04 травня 14:30
Час відправлення
11 травня 05:10
Час повернення
Є вільні місця!
185 EUR
200 EUR
Замовити місце

Кавказький дует! Азербайджан та Грузія

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 3000 км.

Відчуйте дух Кавказу, його сердечність і гостинність! Ми відвідаємо найцікавіші місця Грузії та Азербайджану. Ми скуштуємо чудові страви і місцеві солодощі. Відвідаємо музеї, монастирі та багато іншого. Зануримось в епоху середньовіччя та ультрасучасності і відкриємо для себе колорит двох чудових, гарячих країн Кавказу!!!

Супроводжуюча:
Олена Паук
(096)546-01-69
(063)689-80-54
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Відчуйте дух Кавказу, його сердечність і гостинність! Ми відвідаємо найцікавіші місця  Грузії та Азербайджану. Ми скуштуємо чудові страви і місцеві солодощі. Відвідаємо музеї, монастирі та багато іншого. Зануримось в епоху середньовіччя та ультрасучасності  та відкриємо для себе колорит двох чудових, гарячих країн Кавказу!!!

Азербайджан вартий уваги!!! Це дивовижна країна. Все в ній унікально - природа, культура, звичаї та традиції. Вона переверне вашу уяву з ніг на голову!!! А почнемо ми зі столиці. Баку - неймовірно красиве місто, де переплітається  старовина та сучасність. Саме тут можна побачити середньвічні пам’ятники, вузькі  брущаті вулички, колоритні дворики та найновіші архітектурні здобутки.

   

Потрапивши в Баку ви будете здивовані красою міста! Місто горить, все світиться, грає кольорами та ілюмінаціями! Посеред міста стоять  три найвищих споруди - «Вогні Баку». Вони побудовані на найвищій точці столиці, на території нагірного парку, звідки відкривається неймовірна панорама на бухту та найдовший бульвар. Цю красу неможливо передати… Але ми зможемо піднятись та оцінити все своїми очима.

 
Нагірний парк - територія, яка включає в себе паркову зону, меморіальний комплекс, оглядові майданчики. Тут знаходиться місцева визначна пам'ятка - Мечеть «Шехідляр». Паркова зона розташована в центрі столиці. Назву Нагірний парк отримав через своє розташування. Територія паркової зони знаходиться на височині, тому з оглядових майданчиків відкривається чудовий вид на довколишні пам'ятки.

Серцем Баку вважається - Ічері-Шехер (Старе місто). Де час немов застиг, де своя атмосфера. Де чоловіки збираються попити чаю з армуду (стаканів), пограти доміно та обговорити новини дня. Саме тут знімався фільм «Діамантова рука». Саме тут Дівоча вежа, палац Ширваншахів, Караван-Сараї та купа колоритних ресторанчиків та сувенірних магазинчиків з славнозвісними килимами та побрякушками.

 

Одне з найяскравіших визначних місць нового Баку - це ультрасучасний центр Гейдара Алієва. Чим ближче ти підходиш до цієї споруди, тим більше хочеться завмерти і мовчки насолоджуватись красою плавних ліній та безкінечною гармонією кожного елемента. Ця споруда нікого не залишить байдужим. Територію комплексу доповнюють декоративні озера, а на фоні зелених газонів яскравими акцентами виділяються арт-об'єкти - кролики та величезні равлики. Ви будете в захваті від креативності архітектора.

 

Найпопулярнішими та улюбленими місцями прогулянок бакінців вважається торгова та площа фонтанів. Тут багато цікавих скульптур, різноманітних фонтанів, музеїв та ресторанів. А закінчується ця вулиця Бульваром. Який тягнеться більше ніж на 9 км. Де висаджені більше десятка тисяч різноманітних рослин та дерев, включаючи дуже екзотичні.

 
Сьогодні столицю Азербайджану все частіше порівнюють з еміратським Дубаєм - через футуристичність високих будівель і прагнення до розкоші. Також в Баку є і  «європейський» куточок - міні копія італійської Венеції - зі своїми каналами, гондольєрами і мостами.
     
