23 листопада 02:15
Час відправлення
23 листопада 23:50
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
23 листопада 2019р.
530 UAH
580 UAH
Залишити відгук

Підземний світ Поділля

Тип: Печери, Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 520 км.

Традиційно ми вирушаємо у підземний світ Поділля. На нас чекає одна з найкрасивіших печер України - Атлантида. Це єдина в Україні триярусна горизонтальна карстова печера. Під час екскурсії подолаємо "Максимальний" маршрут, будучи під землею 4 години, побачимо дивовижні зали та кристали які ростуть тільки тут. Наприкінці мандрівки завітаємо у старовинний Кам'янець-Подільський. Вперед за підземними пригодами!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Завалля-печера Атлантида

Про подорож

Печера "Атлантида" та Кам'янець-Подільський

  Печера Атлантида - єдина в Україні триярусна горизонтальна печера. Печера відома спелеологам всього світу, адже відомості про неї розміщені в міжнародних енциклопедіях і спеціалізованих довідниках.

   Вище фотки з нашої квітневої поїздки 2019 р. Було неймовірно круто. По центру, надутий такий - наш екскурсовод СУП.   

  В Україні її цінність також визнана державою: ще в 1975 р. печера одержала статус геологічного пам'ятника природи загальнодержавного значення. 

  Атлантида - печера не туристична, а спортивна, для її відвідування потрібно мати непогану фізичну підготовку. Температура в середині печери залишається сталою і складає приблизно 10 градусів, навіть узимку. Тому з цього приводу хвилюватися не варто.

  Атлантида виділяється серед інших печер: це єдина на Поділлі печера з чітко вираженою триярусною побудовою. Поверхи її сполучені за допомогою крутих, майже прямовисних переходів.

У печері існують кристали які ростуть тільки в Атлантиді  

  Серед карстових печер України вона займає особливе місце. Стіни печери не слизька глина, а багато в чому кристальні утворення. Печера вражає красою кристалів, якими прикрашені зали і гроти підземного світу. За велику різноманітність кристалів Атлантиду порівнюють з мінералогічним музеєм. 

Бідняжки клянуться печері Атлантида, що не будуть завдавати їй шкоду

   Наш маршрут називається "Максимальний" , він потребує від учасників хорошої фізичної підготовки та витривалості. Охоплює значну частину печери. Основним об'єктом відвідування є зал «Динамо» , в якому радують око надзвичайно мальовничі скупчення сталактитів , кристалів і гелектитів , «Храм Богів» , зал «Єсеніна» , зможемо побачити на власні очі - камін «Ракета». Так само відвідати новорічну «Ялинку» (являє собою кристали у формі Ялинки) і спробувати дістатися до головного призу маршруту по «Котячій Гірці».

  На виставці глиняних фігур в залі «Буфет», буде можливість продемонструвати свої скульпторські здібності, залишивши на згадку про себе фігурку, серед численних інших скульптурних статуй попередників. Вас також чекає підйом із залу «Червоних Маків» через дивовижний колодязь, створений природою, витонченої форми «Замкова щілина». Час проходження маршруту близько 4+ години. Вижимаємо з печери максимум емоцій!!!

Зимове підкорення печери Атлантида у селі Завалля

Посвята в спелеологи та повернення з печери у спелеохату. Всі в кайфі

 Додаткова інформація:

  Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає – учасниками можуть бути навіть початківці. По статі також без обмежень.)  Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво та захоплююче. Буде базовий маршрут який буде під силу старшим людям, а хто захоче ускладнень їх можна буде отримати!!! 

 Одяг: Бажано взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку та змінне взуття для печери. Для проходження маршруту «Максимальний» (час проходження від 4 години в залежності від можливостей групи) у печері Атлантида Вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. Візьміть з собою будівельні рукавиці також. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде комфортніше на певних ділянках маршруту. Вартість екскурсії оплачується на місці додатково і складає 400 грн./особа. Сюди входить прокат комбінезона та ліхтарика та супровід професійного екскурсовода.

  Харчування: після проходження підземної екскурсії ви маєте змогу замовити комплексний туристичний обід, який приготують дівчата у спелеохаті. Тому, щоб не паритись, радимо скористатись цією пропозицією. Вартість обіду 80 грн./особа. Або беріть їжу з дому на обід, на ранок звісно бутерброди щоб поснідати.

Кам’янець-Подільський

   Кам’янець-Подільський – стародавнє місто, яке по праву вважається одним з найбільш мальовничих у Східній Європі. Дуже часто Кам’янець-Подільський називають "квіткою на камені", або "перлиною Поділля". Унікальне місто в кожному його прояві.  Саме розташування Кам’янець-Подільського є неймовірним.  Стара частина міста знаходиться на півострові, який є природним утворенням. Річка Смотрич, прокладаючи собі шлях у скелястому каньйоні, утворила цей чудовий природний комплекс. У сучасних межах міста  річка утворює три півострови, на яких розташовані історичні райони Кам’янця: Старе місто, Руські та Польські фільварки.

