14 грудня 00:15
Час відправлення
15 грудня 03:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
15 грудня 2019р.
610 UAH
670 UAH
Залишити відгук

В гості до Святого Миколая

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 820 км.

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України знаходиться справжній «Маєток Святого Миколая» - місце, де живуть дитячі мрії та сподівання. Це туристично-мистецький комплекс, резиденція українського чудотворця, де мешкає Святий Миколай. Тут знаходиться кімната-музей новорічної-різдвяної іграшки. Ви можете побачити іграшки різних часів. Також тут можна отримати подарунок від дідуся та написати йому листа із найзаповітнішими бажаннями

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Кам'янець

Чернівці

Коломия

Пістинь

Про подорож

 Туристично-мистецький комплекс

 «Маєток Святого Миколая»

   Не чекайте на день Святого Миколая та візиту найулюбленішого героя малечі, а разом із дітьми самі вирушайте до нього в гості та готуйте листа який зможете вручити йому особисто! На завершення мандрівки на нас чекає місто з неймовірною архітектурою - Чернівці. Ми відвідаємо Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Вперед за пригодами разом з ТК Бідняжка.

  Огляд казкової Садиби розпочнеться з робочої кімнати Святого Миколая. Тут він відповідає на листи та виконує дитячі прохання. За 8 років існування маєтку на адресу добродушного дідуся надійшло понад 10 тис. листів. Ви також можете написати лист та відправити його за адресою: 78600, м. Косів, вул. Дружби, 84, Івано-Франківська область, Святому Миколаю. Одна з туристок пише: "Зайшовши до цієї кімнати й побачивши всю цю кількість листів, я відчула, скільки енергії йде від них. Адже в кожному листі - справжні дитячі почуття (відкритість, надія, наївність, віра в дива...). Це так прекрасно, що ледь сльози не потекли..."

 Оглядаємо Миколаєву домівку далі. На другому поверсі знаходиться кімната-музей новорічно-різдвяної іграшки. Тут ви можете побачити іграшки різних часів. Найдавнішій з них уже понад сто років. По цих іграшках можна відчитувати нашу історію. Впізнаєте кукурудзу, шишки, сову-космонавта та інші іграшки, які були популярними в часи нашого дитинства. З роками вони змінювалися, модернізувалися, як і уся новорічно-різдвяна атрибутика. Тепер тут можна побачити чобітки, у яких отримують подарунки діти з європейських країн, Санта-Клаусів та Святих Миколаїв різних країн.

  Друзі, маємо можливість замовити подаруночки для себе та своєї дитини від Святого Миколая. Вказуйте під час реєстрації (вартість 70 грн. комплект). Сюди входить: вітальна листівка, колядник, пазли, шоколадна фігурка, магнітик, календар. Також матимемо змогу відвідати майстер клас з виготовлення Новорічної іграшки на згадку. Вартість МК 15 грн./особа, хто бажає вказуйте під час реєстрації. Іграшки простенькі як на фото у дітей.

  Із трепетом заходимо у його спальню. Там дивовижне ліжко, застелене голубим покривалом. На подушках намальовані церковні куполи, біля ліжка — килимок, Миколаєві тапочки, на стіні — картина «Сон дитини». Там три подушки. Коли Миколай лягає на першу, то чує голос самого Бога. Прихилить голову на другу — одразу чує дитячі голоси, малята і доросліші діти мовлять святому, хто  якого подаруночка хоче. Приляже на третю, то дізнається, у кого які проблеми, та просить Бога дати всім здоров’я, щастя, любові, миру.  А під синьою пухкою ковдрою — зелена поляна, де ростуть квіти, грибочки, та молоденька травичка. На стіні біля ліжка висить прекрасне панно «Дитячий сон», зроблене самими ж дітьми. Аби Святий Миколай прийшов та сів на ліжко, треба попросити про це Ангеликів-дзвіночків. Для цього слід смикнути за ланцюжок. І поллється мелодійний передзвін, а Миколай дізнається, що до нього в гості прийшли чемні дітки.

