24 червня 22:00
Час відправлення
29 червня 05:00
Час повернення
Залишилось місць: 12
880 UAH
940 UAH
Залишити відгук

Шацькі озера, традиційний збір 25-28 червня

Тип: Сплави, Екскурсії, Озера
Буде підкорено: 1220 км.

Традиційно, на День Конституції, ми вирушаємо до чарівної природи Полісся, до мальовничих Шацьких озер, які знаходяться у Шацькому національному природньому парку. Цей край, справедливо називають найказковішим місцем України, він вражає своєю красою та неповторністю. Тут і понині, під чуйним оком бога Волоса, витанцьовують темними ночами мавки. Саме тут найчистіші озера в Україні, піщані пляжі, приємний мікроклімат, хвойні ліси, свіже лікувальне повітря. Вода тут кришталево чиста та придатна до

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Озеро Пісочне та Світязь

Шацький національний природній парк

  Друзі зверніть увагу!!! Відправка буде з Вінниці (платформа центрального автовокзалу), але наші учасники з Житомира також можуть приєднатись до нас. Підбираємо на заправці, перед в'їздом у Житомир.

  Наш кемпінг буде розташовуватись біля озера Пісочне. Саме тут розбиваємо наметовий табір з самого ранку, займаємо козирні місця та бесідки, збираємо багаття для обіднього та вечірнього приготування їжі. Снідаємо бутербродами, відпочиваємо. Якщо маєте змогу візьміть футбольний та волейбольний м'ячики (сітку), там є місце де можна буде пограти. На території підведена вода, та є розетки, тому беріть подовжувачі для того щоб можна було підключитись до мережі.

Озеро Пісочне

Вода в озері з великим вмістом срібла. Саме озеро знаходится в сосновому лісі. На озері є качки, нирки.

Поліська Амазонка - екскурсія на туристичних байдарках

  Дивовижна мандрівка, що поєднує мальовничі місцеві краєвиди з історією озерного краю. Пейзажі та озерна блакить милуватимуть око, а канал, який з`єднує два озера, нагадає Вам справжню Амазонію. Загадковий ялиновий ліс зачарує своєю таємничістю та романтикою, а церква на березі озера дозволить поринути в давню історію, адже до цього часу точна дата її будівництва невідома. Отже, вирушаймо у подорож – відкривати таємниці природи та історії озерного краю!!!

Маршрут: озеро Пулемецьке – озеро Острів`янське. Тривалість: 3,5-4 години. Вартість 250 грн./особа

  Цього року ми вирішили зробити новий маршрут по озерам. Буде цікаво, пізнавально та захоплююче. Отже формуємо групу на 25 та 26 червня. Вони складатимуться з двох частин: до обіду та після, максимальна кількість осіб по 18 (кількість місць обмежена, маємо 6 трьохмісних байдарки) у кожен заплив. До 9.00 збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №1 яка бажає відвідати екскурсію на туристичних байдарках «Поліська Амазонка». Відправка на машинах о 9.15 на місце старту. Завершення екскурсії після обіду. Орієнтовно о 14.00 (все залежить від фізичного рівня групи). До 14.30 збір у таборі групи №2. Відправка на місце старту. Аналогічно формується група №3 на 26 чеврня у неділю перша половина дня.   

Велоралі Шацькими озерами

  Марштут: смт. Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Соминець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 3,5 - 4 години. Вартість: 150 грн./особа. Кількість місць обмежена. Формуємо групу на 25.06 (субота) на 14.00-18.00 та групу на 26.06 (неділя) на 14.00-18.00. Якщо бажаєте долучитись вказуйте під час реєстрації. Кількість місць обмежена.

  Бажаєте відчути себе справжнім гонщиком? Тоді поїхали!!! Все буде як у справжньому ралі, адже переважна більшість шляху буде проходити ґрунтовими, лісовими дорогами та стежинами. Але не бійтеся – буде страшенно цікаво, адже ми познайомимось із цілим намистом озер, кожне з яких вразить своєю неповторністю краєвидів та унікальністю ландшафтів. Крім того – ми опинемось у невеличкій місцевій пустелі. Ось тут і стане в нагоді лісова криниця з чистою джерельною водою, яка по якості краща ніж в Оконських джерелах.

Озеро Світязь

  Світязь - найбільше та найглибше озере карстового походження на Україні. Входить до складу Шацького природного національного парку. Озеро добре прогрівається влітку, і маючи чисту воду і пологе піщане дно, користується популярністю у відпочиваючих. На пляжі озера завжди багато відпочиваючих, ніжний пісок та кришталево чиста вода. В чому Ви можете переконатись по фотографіям.

