30 травня 03:00
Час відправлення
08 червня 22:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
08 червня 2020р.
425 EUR
465 EUR
Залишити відгук

Неймовірна та фантастична Швейцарія. Нова програма

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Озера, Розваги, Дегустації
Буде підкорено: 5300 км.

Неймовірна Швейцарія! Поїхали в одну з найбагатших країн світу. На нас чекає дуже насичена подорож, протягом якої ми побуваємо у 5-ти Європейських країнах, відвідаємо 11 великих та цікавих міст, побачимо на власні очі як народжується сир та шоколад, протестуємо Німецькі технології у музеї БМВ та поринемо у справжню красу Альпійської казки. Вперед за пригодами!

Відповідальний:
Сергій Брузницький
(096)711-32-09
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Мукачево

Австрія

Німеччина

Швейцарія

Франція

Угорщина

Вінниця

Про подорож

Швейцарія - країна сирів, годинників і банків. Незважаючи на невеликі розміри держави й обмеженість в ресурсах, швейцарцям вдалося розвинути ефективну економіку й перетворити Швейцарію в одну з найбагатших і розвинених країн світу. Незважаючи на те, що держава розташована в самому центрі Європи, в ЄС вона не входить і євро не користується. Тут досі в ходу старий надійний швейцарський франк.
    Маршрут подорожі: Вінниця - Гальштат - Мюнхен - Женева - Ансі - Грюйєр - Фабрика сирів - Фабрика шоколаду - Долина 72 водоспадів - Базель - Берн - Страсбург - Риквір - Кайзерберг - Будапешт - Вінниця
 ---- Отож поїхали!!!

Столиця Швейцарії - місто Берн

   Столиця — Берн (кількість населення — 128 тис. осіб). Швейцарці офіційно називають Берн не столицею, а «федеральним містом», підкреслюючи при цьому рівноправність головних міст всіх кантонів. Берн заснований у 1191 році. Назва міста походить від німецького слова «Bar» — ведмідь. Ведмідь присутній на прапорі і гербі міста, у скульптурних композиціях фонтанів і соборів, назвах ресторанів і готелів. Берн також є адміністративним центром кантону Берн.

   Чарівні вулички, не схожі на типові вулиці середньовічних міст Європи, прикрашені квітами, що ростуть у місцевих жителів в горщиках на підвіконнях, і яскравими фонтанами.

   Берн багатий на пам'ятки. Стара частина міста, в якій і сконцентрована більшість пам'яток, в 1983 році була внесена ЮНЕСКО до списку Світової спадщини. 
У вільний час можна відвідати парк Беренграбен - парк, де живуть символи міста - бурі ведмеді. 

Базель - культурна столиця Швейцарії 

   Базель — третє за величиною місто Швейцарії та культурна столиця країни. Він має один з найкраще збережених і красивих середньовічних центрів у Європі, по якому розкидані кілька десятків музеїв і галерей. Базель — це відкрите космополітичне місто з приємною невимушеною атмосферою, цікавими історичними пам’ятками та пам’ятками культури.

   Зі всіх міст Швейцарії Базель являється особливим містом. Розташовуючись майже на кордоні 3 держав енергія міста неймовірна, тут завжди є чим зайнятись не дивлячись на погоду. Вулички, магазинчики, їжа, люди - все особливе.

Природна краса Швейцарії - Долина 72 Водоспадів

   Спочатку ми їдемо в Лаутербруннен - в «Долину гучних водоспадів» - де помилуємося на Штауббахский водоспад, найвищий водоспад в Швейцарії по висоті вільного падіння води. Потім прямуємо до Трюммельбахского водоспаду, який знаходиться буквально в п'яти хвилинах від цього місця.

   Насправді це - цілий ланцюг водоспадів льодовикового походження. За тисячоліття вода пробурила в скелях дивовижні воронки, виступи і западини, які ми побачимо, рухаючись по містках уздовж ланцюга водоспадів. Всього налічується приблизно 72 водоспади. Найбільш відомими з водоспадів є Штауббахські водоспади. Висота їх безперервного каскаду сягає 250–275 метрів, що є одним з найвищих у Європі.

