28 серпня 08:00
Час відправлення
04 вересня 20:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
04 вересня 2020р.
320 EUR
350 EUR
Залишити відгук

Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара

Тип: Гори, Печери, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Озера, Дегустації
Буде підкорено: 4200 км.

Туреччина - вона неймовірна, жива , гаряча, контрасна та багатогранна! Стамбул - величний і прекрасний, це місто нічим не поступається найбільшим сучасним мегаполісам. Каппадокія - фантастична загадка світу, захоплююча і казкова. Неймовірні марсіанські пейзажі та величезні печерні міста, а щодня на світанку у небо злітають сотні повітряних куль, роблячи це місце одним з самих особливих на планеті! Анкара - столиця та серце Туреччини! Все саме особливе чим багата Туреччина в одній подорожі!

Відповідальна:
Тетяна Грідасова
Відповідальна:
Віолетта Носуленко
(095)122-59-45
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Румунія

Болгарія

Стамбул

Кападокія

Анкара

Вінниця

Про подорож

 

Стамбул - місто контрастів

Загадковий і величний, неймовірний і казково красивий, Стамбул - це міст між Європою і Азією, між традиційним Сходом і сучасним Заходом.

Катання на кораблику по протоці Босфор 

Стамбул - неймовірно велике місто! Зрозуміти його маштаби та велич найкраще прогулюючись на кораблику по протоці Босфор. Адже саме ця протока розділяє Стамбул на дві частини - Європейську та Азійську і протікає вздовж всього Стамбулу. З кораблику нам відкриється вигляд на більшість районів Стамбулу, саме з кораблику дуже видно як міняється Стамбул від району до району і те на скільки він контрасний та багатогранний.

Блакитна мечеть

Одна з найбільших і одна з найгарніших мечетей Стамбула. Мечеть нараховує шість мінаретів: чотири, як зазвичай, по боках, а два трохи менш високих — на зовнішніх кутах. Вона вважається одним з найвидатніших шедеврів ісламської та світової архітектури. Мечеть розташована на березі Мармурового моря в історичному центрі Стамбула в районі Султанахмет. Мечеть є одним з символів міста.

Мечеть Сулейманіє-Джамі

Одна з найбільших мечетей Стамбула. Розташована в районі Вефа — старій частині міста. Споруджена у 1550-1557 за наказом султана Сулеймана Великого видатним османським архітектором Мімаром Сінаном. Прообразом мечеті стала Свята Софія.

Цистерна Базиліка

Одне з місць, які обов’язково треба відвідати в Стамбулі - древнє водосховище під назвою Цистерна Базиліка (Yerebatan Sarnici), місце, абсолютно унікальне за своєю атмосферою.

Grand Bazar

Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня Гранд базар відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів. Кажуть що тут можна купити все що продається у світі =) Тут продаються найкращі турецькі солодощі, горішки та чаї. Та ще і величезна кількість турецьких сувенірів!

Палац Долмабахче

Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого, царственого і грандіознішого немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

Історія цього палацового комплексу - це історія суперництва східної розкоші і європейського багатства. Своїм зведенням пам'ятка Стамбула зобов'язана честолюбству Абдул-Меджида I, який хотів жити в палаці, рівним по вишуканості європейським резиденціям.

Це місце є однією з найкрутіших фотозон у Стамбулі.

Розслабляємось в Хамамі

Туреччина славиться своїми Хамами, тож це чудова можливість розслабитись ввечері!

*Turkish Night з вечерею*

Маємо можливість відвідати фантастичне дійство - турецьку ніч! Ми станемо свідками фантастичної програми. Інтерпритація турецього весілля, турецькі танці, танець живота, жива музика, танці та шоу программа! Ціна - 30 євро.
У вартість включено:

- трансфер з готелю;

- вечеря;

- алкогольні напої;

- шоу программа.


Турецька ніч коштує - 30 євро.

Підняття на Istanbul Sapphire

Istanbul Sapphire  — хмарочос,  найвищий будинок в Стамбулі та Туреччині, розташований в центральному діловому районі Левент. Istanbul Sapphire був четвертою за висотою будівлею в Європі, коли його будівництво було завершено в 2010 році. Це перший екологічний хмарочос.