  На другому поверсі — справжні Миколаєві апартаменти: світлиця з великим образом Святого Миколая, який є чи не в кожній українській хаті, з мішками подарунків. Є навіть підписи: «Для чемних дітей», «Для милосердних дітей». І для нечемних Миколай дещо припас — різочки. Нам розповіли, що нечемні хлопчики й дівчатка їх отримують. Миколай же ж все знає, пустощів перед ним не приховає жодна дитина. Але він добрий і радить підійти з тою різочкою до ватри, яке палає на подвір’ї, подумати над своєю поведінкою, пообіцяти найперше самому собі позбутися вади і спалити різочку, а разом із нею усе погане, обіцяють наступного року стати добрішими і чемнішими, тоді всі стають в коло і колядують, а потім моляться та просять Бога, аби дарував їм, їхнім батькам і всім людям здоров’я, а країні у цей нелегкий час мир та спокій. Навколо Миколаївської варти стоять дерев’яні стільці. Кожен стілець — це символ однієї з дванадцяти чеснот: мудрості, справедливості, сміливості, поміркованості, покірності, щедрості, чесності, любові до ближнього, помірності, терпеливості, старанності, працелюбності. Казка стає дійсністю! Тому вирушайте у гості до Святого Миколая у Карпати та подаруйте собі казку.

Чернівці - столиця Буковини

  У спадок від попередніх поколінь городян ми разом із архітектурними пам’ятками Чернівців: храмами, ансамблями майданів і вулиць, - отримали й пам’ятки словесні - імена околиць, кутів і вулиць старовинного міста. Ім’я самого міста Чернівці дійшло до нашого часу від першої писемної згадки нерушеним. Знаменита грамота господаря Олександра Доброго від 7 жовтня 1408 р., яка впорядковувала митну справу в цьому важливому пункті міжнародної торгівлі, подає назву Черновьци, Черновцы, мыто Черновьское, - відповідно до тодішніх традицій староукраїнської літературної мови.

Резиденція Буковинських митрополитів

   Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Заснований 4.10.1875 указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа, на основі теологічного інституту, що існував з 1827 року. Головна будівля ЧНУ міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Центральний корпус з 29.06.2011 рішенням 35 сесії комітету світової спадщини ЮНЕСКО включений до списку Світової культурної спадщини.

   Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації була збудована на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Нині тут розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана. У 1863 р. він домігся від австрійського цісаря дозволу на будівництво нової просторої резиденції, гідної столиці Буковини. Наступного року, одразу після освячення Кафедрального Свято-Духівського собору, владика Гакман уже заклав наріжний камінь у фундамент майбутньої резиденції.

  Вхідні квитки до Резиденції оплачуємо додатково: дорослий 60 грн., студентський 20 грн., дитячий 20 грн.

Храм Трьох Святителів

 Храм на честь трьох великих християнських святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та ІоанаЗлатоустого. Побудований з цегли у 1878 р. для потреб теологічного факультету, який розташовувався поруч, на території митрополичої резиденції. У храмі студенти-богослови проходили богослужбову практику. Цікавим є той факт, що навіть під час Першої світової війни навчальний процес не переривався. Проте, так тривало лише до 1944 року.

  В радянську добу, до 1981 року, у храмі було розміщено обчислювальний центр (ОЦ) університету, де знаходилась одна із перших радянських обчислювальних машин (ЕОМ) “Мінськ-4”, власне, саме так у той час називали комп’ютери. Ректорат університету доклав усіх зусиль для того, щоб зберегти святиню. Зокрема, на стінах храму зберігся автентичний розпис, не було навіть зрушено з місця іконостас.

Чернівецький український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

  Чернівецький театр імені Кобилянської побудований талановитими архітекторами Гельмером і Фельнером на початку ХХ століття. ‬Проект замовили у престижному архітектурному бюро‭ "‬Фельнер і Гельмер‭"‬.‭

    У‭ ‬1900‭ ‬році Фельнер особисто приїхав до Чернівців для ознайомлення з місцевістю.‭ ‬У травні‭ ‬1902‭ ‬року проект театру вже був готовий,‭ ‬але до його будівництва не було готове місто.‭ ‬Не вистачало коштів.‭ ‬Офіційно працювати почали‭ ‬першого серпня‭ ‬1904‭ ‬року.‭ ‬Збудували театр за‭ ‬один рік і‭ ‬два місяці. Оформленням інтер’єрів займалися майстри з Чехії (Гудячек та Ягода). На Театральній площі перед театром розташована «Алея зірок». Мало хто знає,‭ ‬та в місті Фюрт у Німеччині є такий самий театр,.‭ ‬Це його брат-близнюк.‭ ‬Та,‭ ‬за рахунок того,‭ ‬що‭ ‬Театральна площа на кілька метрів‭ ‬вкопана‭ ‬— театр виглядає краще і вигідно відрізняється від німецького.

