05 червня 08:30
Час відправлення
08 червня 21:00
Час повернення
Є вільні місця!
120 EUR
135 EUR
Замовити місце

Європейська мандрівка - Варшава, Ніч Культури, Палац Вільянов

Тип: Екскурсії, Фестивалі, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 1800 км.

Друзі, ми відправляємось у сучасну мандрівку до Польщі! Ми побачимо не тільки архітектуру минулого, але й зустрінемось з столицею Польщі у сучасності! Ми побачимо чим живе Варшава сьогодні, а саме сучасні технологічні музеї, високі хмарочоси,скляні торгові центри та технологічні парки майбутнього ! Ми побуваємо на святкуванні Дня Культури у Любліні! Під час подорожі ми дізнаємось як можна прикрасити усе місто за один день і як створюється практична магія у Польщі!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Варшава

Палац Культури і Науки. Будівля з непростою долею - за близько 70 років існування його неодноразово пропонували знести, назавжди покінчив таким чином з символом радянської епохи, але все ж в 2007 році замість руйнування поляки додали його до реєстру архітектурних пам'яток. 
А щоб «сталінка» не так сильно виділялася на тлі решти Варшави, було прийнято рішення побудувати поруч ще кілька хмарочосів. Так воно і вийшло. Тепер, піднявшись на 123 метри вгору, ви побачите не тільки панораму старого міста, а й сучасні скляно-бетонні висотки.

Старе місто Варшави - це історія про людей. Ті, що пережили війну, вони практично з нуля відновили зруйноване під час другої світової війни місто. І вибрали вони аж ніяк не сірі блоки і однотипний бетон. Сьогодні ця неймовірна робота приваблює безліч туристів з різних країн. Вони завжди дивуються, якщо вперше чують про те, що «старому місту» немає і 100 років. 
Старе місто заслуговує, щоб в ньому загубитися без карти і орієнтирів.

 Ми піднімемось на оглядовий майданчик, що на Замковій Площі  і будемо насолоджуватись Варшавою, дивлячись на Старе Місто, Замкову Площу, Королівський Замок і на сучасний район Варшави, який також добре проглядається.

Краківське передмістя (Krakowskie przedmiescie). Старе місто плавно перетікає в найпопулярнішу туристичну вулицю - Краківське передмістя. Майже кожна будівля на цій вулиці має свою унікальну історію. Під час прогулянки ви побачите палац Чапських, палац Тишкевичів, Брістоль - найстаріший готель в Варшаві, Академії витончених мистецтв і її музей, пам'ятники Міцкевичу, Прусу, Понятовскому .

Ботанічний сад на даху Варшавської бібліотеки. На початку 21-го тут був спроектований і побудований справжній сад, розміром трохи більше 2-х футбольних полів. Він вважається одним з найбільших садів на даху в цілій Європі. Звивисті доріжки, затишні містечка, милий ставок з  качками і все це з чудовим атмосферних видом на місто. Тут унікальним чином поєднуються індустріальна сучасність і мелодія давнини. А якщо врахувати, що туристів тут як правило небагато, можна влаштувати романтичний пікнік прямо на траві.

Королівські Лазенки представляють собою гармонійне поєднання класичної архітектури XVIII століття з її багатим природним оточенням - історичними парками. Королівські Лазенки нерозривно пов'язані з королем Станіславом Августом - політиком, реформатором, монархом-філософом, видатним меценатом і колекціонером творів мистецтва. Це місце, де розташовані такі перлини європейської архітектури, як Палац на острові або Королівський театр в Старій оранжереї, старовинний амфітеатр, Королівський Палац.

 Музей Варшавського повстання. Варшавське повстання, яке мало на меті звільнення Варшави, й відновлення некомуністичної Польщі, було найбільшою битвою польського війська під час ІІ світової війни. Воно тривало усього 63 днів (з 1 серпня по 2 жовтня 1944 року), але було дуже кривавим. Варшаву було вщент зруйновано, загинуло 150 тис. цивільного населення, понад близько 520 тис. жителів польської столиці стали вигнанцями. Великих втрат зазнали й повстанці – понад 10 тис. загинули, 7 тис. зникли безвісти, 17 тис. потрапили до неволі.

Розроблена в оригінальний спосіб музейна експозиція відлунює образом, світлом,  звуком. Внутрішнє оздоблення і використання різноманітних мультимедійних ефектів має на меті наближення реальності часів повстанців.
Головні елементи виставки – це фотографії великого формату, монітори і комп’ютери. Маршрут веде хронологічно стежкою тогочасних подій через тематичні зали.   Відвідувач опиняється у сюжеті, ходячи по гранітній бруківці серед руїн знищеної польської столиці. Реалістичність цього музею вражає, він вас перенесе у воєнні роки німецької окупації.

Шопінг в Варшаві. Торговий центр Золоті Тераси побудований в стилі, що поєднує багаторічні традиції з сучасністю. У торговому комплексі безліч магазинів та розважальних центрів.Розташована Галерея біля Палаца Культури. Вона вважається варшавським визначником моди, стилю і елегантності.

 Віляновский палац це візитна картка пам'яток Варшави і шедевр бароко для всієї Польщі . Влітку на терасі палацу влаштовують концерти. Прогулюючись зеленими алеями, можна побачити й інші споруди, наприклад, Китайський павільйон або оранжерею.

В оранжереї працює виставка виробів прикладного мистецтва, де можна побачити цінні зразки європейської кераміки, фарфору, скла, меблів, столове срібло і інші речі ручної роботи.