 

 А щоб відчути справжній місцевий колорит ми відправимось в віддалені райони. Лагіч - місто древніх майстрів-ремісників. Зараз це невелике поселення, яке знаходиться високо в горах. А ще в XVlll-XIX ст.. Лагіч був одним з головних центрів виробництва мідного посуду і холодної зброї. Існує повір'я, що саме тут колись виготовили легендарну Шапку Мономаха.

Мальовнича дорога в Лагіч пролягає через гірський серпантин. По дорозі на нас чекають кілька фото-стопів, в тому числі і біля підвісного мосту, де дивовижна панорама на тутешні околиці.

   
Маршрут з Баку в Лагіч проходить через суворі сірі скелі, а далі - мальовничі зелені пагорби і бурхливі гірські річки. Ближче до села дорога стає екстремальною: праворуч висока скеля, а ліворуч обрив, де далеко внизу з гуркотом проноситься річка Гирдиманчай. Найнебезпечнішу ділянку - шириною в кілька метрів, де може проїхати тільки один автомобіль. Як тільки обрив завершується, відкривається дорога, яка веде до гірського селища.

Мавзолей Дірі Баба розташований в дуже мальовничій місцевості, серед скель і лісів, біля села Мараза. Побудований в 1402 році (про це нам повідомляє напис всередині будівлі), мавзолей нібито «вмуровано» своїми творцями в скелю. Це унікальна двоповерхова споруда, яка зараз охороняється державою. Вона поєднує в собі функції і елементи архітектури не тільки мавзолею, але і мечеті.

Мечеть Гейдара Алієва -  найвища мечеть в Закавказзі, названа ім'ям першого президента Азербайджану,  висота основного купола досягає 55 м, мінаретів - 95 м. Храм стоїть на околиці міста, завдяки чому архітектори змогли не тільки звести гігантську споруду, а й облагородити значну територію навколо нього фонтанами, скульптурами та місцями відпочинку для всієї родини. Фасад мечеті облицьований традиційним для регіону білим каменем з орнаментом і різьбленими елементами - в знак  поваги до  середньовічної Ширван-Абшеронській архітектурній школі.

Азербайджанська кухня - дуже ситна, поживна і калорійна, відрізняється великою кількістю всіляких м'ясних, рибних і овочевих делікатесів, які обов'язково доповнюються ніжною зеленню і пікантними спеціями. Ексклюзивні азербайджанські страви - тандир (хліб з спец. печі), долма (голубці в виноградному листі), шашлик з баранини, піті (суп в горщику), плов, гутаби (лаваш з різними начинками), три сестри (фаршировані овочі) та багато іншого. Але найсмачніше та найкалорійніше це - Пахлава, їй немає рівних! Неможливо відірватись!!! Тим більше, що в Азербайджані ну дуже велика різноманітність пахлави, очі розбігаються. Все хочеться скуштувати. Особливе місце в азербайджанців займає чай, його в величезних кількостях п'ють в спец. грушоподібних стаканах (армуду). 
 

Грузія - це настрій! Це - гостинні безкорисливі люди. Це країна давніх традицій, неймовірної краси гір та озер. Країна з самобутнім колоритом, вишуканим вином, гарячими танцями та дружелюбним народом! 

Тбілісі стане твоїм другом з першого погляду. Він прийме тебе в свої обійми як найдорожчого гостя. Він буде тебе смачно і багато годувати і пригощати вином.  Ти ще довго будеш згадувати душевні грузинські пісні, тости і обійми: привітність і гостинність цього міста не знає кордонів. Захований в ущелині між скель, він зберіг свою історію і традиції. І він готовий розділити все краще, що в ньому є, з тобою.