ХардКор похід

  Для всіх хто бажає відправитись у Хардкор похід Шацькими озерами та болотами, буде така можливість і цього разу. Як би це так написати, щоб менше людей пішло у цей похід. Болотами в прямому смислі, коли місцями ноги по коліна у воді. Це випробування не для слабачків, як показав досвід, але дуже захоплююче, тому що в цій місцині просто НЕЙМОВІРНА природа, по маршруту трапляються лісові ягоди та цікаві рослини. 

    Зверніть увагу!!! що чіткого маршруту ми не знатимемо, це буде своєрідне орієнтування на місцевості, будемо шукати болото ну і цього разу я хочу піти на озеро Кримне, там ми ще не були але кажуть озеро захоплююче і там багато кремнію. А потім добираємось до нашого кемпінгу на Пісочному озері. Протяжність маршруту 6-10 км. Для цього походу потрібні: засіб від комарів, зручне взуття та резинові чоботи - гумаки (вдягаємо за необхідності), носовичок, головний убір, гарний настрій та оптимізм:)  Оскільки того року була посуха і ймовірно цього року ситуація повториться, тому невідомо чи ми знайдемо болото, отже радимо чоботи брати з собою а там дивитись по ситуації, все залежатиме від сезону та погоди.

Замок Любарта (Луцький замок)

 Замок Любарта - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька - обласного центру Волинської області. Це візитна картка міста. Поряд з іншими старовинними спорудами замок Любарта включений до складу державного заповідника «Старий Луцьк».
    Замок Любарта ще називають Луцький замок (його зображення є на двохсотгривневій купюрі) - від назви міста, а також Верхній замок. Спочатку існував не один, а два замки - Верхній і Окольний. Від Окольного замку залишилися руїни. Вціліло лише одне-єдине будова - вежа князів Чарторийських. А Верхній замок чудово зберігся до наших днів.​

Додаткова інформація:

Харчування: Друзі, повноцінне харчування не входить в орг.збір. Є можливість готувати самостійно, в таборі будуть казани та тринога. Столові знаходяться на базах поруч, там можна буде замовити харчування якщо бажаєте (але в цьому не буде необхідності), магазин буде поблизу (морозиво, пиво). Ми плануємо робити гарнір в казанах на вогнищі, польову кашу. Це пшенична, ячнева каша, рис з овочами та макарони. Готують всі колективно і по черзі. Хто не планує долучатись до колективного приготування, харчується окремо!!! З собою беріть чашку, миску, ложку.

Проживання: Проживання буде в кемпінгу біля озера Пісочне, розбиваємо наметовий табір, на його території є дерев'яний туалет, питна вода та електроенергія (беріть подовжувачі), він НЕ охороняється, тому відповідальність за свої речі лежить лише на Вас. Лісничий збір за кемпінг з палатки складе 25-30 грн./доба (у нас буде 3-3,5 доби). В коментарях подорожі пишіть кому треба наметомісце або в кого в палатці воно може бути вільне. Ми Вам допоможемо з підселенням у такому випадку. Також є можливість проживати на сусідній базі у будиночках (є різні варіанти), вартість 80-120 грн./доба ліжкомісце. Домовляєтесь та бронюєте місця самостійно 0972586081 (Петро Станіславович). Кажете йому що Ви Бідняжки з Вінниці.

Прокат спорядження: Друзі зверніть увагу!!! Учасники подорожі, спальниками, каріматами та наметами забезпечуються самостійно. якщо Ви не маєте власної палатки, карімату, чи спальника (в мене будуть прокатні спальники але вони літні і їх кількість обмежена, тому пишіть в лічку можу взяти кому треба). Приблизна вартість 3-х місної палатки – 35-40 грн/доба, спальника – 15-20 грн/доба, карімата – 10 грн/доба. За спорядженням звертайтесь (уточнюйте ціни): 1. Туристична агенція “Тур-клуб “Меркурій”, вул. Пушнкіна 42, тел. (0432) 52-01-59, (067) 431-34-80 – Марія Павлівна; 2. Туристичний оператор “Академія активного відпочинку”, вул. Пирогова 59А, попередньо дзвоніть та узгоджуйте за номером (067) 968 67 13 Володимир. 3. Всі інші туристичні точки прокату у Вінниці які можна знайти в інтернеті.

Дуже важливо!!! Не затягуйте зі спорядженням, оскільки на свята вигрібають прокат завчасно, тому домовляйтесь заздалегідь!!! Відповідальність за свої речі під час подорожі, лежить тільки на Вас!!! 

