05 березня 08:20
Час відправлення
09 березня 20:47
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
09 березня 2020р.
165 EUR
185 EUR
Залишити відгук

Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах!

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 2400 км.

Друзі, а ми вирушаємо в казкову мандрівку Європою! Отож у нас у планах: замок з казки про сплячу красуню, стародавнє скальне місто з фільму "Хроніки Нарнії" та неймовірні міста Прага та Вроцлав.

Супроводжуюча:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Прага

Вроцлав

Про подорож

Друзі, а ми їдемо у казкову мандрівку Європою! У нас будуть прекрасні палаци, королівські міста, розкішні музеї, царські джерела та  саксонські скелі, які сягають небес.

ВроцлавПольська Венеція! Місто, яке вибороло титул "Кращий Європейський напрямок 2018" і залишило позаду Париж, Мілан, Амстердам! Вроцлав - це  місто з німецько-пруським колоритом та європейською сучасністю. У нас буде ранкова екскурсія містом, під час якої ми дізнаємось історію цього прекрасного міста та прогуляємось по Тумському острову та Площі Ринок.

Вроцлав також славиться не тільки безліччю мостів та островів, за що отримав назву Польська Венеція, але й маленькими гномиками! Вони тут повсюди, загалом їх налічується 180 різних персонажів!
Увага, конкурс! Під час нашої мандрівки ми проведемо невеличке змагання, для уважних!  Отож, хто побачить більше гномиків у Вроцлаві , отримає суперський приз, від команди Бідняжка! 

Наступне місце нашої зупинки не менш чарівне та казкове. Знайомтесь це замок Ксіонж! Парково-замковий комплекс немов з казки про сплячу красуню виринає поміж густого лісу. Існує легенда, що саме це місце стало прототипом німецької версії казки!

 

Скальне місто Андршпах

 

Неймовірне скальне місто Андршпах. (Місце зйомок Хроніки Нарнії.) Це привабливе, навіть таємниче, скельне місто, нагадує картинку з фантастичного фільму, де темний ліс і недоступні ущелини переплітаються з дивними кам'яними фігурами, немов прийшли сюди з казки про велетнів.

Cкелі Адршпаха цікаві, перш за все, своїми формами. Вони розрізняються по висоті і по контурах. Багато з примітних скельних веж мають свої власні назви. Найвища скеля, близько 100 метрів, носить назву «Закохані». Між двома тісно сплетеними фігурами утворилася вузька щілина шириною 10 метрів.

Прага

У Празі ми будемо аж 2 дні! У перший день у нас буде прогулянка по правому березі -  Старе місто, Нове місто.  У другий день  ми побачимо лівий берег, а саме - Градчани, Малу Країну, Празький Град. Наша дводенна програма  - це гарна можливість детально, а головне, без поспіху познайомитися з Прагою, її найвідомішими та найцікавішими  місцями:

 Знаменитий Празький годинник. Місцеві куранти не просто красиві, а й дуже цікаві вони показують кілька вимірів часу: звичайний годиник, дні, місяці, роки, а також положення Сонця і знаків зодіаку!    

 Нове місто в Празі (Nové Město) знаходиться на південний захід від Старого міста. Цей історичний район заснував в 1348 році король Карл IV. Він став четвертим - і останнім! - з окремих міст, які сформували столицю Чехії. Staré Město - прийнято називати історичне місце підстави Праги. Столичний історичний район Мала Страна також називають «Празьким малим градом».

 Празький град ( чеськ. Pražský Нrad) є найбільшим замковим комплексом світу. Він внесений до Списку ЮНЕСКО і Книгу рекордів Гіннеса. Площа Граду, обнесеного стіною, становить близько 70 000 м ². Комплекс складається з трьох основних великих внутрішніх дворів, навколо яких зосереджені будівлі. На його території з різних часів зберігся великий ансамбль палаців, храмів та інших будівель, виконаних в декількох архітектурних стилях.

