06 березня 09:00
Час відправлення
09 березня 23:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
09 березня 2020р.
115 EUR
125 EUR
Залишити відгук

Богемна весна: Дрезден та Прага

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 2600 км.

Проведемо свято всіх жінок в Європі! За два дні ми відвідаємо дві неперевершені європейські країни: розкішну Німеччину та романтичну Чехію! Дрезден та Прага на нас чекають! Долучайтесь та пориньте у казкову подорож фантастичними містами!

Відповідальна:
Вікторія Іванченко
(068)041-80-77
Супроводжуюча:
Вікторія Снідевич
(096)193-00-49
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Мукачево

Берегове

Дрезден

Прага

Про подорож

Прага

Так…так… Звісно Прага – це красиво і романтично, АЛЕ! Вона славиться своїми фантастичними пивними! Тому ми підготували для тебе круте змагання! Ти зможеш взяти участь у кроулі найкращими пивними Праги! Ух…буде гаряче!  Ти обираєш собі мандрівку на свій смак…хочеш побачити старовинні палаци на собори – вперед!
Бажаєш прогулянку на кораблику… вздовж берега пройтись пішечки з коханою – вперед!
Хочеш обійти усі пивні та створити свій власний рейтинг пива та смаколиків – вперед! 
Це – твоя Прага, Друже!

Королівський Шлях

Два слова, з яких взнають Прагу – Королівський Шлях! Ти пройдеш від Порохової вежі по королівському шляху! Саме ним раніше колись королі та знать Богемії урочистим маршем входили до свого міста. По дорозі тебе зустрічають Староміська та Вацлавська площі, Клементинум. 
Далі ти йдеш до величного астрономічного годинника і вперед до Карлового Мосту!

Карлів міст

Ех…Ну просто неймовірно! Просто гарно…витончена локація для найкращих фотознімків з нереальною історією. Усі карти ми тобі відкривати не будемо, для цього в нас буде цілий день. Але Карлів Міст ховає баааагаааато таємниць….

Мандрівка на кораблику по Влтаві!

Ти відвідаєш найулюбленішу атракцію усіх Бідняжок – некваплива прогулянка тихими водами річки Влтави на туристичному кораблику із келихом смачного вина або пива, ситним обідом та історіями міста! КРУТО Ж?
Тобі відкривається Прага зовсім з іншого ракурсу. Ти загадаєш найпотаємніше бажання, яке обов’язково здійсниться після цієї шикарної мандрівки! Також тобі відкриється унікальне явище…водні шлюзи, крізь які буде проходити корабель.

Прогулянка є факультативною та коштує 25 Євро з особи, включає обід (аперетив, гарний шведський стіл та один напій).

Резиденція Королів

Тобі відкриється Празький Град! Це неймовірної краси місце, що ніби фортеця захищає місто від усілякої нечисті..)) З цього місця колись починалась Прага! Тобі уже затамовує подих від вражень? Глянь фото!

Прогулянка в Празький град оплачується додатково та коштує 10 Євро.

Пивний Кроул

Ой-ой… тебе чекає неймовірне змагання пивними Праги, адже це просто злочин – не обійти усі пивні! Благо в Празі є всі умови для цього, адже тут знаходиться ну просто величезна кількість найрізноманітніших пивних закладів і кожен унікальний по своєму. Ми рекомендуємо відвідати цікавий заклад Витопна, адже саме там пиво та всі напої нам принесе не офіціант, а привезе вагончик потяга! Також смакоту подають у пабах Козловна та  У Флєка. Загалом ціни в ресторанах доволі демократичні. Можна з'їсти смачну рульку + 2 пива до 10 євро. Смачного!

Дрезден

Ну ось тебе зустрічає остання зупинка нашої казкової подорожі – Дрезден. Тут виходять фантастичні фото і обов’язковою локацією є набережна. Надзвичайні фото тобі гарантовано.

По секрету скажемо, якщо відвідувати Дрезден ще й у березні, то можна зробити багато вихідних покупок, адже в цей час шопитить тут саме задоволення.

А ще для тебе є авторський квест від організаторів. Це буде по-справжньому неймовірно! Долучайся, уже аж ручки чухаються від нетерпіння! 

Оглядова екскурсія Дрезденом входить у вартість подорожі.

Картинна галерея

Ти заглянеш у святу святих…Картинну галерею!

Тут зберігається світовий шедевр «Сікстинська Мадонна» Рафаеля. І ТИ ПОБАЧИШ ЇЇ НА ВЛАСНІ ОЧІ! ВААААУ! 

Екскурсія з гідом в картинну галерею коштує 20 Євро.

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданок типу "шведський стіл" в нашому готелі у Празі.

Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 10-15 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта

Офіційна валюта Чехії - крони, але саме Євро краще за все брати із собою, і ми зможемо поміняти їх в місцевих обмінниках. Долари також можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають.Також хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв'язок буде обмежений, тому переконливо радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв'язку в надзвичайній ситуації, орієнтовно 100-150 грн на весь період подорожі. Супроводжуючий групи повинен мати змогу Вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання внести в особистий кабінет дані свого біометричного паспорту.

 

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету діло дуже індивідуальне, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 5-10 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одного Євро. 
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Emmy Rezidence Hotel 4*
3-місний,
3-місний (TRPL)
2-місний (TWIN),
2-місний (DBL)
Учасники Клубу 110 EUR 115 EUR
Новачки 120 EUR 125 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 21 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання 1 ніч в готелі;
 • сніданок в готелі;
 • екскурсійний супровід в Празі та Дрездені;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Екскурсії за бажанням:
  - Дрезденська галерея - 20 Євро;
 • - мандрівка на кораблику у Празі - 25 Євро (включає обід (гарний шведський стіл), аперетив та один напій);
 • - екскурсія в Празький Град - 10 Євро;
 • навушники на екскурсіях - 2 Євро;
 • власні витрати;

В зв'язку з потребою завчасного бронювання готелів, перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за 45 днів до початку подорожі. Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.

Програма подорожі


П'ятниця 06 березня :
09:00 Виїзд із кишеньки навпроти Центрального автовокзалу м. Вінниця.
Субота 07 березня :
08:00 Санітарна зупинка перед Дрезденом, щоб поснідати, переодягнутись та привести себе в порядок перед екскурсією.
09:00 - 10:30 Прибуття у Дрезден. Оглядова екскурсія містом, під час якої місцевий гід покаже нам тільки найвідоміші та найцікавіші місця.
10:30 - 12:00 Відвідуємо картинну галерею Дрездену - одну з найцікавіших атракцій Дрездену.
12:00 - 19:00 Вільний час. Можна прогулятись торговими центрами та бутиками і пошопитись з хорошими знижками.
19:00 - 22:00 Переїзд до Праги. Поселення в готель у Празі.
Неділя 08 березня :
08:00 - 08:30 Сніданок в готелі (включений в орг.збір). Виселення з готелю.
09:00 - 12:00 Оглядова екскурсія Прагою. Знайомимось із Прагою впродовж прогулянки Королівським шляхом по Старому Місту.
12:00 - 14:00 Для бажаючих екскурсія у відомому районі Праги Градчани, де маємо змогу познайомитись з надзвичайно красивим замковим комплексом Празький Град.
14:00 - 16:00 Вільний час, або усі бажаючі вирушають на прогулянку на кораблику по Влтаві. Ми побачимо Прагу зовсім із іншого ракурсу, загадаємо бажання пропливаючи під Карловим мостом та на власні очі побачимо, як працюють каскадні шлюзи прямо посеред річки!
20:00 Кажемо Празі до побачення та вирушаємо у зворотній шлях додому.
Понеділок 09 березня :
23:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю. Все буде залежати від нашої організованості, стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • MERCEDES №2 TOURISMO EURO 5
2 вільних місць із 49

Сучасний комфортний автобус 2013 року випуску, стандарту Євро-5+.

Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону, а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі.

Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

45433935312725211713951
464440363228262218141062
47
48413733292319151173
49423834302420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Emmy Rezidence Hotel 4*
2 вільних місць із 52

Готель Rezidence Emmy розташований у зеленому житловому районі, за 7 км на південь від центру Праги. До послуг гостей просторі номери, сніданок "шведський стіл"

Номери оформлені у теплих кольорах та оснащені безкоштовним Wi-Fi, телевізором і ванною кімнатою.

Відстань від закладу до автобусної зупинки Ikem, звідки можна дістатися до центру міста, становить 25 метрів. 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейКопйова Надія Михайлівна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Добрый вечер. Не откладывая в долгий ящик, по свежим впечатлениям: отель - как обычно всё хорошо, автобус - прекрасный, водители - профессионалы и предупредительны (помогали с багажом, что приятно). Вика-организатор - знаток своего дела, очень позитивна. Не представляю, как ей это удаётся, но кажется, что всё легко и непринуждённо и никаких проблем не существует. Молодец, спасибо. С ней очень комфортно в путешествии. Покорена гидами: Дилярой и особенно Ириной. Очень увлечённые люди и манера общения с туристами подкупает. Путешествие понравилось. И Дрезден, и Прага покорили архитектурой, историей, атмосферой. Понравилось, что много свободного времени. Программа тура продумана и насыщена. Спасибо, "Бедняжки", надеюсь ещё встретимся!


Семенов Костянтин Юрійович
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Наша перша подорож із Бідняжками!!! Море вражень і позитивним емоцій! Гід, водії і ми були однією сім'єю! Дякуємо вам за відпочинок.