Sapphire підноситься на 54 поверхи над рівнем землі, має висоту в 238 метри: будівля має загальну структурну висоту 261 метри, включаючи шпиль. З хмарочосу відкривається неймовірний вигляд на весь Стамбул. І ми також маємо можливість піднятись на оглядовий майданчик. Підйом коштує 6 євро.

Фантастична Каппадокія

Каппадокія вважається восьмим чудом світу і цей титул повністю виправданий! Спочатку  здається, ніби ми опинилися на іншій планеті, а потім – що це небо, ці скелі, неймовірні квіти і виноградники витвір нашої уяви. Тому, що дивишся навколо і думаєш: «Ну не може бути настільки гарно»!

Каппадокія - неймовірно особливий край!  В сиву давнину тут трапилося велике виверження вулкану і землю вкрили шари вулканічного пилу, туфу та базальту. А потім вода та вітер як самі кращі скульптори почали робити свою справу!  І тепер, люди з самих далеких куточків світу готові подолати тисячі кілометрів щоб побачити цю неповторну красу!

Столиця Каппадокії - Гьореме

Гьореме - це саме серце Каппадокії. Тут ми побачимо вражаючий національний парк, музей під відкритим небом, церкви, фортецю Учхисар - усе це у пішохідній доступності. А також чудові гори, які починаються прямо за порогом нашого готелю, адже ми живемо саме тут!)

 

Червоний маршрут Північна Каппадокія

Фортеця Учхисар

Фортеця Учхисар - єдине у своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона підноситься. Її висота близько 60 метрів, і 1400м над рівнем моря. Видно фортецю з будь якої точки Каппадокії! Ви тільки уявіть яка звідти відкривається панорама!

Долина Кохання

Ми побачимо саме знамените і особливе місце Каппадокії, яке як і повітряні кулі є її візитівкою. Долина Кохання – ті самі величезні «гриби» висотою 20-30 метрів, утворені з гірських порід мільйони років тому. Ніжки грибів складаються з м’якої осадової породи, яка називається туф. Раніше більшість гір в цих місцях були діючими вулканами. Крута можливість зробити дуже креативні фотки =)

Попіл, що викидався цими вулканами протягом багатьох років осідав і утворював туфовий шар. Потім цей туф накрило лавою з тих  вулканів, в результаті утворився міцніший базальтовий шар. Після цього багато років породу руйнували землетруси, перепади температур, дощі та інші природні явища. Завдяки цим процесам ми і можемо тепер спостерігати незвичайні туфові стовпи з базальтовими «шапками».

Гончарна майстерня в Аванос

Зможемо подивитись за гончарною справою у Аваносі і самі взяти участь. Також побуваємо у найбільшому у Каппадокії гончарному магазині!)

Долина Пашаба та Дервент

*Зелений маршрут Південна Каппадокія*


Підземне місто Деринкую

Родзинкою Каппадокії є підземне місто Деринкую що простягається на кілька поверхів вниз, обладнане вентиляційними шахтами, коморами, колодязями та  загонами для тварин. І ми також сюди спускаємось!

Подібні міста жителі Каппадокії використовували в якості сховищ. Коли нападали вороги, жителі спускалися під землю. Запасів харчів вистачало на кілька місяців. Зручно було й те, що викурити людей з такого міста було неможливо. Дим не проходив нижче першого ярусу, так що люди залишалися в цілковитій безпеці.

Вхідний квиток в Деринкую коштує 12 євро.

Монастир Селіме

Одним з найдивовижніших сюрпризів в Каппадокії є неймовірний скельний монастир Селіме, в долині Іхлара. Монастир датується 8-м і 9-м століттями, внутрішні фрески датуються кінцем 10 і початком 11 століть. Зображення включають Вознесіння, Благовіщення і Богородицю.

Долина та Каньйон Іхлара

Долина каньйону Іхлара суттєво відрізняється від інших гірських ландшафтів Каппадокії. Каньйон утворився завдяки течіям річок в скалистому плато.  В його глибоких недрах знаходиться активна рослинність. А в неймовірно живописній долині збудовано декілька цікавих храмів.

