06 березня 21:45
Час відправлення
10 березня 05:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
10 березня 2020р.
1650 UAH
1800 UAH
Залишити відгук

Дівоче Party в Закарпатті

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Розваги, Релакс, Дегустації, Термальні джерела
Буде підкорено: 1400 км.

В час, коли прокидається весна, перші проліски, ми вирушаємо за справжньою романтикою у незбагненної краси Закарпаття. Дівчата, у ці святкові дні все для нас: термальні води Берегово та Велятино, смачні дегустації вина, сирів та автентичних страв, няшні тваринки, вечорниці, гірські краєвиди та відчуття окриленого кохання, яке наповнює повітря!

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Берегово

Виноградів

Хуст

Велятино

Пилипець

Вінниця

Про подорож

Друзі, зверніть увагу! У програмі подорожі відбудуться зміни, через ремонтні роботи у "Теплих Водах" Велятино. 7 березня ми відвідаємо Термальні води Косино, 8 березня відпочинемо у Термальних басейнах "Жайворонок".

Термальні басейни "Жайворонок"

   Першими ми відвідаємо термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок»,що відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  

    Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Температура води в басейнах цілий рік тримається на позначці від +36 градусів за Цельсієм. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

  Відпочинок у термальних басейнах "Жайворонок" за ранковим тарифом на 2 год. відпочинку оплачується додатково вартість: дорослі - 150 грн; діти зростом (в комплексі влаштований ростомір) до 120 см. безкоштовно; діти зростом 120-150 см. - 80 грн.; пенсіонери за віком (жінки 57 років, чоловіки 60 років) обов'язково мати при собі посвідчення!!! - 100 грн.; особи з інвалідністю I групи обов'язково мати при собі посвідчення!!! - 80 грн.; учасники АТО за пред'явленням посвідчення та довідки - безкоштовно. Шафа для зберігання одягу - 40 грн.

Дегустація вина, бограчу та голубців

    Черговий пункт нашої подорожі - село Бене, де ми відвідаємо відомого винороба Івана Урста, багаторазового переможця фестивалю «Червене вино». Площа власних виноградників господарства Урста становить 4 гектари. В насадженнях сорти: Цвайгельт; Кадарка; Каберне Совіньйон; Біанка; Мускат Оттонель; Рислінг Рейнський. Що цікаво: виноградники розташовані і ростуть в екологічно чистій зоні району, в урочищі “Мала гора”, на висоті 200-250 метрів над рівнем моря. Гора оточена змішаним дубово-буковим лісом. У підніжжя гори, із північно-східному боку розташований єдиний на Закарпатті, більш ніж 300 річний дубовий праліс “Атак”. Дегустаційний зал цього винороба є одним з кращих в Закарпатті.

   Будинок, в якому нас будуть приймати схожий на справжній музей виноробства. Тут нам проведуть дегустацію вишуканих вин (9 сортів вина та чача), послухаємо розповідь про особливості виноробства, культуру споживання цього сонячного напою, а також смачно пообідаємо справжнім угорським бограчем та голубцями.

  Додатково оплачується обід (бограч та голубці) та дегустація 9 сортів вина та чача (при реєстрації на подорож обов'язково вказуйте!) вартість 220 грн

село Четфалва

   Їдучи вздовж Угорського кордону ми відкриєм для себе цікаве угорське село Четфалва, яке розташоване на правому березі річки Тиса, по якій і проходить кордон між Україною та Угорщиною. Перші згадки про це невелике село (нинішнє населення якого – близько 750 чоловік) датуються 1341 роком під назвою Villa Chet. За припущенням істориків, назва походить від прізвища засновника села Чета. Від нього ж принаймні з 1408 року походить і назва Четфалва. Наприкінці XV століття в селі діяла митниця, була збудована католицька церква. В 1566 році Четфалва була спустошена під час татарського набігу. 

    Найвидатнішим пам’ятником архітектури села є стародавня церква із дерев’яною дзвіницею. Точна дата побудови мурованого храму невідома. Зустрічаються дані про 1400-ий рік, в Переліку Пам’яток архітектури національного значення церква та дзвіниця датуються 1753 роком. Інші джерела вказують за дату побудови храму XV століття, коли він належав римо-католикам. 

Ферма «Карпатський буйвіл»

   У мальовничому куточку Закарпаття, на околиці міста Виноградів, у підніжжі Чорної гори, в урочищі Анциково, свою домівку знайшли півсотні цих велетів. 50 чорних Карпатських буйволів мешкає на єдиній в Україні буйволиній фермі “Карпатський буйвіл”. На фермі за ними доглядають, випасають на чистих пасовищах, навіть зробили для них басейни.  У загоні можна побачити як вони смакують сіном, познайомитись поближче, адже кожна буйволиця це – особистість з своїм чи то норовливим, чи то дружнім характером. Це не просто ферма, це місцина де буйволи збільшують свою популяцію.