Захарчук Аліна Андріївна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Подорож мені надзвичайно сподобалась. Міста поєднані гармонійно- від галантного Дрездена до мальовничої Праги. Менеджер Вікторія просто фея подорожей, яка була нашим наставником, так званим Мойсеєм, яка супроводжувала нас на шляху до пізнання Праги та Дрездена. Наші екскурсоводи просто чарівники історії, які відкривали нам таємниці, загадки міст. Автобус був нашим другим домом, задля зручності в якому, працювали менеджери та водії. Загалом, все пройшло просто чудово, і тепер, я можу гордо носити звання учасника клубу "Бідняжка"


Захарчук Ірина Іванівна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Дякую за подорож, маса гарних вражень, чудово організована поїздка, креативні менеджери, професійні водії, все проводилось на високоому рівні, я в захваті від Дездена, а Прага зачарувала. Дякую за позитивну подорож, Вам усім міцного здоров'я, креативних ідей, творчого натхнення, і втілення в житття!


Березюк Марія Сергіївна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Друга поїздка з Бідняжками і вона сподобалась ще більше ніж перша! Вся програма подорожі чудово розпланована і багато додаткових приємностей (карта міста, розмовники, речі які потрібно зробити саме у цьому місті, привітання зі святом). Вікторія завжди на позитиві і готова допомогти


Ворнік Артур Романович
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Просто неймовірна поїздка, мені дуже сподобалась та хочу ще раз поїхати, коли ми були в Празі мені не хотілося їхати з того Неймовірно прекрасного міста. Нам попалася, на мою думку одна із найкращих ведучих і це - Віка, вона за кожним слідкувала та була смішна.


Слободянюк Тетяна Степанівна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Чудова подорож на вихідні до Праги та Дрездена закінчилася, але назавжди залишаться в пам'яті неймовірні враження! Завдяки прекрасним організаторам клубу "Бідняжки" й екскурсоводам у Прагу і Дрезден хочеться повертатися! Було дуже цікаво! Дякуємо організатору Вікторії за добре сплановану мандрівку, за позитив, терпіння, гарний настрій. Ви навіть погоду " замовили" добру для нас, завжди відповідали доброзичливо на всі запитання, допомагали, роз'яснювали, коли було щось незрозуміло. Все добре, але хотілося б, правда, щоб більше згуртували подорожуючих, було б ще цікавіше. Очевидно, що ви любите справу, якою займаєтеся. Нехай щастить! Водії - професіонали. Дякуємо. Хочеться з вами подорожувати, бо ви - супер!


Стахова Галина Олександрівна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Отож, спочатку пройдусь по пунктах:
1)Автобус та водії - 100 балів) Автобус крутий, класні, зручні сидіння та багато місця для ніг, в мене окрім ніг ще три торбини туди влізло))
2)Готель - 100 балів) Класний, комфортний , ліжка дужеее зручні) Сніданок хороший європейський, шведський стіл) У номері на 2 людини у нас виявилося цілих 4 ліжка, на якому хочеш на такому і відпочивай)
3) Екскурсоводи в європейських містах, Іра в Дрездені та Діляра і Олена у Празі справжні фахівці своєї справи, надзвичайно цікаво розповідали, слухала абсолютно все, чого зазвичай не роблю. Ірина розповідь про картину галерею Дрездена просто вразила мене, дуже класно розповідала, слухала б її безкінечно. Наша супроводжуюча Бідняжечка, а заодно і організатор подорожі Вікуся Іванченко така класна, приємна, позитивна дівчинка, дуже круто все організовано, грамотно все пораховано) З Вікою подорожую не перший раз і обов‘язково подорожуватиме ще багато-багато разів)
4) Загальне враження про подорож досить розгорнуте. Організована подорож на всі 100 балів, це був чудовий , незабутній Weekend під назвою « Богемна весна». До речі, дуже влучно підібрана назва, оскільки дійсно відпочивали та насолоджувались життям «як боги». Уся краса побачених казкових міст просто вразила та зарядила таким натхненням, що я не знаю скільки наразі написаних мною постів я залишила під своїми фото в Істаграмі


Ворнік Сніжана Василівна
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Подорож чудова, організація на вищому рівні. Окрема подяка Вікторії, із задоволенням будемо подорожувати з тобою ще!!!


Бугеря Анатолий Валериевич
Богемна весна: Дрезден та Прага (06 березня 2020р.)
Поездка в целом отличная. Автобус комфортный, водители профи, довезли быстро и качественно. Отель соответствует 4 звездам, завтрак отличный. Организация поездки, как и экскурсоводы, на высоком уровне. Всем кто еще сомневается советую, не пожалеете.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.