18 квітня 17:00
Час відправлення
25 квітня 13:00
Час повернення
Є вільні місця!
220 EUR
240 EUR
Замовити місце

Серця Балкан: Сербія & Боснія і Герцеговина

Тип: Гори, Печери, Екскурсії, Озера, Розваги, Релакс, Дегустації, Термальні джерела
Буде підкорено: 3600 км.

Мандрівнички, вирушаємо у подорож до неймовірного Балканського півострову! Загадкові Балкани - це гори, стародавні монастирі, фортеці, замки, приголомшливі заповідники та історії, які ще не встигли припасти пилом. Колоритні місця і дивовижні пейзажі залишаться надовго у спогадах кожного, хто порине у вир незвичайних пригод разом з Бідняжками!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Анна Олех
(067)953-13-77
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Турда

Замок Корвінів

Новий Сад

Водоспад Кравіце

Благай

Мостар

Плівське озеро

Яйце

Будапешт

Егер

Мішкольц-Тапольца

Про подорож

 

Вражаюча Боснія і Герцеговина

  Країна, яка є родзинкою на карті Європи, адже являє собою калейдоскоп незайманої природної краси та автентичної культури. Маленька держава, яка до війни у 1992-1995 роках була частиною Югославії, сьогодні стає все більш привабливим напрямком для подорожуючих із всіх куточків світу, адже тут збереглося безліч рідкісних пам'яток та непройдених шляхів, де ще не бувало натовпів туристів, а отже можна відчути справжню атмосферу та колорит країни.

Мостар - кам'яна троянда Балкан

  Мостар -  місто, яке увійшло до списку найкращих туристичних напрямків для відвідування у 2020 році за версією National Geographic. Мостар, невелике, але дуже затишне старовинне містечко, що знаходиться в багатій виноградниками долині річки Неретви між красивих скель Герцеговини. Його по праву можна назвати візитною карткою Боснії і Герцеговини. Справжньою окрасою міста є старовинний кам'яний міст у формі арки, що є символом реконструкції  Мостара після війни і знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Річка Неретва є найкрасивішою в Боснії і Герцеговині. Навіть древні римляни звернули на це увагу і назвали "Нера-Етва" , що в перекладі означає "божественна ріка". І з тих пір імперії і тисячоліття змінювалися, але божественна Неретва  залишалась такою  ж магічною і живописною. Яскравий смарагдовий колір надає їй  гіпнотично-приголомшливу красу. 

 

Водоспад Кравіце

Водоспад Кравіце на річці Требіжат одне з найчарівніших місць Боснії і Герцеговини. Його часто називають Плітвіцькими озерами в мініатюрі. І не дарма - дійсно схоже, але тільки людей набагато менше, тут можна відчути справжню атмосферу спокою та рівноваги і залишитись наодинці з природою. Річка Требіжат, що відходить від Неретви і без водоспадів не зовсім звичайна - вона тече під землею, виходить на поверхню, потім знову ховається в кам'яних тунелях. А в одному з місць кілька її потоків спадають вниз з висоти 26 метрів  і перетворюються в природний амфітеатр - десятки водоспадів утворюють півкільце діаметром 120 м. У сонячний день над водоспадами можна побачити веселку.

Вхідні квитки: дорослі - 10 марок / 6 євро, діти до 7 років - безкоштовно

Райське містечко Благай

У мальовничому містечку Благай знаходиться унікальна обитель дервішей. Дервіш – мусульманський варіант ченця-аскета, який постійно переїжджає з місця на місце. Текія (від перського tekke) - місце, де збираються дервіші для своїх обрядів. Благайську текію заснували турецькі дервіші в XV столітті. Зараз це діючий релігійний об'єкт. Текія не будується там, де немає природної гармонії, для монастиря обирається тільки певне місце, відповідне до семи сутностей. У них входять дві води - поточна і спокійна, скеля, печера, могила, будинок і сходи. Саме біля витоку  р.Буни є всі ці складові. Річка бере початок з глибокої печери, розтікаючись в спокійних заводях, і далі падає водоспадами по скелястих сходах.

Всередині є на що подивитися, цікаво поринути в побут 16-го століття, який нині тут майже не змінився. Головна будівля текії - мусафірхана, місце, де зупинялися на відпочинок мандрівні дервіші.Архітектурний стиль, в якому вона побудована, відносять до османському бароко. У мусафірхане є все, щоб забезпечити мандрівнику комфортний відпочинок: кімнати для сну і кімнати для спілкування за філіжанкою кави, кухня з піччю, приміщення з умивальниками і навіть невеликий хаммам.

