного університету ім. Федьковича.
15:00 - 18:00 Обід. Вільний час. Гуляємо відпочиваємо.
18:00 - 20:45 Йдемо в знаменитий театр О.Кобилянської на виставу. Цим і завершуємо наш перший день.
21:00 Їдемо в готель, відпочиваємо і готуємось до наступного дня
Неділя 22 березня :
08:00 - 09:00 Сніданок
09:15 - 10:45 Їдемо до Хотину
11:00 - 13:00 Екскурсія Хотинською фортецею, вільний час на купівлю сувенірів.
13:00 - 14:00 Обід
15:30 - 16:30 Екскурсія музеєм під відкритим небом
17:00 Приїзд на жд.вокзал в Чернівцях
17:40 Від'їзд на Вінницю!!! Можна буде добряче виспатись. Приблизне прибуття о 03:29, 23 березня.

Транспорт

 • Бус 18
17 вільних місць із 18

Умовний бус  для реєстрації групи

161310741
171411852
181512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • "Леотон" (Чернівці)
17 вільних місць із 18

Наш комфортабельний і затишний готель розташований в місті Чернівці поруч з аеропортом. Готель пропонує своїм клієнтам номера всіх рівнів комфорту - номера люкс, напівлюкс і стандарт. Номери готелю мають сучасний інтер'єр - м'які, ненав'язливі тони, які не будуть відволікати вас від основної мети - гарного і якісного відпочинку. Всі номери облаштовані необхідними меблями, ТБ, безкоштовним доступом до Wi-Fi. У комплекс готелю входять також більярдний зал і бар.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Інна - 17 лютого 03:56
До Камянця-Подільського рукою подати від Хотина і цей самий потяг їде через Кам-Под. в 23.57
Оксана - 03 березня 17:07
Інна, дякуємо за інформацію!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.