   Неподалік від будиночку буйволів розміщений невеликий переробний цех, де з дуже смачного та корисного молока буйволиць, вмілі руки сироварів готують екологічно чисті, натуральні сири, масло, сметану, кефір, йогурти. І це “ЕКО” починається з поля, бо буйволи їдять виключно натуральну їжу, вирощену на власних полях які не оброблялись жодними хімічними компонентами. Додатково оплачуються вхідні квитки та дегустація 65 грн./особа.

село Велика Копаня - українська столиця близнюків

    Це село де є менше ніж 4 тисячі мешканців, потрапило до вітчизняної Книги рекордів. Тут проживає найбільше близнюків в Україні – понад півсотні пар. Більше того, тут навіть квочки несуть яйця з двома жовтками, а корови приводять телят-двійнят, стверджують селяни. Причину цього феномену вбачають у воді, яка тече з джерела під назвою ЧоргівСільський голова зазначає:"Науковці дослідили, що вода сприяє народженню двійнят. Наша вода містить багато цинку та селену, а саме ці елементи дуже добре впливають на статеву систему, сприяють поділу клітин". Правда це чи ні, але багато людей вірять в диво дітонародження, тому саме цю воду розвозять десятками літрів по всьому Закарпаттю.

 Відпочинковий комплекс Теплі води

   Термальні води Велятино добуваються зі свердловини. Це природне джерело здоров'я. Спектр лікувальних можливостей велятинських термальних вод дуже широкий. Відвідування басейнів та лікувальних ванн на території комплексу «Теплі води» позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну, дихальну та нервову системи.

  Найперше, чим термальні води Велятино, привертають увагу - це  підвищеним вмістом брому та йоду (бром  має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько  кілометра, при температурі  від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів Цельсія).


  Відпочинок у туристичному комплексі "Теплі Води" Велятино на 2 год. відпочинку оплачується додатково, вартість: дорослі - 200 грн; діти зростом (в комплексі влаштований ростомір) до 140 см. - 100 грн.; пенсіонери за віком (жінки 57 років, чоловіки 60 років), інваліди I та II групи, учасники бойових дій (не бійці АТО), інваліди війни (обов'язково мати при собі посвідчення!!!)- 160 грн.; учасники АТО за пред'явленням посвідчення та довідки - безкоштовно. Шафа для зберігання одягу - 20 грн.

Сироварня Бараново

    Закарпатці споконвіків славляться традиціями та звичаями, які передають від батька до сина, з покоління в покоління. Область зі щедрою та багатою природою по-своєму ще й унікальна, адже на цій землі трудяться люди, котрі своєю натхненною працею відновлюють та зберігають національний колорит краю. Тож ми відправляємось на «селянське господарство «Бараново», яке виготовляє делікатеси з овечого молока. Тут можна на власні очі побачити всі етапи сироваріння.

   На сироварні встановлено новітнє обладнання, яке відповідає за якісний продукт. При виготовленні сиру використовуються тільки натуральні продукти. Асортимент сироварні дуже різноманітний, але весь він зроблений зі свіжого молока корів і овець. У нього входять: бринза; м'який сир; твердий сир; кефір; масло. Сироварня пропонує 15 різних видів молочної продукції та чотири різновиди ковбас власного виробництва. Деякі продукти виробляються за унікальними рецептами, єдиним у всій Україні.

   Після оглядової екскурсії нас чекає дегустація сирів. Під час дегустації є можливість придбати вподобаний сир. Також можна прогулятися по території ферми і познайомитися з її мешканцями - вівцями. Екскурсія на сироварню «Бараново» - це дуже захоплююча гастрономічна пригода, про яку ніхто не пошкодує. Додатково оплачується дегустація 75 грн./особа (6 видів сира та ковбаски, вино а для дітей йогурт).

А ви колись їли слимачків?)

    Закарпаття традиційно має чим здивувати гурманів та любителів делікатесів. Не тільки сиром і вином смакує Закарпаття, є тут і равликова ферма, де вирощують цих милих створінь на експорт до Європи. Звичайно ж, у березні, ми не зможемо побачити весь процес життя равлика, а от збагатити власну колекцію смаків нам вдасться. Дегустація равликів коштує 100 грн. На порцію йде 8 равликів, з двома різними соусами та олією + закарпатське вино. 

Єдина в Україні ферма плямистих оленів

    Одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Тут налічують понад 150 плямистих тварин.