   Кам’янець-Подільська фортеця є, мабуть, одним з найпопулярніших серед всіх туристичних об’єктів України. Недаремно у 2007 році вона ввійшла до переможців проекту "Сім чудес України". Вид тут романтичний та захоплюючий, особливо ввечері. Тому шикарні фотографії разом з коханою людиною Вам гарантовані.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організаційний збір


Учасники Клубу 530 UAH
Новачки 580 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 13 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 листопада 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування, комплексний обід в спелеохаті 80 грн./особа;
 • екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон та ліхтарик) 400 грн./особа, оплата на місці;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса!

Програма подорожі


Субота 23 листопада :
02:15 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця). Посадка в автобус, Старт о 02.15. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
07:00 Орієнтовно до 7.00 прибуття у с.Завалля на базу ХСК "Атлантида". Розміщення у спелеохаті. Перекусончик, кава, чай (беріть з собою бутерброди на ранок). До 7.30 відпочинок. Переодягаємось у комбінезони.
07:30 - 08:00 Орієнтовно 07.30 початок екскурсії для першої спелеогрупи. Відправка до входу печери. Групи формуватимуться по 10-13 чоловік, а також умовно по рівням складності. Складність визначає провідник по ходу, виходячи з можливостей учасників. Тривалість екскурсії 4 години, в залежності від здатності групи пройти маршрут. Під час реєстрації вказуйте групу по рівню складності. Вихід кожної групи відбуватиметься одна за одною з кроком 30-40 хв. Розраховуємо на 3 або 4 групи, в залежності від кількості людей.
12:30 - 16:00 Орієнтовно прихід першої групи. По бажанню обід по приходу (перше та друге вартість 80 грн. оплачується додатково). Якщо бажаєте замовити обід, вказуйте під час реєстрації. Відпочинок в спелеохаті, чекаємо всі групи, ділимось враженнями, обідаємо. Збираємось біля автобуса до 16.00 відправка.
17:00 Орієнтовно 17.00 прибуття у Кам'янець-Подільський. Прогулянка стародавнім вечірнім містом. Вільний час до 19.00
19:00 До 19.00 (19.30) збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
23:50 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 23.50. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
4 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейІрина Герасимчук
Підземний світ Поділля (23 листопада 2019р.)
Привіт! Дякую за неймовірно круту, шалену та яскраву подорож! Це була одна з найкращих подорожей в моєму житті, яка подарувала величезну кількість гарних емоцій. Варто повірити в свої сили, перебороти страх та відвідати казкову печеру Антлантида, яка дійсно заворожує. І варто мати не слизьке взуття і наколінники, в яких значно зручніше лазити.
Дякую організатору Дімі, дякую нашому провіднику в підземний світ Супу, та дякую всій нашій веселій компанії за підтримку та чудовий настрій!


Відповідь: Ірина, Привіт. Дуже круто що сподобалась поїздка. Ми раді коли учасники отримують гарні та захоплюючі емоції. Приєднуйтесь до наших майбутніх екстримальних і не тільки, подорожей.

Дмитро Завальний
Підземний світ Поділля (23 листопада 2019р.)
Все було дуже класно і весело. Великий респект організатор Дмитру, вже не перший раз із ним їжджу все на високому рівні. Окремо хочу подякувати нашому гіду. Детально розповів історію печери і дуже весела людина. Також нові знайомства)))


Вікторія Білоус
Підземний світ Поділля (23 листопада 2019р.)
Поїздка справді була незабутньою та сповненою емоцій. Чудовий керівник групи Дмитро (майстер своєї справи),надзвичайно приємний в спілкування, надійний в печері інструктор Суп та наша активна компанія просто зробили мій день) Безліч жартів, приколів і сміху)) Сама екскурсія також дуже цікава, водночас і екстремальна) Але тепер впевнена, що побуваю там ще не раз і не два)))
P.S. Бідняжки, дякую за шалееенііі емоції)


Оксана Дубонос
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Не можу не поділитись своїми враженнями про неймовірно красиву, загадкову та екстремальну печеру. Атлантида стала для мене активною та захопливою пригодою, яку ще довго буду переповідати, та водночас повторно переживати емоції отримані під час її проходження. Особливу атмосферу задавав екскурсовод, відразу було зрозуміло, що нудьгувати не прийдеться! SUP RESPECT!!! Також, хочу виразити особливу подяку організатору Дімі за чудовий супровід та винахідливість в екстремальних умовах!Відповідь: Оксана, Дякуємо за гарні слова. Наш провідник дійсно - агонь!!! Казав же вам дівчатка поїхали не пожалкуєте!!! Це зовсім інший підземний свій в який занурюєшся та отримуєш фантастичні емоції!!! Я радий що ви дослухались моїх слів та залишились задоволені.