 

 Костел Різдва Господнього або Празька Лорета є  ще одним прекрасним місцем Праги. Автором проекту став Джованні Батисто Орсі. Костел подібний до молитовні Діви Марії, яка збереглася в італійському містечку ЛоретоУ вежі комплексу встановлений унікальний механізм з 27 дзвіночків, завдяки яким кожну годину лунає гімн, прославляти Діву Марію.У Лорето знаходиться скарбниця, в якій зберігаються старовинні дорогоцінні вироби і збори літургійних предметів. Найбільш старовинними твором є чаша XVI століття в стилі пізньої готики, а найціннішою реліквією - Алмазна дароносниця Празьке сонце, прикрашена майже шістьма з половиною тисячами діамантів.

Околиці Граду називають Градчанами. Собор св. Віта є одним з прекрасних місць, які знаходяться у Пражському Граді. в 1344 році королем  Яном був закладений перший камінь готичного собору. Будівельником собору в 1344-1352 рр. був Матіас, який побудував вісім капел в східній частині собору. Довжина Собора  124 м, ширина в трансепті 60 м, а висота склепінь центрального нефа 33 м. Склепіння центрального нефа сітчасті, вперше були використані в центральній Європі Петром Парлера. 

Якщо хочете відчути містику Праги, вам неодмінно потрібно побувати на Карловому Мосту. Адже це місце зберігає у спогадах і величних імператорів і відважних рицарів, а пам`ять  святих присутня там і по нині. Карлів Міст є ще однією  візитівкою міста - Прага. Міст з'єднує два історичних райони столиці Чехії - Старе місто і Нову Країну . На його східній стороні височіє потужна вежа з готичною аркою. Над нею розміщені щити з гербами земель Священної римської імперії і скульптурні портрети королів Карла IV і Вацлава IV. 

Староміська площа - історичний центр району Старе Місце, який до 1 784 року був окремим містом. З давніх-давен площа була відома як найбільший торговий ринок міста. В середині XIV століття за наказом Карла IV, не тільки цей, а й інші ринки з центру Старого Місця перенесли на околицю або в Нове Место.Сьогодні площа є центром бурхливого життя Праги - тут безліч кафе, сувенірних магазинів та інших цікавинок! У святкові дні тут проводять концерти та роблять гучні ярмарки!

 

Празький національний  музей . Основна будівля Національного музею в Празі, оформлене в стилі неоренесансу, будувалося за проектом відомого реставратора і архітектора Йозефа Шульца і відкрилося для відвідувань в 1891 році. 

 Вечірня прогулянка на кораблику (факультативне відвідування ). Для усіх бажаючих буде факультативна прогулянка Прагою по річці Влтава, ми  пересідаємо на кораблик і починемо наш річковий круїз. Нам представиться можливість поєднати корисне з приємним. Милуючись красою Праги як би з боку, ви одночасно відпочинете, вдихаючи освіжаюче річкове повітря.

Містична екскурсія Прагою ( факультативна). У цій вечірній екскурсії ви дізнаєтеся про прокляття середньовічного годинника, про таємничі середньовічні церемонії у храмі Святого Віта, про незвиклі звуки з єврейського кварталу, про легенду "Душа Пірата" і про безліч інших незвиклих і містичних речей, які відбувалися у Празі.  Для Вас гарантовані частка адреналіну в кров і незабутні враження.

Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі і Чехії ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.

Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.

Квиток на потяг Вінниця-Перемишль-Вінниця коштує 40 Євро, можна обрати як додаткову послугу при реєстрації.
Якщо Ви з іншого міста, вкажіть це при реєстрації ( квиток з Львова - 25 євро, квиток з Києва - 55 євро).


  Харчування у подорожі 

 Сніданок у готелі Вроцлава включений у вартість. Сніданки у готелі в Празі, можна буде замовити по бажанню ( вартість 5 євро). Сніданки в готелях будуть у формі шведського столу.  У подорожі ми неодмінно скуштуємо національні цікавинки, а  саме трдельник та темне живе пиво в Празі, суп у хлібині в Вроцлаві. У Польші та  Чехії, під час вільного часу, ми покажемо вам найкращі магазини з європейськими речами та продуктами найвищої якості по найкращим цінам! Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 8 -13 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта та телефонний зв`язок

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні! - курс в Україні є кращий!  Пропонуємо поміняти кошти на євро, так як це є універальна валюта і її курс стабільніший за гривню. Буде можливість поміняти кошти в Празі та у Вроцлаві! 