Вхідний квиток у монастир Селіме та Каньйон Іхлара коштує 12 євро.

Долина Голубів

Для нас відкриється вигляд на одне з самих гарних місць у Каппадокії. Історія цього місця бере корені з 19 століття , коли через нестачу родючих грунтів місцеві жителі були вимушені створювати велику кількість голубятен, адже від голубів вони отримували накраще добриво ;) Зараз це казкова долина протяжністю близько 4000 метрів. Знаходиться вона між Гьореме та найвищою точкою Каппадокії - фортецею Учисхар. 

 

Винний завод Turasan Sarapcilik

У Каппадокії є місто Угрюп яке славиться своїм винним заводом, що виробляє одні з найкращих вин у Туреччині. Будучи в Каппадокії не можна його не відвідати!

Вартість екскурсії зеленим маршрутом - 20 євро

Джипінг та квадроцикли

В Каппадокії є чудова можливість взяти на прокат квадроцикл, велосипед, мотоцикл, або взяти учать у джиппінг- турі. Це неймовірне задоволення споглядати захоплюючі краєвиди  об'їжаючи безмежні простори на швидкості, а розігнатись там є де! 

 

Ціна на прокат велосипеду від 10 євро, квадроцикл від 20 євро, джиппінг-тур від 20-30 євро в залежності від кількості учасників.

Катання на конях та верблюдах

Дорога до Каппадокії

Від Каппадокії нас чекає переїзд до Анкари - 5 годин.  По дорозі ми зробимо зупинку біля мальовничого озера Туз. Там ми зможемо перекусити, зробити круті фото на заході сонця та придбати сувеніри з солі!

Анкара

В останній день ми зможемо дослідити столицю Туреччини - Анкару. Анкара живе, велике місто, яке ніколи не спить!) Ми з Вами зупинимось у центрі міста і на метро проїдемо до найбільшої у Туреччині мечеті, після чого ми переїдемо у найбільший в Анкарі торговий центр, де зможемо щось собі придбати, адже в Туреччині хороші ціни на одяг та взуття. Також у торговому центрі зможемо повечеряти.

Мечеть Коджатепе

Оскільки ми будемо в Анкарі, то обовязково повинні побачити найбільшу в місті неокласичну мечеть в османському стилі, що збудована в 1967–1987 рр. і вміщає більше 24 000 людей. Відвідування мечеті – безкоштовне, про це можна навіть і не згадувати, але  важлива вимога  для відвідувачів - це їх зовнішній вигляд. Не забувайте про те, що ви вирушаєте, перш за все, в святе місце і одяг повинен прикривати плечі, спину, ноги і живіт. Також перед входом потрібно обов'язково зняти взуття.

Харчування

У всіх готелях включені сніданки. А на обід чи на вечерю найкраще завітати у місцеві заклади, яких у всіх трьох містах - незлічена кількість! Середній чек у всіх закладах складає 15-30 лір за вечерю (3-5 євро) .Обовязково рекомендуємо скуштувати:

- Тесті Кебаб турецька страва яка представляє собою мясо у горщику, яке має оригінальну подачу.

- Турецька шаурма - продається у більшості закладів вуличної кухні. Вона суттєво відрізняється від будь якої іншої шаурми, обіцяю, всім сподобається)

- Дундурма - турецьке морозиво з козячого молока. Крім неймовірного смаку славиться ще й оригінальною подачею!

- Чечевичний суп - турецька перша страва, турки не уявляють свого життя без цього супу так як і українці без борщу!

- Східні солодощі - всі знають що саме у Туреччині вони найкращі. На ринках у Стамбулі зможемо скуштувати і купити з собою кращі з кращих!

- Турецький чай. Тут і казати нічого, хто не пив турецький чай, той не був у Туреччині! =)

Перетин кордону

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 10 євро на особу в день (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. Або свої паспортні дані можна внести у власному кабінеті на сайті.

