27 червня 01:30
Час відправлення
27 червня 23:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
27 червня 2020р.
690 UAH
755 UAH
Залишити відгук

ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!!

Тип: Печери, Екстрим, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 650 км.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій! На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

 

Млинки - це гіпсова лабіринтова печера у Тернопільській області. Довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення.  Красу печер неможливо описати чи передати за допомогою фото-, кіноплівки. Це треба побачити! А краще відчути! Один раз спробувавши, ти захочеш повторити! Рухатися у печері непросто, тому вона є доступною для здорових та активних  молодих людей. Десь потрібно буде проповзти, десь розкарячитись=)) Але воно того варте!

 

По прибуттю в "Млинки", ми переодягаємось   та ділимось на 3-4 групи по рівню складності. Дуже важливо  об'єктивно визначити свій рівень фізичної підготовки і правильно обрати свою групу, щоб нікого не затримувати. Ну, що ж готові?- вирушаємо у печери!!!!! Екскурсія буде тривати 3-4 години. Вийшовши з печери ви відчуєте себе зовсім іншою людиною, гордість буде розпирати! Після приходу групи з печер відправляємось в місто Кам’янець-Подільський.

Кам’янець-Подільський - прекрасне місто. Місто каменю та скелястих берегів. У місті є 3 моста: старовинний міст через Смотрич- новопланівський, міст замковий, перед фортецею та міст "Стрімка лань" з якого ми власне і будемо стрибати. Висота  мосту "Стрімка лань" -54 метри. Вільне падіння приблизно 2.5 сек. Але це незабутні враження!

Головною гордістю  Кам’янця-Подільського  вважається фортеця (одне з семи чудес України), занесена до списку пам’ятків світової культури спадщини ЮНЕСКО. Фортеця є Національним історико-архітектурним заповідником. Стрибати ми будемо 3-4 години. Після свого стрибка, ви зможете погуляти містом та повечеряти. Ми підскажем де краще це зробити.

 Що з собою брати? 

- зручне взуття, рукавички, бандану або шапку;

- ліхтарик на голову (можна взяти на прокат - 25 грн); 

- костюм для печер (можна взяти на прокат - 25 грн, можна взяти старі джинси або камуфляжну форму);

Беріть їжу! Бутери, сало,  печиво....Печери дуже вимотують.

Організаційний збір


Учасники Клубу 690 UAH
Новачки 755 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 17 червня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 26 березня 10:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • - проїзд у комфортабельному автобусі;
 • - екскурсійний супровід в печері;
 • - 24/7 організаторської підтримки;
 • - страховка.;

Додатково оплачується:

 • Екскурсія печерою - 80 грн;
 • Ліхтарик на прокат -25 грн;
 • Костюм для печер - 25 грн;
 • Комплексний обід за бажанням - 80 грн (борщ, плов, салат, печиво, чай);
 • Прижок з мосту 230 грн. Стрибати можна тільки тим , кому є 18 років!!!;
 • Вхід в Кам'янець-Подільську фортецю та Екскурсія містом;
 • 60 грн (дорослі), 40 грн (студенти, діти);
 • ;

Програма подорожі


Субота 27 червня :
01:30 Виїзд з Вінниці! З п'ятниці на суботу, збір з карманчика напроти Центрального автовокзалу
08:30 - 11:30 Приїзд в Млинки! Ділимось на команди по рівню складності. Перевдягаємось та вирушаємо у печери випробовувати себе.
11:30 - 12:15 Обід. Беріть з собою бутери та чай:) Можливе замовлення комплексного обіду.
12:30 Від'їзд в Кам'янець-Подільський!
15:30 Приїзд в Кам'янець-Подільський. Ділимось на 2 групи: ті, хто бажає стрибати, і ті, хто - ні. Для бажаючих проводиться Інструктаж, усі інші їдуть гуляти містом.
17:00 - 20:00 Вільний час
20:00 Від'їзд вже самих сміливих, міцних та підкачаних Бідняжок у Вінницю. Набравшись масою адреналіну, екстріму ви будете найщасливішими Бідняжками у цей день!!!
23:30 Приблизний час повернення до дому. Все буде залежати від нашої організованості.

