28 березня 06:00
Час відправлення
29 березня 01:00
Час повернення
Є вільні місця!
550 UAH
600 UAH
Замовити місце

SCHOOL HOLIDAYS

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 580 км.

Друзі, чудова новина для вас і вашої малечі! Ми вирушаємо до "Кідландії" - справжньої дитячої країни, яка має свої закони та правила, власну економіку й грошову одиницю. Океанаріум "Морська казка" вже в очікуванні здивованих очей нових мандрівників! Також завітаємо у cімейно-розважальний парк “Галактика” – унікальний сімейно-розважальний парк, один з найбільших у Європі, в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Тож вперед за пригодами!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Вікторія Білоус
(095)085-72-95
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Київ

Про подорож

Океанаріум "Морська казка"

   «Морська казка» – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети Земля. Відразу на вході відвідувачів зустрічає  гроза морів – легендарний корсар, який  проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей. 

     З корабля відвідувачі потрапляють у світ Амазонії, а також перлину "Морської казки" - відкритий басейн із морськими скатами. А  далі  - підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах. Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушаться туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.

     І ось перед вами найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла. На виході з центрального залу компактно вміщена «Немо-зона» - десяток акваріумів із різними видами оцилярисів (улюбленцями не тільки дітей, а й дорослих – рибками-клоунами).

     Серед мешканців океанаріуму будуть не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотруйніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву.

     Вхідні квитки в океанаріум оплачуємо додатково: дорослий (від 14 років) 180 грн./особа, дитячий 150 грн./особа (вік від 3 до 13 років, дітям до трьох років слід пред'явити копію свідоцтва про народження).

"К і д л а н д і я" - країна дитячих можливостей

     Саме в дитинстві, коли так хочеться вирости, дорослий світ сприймається як найбажаніша казка. Адже там можна самостійно планувати своє життя, займатися улюбленими і цікавими справами. Кідландія створена для того, щоб дати змогу дітям відчути себе дорослими, гратися та радіти, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться у реальному житті. Дитячий парк професій «Кідландія» – це справжня країна для малечі, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею.  У Кідландії діти – головні, дорослі можуть потрапити до проекту лише в супроводі дитини.

     Кідландія є найбільшим в Україні інтерактивним розважальним парком. 50 ігрових станцій Кідландії – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси, – більш ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Таке розмаїття допоможе дитині розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу. «Навчатися із задоволенням!» - ось основне гасло дитячої країни. До того ж, у Кідландії діють свої закони - детальніше з ними ви зможете ознайомитися тут.

     Потрапляючи до Кідландії, можна зрозуміти й відчути на собі, як працює економіка в дорослому світі. Тут є власна грошова система. Грошові одиниці називаються ланди (LD) і випускаються номіналом 1, 5, 10 і 20. Ланди зберігаються в Банку й дійсні на всій території дитячого міста. Є «робочі» станції, де їх можна заробити, а є «розважальні», де їх можна витратити. У Кідландії є Магазин іграшок, де можна придбати сувеніри, іграшки та інші потрібні речі на власні, зароблені ланди, а відтак – навчитися їх «рахувати» й цінувати.

     Ознайомлюючись із дорослим світом у дитячій країні, діти також вбирають і такі основоположні цінності, як повагу до інших, відповідальність, чуйність, відкритість, активність та багато іншого. Дорослим тут теж не буде сумно! На території Кідландії передбачено лаунж-зону для батьків із безкоштовним доступом до Інтернету, а також запашні кав'ярніВартість вхідних квитків коливається від 145 до 185 грн/особа, залежно від кількості дітей яка буде у нашій групі. Детальна інформація про тарифи тут.

Сімейний парк розваг "Галактика"

     Сімейний розважальний парк “Галактика” – унікальний, один з найбільших у Європі, критий тематичний парк площею 20 тис. м кв., в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Концепт парку був розроблений відомою бельгійською компанією КСС спільно з українською командою висококваліфікованих фахівців в сфері розваг.

     Якщо ви бажаєте отримати море адреналіну та незабутніх вражень разом з друзями, провести сімейний вікенд з дітьми, близькими та рідними, або ж відсвяткувати день народження чи корпоратив — тоді парк “Галактика” саме те місце, котре Вам варто відвідати, адже тут завжди панує дитячий сміх, захоплення та веселощі.

