11 квітня 00:30
Час відправлення
13 квітня 03:30
Час повернення
Є вільні місця!
1650 UAH
1820 UAH
Замовити місце

П`янкий вікенд в Молдові!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 950 км.

Молдова - країна з яскравим національним колоритом. Тут можна насолодитися не тільки мальовничими пейзажами, а й спробувати дивовижно смачне вино. Ми відвідаємо виноробню "Мілештій - Міч" Це найбільша колекція вин в світі була відзначена в книзі рекордів Гінеса в 2005 р виняткового характеру і стилю, мілештскі вина визнані і улюблені далеко за межами Молдови. А ще ми побуваємо в маленькій Голандії - на тюльпановому полі.

Супроводжуюча:
Олена Паук
(096)546-01-69
(063)689-80-54
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Як не дивно, але національним здобутком, та що там, душею Молдови, являється не чергова архітектурна пам'ятка, а Вино. Вино з великої букви, оскільки як аграрна країна Молдова виробляє і споживає вино з фантастичним ентузіазмом. Тут в кожному дворі ростуть виноградні лози, а мануфактурні винні виробництва – не дивина для будь-якого села та хутора. Що не житель, то винний гурман, який надасть вам детальну консультацію, де і яке вино купувати та пити, і пригостить своїм улюбленим!!!

Республіку Молдова не даремно називають Країною, де відкриті двері у "винний рай". Адже виробництво вина - це основне заняття жителів республіки. Продукція комбінату якісних вин «Мілештій Мічь»  це найбільша колекція вин в світі, яка була відзначена в книзі рекордів Гінеса в 2005 р та давно відома далеко за межами Молдови.

 Мілештій Мічь - найбільша в світі колекція вина. Вона виникла в вапнякових галереях на глибині 30-85 метрів в 70-ті роки минулого століття. Вина, які тут зберігаються, створені з винограду врожаю різних років - між 1986 і 2019. У цьому підземному місті, що складається з широких тунелів, всюди витає дух минулого. За натуральним вапняковим галереям протяжністю 200 км можна проїхати на транспорті. А вулиці підземного винного міста, розташовані на площі 55 км

Сьогодні, як і раніше, «підземне царство» Мілештій Мічь захоплює гостей. Щасливчики, які сюди потрапили, подорожують по «бульварах» і «вулицях» з широкими рядами пляшок, повних вина. Можна відвідати Золоту колекцію з рядами полиць, на яких дбайливо розкладені дорогоцінні пляшки. Покриті символом давнини - павутиною і пилом - вони притягують, як магніт. Також тут можна купити на пам'ять пляшку колекційного вина, на етикетці якого - карта підземних галерей.
 
Якщо ви думаєте, що помилуватися полями тюльпанів можна тільки в Голландії, то поспішаємо вас переконати. Щороку з приходом перших теплих днів в Молдові свої ворота відкриває одна з найбільших плантацій тюльпанів і гіацинтів, розташована в селі Бардар, Яловенський району. .
Ми зробимо чудові фотографії у маленькій Голондії. Звісно, погода може внести свої корективи, тому ми не можемо гарантувати що поле буде виглядати саме так як на фото!!! Яле зазвичай у цей період тюльпани розквітають.

 А ще у Молдові є свій Версаль - палац Манук-Бея. Він розташований в невеликому місті Хинчешти. Палац  представляє одну з перлин архітектури Республіки Молдова. Палац було збудовано у 19 столітті Манук Беєм Мірзояном, дипломатом і підприємцем вірменського походження.

Палац виконаний в дусі французького класицизму, з широкими прорізами вікон і лоджій. На терасі, в товщі стін були передбачені прикрашені красивими фресками ніші, куди поміщалися статуї. Садиба була оточена кріпосними стінами, знесены вони були в кінці 1950-х років

 Палац був недавно відреставрований, тому виглядає як новенький. Всередині він не менш гарний, ніж зовні Всі кімнати облаштовані італійськими меблями ручної роботи. Під ногами візерунчастий паркет з восьми порід дерева, зроблений місцевими столярами. На стінах дзеркала розташовані так, щоб створювати оптичну ілюзію. Нескінченний коридор з відображень немов переносить нас на 200 років назад.