Пішохідна вулиця Кобилянської

  Промінцем від Центральної площі тягнеться вулиця Ольги Кобилянської – єдина у Чернівцях пішохідна вулиця. Дата народження тодішньої Молодіївської, а пізніше Панської вулиці відома точно: в 1786 році на розі Центральної площі та теперішньої Кобилянської був закладений перший мурований будинок, а перед тим на його місці довелося викорчувати чимало пеньків. На початку XX ст. старожитні хатки були витіснені дво- і триповерховими стильними кам'яницями, а саму вулицю забрукували. Ще живі ті чернівчани, котрі пам’ятають, як тодішню Панську двірники мили водою з милом по кілька разів на день, а поліціант примушував кожного «нечупару» з брудним взуттям гарно витерти ноги, перш ніж ступити на бруківку.

"Майстерня Карамелі" у Чернівцях

  Спостерігати за роботою кондитерів дуже цікаво. А опинитись на їхньому місці - ще цікавіше! Маленькі відвідувачі «Майстерні карамелі» мають унікальну нагоду створити власний карамельний шедевр. Простір для творчості дуже великий! Адже коли карамельну масу починають охолоджувати, вона стає пластичною, наче пластилін. Тоді з неї можна робити все що заманеться: фігурки казкових героїв, льодяники, цукерки, карамельки і все-все-все!

  Саме на вулиці Кобилянській буд. 2 знаходиться славнозвісна "Майстерня карамелі" - унікальне казкове місце де виготовляють натуральні цукерки ручної роботи. Чудові смакові якості продукції відзначено Асоціацією ласунів Україні, і завдяки використанню натуральних інгредієнтів, ця карамель отримала схвалення від Спілки турботливих матусь! Кондитерам майстерні вдалося перетворити приготування карамелі на справжнє шоу, яке щодня відбувається на очах гостей. Якщо бажаєте у ВІЛЬНИЙ ЧАС (згідно програми подорожі) піти на майстер-клас зі своїми дітьми, то обов'язково записуйтесь у адміністратора самостійно, якомога скоріше (щоб вистачило місць) за телефоном (095) 474-34-41. Вартість МК від 70 грн. до 100 грн. тривалість 15-20 хвилин. Одночасно можуть робити 4 дитини. Під час запису узгодьте будь ласка Ваш час проведення майстер-класу у адміністратора майстерні. 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 610 UAH
Новачки 670 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 04 грудня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 грудня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страховка на перевезення;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • подарунок від Святого Миколая 70 грн.;
 • вхідні квитки до Резиденції: дорослий 60 грн., студентський 20 грн., дитячий 20 грн.;
 • майстер клас з виготовлення нноворічної іграшки 15 грн.;
 • розваги та особисті витрати;
 • харчування;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 14 грудня :
00:15 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця). Посадка в автобус, Старт о 00.15. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
08:30 Орієнтовно до 8.30 прибуття у с.Пістинь. 8.30 Початок оглядової екскурсії садибою Святого Миколая. Поділимось на дві умовні групи, одна прийматиме участь у МК з розпису Новорічної іграшки (максимум 20 осіб) інша відправиться на екскурсію, потім групи поміняються.
11:00 - 14:30 До 11.00 збір біля автобуса, переїзд у Чернівці. Орієнтовно до 13.00 прибуття у місто. 13.00-14.30 Обід у закладах міста, вільний час.
15:00 - 16:30 Оглядова екскурсія Резиденцією митрополитів Буковини. Після вільний час.
16:00 - 19:30 Вільний час. Хто забажає зможе відправитись в Майстерню Карамелі та побачити як виготовляють цукерки, також можна прийняти участь у майстер класі з виготовлення вкусняшок. Якщо велика кількість наших учасників забажає відвідати МК то можливо відправку перенесемо трохи пізніше наприклад на 20.00, ситуацію будемо бачити по ходу.
19:30 - 20:00 Збір біля автобуса. Відправка на Вінницю.
Неділя 15 грудня :
03:00 Орієнтовне прибуття до 03.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу (по місту зупинок не робимо).

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМалай Наталья Владимировна
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Все супер !!! Як завжди !


