29 грудня 08:30
Час відправлення
02 січня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
02 січня 2020р.
165 EUR
180 EUR
Залишити відгук

НОВИЙ РІК у Гданську

Тип: Екскурсійні мандри, Новий Рік
Буде підкорено: 2000 км.

Як вам ідея зустріти Новий Рік в найкращому місті Північної Польщі - Гданську, на березі Балтійського моря? А полоскотати нерви у аквапарку зі справжніми акулами? Польща ніколи не перестане дивувати і відкриє нам таємниці свого найбільшого замку і ознайомить з найкращими містами: замок в Мальборку - найбільший в Європі. казковий Вроцлав і неперевершений Гданськ, з його багатою історією та архітектурою, де ми й зустрінемо НОВИЙ 2020 РІК! Святкуймо разом в дружній бідняжівській компанії!)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Пшемисль

Про подорож


Перлина Північної Польщі - Гданськ

Гданськ - місто таке ж старовинне, як і сама Польща. Розташований на побережжі Балтійського моря, в гирлі річки Вісли, він був морськими воротами Польщі і скарбницею міщанської культури, портом, що входив до складу Ганзи, і вільним містом.

До гданської набережної сторіччями причалювали торгові судна зі всіх країн світу. Сьогодні звідси починаються морські круїзи. Старовинні вулиці Длуга (Długa) і Длуги Тарг (Długi Targ), які закінчуються Золотими і Зеленими воротами, перетинають Старе місто, зване Головним містом. У цьому районі розташовані численні архітектурні пам'ятники, галереї мистецтва і майстерні ремісників, які виготовляють бурштинові прикраси. Тут же готична Ратуша і «Двір Артуса», в яких гданські аристократи приймали королів.

Поряд «Золотий будинок» - символ заможності гданського міщанства, а навпроти - фонтан "Нептун", що завжди приваблював туристів і був місцем зустрічей закоханих. Тут прямо на вулицях організовуються літні фестивалі, а також відомий «Домініканський ярмарок», що скликає гостей з багатьох країн світу.

Шедевром архітектурної фантазії є невелика вулиця Маріяцька з вузькими кам'яними будинками і просторими терасами, де в підвалах з низькими склепіннями знаходиться галерея бурштинових прикрас.

Гданський костел Святої Діви Марії є найбільшим у світі готичним храмом, який може помістити до 25 тисяч віруючих. А в кафедральному соборі в міському районі Оліва знаходяться органи із незвичайним звучанням, барочним декором і рухомими фігурками.

А коли настають сутінки, Гданськ постає зовсім в іншому вигляді. Ілюмінація, підсвітка і гра тіней на фасадах, додають особливої казкової атмосфери.

Вроцлав

Вроцлав - одне з найбільших і найстаріших міст Польщі, "столиця" історичного регіону Сілезія. Унікальне місто розташоване на 5 річках, через це до другої світової війни тут було 303 мости, на даний момент залишилось 133.

Вроцлав називають "містом мостів", неповторне втілення краси та смаку поєднане в одному місті, яке крізь століття змішало колорит архітектури і створило свій унікальний та характерний образ. Місто сповнене затишком та магією, зачаровує людей музикою вуличних музикантів та багатою гамою відтінків. 

Тумський острів — колишній річковий острів на Одрі. Це найдавніша частина Вроцлава, розташована в старому руслі Одри. Назва острова перекладається як «Кафедральний острів» на честь побудованого тут собору Святого Іоанна Хрестителя.

Ще в древні часи Тумський острів вважався «містом у місті», оскільки знаходився під повною юрисдикцією місцевого духовенства. Саме тому тут не діяли міські і князівські права, встановлені для інших частин Вроцлава. Іноді цією обставиною могли користуватися люди, яким загрожувала кара, в’язниця або суд. А князь, вирушаючи на службу в Кафедральний собор, розташований на острові, зобов’язаний був зійти з коня, зняти свій головний убір і здати всю зброю.

Площа Ринок у Вроцлаві вважається однією із найстаріших площ в Європі. В центрі традиційно стоїть Ратуша, по периметру – 60 різнокольорових вузеньких кам’яниць.До 70-х років по площі ще ходили травмваї і їздили авто, зараз це місце де відбуваються різдвяні ярмарки, новорічні святкування, релігійні, академічні та військові урочисті заходи.

Вроцлавська Ратуша є унікальною культурною пам’яткою готичної архітектури, яка будувалася впродовж 250 років з кінця ХІІІ по XVIст. Найстаріша її частина була збудована близько 1299 року. В 1580 році встановили годинник, дзвін якого досі лунає на Ратуші. Під час Другої світової війни будівля сильно постраждала, але вже до 1953 була відновлена. Зараз в Ратуші працює мерія, музей міста і найстаріший ресторан Вроцлава, відкритий ще в 1275 році. 

Найбільший замок в Європі - Марієнбург

У Європі немає могутнішої середньовічної фортеці. Замок Мальборк (нім. Marienburg – Місто Марії) – це шедевр оборонної архітектури і найбільший у світі готичний замковий комплекс площею 21 га (загальною кубатурою будинків більш ніж чверть мільйона кубічних метрів). Мальборський замок вважається найбільшим цегляним будинком, побудованим людиною.

Значні розміри фортеці найкраще видно з боку річки. Велич, потужність і сувора краса замку просто заворожує. Будівництво замку Тевтонський орден розпочав у 13-ому столітті, призначаючи його під резиденцію Великого Магістра. Звісно, таку фортецю, з найрізноманітнішими системами захисту, зводили не один рік. Мальборк будувався етапами. 