Плівські озера

Два озера Велике й Мале споглядають своїми синіми очима на безмежну природну красу гірських вершин, що немов вартові охороняють тишу і спокій навколо.Вода вражає своєю чистотою та унікальним лазурним відтінком. Місцеві жителі обожнюють цю місцевість і на вихідні приїжджають сюди порибалити та влаштовують пікнік  на свіжому повітрі.

Головною особливістю є те, що тут знаходиться унікальний комплекс водяних млинів. Вони були побудовані турками-османами ще за  часів Середньовіччя з метою переробки зерна в борошно і зараз є національним пам'ятником Боснії та Герцеговини і охороняється державою.

Фортеця Яйце

Середньовічне місто Яйце, що являє собою колоритну суміш старих будиночків, які деруться по гірських схилах, мощених вулиць і кріпосних стін, до XV століття був столицею християнських владик Боснії.Тут, на берегах річок Пліва і Врбас, за часів нацистської окупації розміщувалася тимчасова столиця країни, тут же була проголошена столиця незалежної Югославії і створена Конституція, яка оформила принципи нової федеральної країни. Арена жорстоких боїв недавньої війни, місто, тим не менш, якимось незбагненним чином зберегло свій древній вигляд і до сих пір привертає увагу туристів із усього світу. Найбільше зацікавлює старовинна фортеця, з якої відкривається фантастичний вид на місто, що з усіх  сторін знаходиться в обіймах Балканських гір.

Однак, є в місті ще одна особливість, яка робить його неповторним і мальовничим - це водоспад, який знаходиться прямісінько в центрі міста. Водограй утворився в результаті злиття двох річок Пліви та Врбаса, що протікають вздовж  Яйце. Аналогів такому  природному  явищу немає більше ніде у світі.

Сербія - країна контрастів


                                               

  Сербія вражає мандрівників скелястим ландшафтом, середньовічними замками, палацами і церквами, а ще неймовірно смачною кухнею і неординарною забудовою міст. Це країна зі слов'янською душею і неповторним балканським колоритом. Зрозуміла і екзотична одночасно, де проживають гостинні і прямодушні люди, країна з прекрасним кліматом, багатою історією і самобутньою культурою.

Нові Сад - "Сербські Афіни"

Нові-Сад — друге за величиною місто Сербії і є столицею провінції Воєводино. Його називають сербськими Афінами — не через подібність до грецької столиці, а за величезне значення для місцевої культури. Тут відчуваються величезний спадок Австро-Угорщини, у складі якої місто перебувало тривалий час, і спокійна розмірена атмосфера Центральної Європи, не типова для енергійних Балкан. Нові Сад розкриває свій спадок Габсбургів через прекрасні неокласичні будівлі та заповнені затишними ресторанчиками вулички і площі.

   Нові Сад - це Європейська молодіжна столиця 2019 року, і в 2021 році воно стане першим містом, яке не є членом ЄС, що проведе рік з престижним титулом Європейської столиці культури. Площа Свободи - головний міський майдан в Новому Саді. Площа з'явилася одночасно із самим містом, а протягом свого існування неодноразово змінювала назву. У часи Австро-Угорщини вона називалася площею Франца Іосіфа, після Першої світової війни - Площа Звільнення. Сучасна назва площа одержала після Другої світової війни.

Візитною карткою Нові-Сада є величезна Петроварадінська фортеця, зведена на березі Дунаю для оборони імперії Габсбургів в XVII столітті від турків. В ті часи її називали дунайським Гібралтаром, адже вона була форпостом між християнським та ісламським світом. Крім того, в місті збереглося чимало середньовічних православних церков, синагог, старовинних пам'яток, кам'яних арок, мощених площ і затишних скверів. На берегах Дунаю є пляжі і атмосферні кафе, де можна спробувати етнічні страви.

Дивовижна Румунія 

Ви задумувались над тим, яка ж Румунія прекрасна? Вона дихає гірським повітрям, історією і теплотою. ЇЇ гордістю вважаються прекрасні палаци, середньовічні замки та гірськолижні курорти! Румунія є однією з тих країн, яка пишається своїми вуличками, затишними містами та звичайно ж своєю природою!