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,3 zl), у Чехії Крони ( 1Еur = 26 czk)

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Згідно Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель-Прага, Вроцлав
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 165 EUR 175 EUR
Новачки 185 EUR 195 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 20 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 05 лютого 10:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання у готелі;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток в Андршпах - 5 євро дорослий, 4 євро дитячий, пенсійний;
 • сніданок у готелі Прага - 5 євро;
 • прогулянка на кораблику в Празі - 10 євро;
 • екскурсія "Містична Прага" - 10 євро;
 • квиток на потяг інтерсіті у дві сторони - від 25-53 євро (ціна залежить від міста з якого ви будете виїжджати);
 • камера схову - 13 злотих.;

Програма подорожі


Четвер 05 березня :
08:20 Збір у холі Залізничного вокзалу м.Вінниці.
09:10 Відправлення потягом Інтерсіті+ Вінниця-Перемишль.
15:10 Прибуваємо у Перемишль. Кладемо речі у камери схову та йдемо гуляти містом і вечеряти.
21:00 Виїзд автобусом до Праги.
П'ятниця 06 березня :
06:00 Санітарна зупинка перед Прагою, щоб ми могли поснідати, переодягнутись та привести себе в порядок перед початком чудового екскурсійного дня!
08:00 Початок оглядової екскурсії Праги, під час якої ми побачимо все найцікавіше та найзахоплююче.
14:00 Поселення в готель.
18:00 Вільний час для вечірньої прогулянки Прагою.
Субота 07 березня :
09:00 Сніданок. Вирушаємо на другу частину екскурсії Прагою.
13:00 Вільний час. Прогулюємось Прагою, купляємо сувеніри, дегустуємо чешську кухню! Для усіх бажаючих прогулянка на катері.
17:00 Переїзд до готелю. Усі бажаючі залишаються на факультативну екскурсію "Містична Прага"
Неділя 08 березня :
07:00 Сніданок. Переїзд до Скального міста Адршпах. Гуляємо, насолоджуємось краєвидами, робимо чудесні фото.
14:00 - 17:00 Переїзд до Вроцлава. Екскурсія містом.
19:00 - 20:00 Вільний час у Вроцлаві. Поселення у готель.
Понеділок 09 березня :
05:00 Виселення з готелю. Переїзд до Перемишля.
12:45 Сідаємо до потяга Перемишль-Вінниця.
20:47 Прибуваємо потягом до Вінниці.

Транспорт

 • Автобус Польша
5 вільних місць із 59

565147433935312725211713951
5552484440363228262218141062
59
57545046423834302420161284
58534945413733292319151173
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель-Прага, Вроцлав
0 вільних місць із 52

У Празі  ми будемо проживати у  сучасному готелі, недалеко від центра міста. У нашому розпорядженні будуть  2, 3 особові номери. Кожен номер оснащений окремою ванною кімнатою з душовою кабіною (шампунь, гель для душу), у номерах є фен, кондиціонер. Також, для гостей готеля безкоштовна кава та чай на рецепції.