Транспорт

 • Автобус 31 місце
2 вільних місць із 31

2927252319151173
3028262420161284
31
211713951
2218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАлла Грач
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Вдячна за чудово проведений час всім, хто був задіяний, особливо Оксані. Правда екстрим нас переслідував всю дорогу, і це внесло в цю подорож якусь унікальність. А взагалом, я задоволена.


Вадим Гилюк
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Поїздка була крута та екстримальна, Ксюха гарний організатор!


Артем Уманец
Шалений ЕКСТРІМ! 12 травня! (12 травня 2018р.)
Всім привіт. Поїздка супер, водій професіонал. Аня молодець, організатор дуже добрий та веселий. Все було екстримально цікаво


Алла Грач
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Вдячна за чудово проведений час всім, хто був задіяний, особливо Оксані. Правда екстрим нас переслідував всю дорогу, і це внесло в цю подорож якусь унікальність. А взагалом, я задоволена.


Олександр Коцупей
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Прекрасна берегиня, чудова компанія, море екстриму та багато цікавинок. Поїздка вдалась на 100%Максим Натаров
Шалений ЕКСТРІМ! 6 квітня! (06 квітня 2019р.)
Эмоциональное вознесение, экстремальная сатисфакция, долгожданная порция адреналина! Именно так можно описать поездку! Аня отличная сопровождающая, активная, веселая, общительная! Гид по пещерам, Борис, с юмором, умеющий работать с людьми, сделал наш маршрут не скучным! Прыжки с моста страшно, круто, с ветерком)) Все было на уровне, иного и не ожидал! Всем спасибо, до новых встреч! Жду фото и видео)


Іван Кольченко
Шалений ЕКСТРІМ! 6 квітня! (06 квітня 2019р.)
Здраствуйте! Загалом враження від поїздки 10 із 10. Я отримав море адреналіну,безмежно задоволенений що знайшов вільний день та витратив його на подорож із бідняжками. Цього дня відкрив для себе стрибки з мосту було круто, (далі потрібно спробувати ще з парашута). Отже, про саму подорож: 1) о другій ночі біля автобуса зустріла привітлива дівчинаорганізатор Аня, яка показала мені місце в автобусі. Автобус комфортабельний, мякі та зручні сидіння, ледве відчутна на слух музика, привітний та досвідчений водій. 2) Під час подорожі у нас було 2 екскурсовода: Борис справжній гуцул, показав нам печери Млинки, а також доніс до нас їх історію; гід по місту Камянець для нього це місто дім, наша група відвідала визначні місця, побачили замок та мости, а на оглядовому майданчику нас чекав несподіваний сюрприз (романтична вечеря на якій хлопець зробив пропозицію дівчині, а в нас там екскурсія...надіюся ми їх не потривожили і вона відповіла Так) 3) стрибок з мосту в нас по часу затягнувся так як бажаючих багато 28 чоловік, вітер прохолодний нас не зламав і всі бажаючі побували на секунди дві в польоті, команда екстрималів молоді досвідчені хлопці які нам допомогли в підготовці стрибка. Загальне враження скоріше наступна подорож. Велике дякую Ані та команді Бідняжки


Олександр Мороз
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Вдячний за старання органiзатору Оксане. В принципе все отлично и замечательно, не учитывая неполадок с автобусом😉


Ірина Мельник
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Велике дякую за організовану поїздку! Сама назва про себе говорить, бо то був дійсно шалений екстрим та незабутні емоцііі! Чесно - хочеться повторити😊
Оксана, молодчина! Не дивлячись на певні моменти, які виникали була оптимістично налаштована і заряджала нас тією енергією. Була частинкою нашої групки. Ще раз дякуємо ща чудову поїздку)


Євгеній Доценко
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Даже с большими проблемами с транспортом поездка удалась на все 100%. Организаторы Оксане большой плюс, она молодец) очень многого хороших эмоций!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Олександр - 15 березня 19:44
Карантин не вплине на поїздку?
Інна - 04 квітня 18:53
Доброго дня! Ми з різних міст України.. Квитки неможливо купити на 25.04.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.