16 квітня 14:00
Час відправлення
21 квітня 07:30
Час повернення
Є вільні місця!
155 EUR
170 EUR
Замовити місце

Балтійські береги: Стокгольм, Рига+Вільнюс

Тип: Море, Екскурсії, Розваги, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 2500 км.

Наша неймовірна подорож охопить три країни, Швецію, Латвію та Литву, кожна з яких по-своєму прекрасна. Ми відвідаємо три столиці де ми побачимо все найцікавіше, завітаємо в автентичні заклади, скуштуємо тутешні страви та напої і переймемось місцевою атмосферою.

Супроводжуюча:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Супроводжуюча:
Анастасія Попович
(063)702-45-21
(068)695-00-93
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Балтійські береги:Стокгольм,Рига+Вільнюс

Рига- найбільше місто Прибалтики, красиве і самобутнє, місто що рясніє різноманітною архітектурою і вражає великою кількістю пам'яток. Історичний центр Риги зберіг цілий комплекс будівель , що не залишають байдужим нікого.

Рига - привітне та гостинне місто на березі балтійського моря, яке назавжди залишиться в наших серцях. Вузенькі затишні вулички та безліч чепурних будиночків занурять нас в казкову атмосферу.

Почнемо наше знайомство з Ригою зі Строго міста. На мальовничих вуличках, що розбігаються від Ратушної площі, розташовані найцікавіші історичні будівлі: Будинок Чорноголових, Конвенту сету і Яна сету - дві історичні садиби з сполученими дворами, в яких можна побачити залишки стін раннього Середньовіччя, а також відвідати пивний садок, будинок з чорними котами та будинки «з білими собаками».Варто оглянути Велику і Малу гільдії, Порохову вежу, архітектурний комплекс «Три брата» та ще безліч цікавого.

Riga Black Magic — магія Рижського Бальзама

"Ризький  бальзам" - відомий національний бренд. Настоянка з 24 трав, темна і терпка, залишається незмінною вже більше 250 років.

Ми продегустуємо цей напій у стильному закладі - бальзам-барі "Riga Black Magic",що  розташоаний в самому серці Старої Риги, неподалік від Ратушної площі. З дня свого відкриття році цей бар став місцевою визначною пам'яткою,адже тут можна не тільки спробувати знаменитий латвійський бальзам, його варіації і коктейлі, але в атмосфері 18 століття дізнатися історію знаменитого напою.

Дегустація оплачується окремо - 15є( три види бальзаму + кава)

Стокгольм

Стокгольм - столиця Швеції, напрочуд мальовниче "північною красою" місто. Саме тут Астрід Ліндгрен вигадала Карлсона, і не дивно, адже архітектура будівель насправді фантастична і надихаюча. А старовинний центр настільки добре зберігся, що виникає цілковите занурення у часи рицарів, королів та принцес.

Казкові будиночки і башти, вузенькі вулички, над якими височать шпилі церков і замків - все це неперевершена атмосфера середньовіччя старого міста Гамла Стан! Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в унікальну атмосферу таємниць і загадок.

Вільнюс

Вільнюс - місто яке вас зачарує, побачене вразить а доброзичливість литовців розтопись ваші серця!  Зелене та охайне здивує кількістю храмів та інших культових споруд усіх архітектурних стилів. У Вільнюсі  збереглися найбільші в Європі середньовічні квартали. У старому місті, що увійшло до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, майже дві тисячі середньовічних, готичних, ренесансних і барочних будівель, які розташовуються навколо собору і ратуші в стилі неокласицизму.

 

 Серед інших популярних пам'яток ми відвідаємо  Високий замок XIII ст., з якого відкривається розкішний вид на центр міста,Кафедральну площу, собор св. Анни, Бернардинський костел,вежу Гедімінаса  та  ще безліч цікавих місць.

Всі бажаючі будуть мати можливість відвідати ексклюзивну дегустацію кращих сортів литовського пива в Вільнюсі в атмосферному барі.

Дегустація оплачується окремо - 10є

Аквапарк Vichy

Ми будем мати можливість насолодитися водними розвагами в одному з найсучасніших аквапарків в Прибалтиці. Безліч стрімких гірок та тепленьких басейнів!

Також можна відвідати зону релаксу, що займає цілий поверх! Сауни, хамами джакузі  і бари, все в нашому розпорядженні!