У Вроцлаві  ми живемо у затишному готелі Ibis.  До послуг гостей чудові номери, сніданок "шведський стіл" та безкоштовний Wi-Fi, праска. Номери оформлені у теплих кольорах та оснащені телевізором і ванною кімнатою. На рецепції також можна брати гарячу воду.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМихайлюк Максим Анатолійович
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Всім добра!!! Розпочнемо! Це була моя перша поїздка на потязі за кордон! В мене є досвід подорожування на автобусі, літаку, але потягу ще не було. І я так скажу потягом мені сподобалось більше чим автобусами! В потязі захотів походити пішов та  пройшовся, захотів поїсти кави випити теж собі взяв та пішов до вагону - бару це вагон номер 3 також туалет не треба чекати санітарної зупинки! В мене був квиток в 3 класі в одну сторону  та квиток 1 классу назад!Як вы думаєте де краще?))....                                                     5 березня я прокинувся вранці, взяв свої речі і помчав на вокзал! Потяг вже стояв, я підійшов показав свій білет та паспорт так як борт-провідник переживав за паспорти це ж все таки кордон :))) І тут для мене була несподіванка, я перекладав речі і тут бачу за мною сидить дівчина з якою я працюю на одній роботі, але в різних відділах, я думаю напевно їде до батьків, а вийшло так, що вона теж з Бідняжками відправляється в незабутні вихідні в Європу!) И так почалась моя весела подорож!Через декілька годин ми вже були у Вінниці и тут вже зайшли наші організатори, кепи:) та інші учасники подорожі. Нам всім дали договір страхування для того щоб ми сфотографували на всякий випадок,це плюс у кожного на телефоні є і не треба бігти до організаторів дайте  те дайте че) Проходження кордону швидко ніде ми не чекали все чітко по часу було. Прибули ми до першої точки це Перемишль. Доречі рекомендую наміняйте 20 злотих в Україні а то приїджаєте і якщо у вас екскурсія та вільний час буде то речі потрібно буде покласти в камери схову, а обмінники (кантери) можуть вам поміняти гроші, але не факт, що це будуть монетки а камери тільки монетки тому біля вокзалу не міняйте а пройдіть 200 метрів і там гарний курс! Місто похмуре я так скажу і дивитись там майже нема чого, але для прогулянки можна пррйтися на набережну або погуляти в центрі та плюс смачно поїсти.                                                     Ввечері нас автобус чекав на іншій стороні жд вокзалу і ми організовано полетіли всідатись на свої місця. Автобус був чистий але uncomfortable. Водіям респект, аси в своїй справі. Декілька разів могла би бути аварія не з нашої провини, а іншого учасника дорожнього руху, але досвід і спритність водіїв допомогла цього уникнути. З водієм якось розмовляли то дуже привітна та добра людина.                                                                         И так всі чекають, що ж далі, прибули ми в Прагу, а тут дощ :) Але ми провели пару ритуалів і розпогодилось:) Зустріла нас з великої літери Екскурсовод. Вона розповідала нам захоплюючі історії про Прагу. Зустрічались з нею наша група 3 рази і я не можу за всіх говорити, але мені дуже сподобалось! Мінусів немає! Одні позитивні емоції від її розповідей. Народе якщо є можливість потрапити до Праги то їдьте не пожалкуєте. Прага це загадкове місце і я почув багато цікавого, як історичного так містичного) Кожна статуя, кожна будівля, мости, стіни це історія та легенда! Смачно поїсти та випити пива особливо при пивоварнях монастирів це того варте!                 Отель в якому жили ну тут у кожного своя думка як на мене то жити майже в центрі чи може то і є центр то він того вартий! Ліжко, душ, туалет є що ще треба :) ти ж не в номері приїхав відпочивати, а побачити щось incredible! Сніданки в Празі гарні так як взяв поїв захотів ще раз поїв. Омлет, бобові, тосты,ковбаска, сирочки, капуста, огірок, помідорка, масло, булочки солодкі,хлоп'я,молоко, чай, сок, АЛЕ СОК З ВОДОЮ РОЗБАВЛЕНИЙ!                                            Наступне місто було це Адршпах так тяжко було зразу виговорити, якщо чув його на слух то зразу перші букви не зрозуміло, що за чим:) Такої краси я ще не бачив скелі висотою богатоповерхівок, озеро з гарним відтінком води так и закохує тебе в неперевершені краєвиди!                Далі був Вроцлав! Ну чесно кажучи не цікаво було слухати екскурсію, а от квест шукання гномиків по місту зацікавив як дорослих так і дітей! Гарне містечко, але думаю на пару днів не більше! І далі дорога додому!
Проходить контроль паспортный, а я пишу мемуари:) Так наші дівчатка - "відповідальні", які організовали подорож, що можна сказати, я розумію велика группа і для кожного майже індивідуальний підхід треба що ж без труднощів ніяк:) Я бажаю вам головне терпіння :)) і завжди бути з посмішками щоб там не було! Організатори плюс один вам в карму) Один був мінусік зв'язок не змогли дозвонитись до жодного з "кепів" як потім дізналися телефони посідали :)) Загалом підводячи підсумок подорож незабутня і не забутня не в негативні, а тільки в позитиві! Подорожуйте, подорожуйте і ще раз подорожуйте - ця можливість відкриває багато можливостей перед вами: нові друзі, практика іноземної мови, нові страви, історії та багато іншого.!!!Всіх люблю особливо наших відповідальних дівчаток!!!Вибачте за помилки в тексті:)!!! p.s. холостяк))))