Для любителів увібрати атмосферу міста, під час неквапливих піших прогулянок, ідеально підійде Старе місто, в якому практично нічого не змінилося за останні 200 років. Гуляючи по центру Тбілісі, ти побачиш церкву і чоловіка на коні. Церква називається Метехі, а чоловік - цар Горгасали, що заснував Тбілісі. За легендою, він полював в місцевих лісах. Сокіл царя поранив фазана, впав разом з ним в джерело і зварився - такою гарячою була вода. Цар вирішив заснувати тут місто і назвав його «Тепле місце» - Тифліс (Тбілісі)
Місто любові Сігнагі - найромантичніше місто в Кахетії, розташоване в 110 км на схід від Тбілісі. Містечко зовсім невеличке і повністю відреставроване: старовинні будинки, бруковані вулички і тихе розмірене сільське життя - ідеальне місце для пари закоханих. Все містечко побудоване на пагорбах, і має досить заплутану мережу вулиць, які петляють по горах. Зверху відкриваються чудові види на Алазанську долину, де як раз і роблять знамениті вина Кахетії.
- маленьке і дуже гарне містечко на сході Кахетії. Його називають містом любові, адже саме тут палац одружень працює цілодобово! Далі отримаємо позитивний заряд енергії відвідавши «Бодбе» - монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія. Тут розташована Базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворних джерел, можете загадати бажання, яке обов'язково здійсниться (піша прогулянка 30 хв).
https://www.accordtour.com/product.php/product_id/7672/lang/ua
- маленьке і дуже гарне містечко на сході Кахетії. Його називають містом любові, адже саме тут палац одружень працює цілодобово! Далі отримаємо позитивний заряд енергії відвідавши «Бодбе» - монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія. Тут розташована Базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворних джерел, можете загадати бажання, яке обов'язково здійсниться (піша прогулянка 30 хв).
https://www.accordtour.com/product.php/product_id/7672/lang/ua

Сігнагі оточене залишками фортифікаційних споруд V століття і має унікальне місце розташування. Та найважливіший тутешній об'єкт – це єдиний в країні цілодобовий РАГС. Саме тому, місто Сігнагі називають містом кохання. Молодят тут можуть розписати в будь-яку годину. Розписують їх незалежно від їхнього громадянства. Стати випадковим гостем на весіллі — тут звична справа. Церемонія, як і свідоцтво на грузинській мові. Однак документ легітимний в будь-якій країні. Все що потрібно — це перекласти і завірити  його в нотаріуса. І ви офіційно — чоловік і дружина.

 
Однією з головних визначних пам'яток Тбілісі, вважають фортецю Нарікала. Знаходиться вона в історичній частині столиці на одному з пагорбів Сололакского хребта. Потрапимо ми туди на канатній дорозі, яка починається в парку Ріці, розташованому на протилежному березі Кури. Всередині фортеці знаходиться православна церква Святого Миколая. Вона була побудована в 1996 році, на залишках історичного фундаменту.
Велісціхе - невелике селищев самому серці Кахетинського регіону. . У селищі знаходиться одне з найцікавіших містечок в Кахетії - винний дім-музей "Нумісі". Це приватний проект, який набрав величезну популярність серед туристів. Старий льох «Нумісі» датується XVI століттям, У погребі знаходиться архаїчного типу сховище для вина і тридцятьма трьома глиняними амфорами (квеврі), укопаними в землю.  Технологія приготування вина збережена ще з доісторичних часів.
А ще, тут нам проведуть кулінарний майстер клас з приготування традиційної чурчхелли та випічки кахетинського хліба в кам'яній печі.   Після чого ми продегустуємо кахетинське вино та смачненько пообідаємо)

Монумент «Історія Грузії» знаходиться  на березі Тбіліського моря — рукотворного водосховища. У народі монумент прозвали «Грузинським Стоунхенджем», оскільки монумент «Історія Грузії» вражає своєю масштабністю і нагадує відомий англійський пам'ятник. Люди, що побували тут, відмічають, що меморіал вражає своїми розмірами, і фотографії не передають почуття грандіозності і величі споруди.

Мцхета - перша столиця Грузії. Культове і святе місце для кожного грузина. Такої кількості святих і культових місць як у Мцхеті, немає більше в усій Грузії. За це місто називають «Другим Єрусалимом». Сюди принесла благу звістку свята Ніно, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу - Хітон Господній. Джварі стоїть біля самого краю високої кручі і гармонує з навколишньою суворою, але надзвичайно мальовничою природою цього краю. Внизу біля підніжжя шумлять Мткварі і Арагві - дві найвідоміші річки в Грузії. А навпроти розстилається обширна панорама Мцхети.