Гріндельвальд - ущелина Ааре

   Ущелина Ааре, творіння природи завглибшки 180 метрів, з численними печерами, затиснуте між могутніми скелями 1400 метрова пішохідна стежка веде прямо над вируючим потоком вздовж скелі. 

   Зверніть увагу! Вхід на територію Штаубахського водоспаду та вхід до ущелени Ааре оплачується додатково. Ціни на вхідні квитки постійно змінюються, тому остаточна ціна буде відома ближче до подорожі.

Інтерлакен - краса яка захоплює кожного

   Інтерлакен вважається туристичною столицею активного відпочинку в Швейцарії. Канатні і зубчасті залізниці з'єднують місто з гірськими вершинами і вражаючими природними пам'ятками, у числі яких знаменита засніжена вершина Юнгфрау. Перекладається назва поселення, як "місто між озер" (Thun і Brienz).

   Містечко Інтерлакен красиве та прекрасне у будь який період року. Все місто оточене горами, біля дороги та пішохідної алеї багато квітів, річки та навколишня краса просто зачаровує та залишає тільки приємні враження від побаченого.

Зверніть увагу! Екскурсія долина 72 водоспадів є факультативною та оплачується додатково 40 євро/особа. Дана екскурсія відбудеться при мінімальній кількості 30 осіб.

Французько - Німецька перлина - Страсбург

   Страсбург - затишне французьке місто на кордоні з Німеччиною, центр регіону Ельзас. Розташування вплинуло на архітектуру міста, у великій мірі вона перейняла як французьку так і німецьку культури які контрастно співіснують поруч.

   Якщо коротко, Страсбург – це дуже симпатичне місто, доповнене німецьким колоритом. Головною його родзинкою вважається історичний центр, який повністю занесений до культурної спадщини ЮНЕСКО. 

Краса Ельзасу - Риквір та Кайзерберг

   Риквір - саме тут знаходиться центр виробництва рислінга в Ельзасі. Приємні кам'янисті вулички із середньовічними фасадами будинків мало змінилися з XV століття, коли правителі Вюртембергського дому збудували на цьому місці замок. Вважається, що саме тут з'явилася традиція прикрашати до Різдва ялинки, про що свідчить запис в лічильній книзі 1521 року.

   Кайзерберг - одне з найвідвідуваніших місць Ельзасу. Ви можете побачити чудово збережене історичне старе місто і мальовничі виноградники навколо, адже Кайзерберг є частиною туристичного маршруту «Винна дорога Ельзасу».

   Цікавий факт! Села Риквір та Кайзерберг входять у список найкрасивіших сіл Франції. У 2017 році село Кайзерберг отримало звання "Краще село Франції". 

Казковий Грюйєр 

   Посеред Альпійських гір розкинулось невеличке але казкове містечко Грюйєр. Це мальовниче середньовічне містечко, немов зійшло з красивої листівки, розташоване на невеликому пагорбі, з замком і численними ресторанами, що пропонують страви місцевої кухні.

   У Грюйері ми відвідаємо Грюйєрський замок, сироварню, заглянемо в бар Alien, інтер'єр якого змусить вас згадати культовий фантастичний трилер «Чужий», прогуляємося по місту, зайдемо в місцеві сувенірні лавки.

   Фабрика Швейцарського сиру. Грюйєр - всесвітньо відомий сироварний регіон, де виробляють швейцарський Грюйєрського сир, один з найулюбленіших сортів сиру в Швейцарії. У нас буде можливість не тільки його спробувати, але і купити.

   Фабрика Швейцарського шоколаду. У 20-ти хвилинах їзди від Грюйер знаходиться шоколадна фабрика, де виробляється найстаріша марка швейцарського шоколаду Cailler. Там його можна продегустувати і купити і, звичайно ж, дізнатися все про історію швейцарського шоколаду. 