   Придбавши в господаря сухарі можна погодувати цих красенів через огорожу. Якщо поводитися спокійно, плямисті олені охоче їстимуть із рук. Територія господарства складає близько 60 гектарів, умови утримання цих граціозних тварин тут більш ніж привітні, майже як в заповіднику Асканія-Нова. Додатково оплачуються вхідні квитки 30 грн./особа, діти - 20 грн./особа.

Вечорниці в Колибі Опришків

    Нумо дівчата святкувати наш день, в Колибі Опришків! Ми з Вами побуваємо у справжній колибі, яка вражає своїм оформленням: штучні водойми, дерев'яні скульптури, макети закарпатських замків (мукачівський і хустський) і міні-зоопарк. Вже біля воріт нас гостинно зустрінуть господарі  і запропонують хліба зі шкварками і місцевої горілочки!

  Нас чекає справжня автентична театралізована вистава, цікаві розповіді від газдині про закарпатських опришків, смачна вечеря та запальні танці і пісні, веселі жарти під акомпанемент закарпатських музикантів, колоритний театралізований міні-спектакль, участь у якому беруть усі!  

  Підспівувати нам буде навіть балакучий ворон Яша, який вважається символом колиби. Цей унікальний птах розповість вам, що відбувалося в епоху народних повcтань на Закарпатті. Все, що від нас потрібно – відпочивати, як справжні опришки: смакувати місцеві страви, співати, танцювати і досхочу веселитися! 

  Вечорниці оплачуються додатково, тривалість  2,5 - 3 години. Вартість 450 грн/особа (діти дошкільного віку - безкоштовно, школярі - 350 грн.) поїздка на святкування відбудеться при кількості мінімум 25 чоловік. У вартість включено трансфер, розважальна програма та святковий стіл (холодні закуски, гарячі страви - грибна юшка та банош з домашньою ковбаскою, безлімітний алкоголь - горілка та вино, безалкогольні напої). При реєстраії на подорож обов'язково вказуйте чи бажаєте прийняти участь!

Найбільший в Україні бункер лінії Арпада

   Бункер лінії Арпада був побудований у період із 1939 по 1944 рік. Його будівництво проводилося в режимі повної таємності, роботи виконували переважно солдати будівельних штрафбатів угорської та румунської армій. Бункер обладнаний усередині гори, його коридори довжиною близько кілометра розташовані на глибині 50-100 метрів. Це зміцнення побудовано в три яруси, має чотири виходи на поверхню, а також розгалужену систему довготривалих вогневих точок (дотів). Під землею знаходиться питне джерело. Під час Другої світової війни підземелля бункера використовувалися як продуктовий склад, склад боєприпасів і госпіталь.

  Додатково оплачується вхід у бункер та екскурсія: дорослі - 70 грн.; діти дошкільного віку - безкоштовно; школярі - 35 грн.; підлітки 9-11 клас та студенти - 50 грн; учасники АТО - 40 грн.

гора Гемба

   Далеко не всі гори в Карпатах можна підкорити так легко, як гору Гемба. Весь секрет у тому, що до підніжжя гори вас може довезти підйомник. Канатна дорога доставить вас на гору Гемба, яка має 1491 метр над рівнем моря. Щоправда, не на саму вершину, до верху треба ще йти за півгодини. Гемба є частиною гірського масиву полонини Боржава, який інколи називають Боржавським хребтом. Поки їдеш вверх на підйомнику, то ніби нічого цікавого, та на вершині перед Вами відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним: чаруючі гірські пейзажі, незабутня атмосфера спокою. Можна годинами вдивлятися у далечінь, розглядаюче маленькі будиночки поміж горами.  Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.

  Додатково оплачується канатно-крісельна дорога на г.Гемба: дорослі -120 грн.; діти - 100 грн.

водоспад Шипіт

   Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття. Витоком водоспаду служить підземне джерело на горі Великий Верх. Поступово вбираючи в себе струмочки, він перетворюється в більш потужний водний потік. Спадаючи з 14-метрової висоти, водоспад розбивається об каміння і стікає не потужним потоком, а дрібними струмками. Тому він не гримить, як інші, а немов шепоче.

Додатково оплачується рекреаційний збір на водоспад: дорослі - 10 грн.; діти - 5 грн.