Уплисцихе являється однією із найцікавіших та найпопулярніших пам’яток давнини у Грузії. Навіть для країни з такою давньою історією як Грузія, вік цього міста справляє враження. Уплисцихе пережило не один злет та падіння, і було остаточно залишене мешканцями лише після землетрусу в XIX сторіччі. У період розквіту Уплисцихе мав більш ніж 700 печерних споруд, з котрих до наших днів збереглося лише 150.

 
 

Якщо ви вважаєте, що на українських застіллях гнуться столи від кількості страв, то ви не бували на застіллях у Грузії :) Грузинська кухня багата на страви з м’яса, тіста, грибів та багато іншого. Обов’язково спробуйте хінкалі – м’ясо у мішечку з тіста, хачапурі з різними начинками, а також чурчхелу – солодку густу пасту, в яку загортають горіхи. І звичайно, жодне застілля в Грузії не обходиться без  грузинського вина )) Грузинське вино - найбільша гордість народу! Вино на території Грузії стали виробляти вже в п'ятому тисячолітті до нашої ери, і сьогодні в Грузії культивується понад 500 різновидів виноградної лози.

Інформація щодо перельоту:

Друзі, вартість перельоту змінюється постійно, приблизно квитки  будуть коштувати  240 $. Тому актуальну вартість потрібно уточнювати в Організаторів! 

УВАГА! - Придбані по акції авіаквитки не можливо ні здати, ні переоформити! Тому аванс не повертається! Одразу після реєстрації заповніть будь ласка паспортні дані в особистому кабінеті. 

Перетин кордону

Друзі, Азербайджан та Грузія для українців є безвізовими, тому потрібен лише дійсний закордоний паспорт (не важливо біометричний чи звичайний) сроком не менше ніж 3 міс. після закінчення поїздки!

 Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2.  без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Під час перетину кордону особа, що недосягла 16-річного віку у супроводі обох батьків з собою повинна мати оригінал свідоцтва про народження!

Гроші:

З собою краще всього брати долари, щоб без проблем їх конвертувати в національну валюту Азербайджану та Грузії. Обмінників  дуже багато, з цим проблем не буде. Також можна користуватись нашими банківськими платіжними картками.

Мова:

Мовного бар’єру немає, кожен 4-ий  знає і розуміє російську мову (старше покоління) або ж англійську (молодше покоління). До Українців Азербайджанці та Грузини дуже дружелюбно відносяться, завжди раді допомогти. Якщо не можуть допомогти знайдуть і приведуть того хто зможе!!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення в інтересах учасників подорожі:)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Хостел в Баку Хостел в Тбілісі
3-місний (Трьошка з окремими ліжками),
4-місний (4-місний номер з окремими ліжками)
2-місний 2-місний 3-місний (Тримісний з окремими ліжками),
2-місний (Два окремі ліжка)
2-місний (Двоспальне ліжко)
Учасники Клубу 185 EUR 195 EUR 225 EUR 185 EUR 195 EUR
Новачки 200 EUR 210 EUR 240 EUR 200 EUR 210 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • трансфери по маршруту;
 • проживання;
 • екскурсійний супровід;
 • страховка;
 • 24/7 організаторської підтримки.;

Додатково оплачується:

 • самостійний доїзд до аеропорту Бориспіль та в зворотньому напрямку;
 • переліт Київ -Тбілісі;
 • Потяг Тбілісі - Баку 55 $ плацкартний вагон;
 • Переліт Баку-Київ;
 • центр Гейдара Алієва -15 манат;
 • музей килимів - 10 манат (По-бажанню);
 • факультативна екскурсія у Лагіч 20 $;
 • факультативна екскурсія у Сігнагі 15 $;
 • Обід та дегустація домашнього вина та кулінарний майстер клас 25$;
 • Уплисцихе 10 ларі;
 • особисті витрати;
 • харчування;