Безвершенко Андрій Андрійович
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Дорогі, Бідняжечки усім дякуємо за неймовірно дружню компанію. На початку подорожі у Перемишлі ми мали своерідно-цікаву екскурсію і вперше близько познайомились з нашими організаторками: Анею, Лерою і Катею, які одразу ж після неї відвели нас скуштувати польських національних страв. Та навчили як їх правильно і в якій кількості потрібно споживати під час посту:)
Наступного дня, їх знання Праги нас просто вразило. Вони чудово знають місто і з легкістю допомогли знайти нам группу з ексуурсоводом яку ми нажаль загубил (і це навіть не дивлячись на поганий зв'язок і інтернет) Вони відкрили нам очі, що навіть за 800 крон можна отримати безліч неочікуванних яскравих вражень!
Останній день у Вроцлаві ми з величезним ентузіазмом шукали гномиків і точно перемогли б, якщо були б більш наполегливими. Під вечір, смачна вечеря навчила нас як потрібно швидно бігати за автобусом, скидуючи зайві кілограми, який завжди чекав на нас вчасно.


Особливе дякуемо організаторам за багато посмішок, круту поїздку, гарний настрій і новик крутих друзів. Ви супер, надіюсь вам теж було весело!


Андрийчук Лилия Валериевна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Дякую!!! Все було класно!!! Гарна атмосфера, цікаві екскурсії, смачна кухня та пиво!!! Сюрпризи від організаторів до свят - дуже приємно та неочікувано!!!


Лахно Олександр Петрович
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Дуже класна подорож! Хороші готелі, приємні водії. Організатори молодці! Дуже класні, чарівні та неймовірно харезматичні організатори Аня, Лєра, Катя! Дякую Вам за подорож!