Перетин кордону неповнолітніми

Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2.  без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

 Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Під час перетину кордону особою що недосягла 16-річного віку у супроводі обох батьків з собою потрібно мати оригнінал свідоцтва про народження!

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. 

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити на територію Євросоюзу будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі у подорожі Туреччиною
3-місний (Двоспальне ліжко+ одно спальне),
3-місний (Три односпальних ліжка)
2-місний (Двоспальне ліжко),
2-місний (Два односпальних ліжка)
Учасники Клубу 320 EUR 340 EUR
Новачки 350 EUR 370 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • екскурсійний супровід впродовж подорожі;
 • проживання у готелях 5 ночей в Туреччині;
 • сніданки в готелях;
 • оглядова екскурсія у Стамбулі;
 • екскурсія червоним маршрутом у Каппадокії;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Оренда навушників у Стамбулі - 50 грн (2 євро);
 • катання на кораблику по Босфору - 10євро;
 • Оглядовий майданчик в Сапфірі - 6 євро;
 • Екскурсія зеленим маршрутом у Каппадокії (за бажанням)- 20 євро;
 • Вхід в каньйон Іхлара та монастир Селіме - 12 євро;
 • вхідний квиток у підземне місто Деринкую - 12 євро;
 • Турецька ніч - 30 євро;
 • ;

Програма подорожі


П'ятниця 28 серпня :
08:00 Виїзд з кишеньки навпроти центрального автовокзалу!
Субота 29 серпня :
14:00 - 15:00 Приїзд в Стамбул! Поселяємось у готель, відпочиваємо, починаємо знайомитись з Стамбулом та влаштовуємо вечір знайомств!
Неділя 30 серпня :
08:00 Сніданок у готелі!
09:00 Оглядова екскурсія по Стамбулу під час якої ми побачимо все саме захоплююче чим славиться це величне місто! Ввечері запрошуємо всіх взяти участь у особливому дійстві - Турецькій ночі! Смачна вечеря, алкоголь та запальні турецькі танці!
17:00 Вільний час у Стамбулі.
Вівторок 01 вересня :
08:00 Сніданок у готелі!
09:00 Продовжуємо досліджувати Каппадокію, сьогодні ми вирушаємо зеленим маршрутом. Під час нашої поїздки ми побачимо найглибше підземне місто Деринкую, Долину та каньйон Іхлара та ще багато цікавого!
Середа 02 вересня :
08:00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
09:00 Виїзд до Анкари! По дорозі робимо фотозупинку на озері Туз!
13:00 - 17:00 Відвідаємо найбільшу мечеть Анкари яка є її основною пам'яткою та візитівкою! Також побачимо найцікавіше що є у Анкарі в пішохідно-автобусній екскурсії та смачно пообідаємо!
21:00 Приїзд у Стамбул! Поселяємось у готель!
Четвер 03 вересня :
09:00 - 11:00 Маємо ще один день у Стамбулі. Це чудова можливість закупитись на Гранд Базарі та на Єгипетському ринку різними смаколиками! Також відвідаємо один з найбільших торгових центрів Стамбулу де зможемо придбати собі речі та подарунки!
18:00 Виїзд додому з Стамбулу!
П'ятниця 04 вересня :
20:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю!

Транспорт

 • Mersedes Turismo 49 Euro 6
13 вільних місць із 49

Сучасний комфортний автобус, стандарту Євро-6.

Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону, а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі.

Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

Величезна перевага останній ряд сидіння також відкидаються назад, як і всі інші.

 

49433935312725211713951
484440363228262218141062
47
46413733292319151173
45423834302420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі у подорожі Туреччиною
17 вільних місць із 52

Друзі, для того, щоб зробити нашу подорож максимально комфортною ми додали дві ночі у  готелях по дорозі до Стамбулу та назад.

Готель у Стамбулі 

Просто й сучасно оформлені номери оснащені кондиціонером, телевізором з плоским екраном, супутниковим телебаченням, сейфом, електричним чайником та міні-баром. Кожен із них також має окрему ванну кімнату з ванною або душем і душем, тапочками, безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном.

