15 січня 18:45
Час відправлення
15 січня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
15 січня 2020р.
65 UAH
75 UAH
Залишити відгук

Боулінг

Тип: Розваги
Буде підкорено: 0 км.

Друзі, в середу ми збираємось великою компанією до найбільшого у Вінниці боулінг-клубу, який знаходиться в ТРЦ Мегамолл. Будемо знову, забивати страйки та трощити кеглі!!! Приєднуйтесь :-)

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Боулінг

       Друзі, ходімо з нами на боулінг забивати страйки та трощити кеглі !!! Проведіть цей вечір весело та драйвово разом з тур-клубом Бідняжка.

   Бідняжки ніколи не сумують, адже для нас немає поганої погоди :-)

Мегамолл

    Боулінг клуб - ідеальне місце для тих, хто вирішив провести свій вільний час активно та з користю для здоров'я в захоплюючій грі, і в приємній атмосфері.
   Друзі, ходімо до найбільшого боулінг-клубу у нашому місті - ТРЦ Мегамолл, за адресою м.Вінниця, вулиця 600-річчя, 17 (3-й поверх) ! На нас чекає велика кількість сучасних доріжок, зона комфорту та відпочинку з диванами та зручними столами біля кожної доріжки, бар з коктейлями, напоями та кухнею.

ПРАВИЛА ГРИ, ОЗНАЙОМТЕСЬ:

    Якщо Ви не прийшли на гру без попередження, то Ви вважатиметесь порушником дисципліни і Вас буде покарано занесенням до Чорного списку ТК "Бідняжка" і Ви не зможете відвідувати жодних наших заходів. Ви зможете уникнути покарання і отримати лише Попередження оплативши кошти за броньоване Вами місце або за всю доріжку при умові неявки всієї команди. Відмова від заброньованих місць менше ніж за 5 годин до гри вважається тим же порушенням дисципліни!  Якщо маєте бажання змінити команду чи відмовитись від гри, пишіть в обговореннях до цієї теми або телефонуйте організатору. Також телефонуйте для того щоб закрити місця на доріжці якщо ви бажаєте грати меншою кількістю гравців. Одна людина (капітан команди) може забронювати на себе всю доріжку в телефонному режимі. 
Зареєструвавшись, Ви автоматично погодились із правилами реєстрації.

Організаційний збір складає: 
65 грн./особа за 2 години або за доріжку 390 грн. на команду 6 осіб, якщо хочете грати меншою кількістю учасників. (для власників Клубних карт). Оплата на місці перед грою!!! Носки оплачуються додатково 5-10 грн. 
75 грн./особа за 2 години (для нових учасників Клубу) або 450 грн. за доріжку.
Прийти потрібно раніше за 15 хв. для того щоб перезутись і скинутись на гру.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Доріжки в Мегамоллі
Команда 1 Команда 2
6-місний 6-місний
Учасники Клубу 65 UAH 65 UAH
Новачки 75 UAH 75 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 0 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 05 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • 2 години гри у боулінг;

Додатково оплачується:

 • Особисті витрати;

Програма подорожі


Середа 15 січня :
18:45 Збираємось в ТК Мегамолл (м.Вінниця) на 3 поверсі для того щоб перезутись і скинутись на гру.
19:00 - 21:00 Отримуємо задоволення від гри, та показуємо як треба грати своїм друзям по доріжці :-D
21:00 Завершення гри.

Проживання

 • Доріжки в Мегамоллі
12 вільних місць із 12Команда 1
Команда 2
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейРуслана Головіна
Боулінг 16 листопада (16 листопада 2017р.)
дякую за можливість розважатись дешевше


Ярік Коваленко
Боулінг 02 листопада (02 листопада 2017р.)
Супер пограли. Люблю Бідняжки ))


Александр Журбенко
Боулінг 02 листопада (02 листопада 2017р.)
не хватает азарта среди дорожек


Максим Жук
Боулінг 28 лютого (28 лютого 2018р.)
круто пограли. дякую за хорошу компанію)


Владислава Радзиевская
Боулінг 02 листопада (02 листопада 2017р.)
було весело)


Надія Кравцуненко
Боулінг 09 листопада (09 листопада 2017р.)
Супер!


Сергей Лапа
Боулінг 10 жовтня (10 жовтня 2018р.)
все було супер! Гарно організовано чудовий зал і просто Море задоволення


Аліна Маліночка
Боулінг 26 листопада (26 листопада 2018р.)
Боулінг вдався!!! Дякую за організацію! ;)


Сергій Бортновський
Боулінг 02 листопада (02 листопада 2017р.)
Боулінг вдався дякую)


Олена Ромашкіна
Боулінг 10 жовтня (10 жовтня 2018р.)
Це була моя перша гра в боулінг та, сподіваюсь, не остання :))Дякую Бідняжкам і раджу всім приєднуватись!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 25 листопада 20:56
Гарного вечора, друзі! А якщо я ніколи не грала у боулінг? І якщо вже мені не мало років? Команду не підведу?
Дмитро - 25 листопада 22:03
Lija, Вечір добрий в хату!!! У нас любительський рівень, спортсменів особо немає. Тому добавляйтесь, будете вчитись.
Ольга - 03 грудня 23:03
Доброго вечора! Замовляли 2 місця в боулінг на 4.12.19 Іванов Віктор і Годованюк Ольга, нажаль не виходить прийти зіграти, видаліть будь ласка нас зі списку команди 1. Зіграємо з вами іншим разом.
Дмитро - 04 грудня 10:00
Добре, прибрали зі списку
Наталія - 03 грудня 23:49
Було круто, дякую за адреналіновий вечір!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.