Пйонтик Ольга Миколаївна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Якщо можна, то враховуйте мій відгук за шість, тому що він складений із загальних висновків моїх та 5 друзів, яких я звітувала на цю поїздку. Якщо раніше ще не встигнувши приїхати з поїздки(а це була 4 закордонна поїздка з "Бідняжками") я вже починала підшукувати наступну та агітувати друзів, то нажаль після цієї не впевнена, що зможу комусь щиро радити. Ну що можна сказати про подорож, незважаючи на погане інформування та організацію, сподобалось. Велич Праги, краса природи Адршпаха компенсувала весь негатив. Нажаль Вроцлав майже загубився із пам'яті через втому, тай після Праги не вразив. Не можна так похапцем відвідувати таке місто. Перш за все хочу подякувати нашій групі за чудову самоорганізацію, майже не затримуватись через підчікування учасників групи. На жаль головні гасла "Бідняжок" у цій подорожі не діяли. А саме "клуб друзів для друзів", та "мінімум потрачено - максимум побачено". За 5!!! днів подорожі жодного разу не було вечора (ранку, дня) знайомств. І це в такому місті та й за бокалом пивка. І не кажіть що не було як та коли, бо не організувати хоч би один спільний вихід на дегустацію пива не великий "-". В нас навіть спільне фото з прапором одне. Д Щодо інформування - його майже не було. Хоча час для інформування був, але все потім, потім. Дивно дивитись коли організатори тягнуть пакунки з покупками в той час коли ти не знаєш навіть де можна купити хоч щось. Перефразовуючи приказку "рятування потопельників справа рук самих потопельників" - "організація подорожі справа рук самого туриста". Коли перед початком подорожі читала відгуки дивувалась, чому деяким людям не сподобалось багато вільного часу, як може бути кілька годин вільних у Празі лишніми, тепер зрозуміло. Людей, які не знають мови, покинули в чужому місті не розповівши навіть самі основні моменти, щей після того як екскурсовод сказав що у Празі дуже легко загубитись. Деякі так і тупались на місті, біля місць зустрічі, боялись відійти трохи далі. Ми прожили 2 дні в отелі біля музею де зберігаються 24 оригінальні статуї з Карлового міста і нам про це не сказали! ( хоча сумніваюсь що організатори про це і зараз знають). Про те де що купити додому так взагалі мови не йшлось. Інформування в чаті групи мінімальне, максимум в скільки зустріч в автобусі. І це при тому що у нас було ТРИ супроводжуючих. Так сталось, що кілька чоловік з групи їхали пізніше і потягом. На моє запитання як і де оформити послугу taxfree Лера відповіла, що вона теж буде оформлювати, тому підкаже як і що, але після того як нас посадили до потягу, про нас просто забули! Через це я втратила можливість повернути 300 грн.Так сума невелика, проте могла бути набагато більша. І це при тому що нас було 10 чоловік, 2 яких це супроводжуючі! Ми їхали до Жмеринка і добре що не проспали, бо ніхто не потурбувався чи прокинулись ми чи ні! Можна писати ще багато чого негативного, хоча дівчата гарні та привітні, а Лєра вільно володіє англійською та польською, але краще витрачу час на поради.Автобус зручний, водії ввічливі, дуже приємно було почути привітання від пана Петера. Екскурсовод Ірина в Празі сподобалась, екскурсії в Перемишлі та Вроцлаві дарма витрачений час. Отелі як для того щоб переночувати нормальні. Сніданки в Празі хороші як на ці кошти. Душе вправні працівники кухні, незважаючи на нашу кількість, швидко підносили добавку. Передайте їм подяку при змозі. А тепер поради для тих хто має намір поїхати в подібну подорож. 1. В Перемешлі, після виходу з потягу, вам треба буде спуститись в тунель і вийти на вокзалі щоб залишити речі в камері схову, після виходу з тонкою, поверніть ліворуч і зайдіть до залу очікування. По праву сторону будуть камери схову. для того щоб скористатись комірками потрібні монети, яких в більшості туристів не було, проте далі по коридору, якщо пройти через ще один зал очікування, по праву сторону вхід в багажове відділення, де можна залишити речі до 20.00. Розрахунок готівкою або карткою - 15 злотих. Можете скинутись і зайняти одну комірку. 2. В Празі, дуже багато інформаційних центрів ( буква "і" на зеленому фоні, заходьте запитуйте карту та буклети на російській ( на українській нажаль не знайшли). Хто володіє інформацією - той володіє світом. Дивіться уважно на вказівки в центрі міста, там позначені інформаційні центри і вказані пам'ятки. Відмітьте місце зустрічі ручкою і ви завжди зможете запитати як туда дійти та за який час, та насолоджуйтесь видами. Не бійтеся загубитись, майже скрізь знають російську мову і вам покажуть як і за який час ви туди доберетесь. 3. Якщо ви хочете побачити ще щось крім центру міста раджу купити талон на транспорт. На кожній станції метро можна купити талон за готівку або чіпованою карткою. В трамваї в середині тільки чіпованою картою (шукайте великий помаранчевий термінал він на других-третіх дверях. Є 3 види квитків на 30, 90 хв. та на 24 години. Краще купіть на 24 години. Діє на весь транспорт. В метро в маленьких терміналах друкується квиток на тонкій бумазі, його не потрібно компостувати. Інші з помаранчевою стрілкою потрібно компостувати при вході в метро та в трамваях. 3. В ратуші є безкоштовний туалет, інформаційний центр та цікава екскурсія на російській мові, де ви підніметесь на огдядов вежу та спуститесь під землю. Питайте про час екскурсій в інформцентрі. 4. Є багато місць які можна відвідати безкоштовно, зокрема Вишгород, дістатись туди легко та швидко скориставшись метро. На території інших інформцентр, кожен музей сплачується окремо. Раджу відвідати костел - 90 крон та старовинне кладовище (безкоштовно). З висоти відкриваються види на місто 5. Краще їхати кінець квітня-травень, бо у березні холоднувато. Захопіть одяг потепліше та дощовики, бо холодно та волого, часто морочить дощ, сильний вітер вгорі. Не забудьте про захисний крем. 6. Супермаркетів в центрі на має, є Теско-експрес - вибір надзвичайно малий, закриваються зарання в 20-21 год., Деякі в 23. Великі супермаркети на кінцевих гілках метро. Сувеніри дешевші на Гавельському ринку, багато кафе та барів. Дивіться меню, часто біля кафе на стіні чи підставках, майже скрізь під назвою страви 3-тя мова російська. Порції великі. Є місця де є пивотеки, дегустації пива, шукайте завчасно, організатори не в темі, навіть якщо ведуть, то не туди. Взуття беріть тільки зручне і без підборів, тому що стріхи мощені вулиці, ходити доведеться багато. P.s. Довго думала чи писати даний відгук чи ні, проте завжди була прихильником "Бідняжок" і мої друзі попросили напиши правду, тому що багато хто не хоче писати погані відгуки, а потім люди розчаровуються. Я маю надію що мої поради знадобляться тим хто хоче побачити Прагу. Їдьте, досліджуйте, вона варта того щоб повертатись знову та знову!