Кононюк Ірина Василівна
В гості до Святого Миколая (09 грудня 2017р.)
Дякуємо Дмитру за гарну подорож, також водію за уважність, все було просто СУПЕР!!!


Щерба Інна Павлівна
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Цікаво, дітям сподобалось.


Рибалкіна Ольга Сергіївна
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Огромное спасибо организатору поездки, очень было интересно. Надеюсь что это была не подледная поездка с Вами Бедняжки.


Побережник Ольга Іванівна
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Доброго вечора! Ось як і обіцяла залишаю відгук! Подорожую з Бідняжками не вперше і не в останнє звичайно. Але цього разу я повністю розчарована. Відразу для тих хто зараз розпочне мені розповідати, що все чудово! Ні не чудово! Маю трохи досвід поіздити не тільки по Україні і не тільки з Бідняжками!!!!
По перше автобус! Це просто жах! Можливо спереді було тихо і спокійно, але позаду просто жах. Все гримить, падає! Хотілосьби , щоб Бідняжки звернули увагу на водія, з якою він швидкістю передвигався!!! Вибачте! Але ви везете не дрова, а людей!! Тим паче в автобусі дуже багато дітей!!! На поворотах речі випадали з полок, навіть ручки самі опускались. Ви кажете, що ями на дорозі то їдьте повільніше чи 10 хвилин щось змінить? А ще сподобалось коли він відкривав задні двері і залишав їх на хвилин 1015 ( але на вулиці мінусова температура). Я розумію , що ви зараз накинетесь і скажете, а як виходити? звичайно як звичайно , вийшли закрив,прийшли відкрив! Чомусь спереді він так і робив, напевно йому і справді дуло!!!!
Тепер такий великий знак ????? та !!!!!! Що значить, що санітарна зупинка після ночі не потрібна???? Це як? Так нам показали туалет в лісі який не зачинявся і в якому дуло з усіх сторін !!! Чому ці діти мають ходити в туалет на вітрові в прямому смислі цього слова!? Після нічного переїзду хочеться елементарно вмитися!!!!
І ще дуже сподобалось коли організатор сказав йдемо обідати, включив 6 передачу і пішов, не звертаючи уваги , що можливо хтось не встигає і відстав!! Добре, що перед цим сказав назву закладу і мусили питати в людей де це? Доречі не тільки одна я заблукала!
І остання крапля яка всетаки змусила мене написати мене цей відгук!!! Коли ми прийшли до Університету в організатора запитали до котрого часу у нас екскурсія і чи ми встигнемо на 16.00 на майстер клас по карамелі, нащо отримали відповідь так встигнете, тим паче автобус буде їхати в центр і Вам звідти буде близько. По закінченню екскурсії в Університеті в 15.45 на питання , що ми їдемо в центр ? Сідати в автобус? Отримали відповідь ні ми не їдемо, люди фотографуються , йдіть самі. Нам нічого не залишалось робити як йти. Для тих хто збирається їхати йти там хв 15 приблизно. Десь метрів 700 до цієї моя дитина зі сльозами на очах почала казати я вже нічого не хочу, в мене все болить і холодно, так як сніг йшов як навіжений. З великими потугами ми туди дістались !! І тут кульмінація!!! Не встигли наші діти зняти куртки як прийшли наші бідняжки з автобуса, які мали бути після нас!!! А тепер питання!!!??? Чим моя дитина та ще 3 які йшли з нами відрізняються від всього автобуса? Чому вони мають мерзнути, йти зі сльозами на очах???????
Після кожної моєї поїздки друзі мене питають: Ти ще б раз поїхала туди? Ти рекомендуєш? То цього разу я навіть незнаю , що сказати!Відповідь: Дякуємо за відгук. Хочу уточнити деякі моменти. 1. Дійсно в автобусі в районі заднього люка щось відійшло і страшно калатало, що не давало спати. Але після того як організатор на першій санітарній зупинці сказав про це водію, той одразу ж поправив і надалі (до самого кінця мандрівки то не спричиняло більше незручностей). 2. Водій їхав з нормальною швидкістю. Вам потрібно було підійти до водія і сказати, що речі випадають з полок по причині що він їде швидко. 3. Санітарна зупинка була у Чернівцях, за 2 години до приїзду у маєток Миколая, можливо ви нею не скористались. Нажаль нормальних заправок перед приїздом, у тих селах немає, ну і який вже був туалет у Маєтку Миколая, тут вже вибачайте не від нас то залежить. 4. Організатор пішов, оскільки пішли туристи вперед і потрібно було бути першим щоб показати і завести людей у заклад. І ви ж бачили куди пішли всі, потрібно було наздоганяти або набрати організатора і сказати що ви загубились, уточнити як пройти. В цьому проблеми не було. 5. Я вам сказав що ви встигнете, але я вам не обіцяв що ви поїдете автобусом, тому що казав що все залежатиме від того коли розпочнеться екскурсія, а екскурсія розпочалась пізніше на 15 хвилин, тому так і вийшло. У вас було достатньо часу встигнути на 16.00, для цього потрібно було піти на 5 хв раніше з екскурсії і дійти пішки (або поїхати тролейбусом). А я вам сказав що ми поїдемо автобусом як тільки всі учасники подорожі зберуться в автобусі, і нажаль цей збір від мене не залежав, оскільки люди були в церкві, фотографувались на території і ще пішли в туалет. А ми по програмі подорожі взагалі мали бути до 16.30 в Резиденції. Потрібно було вам одразу сказати, що ви встигнете!!! якщо підете пішки від Резиденції і ні слова не казати про можливий доїзд автобусом. Чому ви не поїхали 2 зупинки тролейбусом? Така можливість була і я про неї наголошував!