Програма подорожі


Понеділок 04 травня :
14:30 Збір в аеропорту "Бориспіль"
17:15 Виліт до Тбілісі
21:05 Приліт в аеропорт, їдемо на поселення
22:00 Вечеряємо в одному з закладів неподалік нашого хостелу
Вівторок 05 травня :
09:00 Їдемо до "Тбіліського Стоундхенджа" який знаходиться на пагорбі над Тбіліським морем
11:00 Відвідаємо стародавню столицю Грузії - Мцхета
15:00 Печерне місто Упліцихе
20:00 Повернення в готель
Середа 06 травня :
09:00 Їдемо в жіночий монастир в Бодбе та Сігнагі (місто кохання)
14:30 Кулінарний майстер клас з приготування чурчхелли та випічці хліба в кам'яній печі. Обід і дегустація традиційних кахетських вин в сімейному винному погребі
17:30 Повертаємось в Тбілісі
20:00 Вечір у колоритному Грузинському ресторані з фольклорною програмою. Танці, пісні та вино!!!!!
Четвер 07 травня :
10:00 Виселення з готелю.
10:30 Екскурсія по старому Тбілісі
14:00 Обід в одному з закладів старого міста
15:30 Піднімаємось на канатній дорозі до фортеці Нарікала, звідки відкривається чудова панорама на всю столицю
17:00 Вільний час
19:00 Їдемо на Ж/Д вокзал
20:30 Відправляємось у Азербайджан. Їдемо у плацкартному вагоні, тому матимемо можливість поспати а дорозі))))
П'ятниця 08 травня :
09:00 Прибуваємо в Баку!!!
09:20 Їдемо у найбільшу мечеть в Азербайджані та центр Гейдара Алієва
16:00 Поселення. Екскурсія у старій частині Столиці
Субота 09 травня :
07:00 Факультативна екскурсія у Лагіч, місто древніх майстрів-ремісників. Оплачується додатково.
Неділя 10 травня :
09:00 Екскурсія у новій частині Баку. Нагірний парк, Бульвар, міні Венеція
13:00 Вільний час. Ви можете покататись на гандолі, купити сусеніри та солодощі та погуляти вечірнім містом
22:00 Їдемо в аеропорт
Понеділок 11 травня :
02:30 Проходження реєстрації на рейс
05:10 Виліт з Баку

Транспорт

 • бус 19
12 вільних місць із 19

161310741
171411852
18
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел в Баку
 • Хостел в Тбілісі
18 вільних місць із 22

Друзі, зверніть увагу! При реєстрації Ви обираєте проживання в Баку. Проживання в Тбілісі буде відрізнятись, з наявними номерами можна ознайомитись, але в якому номері Ви будете проживати,  уточнюйте у відповідального організатора! За двомісний номер з спільним ліжком в Тбілісі - доплата 10 євро. 

Жити ми будемо в чудовому хостелі. Хостел чистий, охайний. Обслуговування дуже вічливе. Всього 1.6 км від центру. Все поруч. Безкоштовний  Wi-Fi.Кондиціонер.Тапочки. Є можливість замовити сніданки. Є   загальні душові з фенами та рушниками. .

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталя Гамела
Гостинний Азербайджан! (08 травня 2019р.)
це був тиждень східної казки! Природа, архітектура, історія цікаве все. Вдалий вибір хостелу в центрі, в кроковій доступності до старого міста, бульвару, парку, з можливістю самостійного огляду. До програми додала б ще день два на морі. Дякую Майї за організацію. Успіхів і нових неординарних подорожей. До зустрічі.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Олександра - 24 грудня 10:51
Добрый день! Какая примерная цена 2-х авиаперелетов в этой поездке?
Олена - 24 грудня 14:20
Олександра, доброго дня. Орієнтовно 200 $
Людмила - 15 січня 12:57
Доброго дня. Прохання уточнити - вартість поїздки зазначена в євро. Це так? Просто вартість інших подорожей в Грузію зазначається в доларах
Олена - 15 січня 13:31
Людмила, доброго для. Так, вартість в євро.
Tanya - 22 січня 21:44
Чи планується ще така поїздка, але на інші дати?
Олена - 22 січня 23:33
Tanya, доброго вечора) Так, планується, але дати ще не відомі
Дарія - 30 січня 21:49
Оленко! Дуже гарний маршрут, але хотілось би додати Вірменію до нього. Або інший: Азердбайжан - Вірмения. З повагою Дарія з Коломиї.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.