Готель в Каппадокії . Наш готель знаходиться у затишному гончарному містечку в центрі Каппадокії у місті Аванос.  Готель містить всі зручності у номері. У вартість включений сніданок.

Готель у Анкарі: 

Готель розміщений у центрі Анкари, за 100 метрів від парку Кугулу та за декілька хвилин ходьби від багатьох торговельних центрів. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi .

Зі смаком оформлені номери оснащені кондиціонером, телевізором із плоским екраном та супутниковими каналами, електричним чайником і набором для приготування чаю та кави. Для вашого комфорту кожен номер укомплектований феном, капцями і безкоштовними туалетно-косметичними засобами.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСвинобой Руслан Сергійович
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Дуже сподобалась ця подорож! Це була дійсно чудова пригода) Дякую всім-всім Бідняжкам за гарну компанію, незабутні враження та неймовірі спогади. Хочу окремо подякувати Тетяні та Віолетті, нашим супроводжуючим, ви відпрацювали на всі 1000%!! Я думаю, що всі погодяться з тим, що без вас ця подорож була би не такою веселою та безтурботною. Також наші водії, ви супер-молодці. На протязі всієї подорожі вони робили свою роботу на найвищому рівні та вносили в нашу подорож свій неповторний гумор) Єдине що трохи зіпсувало нашу поїздку, це відміна польотів повітряних куль в Каппадокії. Хоча це і не залежало від наших організаторів( Та навіть при цьому, наша подорож була бомбезна!! Програма туру і екскурсії теж суперові) Ще раз дякую за отримані гарні враження!!!


Савка-Піковська Юлія Володимирівна
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Це була казкова подорож у нереально фантастичне місце.
Незвичні пейзажі навкруги зачаровували.
Сама поїздка була не важкою, достатньо вільного часу. По дорозі в Гьореме відвідали солоне озеро, яке вкрите сіллю наче снігом.
Проживали в міні-готельчиках печерного типу. Це теж дуже незвично і запамятається назавжди. Помешкання знаходилось одразу у підніжжя оглядового майданчику, а з тераси готелю зранку можна було любуватись повітряними кулями.
Незабутнім став політ на самій кулі. Але порада, якщо плануєте політати, краще забронювати місце завчасно. На місці переважно ціна дорожча. Але це неймовірне видовище, коли в повітря підіймаються одночасно десятки куль!!!Пандіна Юлія Олександрівна
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Пост вдячності
Ось я і дома після неймовірної подорожі до Кападокії І навіть не дивлячись на втому після довгої дороги додому зараз переглядаю фото і відео і радію, що ще одна моя мрія збулася
Дякую Бідняжкам за те, що даруєте такі гарні емоції, обєднуєте людей і створюєте чудові подорожі
В ваших подорожах дуже насичена програма, продумані місця, гарне відношення і дружня весела атмосфера
Дякую організаторам нашої поїздки в Кападокію Танічці Грідасовій і Юрію Деренчуку Ви такі розумашки З людьми працювати завжди важко, але ви з цим справляєтесь на 100і ми просто кайфували і не напрягалися Бажаю вам сил і натхнення в роботі, гарних людей поряд і міцного здоровячка
Ну і багато крутих подорожей Ви надихаєте і даруєте нам неймовірні емоції
Кападокія це казка Я щаслива, що ви створили таку гарну поїздку і я там побувала


Гулькова Оксана Миколаівна
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Прекрасна подорож, неймовірні емоції, шикарні місця, пейзажі та приголомшливі міста. Дуже сподобався Стамбул, калоритне місто з дуже гарними мечетями, палацами та морем. Прекрасний готель в Стамбулі, приємне обслуговування та смачна їжа. Готель розташований в такому місці, що близько і до парку, і до мечеті, і до Босфору, і до кафешок, і до Гранд базару, супер! Каппадокія до Космос! Це було моєю мрією, дуже гарна та ні на що не схожа, ніби на іншій планеті❤️готель в Каппадокії теж супер, ще й з басейном. Організатори Віолетта та Тетяна - супер, позитивчики, розумашки, невтомні, енергійні, слідкували за нами, як за дітьми, молодчинки!😍😍Водії великі професіонали, невтомні, веселі, красиві та охайні, завжди веселили всіх і робили найсмачнішу каву у світі! Неперевершені водії, величезна їм подяка! Подорож зроблена майже ідеально, єдиний недолік, заїзд в Анкару, мені місто не сподобалось, а якщо робити тут шопінг, то щоб дали годин 5. Так загалом все чудово! Хто сумнівається чи
їхати, не сумнівайтесь, враження зашкалюють! Ще раз дякую моїм улюбленим Бідняжечкам😍😍До зустрічі😍😍💕