Відповідь: Ольга, дуже дякуємо вам за відгук. Так як ваш відгук нас занепокоїв, ми рандомно подзвонили 5-ти людям з поїздки, щоб поцікавитись у них про враження. Чи вони так само думають як і ви. В результаті ми отримали висновок, що в цілому було все добре, людям сподобалась як організація так і організатори. Нарікань на їх роботу не було. Мусимо прояснити деякі моменти, які вас занепокоїли.1) Організаторів насправді було двоє Лєра та Аня, Катя - стажер. Дівчата кожному роздали буклети, де було написано, що вони радять купити до дому,які страви рекомендують. Де це краще зробити, вони теж казали. А те, що вони бігали скуповувати продукти, то було все лиш для того, щоб вас привітати з 8-м березням. Їм потрібно було швидко купити цукерки, вафлі, шампанське на 50 чоловік. Тому й покупки були не малі. Що вас, мабуть, і вразило. Також вам дівчата роздали карти, щоб ви краще орієнтувались. В карті вказані всі визначні пам'ятки. Та навіть словнички на випадок того, що ви загубитесь. В вайбері вся інформація про місця зборів і тд дублювалась, а екскурсоводи наголошували під час екскурсії куди краще піти у вільний час. 2)Вечір знайомств був в пивоварні Страговського Монастиря, що правда не всі туди пішли, і ви мабуть в їх числі. Це не було обов’язковим для відвідування. 4.Програма була насичена і вільного часу було не багато. Супроводжуючі зажди давали відповіді та допомагали знайти цікаві місця. На рахунок кафе та місць харчування, на жаль, у всіх різні смаки. Рекомендовані організаторами заклади такі, як : У Принца, Празький Трдельник ( за Карловим мостом), У козла, Пивна Страговського монастиря, Pilsner Urquel - вважаються одними з найкращих у Празі. 5. Tax Free. Організатори не мають права переміщатись по потягу під час прикордонного контролю. Але на ваше прохання оформити Tax Free, організатор особисто попросив працівника прикордонної служби повернутись до вас, але ви відмовились і сказали, що вже не потрібно. 6. У потягу були закриті переходи між вагонами, тому супроводжуючі не змогли вас розбудити особисто. І як ви уявляєте, щоб вони це робили? По всіх вагонах бігали? Для цього є провідники. Надіюсь ми вам трохи пояснили деякі моменти, які вас непокоїли. Дякуємо вам за відвертість та інформативність. Дякуємо за поради. Ми обіцямо врахувати всі ваші зауваження, щоб вам було подорожувати з нами приємніше.

Коломієць Татьяна Петрівна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (05 березня 2020р.)
Подорож була незабутньою, особливо вразила Прага, хочеться приїхати ще раз. Величні скелі Андршпаху зачаровують і малюють в уяві різні картини. Особлива подяка організаторам- дівчата, ви неповторні! В подорожі все сподобалось - автобус та водії, готелі, екскурсоводи (особливо вразила пані Ірина в Празі - вищий клас!!!) Тому тим, хто сумнівається - рекомендую!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.