Зверніть увагу! Екскурсія Грюйер, фабрика шоколаду та фабрика сиру є факультативною та оплачується додатково. Вартість екскурсії 30 євро/особа. Дана екскурсія відбудеться при мінімальній кількості 30 чоловік. 
   Вхід на територію Фабрики сиру та Фабрики шоколаду оплачується додатково. Ціни на вхідні квитки постійно змінюються, тому остаточна ціна буде відома ближче до подорожі.

Романтична Женева

   Женева - одне із найдавніших та найбільш популярних серед туристів міст Швейцарії. Славиться своєю чудовою природою та чистим повітрям: з усіх сторін Женева оточена Альпами та знаходиться на березі найбільшого у Західній Європі озера.

Фонтан Же До

   Справжньою окрасою та візитівкою міста являється Фонтан Же До. Його висота складає 147 м. Швидкість потоку — 500 літрів за секунду, а Швидкість напору фонтану складає 200 км/год. Особливої краси фонтан набуває ввечері, тоді він підсвічується різними кольорами та виглядає неперевершено.

 

Квітковий годинник

   Величезний циферблат з різноманітних квітів, розташований в Англійському парку, вражає уяву - його діаметр більше 5 метрів! Але головна особливість годин не в цьому - час показують не тільки стрілки, а й самі квіти! Рослини тут висаджені в особливому порядку, відповідно до своїх біологічним годинником, і розпускаються по черзі. Так що сюди варто прийти на кілька годин, щоб на власні очі побачити, як тече час.

Скульптура Зламаний Стілець

   Женева відома не тільки своїми музеями, а й незвичними пам'ятниками і скульптурами, що прикрашають вулиці міста. Одне з таких «чудес» - гігантський зламаний стілець на Place des Nations, напроти будівлі ООН. 12-метрова дерев'яна фігура стоїть тут не просто так - вона була встановлена в знак протесту проти застосування протипіхотних мін та в пам'ять про постраждалих від них людей, чому стілець і зроблений з трьома ніжками замість чотирьох. Для всього світу - це нагадування, а для простих туристів - ще одна визначна пам'ятка.

Палац Націй в Женеві та штаб квартира ООН

   Женевський Палац Націй - це не просто пам'ятка, відбита в століттях. Саме тут вирішуються основні питання світової політики. Щорічно до 100 тисяч туристів відвідує зали Палацу, які відкриті для всіх.

   Цей комплекс будівель має світове значення, так як саме тут розміщуються: європейське відділення ООН, яке вважається другою за важливістю резиденцією ООН в світі (перша - в Нью-Йорку); офіси регіональних відділень МАГАТЕ, ЮНКТАД, ЮНЕСКО, УКГВ ООН; відділення ООН з промислового розвитку; відділення сільськогосподарської та продовольчої організації ООН (ФАО). Щорічно в Женеві, на штаб-квартирі ООН проводиться понад 8 тисяч засідань і близько 600 великих конференцій світового значення.

Французька "Венеція" - містечко Ансі

   Ансі - місто посеред Савойських Альп на березі мальовничого однойменного озера. Місто є столицею департаменту Верхня Савойя і налічує всього близько 50 тис. населення.

   Старе місто забудовано середньовічними різнокольоровими будиночками з аркадами. Особливе задоволення отримуєте від прогулянки набережною, з якої відкриваються чудові види на озеро Ансі та Савойські Альпи. А ще Ансі називають "Савойською Венецію" через багаточисленні канали, які пронизують історичний центр.

Серце Баварії - місто Мюнхен

  Офіційний девіз столиці Баварії - «Мюнхен любить вас». І дійсно, потрапляючи сюди, одразу легко відчуваєш доброзичливу веселу атмосферу цього південно-німецького міста. Столиця федеральної землі Баварія - це далеко не тільки розгульний Октоберфест, це перш за все велика футбольна команда і «мекка» для любителів потужних автомобілів. Мюнхен приваблює своїми величними соборами з високими дзвіницями, розмашистими парадними площами, старовинними будинками з пишними фасадами і квітковими кошиками на вікнах.

 Саме у Мюнхені на окраїні міста знаходиться  перлина німецького автомобілебудування - Штаб-квартира BMW. Футуристична в плані архітектури будівля являється 5-ю по висоті у Мюнхені та 66-ю по висоті у Німеччині. Висота якої 101 м, кількість поверхів - 22, кількість персоналу - 1500 чол.