Миняйлюк Татьяна Ярославовна
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (28 серпня 2020р.)
Пряна Туреччина- дуже вдала назва туру. Це дивовижна суміш для всіх органів відчуття людини. Дивовижні краєвиди Кападокії та новобудови Стамбула. Пекуче сонце та свіжий вітер Босфору. Турецька кава та свіжа виписка. Голос муедзіна та грандіозна тиша мечетій. Сучасність та тисячоліття. Чудова подорож. Супроводжуючі Тетяна та Віолетта - завжди поряд, завжди усміхненні та впливі, завжди готові допомогти у всьому. Чудовий сучасний автобус з суперграмотними водіями Олександром та Віталієм, які теж робили все щоб нам було комфортно. В поїздку виїздиш з чужими людьми - повертаєшься з новою родиною. Бедняжки - а в мене це 7 поїздка, це суцільний знак якості. Вдячні всім : офісу який робить все в цей не простий час, що б допомогти клієнтам. Супроводжуючі. Гіди. Водії. Програма. Умови. Готелі. Ціна - якість. Рекомендую вашу фірму всім.
Поради: в цю подорож обов'язково капелюх на голову та кросівки у Кападокію. Тонкі шалі, які можно обертати як спідниці та вкрити голову у мечеті. Надувні подушки під голову та спину- зручно регулювати потрібну твердість


Чабанюк Катерина Миколаївна
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (10 жовтня 2020р.)
Туреччина,чесно кажучи ,не була в першій десятці країн, які хотілося б відвідати,хіба що Лікійська стежка..але карантин зробив свої корективи.Враженням,як гарним парфумам треба дати відпочити,настоятися.щоб вони були справжні і обєктивні,тож..Взагалі подорож сподобалась,люблю такі країни,по яких "пронеслась" не одна епоха і залишила свій відбиток в розвитку,культурі і т.д.
Цікаві,різнопланові екскурсії,вечеря з турецьким колоритом,подорож по БосФору,майже трек каньйоном(це взагалі вау!),вражаюча Каппадокія і звичайно ж Стамбул, його запахи, шум, круговерть фарб і людей.
Мега крутий турецький гід,але хотілося б не тільки історичних фактів,а й чим живе країна зараз.
А ще.. гарна компанія! всі такі веселі,харизматичні,неймовірні,дійсно, люди поїхали відпочити!
Організатори Таня і Андрій такі милі,врівноважені,позитивні,обізнані і ерудовані,насправді ще такі дітлахи,що дивуюсь,як їм вдавалось справлятись.
Новий,комфортний автобус,водії профі..так,десь нам робили зауваження,але ж і по темі:то воду не закриту залишили на полиці,то "гуляли" довго на зупинках в транзитних країнах.Я розумію водіїв як ніхто інший тому,що ми приїхали в Вінницю часом пізніше відправки нашого потяга(а моглиб встигнути).добре,що Таня попередила і ми здали свої квитки .
Готелі:перший,в центрі Стамбула,відповідає своїм зіркам,достатньо комфортабельний,з ефектним панорамним кафе,з смачними сніданками,другий,в Гереме,трохи шику,з басейном,але з "проколами"..особисто в нашому номері на другий день був лише один рушник(хоча залишали чайові),ну і сніданки,,склалось враження,що в готелі не вистачає персоналу.
Сайт тур-клубу і організація поїздок:це найбільше,що вас виділяє серед інших.Все прозоро,доступно,бездоганно.Треба сказати,що в нас була заранопроплачена і замовлена інша поїздка,яка переносилася,але жодна копійка не загубилася.
Побажання:хочеться,щоб поїздки одного плану були розширені і мінімалістичні,якщо можна так виразитись..Наприклад:1.Пряна Туреччина-7 днів-295Є 2.Стамбул-5 днів-200 Є..і так по кожному напрямку.Я хочу в Хорватію,але я не хочу "провалятись"там 8 днів на морі,а досить 5 днів і з екскурсіями..
І дуже жалко,що нема вашого філіалу у нас, в Одесі.Ви супер!Успіхів!А нам,цікавих подорожей з вами.Мельник Іванна Василівна
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Відгук у довільний формі: супер :)
Якщо про деталі, то їх було дуже багато приємних, починаючи від води у автобусі, закінчуючи порадами організаторів.
Готель, автобус все гуд. Програма насичена, та дуже добре, що було достатньо вільного часу для себе та міста
Рекомендую!