Розкішна резиденція з зимовим садом, критим басейном, підземними лабіринтами, красивими фонтанами і невеликим озером. Спальні, рабочі кабінети і зали для урочистостей в палаці зараз виглядають так, як у часи Манук-Бея.
https://www.accordtour.com/tours/1118170/lang/ua
Розкішна резиденція з зимовим садом, критим басейном, підземними лабіринтами, красивими фонтанами і невеликим озером. Спальні, рабочі кабінети і зали для урочистостей в палаці зараз виглядають так, як у часи Манук-Бея.
https://www.accordtour.com/tours/1118170/lang/ua
Розкішна резиденція з зимовим садом, критим басейном, підземними лабіринтами, красивими фонтанами і невеликим озером. Спальні, рабочі кабінети і зали для урочистостей в палаці зараз виглядають так, як у часи Манук-Бея.
https://www.accordtour.com/tours/1118170/lang/ua

Старий Орхей - це музей-заповідник під відкритим небом займає площу 220 га. Оглянемо Орхей та всі дружно перетнемо звивисту річку Реут і піднімемось на пагорб до діючого скельного монастиря з кам'яною дзвіницею в стилі пізнього класицизму. Звідки ми побачимо прекрасний вид, що відкривається і вражає уяву. На вершині пагорба гордовито стоїть Успенська церква, виконана в неоруськом стилі до неї ми також піднімемось.

Пройшовшись по верху скелі, зазирнемо в печери ченців. До багатьох з них легко дістатися вибитими в скелі сходами.  І мимоволі розумієш, чому ченці залишили все мирське і вибрали ці печери... Дух таки захоплює.

От скажіть, скільки разів ви мріяли позбутися таких благ цивілізації, як гаджети, комп'ютери і ноутбуки! Сучасний світ не дає нам перепочинку від щоденних стресів, ми зав'язані з усіма світовими проблема Всесвітньою павутиною! Чи не здається вам, що потрібна хоч якась, хоч невелика, перепочинок? Щоб, як мобільний телефон, підзарядитися від тиші, первозданності світу і відсутності тривожних новин? Ми знаємо таке місце!
Монастир Курки входить в число найбільш значущих молдавських архітектурних пам'яток. Розташований в 12 км від міста Орхей і приблизно, поблизу річки Ватіч, на схилах мальовничого пагорба, вкритого переважно дубовим лісом. Архітектурний ансамбль включає дві церкви, дев'ять різних будівель, в тому числі келії для монахів, великий сад і кам'яний басейн.
Датою заснування прийнято вважати 1773 рік, коли місцевий житель, Іордаки Курки прийняв постриг і заснував тут скит, взявши собі ім'я Іоанн. Ним була побудована дерев'яна церква Св. Дмитра. У 1810 році російським офіцером родом із Трансільванії, на місці дерев'яної була побудована перша кам'яна церква Різдва Богородиці. У 1864  ця церква була знесена і на її місці побудований новий, великий храм з тим же ім'ям. Раніше, в 1844 році була побудована ще одна, зимова, кам'яна церква Св. Дмитра. У 1909 році була побудована невелика поминальна церква Всіх Святих на монастирському кладовищі.

Столиця Молдови - Кишинів! Проїжаючи містом ми побачимо:  Площу Національних зборів, Соборний парк, Кафедральний собор, Тріумфальну арку, Міський парк імені Штефана Великого, Пам'ятник Штефану Великому та багато іншого. А також прогуляємось зовсім недавно відновленим парком Валя Морілор.

  А ще, ми відвідаємо майстерню, де нам покажуть як з шматочка глини створюють посуд та розкажуть як відрізнити якісну кераміку від неякісної. З давніх-давен село Ходжинешть славилося, як один з найвідоміших в країні гончарних осередків. Місцева гончарна династія, яка налічує не менше 10 поколінь майстрів, навіть прізвище має відповідне - Гончар.

 Народження глечиків на очах у здивованих глядачів під  рукою Гончара - видовище захоплююче.Також всі бажаючі зможуть спробувати строрити глечик власними руками!!! А якщо вам сподобається якийсь посуд, ви можете його придбати.

Визначною пам'яткою Молдови є національна кухня. Ми обов"язково спробуємо страви національної молдавської кухні в ресторані La PLACINTE (ціни тут вас приємно здивують): чорба - смачний суп, мамалига - каша з кукурудзяної муки, плацинди з сиром і капустою і багато іншого.
Молдова - проста і прекрасна в цій своїй простоті. Відкриті і доброзичливі люди, розслаблююча і заспокійлива природа і, дійсно, шалено смачне вино. Поїхами з нами, це будуть неймовірні вихідні !!!
 