Квиток з безлімітним відвідуванням саун 25є.

Дві ночі на паромі! Рига-Стокгольм-Рига

Під час нашої подорожі дві ночі ми проведемо на двадцятиповерховому лайнері. На якому окрім комфортних кают нам буде доступно безліч розваг: сауна, бари, ресторани, дьюті-фрі магазин, вечір з яскравою шоу програмою та розіграшем призів. 

Затишні каюти можуть бути двух-, трьох- та чотиримісні, мають все необхідне (душ, туалет, столик, дзеркало, вішалка для одягу) можуть бути з вікном та без нього.

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданки типу "шведський стіл" у наших транзитних готелі на території.

Є можливість замовити сніданок  на поромі по типу "шведський стіл" з великим вибором різноманітних і дуже смачних страв. Вартість 13є.
Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 10-15 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв'язок буде обмежений, тому переконливо радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв'язку в надзвичайній ситуації, орієнтовно 100-150 грн на весь період подорожі. Супроводжуючий групи повинен мати змогу Вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Паром+готель
4-місний (з вікном) 4-місний 3-місний 3-місний (з вікном) 2-місний 2-місний (з вікном)
Учасники Клубу 155 EUR 160 EUR 165 EUR 170 EUR 190 EUR 195 EUR
Новачки 170 EUR 175 EUR 180 EUR 185 EUR 205 EUR 210 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 березня 10:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі та на паромі;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • дегустація рижського бальзаму-15є;
 • дегустація литовського пива-10є;
 • по бажанню сніданок на паромі- 13є;
 • метро в Стокгольмі -10є;
 • аквапарк в м Вільнюс-22є;

Програма подорожі


Четвер 16 квітня :
14:00 - 14:00 збір навпроти Центрального автовокзалу
П'ятниця 17 квітня :
10:00 - 13:00 екскурсія по місту Вільнюсь
13:30 - 17:00 вільний час. По бажанню можна відвідати аквапарк
17:00 - 18: 00 дегустація литовського пива
20:00 - 21:15 Переїзд в готель та поселення
Субота 18 квітня :
07:00 - 09:00 сніданок
09:00 - 09:00 Виселення з готелю
10:30 - 13:30 оглядова екскурсія містом
13:30 - 14:30 дегустація рижського бальзаму
14:30 - 17:00 вільний час в місті
17:00 - 17:00 збір в автобусі, посадка на паром
18:00 - 18:00 Відпливаємо, поселяемось, відпочиваємо та розважаємось
Неділя 19 квітня :
10:00 - 10:30 Сходимо в порту Стокгольма (речі залишаємо в каютах)
10:30 - 11:00 На метро їдемо в історичний центр Стокгольму.
11:00 - 14:00 пішохідна екскурсія старою частиною міста.
14:00 - 17:00 Вільний час
17:00 - 17:00 збір біля станції метро
17:30 - 17:30 разом повертаємось на паром, відправляємось назад в Ригу
Понеділок 20 квітня :
10:00 - 11:00 Прибуваємо в м.Рига. Пересідаємо в наш автобус.
11:00 - 15:00 Вільний час в м.Рига.
15:00 - 16:00 Докуповуємо сувеніри, обідаємо.
16:00 - 16:00 виїзд додому
Вівторок 21 квітня :
07:30 - 10:30 орієнтовний час приїзду

Транспорт

 • Neoplan 116 Чисто сірий, 50 місць
44 вільних місць із 50

 

Хороший, зручний автобус, має багато місця між сидіннями. За кермом хороші, привітні водії :)

Також його особливістю є те, що останній ряд сидінь, нічим не відрізняється від інших, має тільки 4 сидіння, які так само розкладаються як і всі інші. А можливо навіть і краше розкладаються, адже позаду ви вже нікому заважати не будете :)

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Паром+готель
49 вільних місць із 55

Друзі, під-час нашої подорожі ми будемо проживати одну ніч у готелі та дві на паромі, комплектація номерів в готелі відповідатиме каютам на паромі.
У готелі дуже затишні та чисті, кожен номер обладнаний сан. вузлом: душ, туалет в номері.
Сніданки в готелі включено у суму орг. збору! Сніданки на паромі можна замовити додатково- 13єЗверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.