На території 45-гектарної парку знаходяться сади в різних стилях: дворівневий бароковий сад, італійський сад, англійський ландшафтний сад і англо-китайський ландшафтний сад. Усередині мальовничі плафони Шімігіновского і скульптури Шлютера. Величезні вікна до підлоги дають ілюзію відкритого простору, яку доповнює кінний пам'ятник засновнику замку всередині приміщення. У внутрішніх приміщеннях можна гуляти, як по парку, милуючись колекціями скульптур, писаними кахлями, інкрустованими меблями, фресками ...

Люблін - Ніч Культури


Люблін - це історія, яку ми читаємо вже понад сімсот років, і її найважливішим елементом є Ніч культури - вечір, який щорічно змінює обличчя міста.

 

Девіз цьогорічної Ночі Культури -  Міська історія. Ми стикаємося з багатогранним сюжетом і деякими захоплюючими главами. Ви побачите безліч персонажів, численні діалоги, повороти і описи природи, спогади і гумор. Часто ми також відхиляємося від класичної схеми, рухаючись у напрямку експериментальних і менш відомих форм.

Щорічно у перший вікенд червня Люблін перетворюється на місто вогнів, звуків та вуличної магії, а тисячі люблінян та гостей міста виходять на нічні вулиці, щоб долучитися до гучного дійства – “Ночі Культури”.

Програма завжди особливо багата на події: музика на кількох сценах в різних локаціях міста, мистецькі інтервенції в міському просторі, вуличні театри, майстер-класи, кіно, виставки та багато іншого. Офіційно дійство починається о 19, а закінчується о 2 ночі, але неофіційно – триває до самого ранку.

Мапа “Ночі Культури” охоплює практично усе Старе місто, починаючи Мостом Культури й вулицею Жмігруд та закінчуючи парком на даху шопінг-центру позаду замку.

Головною особливістю цього святкування є те,  що усі музеї, виставки, інсталяції, концерти – БЕЗКОШТОВНІ! Тому ніч культури популярна не тільки серед поляків, але й багатьох іноземців! Багато людей приїжджає у цей день також аби побачити атмосферу вуличних гулянь та познайомитись з новими друзями, літня атмосфера сприяє цьому як ніколи.

 

Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.

Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.

Квиток на потяг Вінниця-Перемишль-Вінниця коштує 40 Євро, можна обрати як додаткову послугу при реєстрації.
Якщо Ви з іншого міста, вкажіть це при реєстрації ( квиток з Львова - 25 євро, квиток з Києва - 55 євро).

Харчування:

У подорожі можна замовити обіди у Варшаві і Любліні ( перша і друга страва). Вартість 25 злотих.

 Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу,  будуть зупинки на заправках і коло готелів, де ви зможете собі  також купити продукти. 

Дорога, валюта, телефон:

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,29 zl)

Пропонуємо обміняти кошти в Україні, тому що тут курс кращий, але у будь-якому випадку буде можливість це зробити і в Польщі.
  Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.

Необхідні документи для перетину кордону:

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт , або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.

Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, треба не забувати про  правило 90/180 : мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до планованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорті, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

HotelLublin
2-місний
Учасники Клубу 120 EUR
Новачки 135 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 21 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 29 квітня 09:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання в готелі;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • квитки на потяг Інтерсіті від 25 до 55 євро (в залежності від напрямку) вхідний квиток в палац Вілянов - 20 зл. дорослі, 15 зл. діти;
 • обід у Любліні,Варшаві- 25 злотих;
 • вхідний квиток до музею Варшавського повстання 25 зл.- дорослий, 20 зл.- дитячий;
 • сніданок в готелі - 15 злотих.;

Програма подорожі


П'ятниця 05 червня :
08:30 Зустріч на залізничному вокзалі м. Вінниця, (або ви можете до нас підсісти у своєму місті) отримуємо квитки на потяг, вирушаємо!
15:15 Приїзд до польського містечка Пшемисль, пересідаємо у комфортний польський автобус. Переїзд з Перемишля до Варшави. Поселення в готель.
21:00 Поселення в готель. Вільний вечір у Варшаві.
Субота 06 червня :
08:00 Сніданок у готелі.
09:00 Оглядова екскурсія містом! Ми побачимо Старе Місто, Замкову Площу, Королівський Замок і сучасний район Варшави!
12:00 Обід у центрі міста. Факультативний виїзд до парку Королівські Лазенкі. Прогулянка парком.
15:00 Факультативне відвідування музею Варшавського повстання. Вільний час, гуляємо, насолоджуємось містом.
Неділя 07 червня :
07:00 Сніданок у готелі. Переїзд до Віляновського палацу. Екскурсія парком і палацом.
14:00 Переїзд до Любліна. Поселення у готель. Обід у місті.
16:00 Оглядова екскурсія Любліном! Ми дізнаємось, де будуть самі цікаві локації та цікавинки у місті.
18:00 Вільний час у Любліні. Розважаємось та гуляємо у нас буде ціла ніч культури!
Понеділок 08 червня :
08:00 Сніданок у готелі. Виселення, переїзд до Перемишля.
13:00 Щасливі та сповнені емоцій вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Перемишль-Київ".
21:00 Повертаємось до Вінниці.

Транспорт

 • Неоплан 51
42 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • HotelLublin
48 вільних місць із 50

У подорожі ми будемо проживати у комфортних європейських готелях, які знаходяться у центрі міста. У всіх номерах є ванна кімната, телевізор, Wi-fi. У нас будуть номери для 2 осіб. Сніданки включено у вартість.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.