 

УВАГА!!!! Щоб з нами поїхати потрібно мати дійсний закордонний паспорт! Копію паспорта потрібно прикріпити в своєму кабінеті на нашому сайті або залишити копію в офісі.

Якщо з вами їде дитина молодше 16 років, тоді вам потрібен дитячий закордонний паспорт та нотаріально завірений дозвіл від батьків. ( Лише в тому разі якщо один з батьків не їде). Якщо в батьків різні прізвища - свідоцтво про шлюб.

Що з собою брати?

 Закордонний паспорт;

 Для дівчат косинки на голову( будемо заходити в храми);

 Бутерброди, воду.

Поповніть свій телефон  мін. на 100 грн, щоб з вами завжди був зв'язок.

ОБМІН ВАЛЮТ: Беріть  з собою гривні для обміну в молдавську валюту.

 На сьогодні : 1 молд. лей - 1.41  грн. 
 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Космос
2-місний (економ, два ліжка),
2-місний (економ, двоспальне ліжко)
3-місний (тримісний, сімейний) 2-місний (стандарт, двоспальне ліжко),
2-місний (стандарт, два ліжка)
Учасники Клубу 1650 UAH 1750 UAH 1770 UAH
Новачки 1820 UAH 1920 UAH 1940 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 11 березня 10:00 Орг. збір зросте на 70 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання;
 • сніданок в готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки.;

Додатково оплачується:

 • Старий Орхей: 10 молд. лей;
 • Екскурсія у гончара 20 лей;
 • Вин.завод екскурсія - 400 лей;
 • Харчування;
 • ;

Програма подорожі


Субота 11 квітня :
00:30 Від'їзд з карманчика, навпроти центрального автовокзалу.
08:00 Екскурсія і майстер клас у Гончара.
11:30 Монастир Курки
15:00 Екскурсія в музей-заповідник Старий Орхей.
18:00 - 20:00 Поселення в готель! Вільний час. Живемо ми у центрі, тому всі охочі зможуть погуляти вечірнім містом.
20:15 Вечеря. В колоритному ресторанчику "Ла плаченте". Де готують дуже смачні молдавські страви.
Неділя 12 квітня :
08:00 - 09:00 Виселення та сніданок!
09:00 Екскурсія столицею.
13:30 Екскурсія у найбільшому в Європі винному підвалі.
16:00 Відвідаємо палац Манук Бея (При сприятливих погодніх умов, по дорозі заїдемо на тютьпанове поле)
19:00 Від'їзд у Вінницю!!!
Понеділок 13 квітня :
03:30 Приблизне прибуття в Вінницю. Все буде залежати від стану доріг, проходження кордонів.

Транспорт

 • BOVA 57 місць.
43 вільних місць із 57

Комфортабельний автобус туристичного класу. Розкладні м'які сидіння, кондиціонер, та великий салон допоможуть прикрасити нашу подорож та зробити її незабутньою!

534945413733292523211713951
5450464238343026242218141062
55
565147433935312719151173
575248444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Космос
47 вільних місць із 54

Готель розташований у центрі Кишинева. Номери з кондиціонерами, балконами та доступом до Інтернету (Wi-Fi), санвузол в номері. Сніданок "шведський стіл" із вибором страв входить у вартість. Зверніть увагу, за номер "стандарт" доплата 120 грн.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейІрина Зарудна
Молдова - країна чудова! 29-30 липня (29 липня 2017р.)
Хочу подякувати організатору Валерії за чудову подорож, хорошу організацію та неймовірні позитивні емоції, щиру атмосферу та дружню компанію. Було приємно подорожувати з Вами.


Аліна Маліночка
Лавандові поля в Молдові (15 червня 2019р.)
Поїздка пройшла чудово, але були свої нюанси. Такі як неввічливі водії, які не хотіли включати кондиціонер. Чи казус з готелем, коли не було тих номерів, що ми замовляли. Але Організатор Олена змогла вирішити ці всі ситуації, за що їй дуже вдячні. А самі враження від поїздки залишилися тільки позитивні.Молдова! 27-28 травня! (27 травня 2017р.)
Все було круто!!?дякую