Поради щодо речей які потрібно з собою взяти:

Звичайно це: намет, спальнік, карімат. Також набір туриста: чашка, ложка, миска, засоби особистої гігієни. Гітарист вітається, якщо візьме з собою гітару. Теплий одяг, щільний від укусів комарів та запасну пару взуття, резинові чоботи бажанно. Одяг для сплаву який закриває руки, ноги щоб не обгоріли, панамку, крем від/для засмаги. Засіб від комарів обов’язково, там комарі дуже сурові, але це залежить від погодніх умов та сезону. Ліхтарик на лоба, м’ячики (футбольний, волейбольний в кого є), вудочку для любителів рибалки. І ще раз, засіб від комарів!!! Того літа була посуха тому комарів взагалі не було, позатого року майже не було, але може бути все і краще перестрахуватись, оскільки ми були на озерах у 2013 році і дійсно знаємо які комари там можуть бути злі. 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає (при розрахунку на 50 учасників): 570 грн. (для власників Клубних карт) та 630 грн. для нових учасників Клубу. УВАГА! З 28.05 орг. збір збільшиться на 30 грн. а з 11.06 ще на 30 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси!

Діє система авансів на подорож! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 300 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! (до 15-го червня)

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• страховка на перевезення;
• польова каша (гарнір який готуємо колективно);
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• екскурсія на туристичних байдарках 250 грн./особа;
• велораллі - екскурсія на велосипедах 150 грн./особа;
• лісничий збір за кемпінг, з палатки складе 25-30 грн./доба.;
• особисті витрати;
• вхідні квитки у замок Любарта: дорослі 10 грн., дитячі 5 грн. 
• .

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!​

Програма подорожі


П'ятниця 24 червня :
22:00 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 22.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 25 червня :
07:30 Прибуття на територію кемпінгу. Розташування у таборі, розкладаємо палатки. Снідаємо бутербродами. Збираємо багаття для приготування їжі.
09:00 До 9.00 збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №1 на байдарки. Відправка на машинах о 9.15 на місце старту. Кількість місць на кожен заїзд обмежена, тому вказуйте під час реєстрації якщо бажаєте долучитись.
12:00 - 13:00 Колективне (хто залишиться у таборі) приготування їжі в казанах, польова каша. Обідаємо. З собою візьміть посуд щоб харчуватись!!!
14:00 Збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №2 на байдарки. Відправка на машинах на місце старту. Кількість місць на кожен заїзд обмежена, тому вказуйте під час реєстрації якщо бажаєте долучитись.
19:00 - 10:00 Дружньо готуємо вечерю. Ввечері та протягом дня купаємось, засмагаємо, насолоджуємось життям, збираємо чорницю. Напрокат на озері можна взяти катамарани та лодки. Збір біля багаття, слухаємо та співаємо пісні під гітарку.
Неділя 26 червня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
08:00 - 22:00 Відпочинок. Купаємось. Релакс. У цей день також формуємо групи на байдарки та велосипеди при наявності достатньої кількості бажаючих. Або як варіант саме у цей день поїдемо на Світязь. Будемо бачити по погоді та ситуації.
Понеділок 27 червня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
09:30 Збір біля автобуса. Відправляємось на озеро Світязь. Речі залишаються у таборі, так що всі необхідні і цінні речі візьміть з собою. Прибуття на пляж найбільшого озера України. Купці-купці, загораємо. Їжу беріть з собою, або тут вдосталь магазинів щоб купити на місці.
16:00 Збір біля автобуса. О 16.00 відправка автобуса на базу. По дорозі висадка Хардкор групи для здійснення походу. Прибуття у кемпінг, поповнюємо запаси дров. 19.00-20.00 готуємо вечерю.
Вівторок 28 червня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
10:00 Складаємо речі, палатки. Пакуємо в автобус. У 10.00 вирушаємо до Луцька. У цей день запланована екскурсійна програма у Луцьку. Програма дня уточнююється. В планах відвідання Замку Любарта, Музею Волинської Ікони та ін.
13:00 - 14:30 Відвідання Луцького замку (замок Любарта). Оглядова екскурсія фортецею, тривалість 40-50 хв. Потім вільний час на фото. Вартість вхідних квитків: 10 грн. дорослий та 5 грн. дитячий.
20:00 Збір біля автобуса. Відправка додому. Орієнтовно до 04.30 ночі (29 червня) Повернення у Вінницю. Все залежатиме від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Неоплан 41
 • Неоплан Бузковий з Русалочкою
9 вільних місць із 41

3733292523211713951
38343026242218141062
39
4035312719151173
4136322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Група №3 26.06 з 09.00 до 13.00
 • Група №2 23.06 з 14.00 до 18.00
 • Група №1 23.06 з 09.00 до 13.00
1 вільних місць із 18

Формуємо групу №3 на байдарки. 26.06 (неділя) з 09.00 до 13.00. Маємо у один заплив 18 місць: 6 - трьохмісні байдарки. Вартість +250 грн./особа.Трьохмісна+інструктор
Трьохмісна+інструктор
Трьохмісна+інструктор
Трьохмісна інструктор
Трьохмісна+інструктор
Трьохмісна+інструктор
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.