Румунія – це країна, де між величних гір ховається європейська архітектура, поруч із нею – скляні новобудови, що межують із обшарпаними фасадами. І тут є величезний потенціал, а в плані туризму це й узагалі terra incognita для більшості мадрівників. ​

Фантастичні соляні копальні Salina Turda 

У румунському місті Турда, в Трансільванії, знайшли оригінальне застосування тисячолітнім соляним шахтам, які розташовуються на його околиці. Тут, у величезних залах кар'єрів, розмістили парк розваг Salina Turda. До його обробки власники підійшли творчо і тепер він швидше нагадує химерні декорації фільму-антиутопії ніж розважальний центр. Під склепінням закам'янілої солі розташовується колесо огляду і майданчики для дітей, поле для міні-гольфу, боулінг, більярдні та тенісні столи, а ще амфітеатр. Крім цього, в шахті можна прогулятися старовинними шахтарськими проходами і оглянути місця видобутку солі. Деякі декорації тут зроблені з залишеної старої техніки.

Вхідні квитки: дорослі - 40 лей/ 8 євро, студенти та пенсіонери - 20 лей/ 5 євро

Чарівний замок Корвінів

У Румунії на півдні Трансільванії в маленькому промисловому містечку Хунедоара знаходиться дивовижний Замок Корвінів. Серед гірничодобувних і металургійних підприємств він височить, як квітка, нагадуючи про прекрасну історію Трансільванії. Прізвище Корвін в перекладі з латині означає "Ворон" і зображення цього птаха зустрічається в замку повсюду. Замок видно з будь-якої частини Хунедоари, розташований на скелі він постає перед нами у всій своїй красі з бастіонами, сімома вежами, підземелями, терасами та мостами. Це блискуче поєднання елементів готики, ренесансу і бароко, немовби замок сам хотів поєднати у собі всі стилі, що з’являлись за віки його існування.

Будівництво замку проходило в кілька етапів, починаючи з 1440 року, коли Янош Хуньяді, один із трансільванських князів, значно розширив наявну фортецю XIV століття. З XIV століття замок пережив кілька архітектурних змін і реконструкцій, протягом багатьох років як і раніше залишаючись одним із найбільш вражаючих замків у Східній і Центральній Європі. Розповідають, що в цьому замку Хуньяди кілька років тримав в ув’язненні поваленого з престолу Влада Цепеша.

Вхідні квитки: дорослі - 25 лей / 6 євро, пенсіонери - 10 лей / 3 євро, студенти - 5 лей / 1,5 євро

Елегантний Будапешт

 Будапешт – місто на Дунаї, яке заворожує своєю красою та вишуканістю. Це місто, у яке легко закохатися. Будапешт відомий своєю приголомшливою архітектурою, багатою історією, лікувальними лазнями та нічними клубами тож недаремно столиця Угорщини заслужено вважається однією із найкрасивіших в Європі.

Що може бути краще, ніж прогулянка на кораблику по вечірньому Будапешту з келихом шампанського. Мости і набережні в прекрасній ілюмінації, від погляду на таке видовище перехоплює дух! Кожен отримає незабутні враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в скарбницю культурної спадщини людства, тож не змарнуйте свій шанс побачити неймовірну красу власними очима!

Вартість вечірнього круїзу на кораблику з безлімітним шампанським - 15 євро

Дегустація вин та справжнього угорського гуляшу

Угорщина відома натхненними виноробами, які вкладають в свої творіння душу і серце. Невелика держава в Центральній Європі дбайливо зберігає історію божественного нектару. Місто Егер, розташоване на північному сході Угорщини, що є батьківщиною насиченого червоного вина «Бича кров». Легенда свідчить, що вино було названо на честь грізних егерських вояків, які обороняли місто від турецьких загарбників в 1552 році. Воїни пили місцеве червоне вино, що асоціювалося у турків зі справжньою бичачою кров'ю. 

Недалеко від Егера розташовується відомий виноробний район Долина красунь, назва якого пов'язана з прообразом богині Венери. На цій території розташовано більше 100 приватних винних погребів, де можна буде продегустувати вино та поласувати традиційною угорською стравою - гуляшем.

Варість дегустації угорських вин та гуляшу - 15 євро

Мішкольц-Тапольца 

Мішкольц-Тапольца - знаменитий курорт з єдиною в Європі термальною купальнею, що створена в  природній печері. Джерела термальних вод виходять на поверхню прямо в печерах серед скель, до того ж у купальні цілюще повітря. Сюди варто потрапити всім фанатам здорового способу життя. Температура води, що наповнює озера великих і Маленьких печер, з'єднаних між собою підземними коридорами,  протягом року  29 °- 31 °С, а глибинна води 130-140 см.