Олена Шуляк
Кріково - жива легенда Молдови (09 листопада 2019р.)
Дуже цікава і пізнавальна подорож: історія Сорокської фортеці, відвідування місцевого гончара, якій закоханий в свою справу, нескінченні підвали вінзаводу Криково, цікава екскурсія про виробництво вина, неперевершена екскурсовод Алла з її розповідями і гарним настроєм, приголомшливі краєвиди,красивий монастир.Якби було б більше часу в Кишиневі,то було б набагато краще.Молдавська кухня не справила на мене враженнянаша набагато краще.
Вино є вино,це той продукт, якій піднімає настрій, продегустувала де кілька видів,ще й додому взяла.
Організація,як завжди відмінна.Оленка молодчинка,все було чітко.Автобус гарний,водій чудовий.
Мені дуже сподобалася подорож.Я би ще залишилась на декілька днів.
Дякую за цікаві і насичені подорожі.
До швидкої зустрічі)))


Владислав Боярко
Молдово-Румунські вихідні! 28-29 квітня! (28 квітня 2018р.)
Або позитивних відгуків начиталися тут і занадто багато чекав,або ще в чомусь справа. Можливо, щось з написаного буде корисно організаторам або тим, хто в таку ж екскурсію збирається в кінці травня.
Дуже хороша ідея самої екскурсії такого плану. З побажань - те, чого не вийшло у нас: повертатися назад через Румунію. Це на 100 км довше, адже відпадають два додаткових кордони, які й забирають багато часу. Можна буде довше побувати в прекрасному місті Ясси.
З автобусом проблеми почалися з самого початку. Як нам сказали організатори, все автобуси їхали в Європу. Ну а у нас - те, що залишилося. Одно з сидінь не регулюється з самого початку поїздки (справедливості ради треба сказати, що місць в автобусі було більше, ніж людей в поїздці і всі розмістилися на справних кріслах). з ранку другого дня не могли деякий час підняти його рівень, водії ніби і хороші, але назад ми їхали дещо повільно і з незрозумілими зупинками по три хвилини в поле.
Організаторам хочеться порадити дізнатись про ціни в кафе та музеях за день-два до початку поїздки, а не в її процесі, додаткові гроші збирати один раз, а не декілька. Не сказали, що музеї в Яссах працюють до 17-00. Не сподобалось в Сороках вранці момент очікування млинців (попереджали їх по телефону про наш швидкий приїзд декілька разів) і те, що офіціанти нам казали, де сідати, хоча сервіровані були всі столики і сам сніданок тривав хвилин 15 від сили.
Всі екскурсоводи були на висоті, дегустація та винзавод - прекрасні. Не вистачило часу на повноцінну екскурсію по Кишиніву, і в Яссах часу було мало. Але це залежить швидше від великої кількості людей (не у всіх все виходить робити синхронно).


Віктор Аврамчук
Молдово-Румунські вихідні! 28-29 квітня! (28 квітня 2018р.)
все супер !


Тетяна Іванова
Молдова! Цвітіння лаванди! 24-25 червня (24 червня 2017р.)
все було круто) хочу щее)


Елена Сержанова
Лавандові поля в Молдові! 2 виїзд (22 червня 2019р.)
Поездка интересная, автобус старый, ломался кондиционер в 30это важно, перегревался мотор. Организатор и не думала информировать об этом офис позвонили сами. Там сказали они не несут ответственности, а перевозчик. Как то так. Впредь в поездки с этим организатором не поеду, будет мне уроком.


Оксана Слободиська
Лавандові поля в Молдові! 2 виїзд (22 червня 2019р.)
Лаванда 22.06.2019
Дякую за гарні враження!!!
Лавандові поля варті того, щоб трохи помучитись під сонцем. Було достатньо часу і релакснути, і пофотографуватись. Окреме дякую нашому фотографу Андрію, який всім бажаючим приділив увагу і, сподіваюсь, фотки будуть унікальні. Екскурсії впродовж подорожі від двох Людмил насичені цікавими історичними фактами, місцевими легендами.Була можливість отримати уявлення про місцеву кухню. Організація харчування впродовж подорожі чудова, вибір місць влучний.
Організатор подорожі Олена, чітко виконувала свої функції, привітна, стресостійка. Вміло на кінець туру вивела групу на позитив.
Щодо автобусу прохання до організаторів підбирати машини більш ретельно щоб організатор, водії та і всі туристи не відчували себе бідняжкамибідняжками.Сергій Колосюк
Молдова! 27-28 травня! (27 травня 2017р.)
Все чудово, всі задоволені.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.