Відповідальний організатор: Гаращук Ірина 096 34 90 900 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Атлант Готель м.Хуст
Стандарт Люкс
3-місний (triple),
4-місний (double+single+single)
2-місний (double),
2-місний (twin)
2-місний (twin),
2-місний (double),
2-місний
Учасники Клубу 1650 UAH 1750 UAH 1850 UAH
Новачки 1800 UAH 1900 UAH 2000 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 14 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 лютого

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 16 лютого 00:00 Орг.збір підвищився на 50 UAH, а з 01 березня 00:00 зріс ще на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі (дві доби);
 • екскурсійний супровід;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • Харчування у готелі: сніданки - 90 грн, вечері - 110 грн;
 • Відпочинок у термальних басейнах "Жайворонок" - згідно опису подорожі;
 • Дегустація вина та обід - 220 грн/особа;
 • Вхідні квитки та дегустація на фермі "Карпатський буйвіл" - 65 грн/особа;
 • Дегустація сирів та екскурсія у сироварні Бараново- 75 грн/особа;
 • Вхідні квитки на оленячу ферму - 30 грн/особа;
 • Відпочинок у"Термальних водах Косино" - 450 грн. три години відпочинку;
 • Дегустація равликів - 100 грн/особа;
 • Вечорниці у Колибі Опришків - 450 грн/особа;
 • Екскурсія в бункері лінії Арпада - 70 грн/особа;
 • Витяг на г. Гемба - 120 грн/особа;
 • Рекреаційний збір на водоспад Шипіт - 10 грн/особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 06 березня :
21:45 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 21.45. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 07 березня :
09:00 - 12:30 Орієнтовне прибуття в Косино 09:00. Після нічного переїзду ми йдемо відновлювати сили у термальних водах "Косино".
13:15 - 14:15 Обід та дегустація вина в с.Бене.
14:30 - 15:00 Переїзд в с.Четфалва, огляд церкви. Виїзд до Виноградова.
15:30 - 16:45 Огляд буйволиної ферми, дегустація сирів.
16:45 - 18:00 Виїзд на поселення в готель у м.Хуст. По дорозі за гарної погоди заїдемо аби скуштувати та набрати водички, що робить дива в с.Велика Копаня.
18:00 Поселення в готель, відпочинок.
Неділя 08 березня :
07:00 - 07:30 Сніданок за бажанням. О 07:30 виїзд до Берегово.
09:00 - 12:30 Релаксуємо в термальних басейнах "Жайворонок" у Берегово. Обід в кафе на території комплексу.
14:30 - 15:15 Їдемо милуватися та годувати Оленів.
15:30 - 16:30 Екскурсія та дегустація сирів з келихом вина у Бараново.
16:30 - 17:15 Гамцяємо делікатесні равлики. Повертаємося у готель.
17:15 - 18:00 Повертаємося до готелю, збираємося на вечорниці у Колибі Опришків. О 18:00 виїзд на гулянку.
18:30 - 21:00 Насолоджуємось відпочинком, смачною їжею, танцюємо під запальні опришківські мотиви.
21:30 Приїзд до готелю. Відпочинок
Понеділок 09 березня :
08:00 - 08:30 Сніданок за бажанням. О 08:30 виїзд з речами з готелю до ГК Пилипець.
08:45 - 09:30 По дорозі заїдемо на сувеніри в Ізі. Цей населений пункт є центром лозоплетіння у Закарпатті.
11:00 - 15:00 Відпочиваємо в Пилипці. Піднімаємося на г. Гемба та відпочиваємо біля водоспаду Шипіт, поруч з водоспадом є сувенірний ринок та можливість смачно пообідати. О 14:00 виїзд до бункеру лінії Арпада.
16:00 - 17:00 Екскурсія бункером лінії Арпада. О 17:00 виїзд до Вінниці.
18:30 - 19:30 Зупинка на вечерю у ресторані швидкого харчування.
Вівторок 10 березня :
05:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю до 05:00 год. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу (по місту зупинок не робимо).

Транспорт

 • Білий неоплан 49
0 вільних місць із 49

Дуже зручний автобус. Велика відстань між сидіннями.

45373532272319171175141
46383631282420181286242
47
48393329262115139343
494034302522161410444
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Атлант Готель м.Хуст
1 вільних місць із 50

Готель «Атлант» - це комфортабельний комплекс, який знаходиться під Замковою горою у м. Хуст, поруч з авто- та залізничним вокзалом.
В готелі усі номери комфортні, які облаштовані санвузлами, гарячою і холодною водою, кабельним телебаченням і доступом до Wi-Fi. Ми проживаємо у 2-місних стандартних номерах — з двоспальними або двома односпальними ліжками, телевізором, шафою для одягу, санвузлом (унітаз, умивальник, душ);
 3-місний номер — з трьома односпальними або двоспальним і односпальним ліжками (для номера сімейного типу), телевізором, шафою для одягу, санвузлом (унітаз, умивальник, душ);

 4-місний номер — з чотирма односпальними ліжками, телевізором, шафою для одягу, кондиціонером, санвузлом (унітаз, умивальник, душ) та 2-місний номер класу люкс  великий однокімнатний номер з новим ремонтом, з двоспальним ліжком (є 1 номер де три односпальні ліжка), телевізором, шафою для одягу, санвузлом (унітаз, умивальник, душ).Люкс
Стандарт
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.