Тарабан Катерина Олегівна
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
З Бідняжками в поїздку їхали вперше. Сподобалось все. Єдина притензія до транспорту. На такі великі відстані можна виділяти автобус, в якому не будуть відчуватись усі щілини на дорогах. Поношений та все навколо грюкоче.Я надіюсь наступного разу буде два водія та комфортний автобус, який було обіцяно.


Відповідь: Катерина, Дякуємо за конструктивний відгук. Нажаль, транспорт який здійснює перевезення по Україні, приблизно ввесь такого класу, і він бажає кращого. Але можу вас запевнити, що автобус яким ми їздили - один з найкращих автобусів по комфортності у Вінниці, що здійснює перевезення Україною, і навіть ця машина в екскурсійний сезон працює літо/весна/осінь, повністю на всю Європу (Франція, Німеччина, Австрія, Данія, Туреччина і так далі). А наші "щілини на дорогах" будуть відчуватись будь-яким транспортом, оскільки справа більше в дорогах. По нормальних Європейських дорогах переїзд переноситься комфортно і вночі чудово спиться. Можна було б замовити машину яка їздить виключно на Європу, але слід було б заплатити значно дорожче. Сумніваюсь що ви б особисто захотіли переплатити за такий автобус 180-200 грн. з особи , а при бюджеті на вашу сім'ю це склало + 550 грн. переплати. А на всіх 50 учасників подорожі сума б склала 9 тисяч грн.

Анонім
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Дуже добра і позитивна подорож.Це подорож для тих,хто вірить в казку і дива).А поіншому ніяк,бо побували посеред зимових засніженних Карпатських гір,де в маєтку живе і творить свої добрі справи справжнісінький Микола Чудотворну, де можна вручити особисто йому листа зі своїми побажаннями і отримати подарунки.В цьому маєтку я повернулася в час дитинства)Отож ,доки діти ,а також дорослі вірять в дива,треба їхати)
А Чернівці нагадали мені свою архітектурою і атмосферою Прагу і Відень.Місто радує своєю різноманітністю.Шкода тільки,що алея зірок була засипана снігом.Про красу Чернівців університет можна сказати так:якщо ви досі там не були і його не бачили,то неодмінно поїдьте і подивіться на цю красу.Якби в місті не було нічого,окрім університету,все одно сюди варто б було їхати і повертатися знов.Ексурсія по університету була цікава,а екскурсовод взагалі супер))).А ще б я додала до подорожі невеличку екскурсію по місту.Для дітей було цікаво власноруч виготовити льодяники.Велике дякую Дмитру і Аллі за чудову організацію подорожі і хорошу позитивну атмосферу в поїздці.Превелике дякую водієві за комфортну і безпечну поїздку, незважаючи на погодні умови.Загальне враження від подорожі чудове))) Дякую Бідняжечкам за пригоди)))Хочу ще)))Бондар Віталій Олександрович
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Подорож, як завжди ДУЖЕ сподобалось!!! Дякуєм, що Ви є і такі молодці. КРУТО!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.