Даровская Валентина Миколаївна
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Друзі, всім привіт!
Нещодавно повернулась з Каппадокії. Подорож тривала з 26 вересня до 01 жовтня 2019 року (з дорогою).
Вражень сила силенна! Емоції через край! І тому є пояснення. Бо Каппадокія це не курортне місце зі всіма вже звичними морськими атрибутами. Це казка, яку необхідно побачити на власні очі! Незвичні природні ландшафти та пейзажі, печери, підземні міста, каньйони, повітряні кулі, які щоранку зявляються над містом Гереме, і їх можна бачити не виходячи з дому, сидячи на терасі, насолоджуючись турецькою кавою . І це не просто слова, викликані есоційним станом захопливої людини. Це чиста правда! Я не перебільшую. Незабутні враження та видовища!!!! І це трапилось зі мною в цьому вересні!!! Раджу всім відвідати цю місцину, не пожалкуєте!!!
Дякую організаторам цієї дивовижної поїздки (Таня Гридасова та Юра Дедерчук ) за таку цікаву можливість! Молоді люди в прямому та переносному сенсі не давали групі засохнути. Старались зі всіх сил! Автобус, водій, екскурсовод (Енгін гості мої!) на висоті!!!!!!
Таня і Юра не втрачайте своєї енергії та ентузіазму, бережіть здоровя та сили (особливо Юра!), і памятайте велике складається з малого! Сподіваюсь на нові, не менш цікаві подорожі та пригоди!!!!
До зустрічі!!!! З повагою, Валентина.


Таранчук Светлана Петровна
Пряна Туреччина: Стамбул Каппадокія Анкара (10 жовтня 2020р.)
Ось і відбулась наша омріяна подорож до Туреччини - зовсім другої , не морської . Враження та захоплення "розкладаються по поличках " . Що я привезла з подорожі ? Гарне запитання , але відповідь важко сформувати одним реченням .Моє найяскравіше враження - КАППАДОКІЯ .Це неймовірне місце . Ми літали на повітряних кулях , ми зробили мільйон крутих світлин , закохались в каньйони . Шарму додав турецький гід Шефаат , закоханий в свою країну . Його можна слухати годинами . Саме він вирішував багато питань , які були зовсім не його обов"язком .ВЕЛИЧНИЙ СТАМБУЛ .Що тут казати - місто контрастів , місто мечетей . Вражає неймовірним поєднанням епох , релігій та культурних традицій . Сама подорож була незабутня . Але є декілька неприємних фактів . ГОТЕЛЬ . В Стамбулі все сподобалось - центр міста , приємний персонал , смачні сніданки .А от готель в Каппадокії розчарував . Відчинені двері , затримка сніданку на 40 хвилин , сам сніданок , холодний басейн . Єдиний його плюс - розташування ( навпроти зльоту куль ) .ВОДІЇ . Подорожую не вперше , і завжди було так , що водії були приємними , веселими . Але не тут . Вони були завжди чимось не вдоволені , постійно робили зауваження .Коли повернулись в Вінницю - навіть не допомогли дістати речі з багажного відділення . ОРГАНІЗАТОРИ . Таня та Андрій - молодці , старались . Подорожі стали невід"ємною частиною мого життя . Наступний рік - нова подорож , і я хочу , щоб вона була ще кращою .