     Більшість атракціонів унікальні, аналогів їм немає в Україні, вони призначені для всіх вікових категорій та відвідувачів будь-якого рівня достатку. До Ваших послуг світові бестселери: Американська гірка, Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, Wind Shear Suspended-22, Jumping Tower,  7-D кінотеатр, тематична кімната жаху, лабіринти, батутний комплекс, дитячі майданчики, останні новинки у gaming-сфері — ігрові  та VR-апарати різної конфігурації та тематики, а також особливий атракціон “SPACE HUB” – пригодницький ХАБ, котрий компанія-виробник “Waiitopia”, вперше за історію свого існування, створила спеціально для нас — це єдиний проект, в якому реалізовані усі види екстриму та активних розваг, а саме: канатний парк, печери, вільне падіння QUICK JUMP, ROLLGLIDER.

     Найбільша цінність для команди сімейного парку розваг “Галактика” – безпека відвідувачів та їх гарний настрій. Усі атракціони — абсолютно нові, розроблені світовими флагманами ринку розваг, спроектовані на замовлення, змонтовані та протестовані з залученням висококласних фахівців з-за  кордону та українських підрядників, а також обслуговуються і керуються спеціально підготовленими та навченими людьми — інструкторами, операторами, техніками.

     Тарифи на атракціони від 60 до 120 грн. Всі умови, пакетні тарифи, бонуси, правила користування та розцінки на кожний атракціон переглядайте на офіційному сайті у розділі тут ТАРИФИ . У сімейному парку розваг «Галактика» на кожен атракціон є певні норми допуску, які вказані на інформаційних стендах біля кожного атракціону. Якщо дитина самостійно не проходить по зросту або віку на атракціон, то їй необхідний супровід відповідальної особи віком від 18 років. На атракціонах: Лабіринт SOFT PLAY, Ігровий майданчик U-KIDS, Батутний комплекс, Гірка BIG SLIDER, МАШИНКИ DRIFT RACE, BOUNCE SPIN 6, ДИТЯЧИЙ КАРТИНГ – супровід дитини не оплачується, на всіх інших атракціонах супровід оплачується згідно діючих ТАРИФІВ.

Відповідальний організатор: Білоус Вікторія 0986796092 та Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організаційний збір


Учасники Клубу 550 UAH
Новачки 600 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 березня 00:00 Орг. збір зросте на 30 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • оглядова екскурсія в океанаріумі;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • оплачуються вхідні квитки в океанаріум "Морська казка": дорослий (від 14 років) 180 грн./особа, дитячий 150 грн./особа (вік від 3 до 13 років;
 • вхідний квиток в "Кідландію": вартість коливається від 145 до 185 грн/особа;
 • парк розваг "Галактика": тарифи на атракціони від 60 до 120 грн;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 28 березня :
06:00 Збір в карманчику, напроти центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 06.00 Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
10:00 - 12:30 Орієнтовне прибуття у Київ до 10:00 - беремо з собою бутерброди, щоб поснідати. Початок оглядової екскурсії в океанаріумі, тривалість - 1 год. Після вільний час.
12:30 - 13:30 Обід в "Пузатій хаті"
14:00 - 17:00 Прибуття до "Кідландії", відпочинок у місті дитячих професій. Кожен обирає собі розваги за смаком. Після вільний час (картинг, родердром, боулінг).
17:30 - 20:30 Розважаємось у найбільшому в Україні парку розваг "Galaxy".
20:30 Збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
Неділя 29 березня :
01:00 Прогнозоване повернення додому. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто ("Водоканал") та у карманчику напроти Центрального автовокзалу, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан 31*
10 вільних місць із 31

2926252420161284
3028272319151173
31
2218141062
211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСофія Турлюк
"Кідландія", Океанаріум та мега картинг (27 травня 2018р.)
Дякую, за поїздку!Все було чудово.


Відповідь: Софія, Будь ласка, приходьте ще!!!

Bogdan Karpenko
"Кідландія", Океанаріум та мега картинг (27 травня 2018р.)
вчера вечером вернулись с сыном с Океанариума и кидландии. Ездили в первый раз.Остались очень довольны.Путешествие удалось. доехали до Киева быстрее, рассчитывали, спасибо водителю)) Поездка интересная, увлекательная и полезная для детей с 5 лет. В Океанариуме есть на что посмотреть.Шикарный туннель, над головой плавают черепахи, сомы и другие большие рыбы.Есть и другие аквариумы поменьше.А Кидландия-это вообще отдельная республика)))просто удивительно. Времени хватило на все. Успели даже покушать там. Отдельное спасибо организатору Юлии Геть. Решила все вопросы,помогла. все четко, легко, непринужденно, организованно и интеллигентно.Ребенок ее полюбил и теперь собирается ехать с ней хоть в космос)))


Відповідь: Bogdan, дуже вдячні за Ваш відгук та раді знайомству з Вашою родиною! До нових мандрівок!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.