  "Світ BMW" у Мюнхені розташовується біля будівлі штаб-квартири автогіганта BMW. Музей присвячений історії компанії і наочно демонструє всі етапи розвитку виробленої нею техніки: від перших моделей до найсучасніших розробок.

Експонатами музею є двигуни літаків, автомобілі і мотоцикли BMW, які були створені за всю історію цієї марки. Вхідні квитки оплачуємо додатково, ціна 10 € особа, вхід у Світ BMW безкоштовно. В кожен автомобіль можна буде сісти всередину та побувати за кермом.

Гальштат - райський куточок Австрії

   Є місце, де панує тиша та спокій, де майже немає транспорту, навкруги тільки озера та гори, що ще потрібно для щастя! Містечко дуже гарне та чисте, приємно гуляти вуличками, все у квітах та різних рослинах.

  Гальштат невеличке містечко з населенням майже 1000 чоловік. Люди тут добрі та щасливі, вони радіють своїй Землі, вони її люблять та бережуть! До речі копія міста створена у Китаї.

Оглядова платформа "5 пальців"

   Це місце просто вражає своєю красою та гірською величчю. Альпи з висоти 2100 показують безмежну природню красу, людина відчуває себе маленькою крихтою на фоні природи. Маршрут пролягає через гірську стежину навколо якої безмежна краса гірської природи.

   "П'ять пальців" - оглядовий майданчик, що знаходиться на висоті 2100 метрів, його ще називають наймальовничішим оглядовим майданчиком Альп. Назву свою він отримав через свою форму, що справді нагадує долоню. "Пальці" нависають над прірвою, глибиною у 400 метрів. З цього місця відкриваються неперевершені краєвиди, а фото виходять просто неймовірні!

   Увага! У гірській місцевості навіть у травні та червні може бути прохолодно. Температура у низу + 22, на платформі +6. Візьміть з собою теплі речі, а також сонцезахисний крем, оскільки тут можна буде добряче згоріти. Підйом на вершину до платформи буде здійснюватись за допомогою підйомника (фунікулер). Ціна підйому туди та назад 30 дорослий, 16,50 діти.

Дунайська перлина - Будапешт

   Будапешт часто називають "Перлиною Дунаю" і тільки побувавши в ньому можна зрозуміти чому. Місто розкинулось на двох берегах: правий називається Буда, лівий - Пешт. Огляд Будапешту варто розпочати із правого берега - тут знаходиться Замковий пагорб, оточений старим містом.

   Щодо визначних пам’яток міста, то у Будапешті кожен зможе знайти щось цікаве для себе. Тут і замки, і неймовірна набережна Дунаю, десятки музеїв, галереї, термальні джерела та багато іншого! Обов'язково потрібно відвідати будівлю парламенту - він вражає своєю розкішшю та помпезністю, для декору якої було використано близько 40 кг золота. Довжина споруди 268 метрів, в середині 691 приміщення, пам'ятка є найбільшою в країні.

Необхідні документи та перетин кордону 

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Швейцарія, Франція, Угорщина, Австрія та Німеччина - країни шенгенської зони. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 200-300 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Неповнолітнім обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Харчування

   Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час санітарних зупинок на заправках. У вартість орг.збору входять сніданки у готелі типу шведський стіл. Обідати та вечеряти ми будемо у закладах, щоб спробувати  смачні страви місцевої кухні. У той час де не передбачено харчування згідно нашої програми, зумовлена переїздами між містами, наприклад обіди після трансферу та перед початком оглядової екскурсії. У цей час будь ласка продумайте бутерброди та їжу яку ви можете купити у магазинах або на санітарних зупинках в попередніх містах. 

Дорога, валюта, телефон

  Дорога до Швейцарії не близька і складе 2200 км в одну сторону. Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед. Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатнью кількість коштів 150-200 грн. для екстренного зв'язку у надзвичайній ситуації. 

