25 березня 06:30
Час відправлення
25 березня 18:30
Час повернення
Залишилось місць: 4
370 UAH
400 UAH
Залишити відгук

Експериментаніум та авіаційний ангар

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 600 км.

Запрошуємо Вас та Ваших дітей поринути у атмосферу розваг та пізнавальної інформації. У столиці ми відвідаємо найбільший авіаційний навчальний ангар у Європі де представлені більше десятка різних літаків, гвинтокрилів та безліч допоміжної техніки, велика частина якої працездатна. Також на нас чекає музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» — науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Екскурсія в ангар Національного Авіаційного університету

  Ми відвідаємо найбільший Авіаційний навчальний ангар (АНА) в Європі. Це міні-аеродром площею близько 7200 м.кв. довжиною у 120 метрів і шириною 60 метрів при висоті приміщення 22,5 метра, де розташувалися більше десятка різних літаків, гвинтокрилів та безліч допоміжної техніки, велика частина якої працездатна. Окрім літальних апаратів в АНА розташовані навчальні зразки реальної техніки, яка забезпечує технічне обслуговування авіаційної техніки (АТ) на землі. Це комплекс наземної спеціальної техніки: УПГ-400 (гідронасосна станція), ПАРМ (пересувні авіаремонтні майстерні), агрегатне приміщення спеціальних струмів. 

В ангарі, крім унікальності самої конструкції будівлі, багато унікальних експонатів:
- Єдиний в світі зберігся літак АНТ-7 (один з перших суцільнометалевих літаків КБ Туполєва, перший екземпляр якого був створений в 1929 році);
- Перший випробувальний Як-42 із стрілоподібним крилом;
- Перший серійний Ан-24;
- 9-й серійний Ту-154 - один з наймасовіших літаків Аерофлоту;
- Ротативний двигун внутрішнього згоряння 1913 року випуску;
- Найпотужніший турбогвинтовий авіаційний двигун НК-12ВМ потужністю 15 000 к. с;
- Стенд системи штурвального управління Ту-144;
- Елементи ракетного комплексу ППО - С-300

  Приміщення обладнано потужними електричними мережами промислових і спеціальних авіаційних струмів. Під час екскурсії авіаційна техніка вмикається під напругу. Ми побачимо, як обертаються гвинти, випускаються шасі, зможемо побувати всередині літаків та гвинтокрилів, відчути себе пілотами, посидівши за штурвалом. Препарування техніки дозволяє бачити «нутрощі» літака, конструкцію фюзеляжу, крил, різних літакових систем. На додаток по всьому ангару "валяються" зразки авіаційного озброєння і навіть елементи комплексу ППО. Все це потрібно для вивчення конструктивних і аеродинамічних особливостей різних механізмів. 

Фото взяті з сайту livejournal тут можете переглянути детальний фотозвіт

 Окремо представлені газотурбінні авіаційні двигуни Д-20П, НК-12МВ, НК-8-2у, а також унікальна колекція авіаційних двигунів початку минулого століття: «РОН» (1913 р.), М-11 (1927 р.), М-17 (1936 р.). Усі ЛА препаровані (мають вирізи), що надає можливість більш ефективного засвоєння складного навчального матеріалу з конструкції АТ. Літаки та гвинтокрили, що розташовані в АНА, працездатні та адаптовані до навчального процесу і мають наземне технологічне обладнання.

 Літаки стоять на спеціальних гідропідйомниках, для демонстрації прибирання-випуску шасі та щоб не впасти.

  Враховуючи наявність в АНА зразків реальних ЛА, був створений і функціонує Авіаційний навчальний центр з аварійних ситуацій (АНЦ АС) з відповідним тренажерним обладнанням, що дає змогу тренінгу льотних екіпажів, бортпровідників та персоналу наземних аварійно-рятувальних команд щодо реагування на будь-яку аварійну ситуацію в умовах, наближених до реальних.

  Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий 40 грн., студенти 30 грн. учні 20 грн. при наявності посвідчення, дошкільнята безкоштовно. Екскурсія проводиться російською мовою.

Експериментаніум - музей популярної науки та техніки

  «Експериментаніум» − місце, де наука стає дійсно цікавою! Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами! 

250 експонатів музею - це 250 експериментів!

  Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини,«розібрати» макет людини «на запчастини»? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

  Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія. А нещодавно відкрився новий відділ – «Таємниці води». Також у музеї ви знайдете багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати. Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати. Тому можна сміливо мандрувати світом науки абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи.

 «Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в музеї «Експериментаніум». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів.

  Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є Магазин цікавих подарунків. В ньому можна придбати набори для юних експериментаторів, творчі набори, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих. Вхідні квитки оплачуємо додатково: згідно таблиці наведеної вище, ***За наявносі відповідного посвідчення. Для дітей, які завітали до музею у день свого народження,- подарунок: 100% знижка на вхідний квиток до музею «Експериментаніум»! Акція діє для дітей віком від трьох до 16-ти років та лише за умови наявності у дорослого свідоцтва про народження дитини. Дітям яким до 16 років бажанно взяти свідоцтво про народження, щоб не виникало спірних питань. Якщо дітей буде більше 15 то дитячий вхідний квиток буде дешевший у цей день і становитиме 115 грн.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
340 грн. (для власників Клубних карт) 
370 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 11.03 орг. збір збільшиться на 30 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 4 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки згідно опису подорожі.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 25 березня :
06:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 06.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
11:00 - 14:00 Орієнтовне прибуття у навчальний авіаційний ангар біля 11.00. Початок оглядової екскурсії о 11.30. Тривалість 1-1,5 години. До 14.00 збір біля автобуса переїзд.
15:30 - 18:30 Беріть бутерброди щоб перекусити на обід. Або за навності вільного часу, можна буде перекусити у центрі Києва. О 15.30 початок екскурсії в експериментаніумі, триварість година. Потім вільний час.
18:30 До 18.30 (19.00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Прогнозоване повернення додому до 00.00 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
4 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейИрина Майборода
Експериментаніум та авіаційний ангар (25 березня 2017р.)
Все супер, мала в захваті :-) Щира подяка організаторам


Наталія Шульга
Експериментаніум та авіаційний ангар (25 березня 2017р.)
Чудова поїздка, надзвичайно сподобалась і за змістом і за організацією. ЧУДОВИЙ організатор-Наталя,просто молодчинка!!!!!! Дуже дякуємо!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.