Вхід до термальних купалень 7 євро

Балканські смаколики

Кухня народів балканського півострову наділена надзвичайним багатством смаку та розмаїттям страв і цьому вона завдячує своєму географічному положенню та своїй бурхливій історії. Вона яскраво виражена, хоча і є сумішшю турецької, угорської, грецької та болгарської кухонь. Рекомендуємо спробувати сарму – фарш зі свинини та яловичини, загорнутий у листя квашеної капусти, готують на плиті або запікають в духовці. Традиційною стравою на обід є густий суп-чорба, а на закуску улюбленим блюдом є каймак - м'який домашній сир із вершкової пінки. А з вуличної їжі особливої уваги заслуговують маленькі смажені котлетки - чевапчичі.

Серед улюблених напоїв народів Балкан першу сходику займає ракія - фруктова горілка. А для поціновувачів місцевих вин є унікальна можливість спробувати Бермет - десертне вино, яке виготовляють за секретною технологією у підземеллях монастирів гори Фрушки Гори. Пляшка вина Бермет була знайдена з-поміж уламків Титаніка і вважається, що Бермет був включений у винний список на борту корабля. 

Серед місцевих десертів, які називають «слаткіши», спробуйте смачнющі пончики - пріганіци, млинці із різним начинками - палачинки, а королевою столу є гібаніца - пиріг з тонкого тіста із сиром. З часів Османської імперії на Балканах готують баклаву, або як ми звикли її називати - пахлава – відомий східний десерт з подрібненими горіхами і солодким сиропом. Лукум і халва також займають важливе місце серед смаколиків балканських країн.

Отже, #впередзапригодами !

Харчування

  Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу на перший період, також беріть сублімовані продукти, солодощі, питну воду (мінімум блок води на людину, оскільки дорога далека і щоб не купляти в Європі воду, місця в багажнику автобуса вистачить для всіх ваших речей). Поїсти можна буде під час технічних зупинок та на заправках. У вартість орг.збору входять сніданки типу шведський стіл у всіх готелях під час нашої подорожі. Обідати та вечеряти ми будемо у закладах, щоб спробувати смачні страви місцевої кухні, у вільний час після екскурсій. У той час де не передбачено харчування згідно нашої програми, зумовлене переїздами між містами, наприклад обіди після трансферу та перед початком оглядової екскурсії. У цей час будь ласка продумайте бутерброди та їжу яку ви можете купити у магазинах або на санітарних зупинках в попередніх містах. 

Дорога, валюта, зв'язок

 Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед. Рекомендуємо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank), беріть навушники та радіоприймачі, вони знадобляться під час екскурсій. Звісно, обов'язково мати зручний одяг та взуття, адже гуляти ми будемо багато!)

Валюта в Румунії - румунський лей (1 євро - 4,5 лея). У Сербії - сербський динар (1 євро - 115 динар). У Боснії та Герцеговині - конвертована марка (1 євро -1,95 марки). В Угорщині - форинт (1 євро - 330 форинтів). Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах.

Для того щоб бути на зв'язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-200 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).

Необхідні документи та перетин кордону

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

  Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми

  Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

  Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд. Штраф від 50 Євро!