   Валюта: у Швейцарії - Швейцарський франк (1 ₴ = 27,63 CHF), у Німеччині, Австрії та Франції - Євро. Валюта в Угорщині - Угорський форінт (1 угорський форінт = 0.07981 грн). Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах.
 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ: 
УВАГА! Повернення авансових платежів можливе до 15.04.2020, після авансові платежі не повертаються за будь-яких форс-мажорних обставин, оскільки авансові кошти перераховуються на бронювання місць у готелі. При відмові з 16 квітня ви будете змушені шукати собі заміну самі!!! Повністю розрахуватись за подорож потрібно до 30 квітня.

Відповідальний організатор: Брузницький Сергій (096)711-32-09 та Отс Дмитро (097) 749 60 84 та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі у подорожі "Фантастична Швейцарія"
3-місний (Triple) 2-місний (double),
2-місний (Twin)
Учасники Клубу 425 EUR 450 EUR
Новачки 465 EUR 490 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 40 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 19 квітня 00:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 10 травня 00:00 зріс ще на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелях під час подорожі (6 ночей);
 • сніданки у готелях типу "Шведський стіл";
 • оглядові екскурсії у містах перебування : Будапешт, Мюнхен, Берн, Женева, Базель, Страсбург;
 • організаційний супровід до та під час подорожі;
 • туристичний страховий поліс;

Додатково оплачується:

 • факультативна екскурсія Грюєр, фабрика шоколаду та сиру - 30 €;
 • факультативна екскурсія "Долина 72 водоспадів" - 40 €;
 • проїзд на метро у Мюнхені - 2,70 €;
 • підняття на платформу 5 Пальців - 30 € дорослі та 16,50 € діти;
 • вхід у музей BMW - 10 €;
 • вартість вхідних квитків на інші об'єкти буде відома згодом;
 • харчування;
 • особисті витрати та розваги;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років.

Програма подорожі


Субота 30 травня :
03:00 Збір навпроти центрального автовокзалу у карманчику (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються автобуси на моря. Посадка в автобус, Старт 03:00. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв. Транзит по території України, перетин кордону. Дорогою підбираємо учасників у містах Хмельницький, Тернопіль, Львів, Стрий, Мукачево.
Неділя 31 травня :
09:00 - 18:00 Орієнтовне прибуття у Гальштат. Початок підняття на платформу 5 пальців. Далі спускаємось, після місцевим автобусом їдемо у Гальштат. Вільний час до 18:00.
21:00 Орієнтовно поселення у готель для ночівлі перед Мюнхеном.
Понеділок 01 червня :
08:00 Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд у місто Мюнхен.
11:00 - 22:00 Орієнтовне прибуття у Мюнхен близько 11:00. Відвідуємо музей БМВ, далі їдемо на метро в центр, початок оглядової екскурсії та вільний час. До 22:00 збір у автобусі, нічний переїзд у місто Ансі.
Вівторок 02 червня :
09:00 - 18:30 Орієнтовне прибуття у Ансі. Вільний час до 12:00, збір у автобусі, переїзд до Женеви. Початок оглядової екскурсії. Вільний час для кращого ознайомлення з містом. У Женеві та Ансі ми будемо цілий день. О 18:30 переїзд на ночівлю у готель.
Середа 03 червня :
08:00 - 21:00 Ранковий виїзд у Лаутербрунен. Цей день ми проведемо у долині 72 водоспадів. Відвідаємо Лаутербрунен, Інтерлакен та Гріндельвальд, Трумельбахський та Штаубахський водоспади, ущелину Ааре. Повернення назад у готель. Ночівля.
Четвер 04 червня :
08:00 - 21:00 Сніданок у готелі. Збір у автобусі, пореїзд до Женеви. Початок екскурсії Грюйєр. Екскурсія буде цілий день, ми відвідаємо Грюйєр, фабрику шоколаду та магазин сирів. Поверення у готель, ночівля.
П'ятниця 05 червня :
08:00 - 21:00 Сніданок у готелі. Далі ми виселяємось із готелю, їдемо у 2 столиці Швейцарії - неофіційна столиця країни місто Берн, а також у культурну столицю країни місто Базель. Екскурсія буде протягом усього дня. Поселення у готель, ночівля.
Субота 06 червня :
08:00 - 22:00 Сьогодні ми проведемо день у Франції, у прекрасному регіоні Ельзас. Протягом дня ми відвідаємо 2 селища, які входять у список найкрасивіших селищ у Франції. А у другій половині дня відвідаємо Страсбург. Збір у автобусі до 22:00, нічний переїзд у Будапешт.
Неділя 07 червня :
10:00 Орієнтовне прибуття у Будапешт. Початок оглядової екскурсії містом. Відвідуємо історичний центр міста.
12:00 - 19:00 Вільний час для ознайомлення з містом. Збір у автобусі до 19:00, поселення у готель, відпочинок перед дорогою додому.
Понеділок 08 червня :
07:00 - 08:00 Сніданок у готелі, виселення, переїзд додому.
22:00 - 23:50 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги та від часу проходження кордону. По дорозі висаджуємо наших учасників у містах Мукачево, Стрий, Львів, Тернопіль, Хмельницький. Зупинка при в'їзді у Вінницю (Західний автовокзал) та в карманчику Центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Умовний автобус для закордону.
39 вільних місць із 48

Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. (Проте зверніть увагу, що ми нікому не можемо гарантувати місця до та після задніх дверей, тому що у різних автобусах різне розташування задніх дверей відносно певного ряду сидінь)

Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей. 

45413733292523211713951
464238343026242218141062
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі у подорожі "Фантастична Швейцарія"
44 вільних місць із 45

Ми проживатимемо у готелі на території Франції, а також у готелі на території Австрії. Конфігурація ліжок у готелях відрізняється. Зверніть увагу! В Австрії 3-х місні номери з роздільними ліжками, а у Франції так як на фото. 
 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОрлова Ольга Андріївна
Неймовірна та фантастична Швейцарія (26 квітня 2019р.)
Подорож Неймовірна та фантастична Швейцарія повністю відповідає своїй назві!!! Велика подяка Дмитру Отсу та Сергію Брузницькому, які придумали та організували таку чудову мандрівку.
Сподобалося абсолютно усе: цікаві екскурсії, чарівні міста, величні гори та незабутні водоспади. Окрема подяка за здійснення мрії поїздку в місто Грюйєр та шоколадну фабрику. А французьке містечко Ансі до сих пір стоїть перед очима.
Чесно кажучи, були деякі переживання з приводу 4 нічних переїздів, але, як виявилося, марно дороги хороші, автобус комфортний, чистий та зручний, а професійні водії дуже добре орієнтувалися по маршруту та завжди привозили нас вчасно.
В готелях було зручно та затишно, сніданки смачні.
Дуже сподобалося те, що був витриманий баланс між екскурсіями, вільним часом та відпочинком.
Поїздка дійсню незабутня!!! А в ті країни та міста, де ми побували хочеться вертатися знову і зновуКуніцька Інна Анатоліївна
Неймовірна та фантастична Швейцарія (26 квітня 2019р.)
Мандрівка Фантастична Швейцарія викликала у мене тільки захоплення. Поперше, хочу сказати величезне дякую розробнику програми подорожі Сергію Брузніцкому. Якщо чесно, перед початком подорожі я боялась перевтоми через насичену програму, але все було на стільки майстерно та цікаво сплановано, що 10 днів активного відпочинку були тільки в задоволення. Подруге, величезна подяка організаторам Сергію Брузніцкому і Дмитру Отсу. Завдяки вашим старанням всі учасники мандрівки почувались комфортно і в безпеці. Потретє, дякую водіям. Чистий автобус, повний контроль ситуації на дорозі, навіть на території України відсутність наших доріг не на стільки критично відчувалась, тому що водії їхали обережно. Що ж до готелів, то чисті кімнати, все необхідне було в наявності, сніданки, звичайно, не розраховані на українські апетити, але мені особисто вистачало. І якщо чесно, якби я не поїхала в цю мандрівку, то втратила б багато. Це було мега круто!!! Хлопці, чекаю на ваші нові проекти!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.