Паньковська Юлія Андріівна
Фантастична Cappadocia (26 вересня 2019р.)
Вітаю!
До цієї подорожі неодноразово раніше вже була у Туреччині і вважала, що вже її знаю... Потрапивши до Каппадокії, зрозуміла, як помилялась. Враження дуже концентровані і глибокі. Плануючи таку подорож, потрібно також передбачити можливість після повернення не одразу виходити на роботу або повертатись до навчання), щоб був час зрозуміти, що то було і де я зараз!))
До Туреччини летіли літаком МАУ (до речі, дуже смачне і якісне харчування на борту, але, звісно, за додаткову плату), назад PEGASUS (відношення до організаціїї всього значно простіше білети друкувати не потрібно, тільки зареєструватись на політ; летіли вночі, але все таки хоча б водичку пасажирам можна запропонувати).
До Гьореме (центр Каппадокії)їхали дуже зручним, чистим, комфортабельним автобусом. На ньому ж і пересувалися на екскурсіях. Турботливі організатори Таня і Юра пропонували питну воду (до речі не один раз, а всі туристи були забезпечені живильною влагою)) під час всіх поїздок на автобусі) і пригощали солодкими кексиками.
Готель це вже сама по собі історична памятка. Печерні готелі це дещо надзвичайне! Щоб зрозуміти, в них потрібно пожити! Максимально збережена автентичність, антикварні меблі. Зранку господиня частувала нас дуже смачним сніданком (місцевий сир, овочі, оливки, духмяні булочки, мандариновий джем і список продовжується)!
Повітряні кулі в небі це ,напевно, головне заради чого ідуть в Каппадокію. Близько 150 куль одночасно в повітрі це невимовний захват у чистому вигляді, настільки концентрований, що від вражень і говорити важко).
Дуже дуже вдячні Бідняжкам, Вадиму, Тані і Юрі за цю Чудову Подорож!
Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Андрій - 21 грудня 14:59
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи заплановано у даній подорожі відвідання палацу Топкапи, Галатської вежі та Айя-Софія в Стамбульській частині подорожі?
Тетяна - 21 грудня 15:14
Андрій, Доброго дня!) Так, всі ці локації заплановані під час оглядових екскурсій у перші 2 дні в Стамбулі!
Елена - 23 грудня 17:50
Добрый вечер! можно ли заказать полет на шаре?
Тетяна - 23 грудня 17:57
Елена, доброго дня!) Політ на кулі замовляємо вже в Каппадокії!)
Елена - 24 грудня 14:16
Успеем?))
Тетяна - 24 грудня 18:39
Елена, так!) Замовляти кулі наперід дуже не вигідно по ціні, найкраще замовляти вже на місці!)
Лілія - 02 березня 19:37
Доброго дня. скажіть ,будь ласка, у програмі подорожі Каппадокією унас змінився готель?
Тетяна - 02 березня 20:42
Лілія, Доброго вечора! Так, ми змінили готель у Каппадокії на готель кращого рівня!
Олександра - 03 березня 14:31
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як називається готель в Каппадокії?
Тетяна - 03 березня 15:17
Олександра, Turist Hotel Resort
Лілія - 14 червня 21:15
Доброго вечора! Скажіть,будь ласка,як називається готель у Стамбулі ,або в якому він районі .
Тетяна - 15 червня 11:55
Лілія, Доброго дня! Ми проживаємо у готелі Garden Hotel, що знаходиться поруч з метро, до центру, Гранд Базару, цистерни Базиліки, собору Святої Софії та Блакитної мечеті - 15 хвилин на метро.
Надія - 26 липня 11:54
Доброго дня! Чи є можливість приєднатися до групи у Стамбулі, і відповідно на зворотному шляху в Стамбулі покинути групу, і чи зміниться вартість. Дякую
Тетяна - 27 липня 11:08
Надія, Доброго дня! Можна приєднатись до групи в Стамбулі. Вартість поїздки не зміниться, оскільки Ваше місце в автобусі залишається за Вами.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.