Відповідальний організатор:  Анна Олех (067)953-13-77 (WhatsApp,Viber), Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у подорожі Серця Балкан
3-місний (triple) 2-місний (twin)
Учасники Клубу 220 EUR 230 EUR
Новачки 240 EUR 250 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 40 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 04 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 березня 00:00 та 01 квітня 00:00 Орг. збір зростатиме на 10 EUR та 10 EUR відповідно, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • закордонне медичне страхування;
 • проживання в готелях (3 доби);
 • сніданки в готелях;
 • відвідування копалень Salina Turda, замку Корвінів, м. Нові Сад, водоспаду Кравіце, Благайського монастиря, м.Мостар, Плівських озер, м. Яйце, м. Будапешт, купальні в Мішкольц-Тапольца;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати та харчування;
 • Вхідні квитки: cоляні копальні Salina Turda - 8 євро, замок Корвінів - 6 євро, водоспад Кравіце - 6 євро, купальні Мішколь-Тапольца - 7 євро;
 • вечірня прогулянка на кораблику в Будапешті - 15 євро;
 • дегустація гуляшу та вина в Долині красунь - 15 євро;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Субота 18 квітня :
17:00 Збір в карманчику напроти центрального автовокзалу ( м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 17:00. Чекаємо 15 хвилин, будьте вчасно! По дорозі підбираємо учасників з інших міст. Проходження кордону і нічний переїзд по території Румунії.
Неділя 19 квітня :
09:00 - 11:30 Прогнозоване прибуття в соляні копальні Salina Turda о 9:00. Снідаємо (беріть їжу з собою) та вирушаємо досліджувати підземний світ Румунії.
15:00 - 17:00 Далі ми вирушаємо в стародавній замок Корвінів. Вільний час .
17:00 - 22:00 Переїзд до румунсько-сербського кордону. Час поселення в готель залежить від проходження кордону. Орієнтовно о 21:00-22:00. Вечір знайомств та відпочинок.
Понеділок 20 квітня :
07:00 - 08:00 Сніданок (включено в орг.збір) та виселення з готелю.
08:00 - 11:00 Переїзд у місто Нові Сад.
11:00 - 21:00 Орієнтовне прибуття у Нові Сад об 11:00. Екскурсія містом. На нас чекає насичена прогулянка, протягом якої побачимо усі найцікавіші місця: площу Свободи, костел Св.Марії, міську ратушу, Петроварадінську фортецю, набережну р. Дунай та багато іншого.
21:00 - 08:00 Нічний перехзд до Боснії та Герцеговини. Проходження кордону.
Вівторок 21 квітня :
08:00 - 10:00 Орієнтовне прибуття до водоспаду Кравіце. Насолоджуємось нереальною красою природи та робимо неймовірні фото!
11:00 - 13:00 Далі вирушаємо до Благайського монастиря дервішів, що знаходиться в мальовничій ущелині, оточеній смарагдовою річкою Буною. Це місце воістину є чарівним, від якого затамовує подих!
13:00 - 14:00 Прибуття в серце Боснії та Герцеговини - місто Мостар - орієнтовно о 14:00. Поселення в готель та вільний час.
Середа 22 квітня :
09:00 - 11:00 Сніданок (включено в орг.збір) та виселення з готелю.
14:30 - 15:30 Приїзд до Плівських озер. Прогулянка парком, де ми помилуємось красою незайманою природи та побачимо унікальні водяні млини, що збереглися з часів Середньовіччя.
16:00 - 19:00 Наступна зупинка місто з цікавою назвою Яйце, де в центрі міста ми побачимо справжнісінький водограй, а також за бажанням піднімемось на міські мури, щоб помилуватися мальовничою панорамою міста.
19:00 - 08:00 Нічний переїзд та проходження кордону.
Четвер 23 квітня :
08:00 - 10:00 Орієнтовний час прибуття до Будапешту і початок ранкової екскурсії по місту. Вільний час.
18:30 - 19:00 Поселення в готель.
21:00 - 22:00 Всі разом вирушаємо на вечірню прогулянку по Дунаю, де на кораблику з безлімітним шампанським відчуємо справжній шарм нічного Будапешту.
П'ятниця 24 квітня :
07:00 - 08:00 Сніданок (включено в орг.збір) та виселення з готелю.
10:30 - 20:00 Ми вирушаємо дегустувати справжню угорську кухню, а саме скуштуємо традиційний гуляш - гордість угорської кухні , а на завершення як досвідчені сомельє продегустуємо божественний нектар - вино в Долині красунь. А під кінець нашої мандрівочки ми відпочинемо в печерних термальних купальнях Мішкольц-Тапольца.
Субота 25 квітня :
13:00 - 14:00 Прогнозоване повернення у Вінницю після 13:00 (час с запасом). Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Умовний автобус
42 вільних місць із 51

Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. 

Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей. 

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у подорожі Серця Балкан
34 вільних місць із 36

Під час нашої подорожі ми проживатимемо в різних готелях 3 ночі на території Сербії, Боснії та Герцеговини і Угорщини. Конфігурація ліжок у готелях може відрізнятись (мається на увазі спільне двоспальне ліжко або роздільні ліжка наприклад у двомісному номері). Тому зверніть увагу на цей пункт, оскільки синхронізувати всі готелі неможливо. Тому якщо ви їдете самостійно, будь ласка врахуйте цей фактор. Зручності присутні у готельних номерах і обладнані усім необхідним для комфортного відпочинку. У готелях сніданки типу "шведський стіл" входять в орг.збір подорожі.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.