Екатерина Белза
Печера Атлантида (01 грудня 2018р.)
Привіт Бідняжечки, поїздка до печери Атлантида була вчора, але емоції мене переповнюють ще сьогодні, змусила всіх моїх друзів вислухати мене, інакше мене просто розірвало б... дякую вам за вашу роботу, особлива подяка нашому організатору Дімі, за хорошу атмосферу і за те що повірив в нас перед тим, як відправити на вірну смерть, але ми вижили не дивлячись ні на що, (за це я вже подякувала Богові), хоч в мене тряслись коліна і сльози зрадницьки затмарювали погляд, але це було реально круто, і хоч вчора я була впевнена що більше я сюди не повернусь ніколи в житті, але сьогодні мені вже хочеться повернутися і пережити все знову...Ця подорож з Бідняжечками вже була третя і мене постійно вражає ваше вміння підняти всім настрій, налаштувати на пригоди, і навіть невеликі невдачі сприймаються зовсім по іншому. Дякую всім, спішу переглядати інші поїздки, до зустрічі...


Оксана Гембова
Печера Атлантида & стрибки з мосту (13 червня 2020р.)
Враження від поїздки супер. Все було чудово організовано, в принципі як завжди. Діма-ти крутий😉


Відповідь: Оксана, Це прекрасно. Сподіваємось отримані враження ще довго надихатимуть вас на творчі звершення у роботі та у житті. Приєднуйтесь у наступні подорожі, які вже чекають на вас та щойно з творчої кузні :)

Вікторія Свинар
Печера Атлантида & стрибки з мосту (13 червня 2020р.)
подорож у пам’яті на життя! організована, та продумана до дрібниць, починаючи з ранку насиченим екстримом , та закінчуючи прогулянкою Кам’янець Подільським під звуки саксофону, краще не могла уявити, #ДімаСтабілітрон тобі окремо дякую! за крутий день, кожна людина для тебе індивідуальний друг і тебе вистачає на всіх! сил , та позитивної віддачі від роботи! #впередзапригодами


Відповідь: Вікторія, Дякую за теплі слова. Мені надзвичайно приємно читати букви вдячності. Саксофон - то була не запланована дрібничка, але круто що вона була, впевнений що ми її заслужили завдяки своєму позитиву/гарному настрою. До нових зустрічей у майбутніх екстримальних, і не тільки, мандрівках. Ми з тобою ще не одну Говерлу підкоримо, ба навіть можливо і на твій День Народження :) !!! @dimastabilitron

Галина Храновська
Печера Атлантида & стрибки з мосту (13 червня 2020р.)
Я в захваті від мандрівки!!! Неперевершена печера Атлантида!!! Дуже фантастичний підземний світ!!! Неймовірний екстрім та унікальний досвід!!!Яскравий організатор і дотепний екскурсовод!!!
Щиро вдячна всім-всім!!! До зустрічі, друзі!!!


Відповідь: Галина, Добрий вечір. Ми в захваті від вашого підкорення печери Атлантида. Повага від організатора та усього творчого колективу, вау, супер, крутяк, максимальний маршрут - 5,5 годин екскурсія печерою, година понад норми, майже 7 кілометрів пройденого шляху, розпірки ви проходили швидше ніж деякі дівчата з нашої групи. Учасницям нашого туристичного Клубу слід брати з вас приклад, та разом зі своїми дітьми їхати за підземними пригодами і взагалі за іншими яскравими враженнями, оскільки пригод та подорожей у нас вистачає :) До нових зустрічей у майбутніх тріпчиках!!!

Екатерина Липкова
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Усім привіт,хочеться поділитися своїми враженнями стосовно поїздки у печеру Атлантида,чесно кажучи я не розраховувала на таку масу позитивних емоцій які отримала відвідавши це загадкове місце,гарний настрій ,цікаві історії,та курс фіз.підготовки нам забезпечив наш супер крутий гід СУП,так саме Суп,інші імя він не сприймаєсаме краще самим туди поїхати та побачити всю ту красу,а також зарядитись тією особливою енергетикою
Окремо хочеться сказати про організатора нашої поїздки Дмитра Отса,він улюблений гід нашої компашкивсе як завжди чітко,організовано,зрозуміло,з ним можна вирішити будьякі питання,а що ще потрібно молодим активним енергійний людям


Відповідь: Екатерина, Дуже дякуємо за гарний відгук. Ми передамо ці чудові слова подяки Супові!!! До нових зустрічей моя улюблена Новорічно-Закарпатська компашка!!!

Ольга Гнатюк
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Дуже сподобалась поїздка. Цікаві враження, можливість перевірити свої страхи і побачити красу печери, походити, полазити, поповзати...
Організація на високому рівні, дякуючи Дімі.
Транспорт зручний, водій приємний і уважний чоловік.
Особливий респект нашому провіднику по печері.


Відповідь: Ольга, Дякуємо за теплі слова та чудову компанію. Зустрінемось у майбутніх екстримальних мандрівках. Страхи потрібно долати!!! "Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!" Тарас Шевченко

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.