До першої половини XV століття Мальборк славився на увесь континент як одна із двох головних баз хрестових походів на Литву й Жмудь, також як місце урочистостейі різних заходів, турнірів, які приваблювали лицарів з багатьох країн Європи. 

Сопот

Тож перебуваючи в Гданську, важко оминути Сопот. Це місто, розташоване на березі Балтійського моря, засноване в XIX столітті, називають «Монте-Карло півночі». Сопот – це курорт, широко відомий за межами Польщі. Тут можна безтурботно відпочити і розважитися, а також погуляти по унікальному молу, що виходить на півкілометра в море. 

Сопот став відомим на весь світ, оскільки славиться однією унікальною пам'яткою. Це дивовижне і неординарне архітектурне творіння, яке отримало назву Кривий будиночок.

Пшемисль

Місто на березі річки Сян, перлина південо-східної Польщі. Місто семи пагорбів з тисячолітньою історією, що розташувалось біля підніжжя Карпат, неподалік від українського кордону і тричі протягом 20-го століття ставало українським.

Величний і красивий, Пшемисль може похвалитися пам'ятками, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших мандрівників. Це друге найстаріше поселення на півдні Польщі після Кракова. 

Однією з родзинок міста є нахилена центральна площа Ринок, що йде від підніжжя пагорба Вознесіння. На площі познайомимось з бравим воякою Швейком;) І ще однією з родзинок міста є - білий кам'яний Королівський Казімірський замок, зі своєю сильною історією і романтичною легендою. 

Також варті уваги Архікатедральний костел, Францисканський костел і костел Святої Терези. Їх інтер'єри і оздоблення закарбуюються назавжди у нашій пам'яті.

Reda - унікальний аквапарк зі справжніми акулами

Аквапарк Реда належить до одних з найбільш сучасних об'єктів в Польщі. Він був відкритий 29 липня 2016 року і вже встиг сподобатись любителям водних атракціонів. У ньому є річка зі скляним тунелем, проведеним прямо до акваріума з акулами, по якій можна пропливти на надувному матраці.

Родзинкою аквапарку є унікальна, єдина в Європі спіралевидна гірка Aqua Spinner, яка постійго обертається навколо своєї осі. 

Крім того, в аквапарку функціонує великий басейн з безліччю гірок та швидкої річкою, а також атракціони для дітей. Є в аквапарку зона з хвилями, але туди допускаються лише ті, чий зріст вище 140 см. На території аквапарку є СПА зона з сауною, невелике кафе, де можна перекусити під час відпочинку і навіть 7D кінотеатр.

Зустріч Нового 2020 Року!

Саме Гданськ стане нашим осередком для зустрічі Нового Року! Саме тут ми розпрощаємось зі старим роком і гучно перейдем у НОВИЙ! Наша локація буде на головній площі міста! Крім того У нас буде унікальна можливість зустріти Новий рік двічі: спочатку за українським часом, потім за польським)

Шопінг в Польщі

Останнім часом шопінг у Польщі користується неабиякою популярністю. У пошуках вигідних пропозицій на необхідні товари, чимало людей перетворюються на справжніх мисливців за знижками. Ми переконаємось, що закупи у Польщі – це один із найвигідніших способів зекономити сімейний бюджет. І немає різниці, що ви хочете придбати. Продукти харчування та ювелірні прикраси, побутова техніка та меблі, одяг та взуття, побутова хімія та товари для дітей, косметика чи біжутерія – все це та багато іншого можна знайти під час шопінгу у Польщі за дійсно вигідними цінами.

Варто знати! Якщо ви незабаром маєте намір їхати назад в Україну, то перед тим, як виїхати, обов’язково оформляйте на всі свої покупки (наприклад, одягу, побутової техніки, електроніки і т. д.) Tax Free. Tax Free – це відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) при перетин кордону з Польщею. Але для цього вам потрібно оформити спеціальний ваучер Tax Free в магазині, який при наступному перетині кордону з Польщею дозволить повернути податки при купівлі. Сума повернення становить 7% – 23% від загальної суми покупки і залежить від того, який саме товар ви купуєте. Найнижчий податок у Польщі на овочі-фрукти, м’ясо, рибу, молочну продукцію, хліб і т. д. Високий – на побутову техніку, товари для дому, будівельні матеріали, цифрову техніку, одяг. Тому, якщо ви запланували значні покупки або просто мрієте про новий гардероб – сміливо вирушайте за цим в Польщу. Повернувши Tax Free, ви не тільки компенсуєте витрати на дорогу, але й суттєво зекономите. Магазини, в яких надають послугу Tax Free, можна дізнатися по характерному блакитному значку з однойменним підписом.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
Квиток на потяг купують організатори подорожі або самостійно, але обов'язково попередьте організатора! (вартість залізничних квитків може змінюватись)
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів
 
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспортЗверніть увагу! Для страхування та уточнення ваших паспортних даних, прохання внести самостійно дані Вашого біометричного закордонного паспорту у власному кабінеті у нас на сайті, або зробити це у нас на офісі.

Проживання

На нашому маршруті ми маємо три ночівлі в хостелах, в дво-, три-, чотири- та шестимісних кімнатах. Першу ніч ми ночуватимемо в хостелі в Вроцлаві. Друга та третя ночі ночуватимемо в хостелі в Гданську. Всі хостели обладнані кухнями для самостійного приготування їжі. Туалети і душ знаходяться на коридорі. В кімнатах є постільна білизна та рушники. Зверніть увагу, що розміщення в іншому хостелі може відрізнятися від обраного Вами на сайті під час реєстрації на подорож. Ми намагатимемось максимально зберегти розселення з Вашими побажаннями.

Харчування в подорожі

Всі хостели обладнані кухнями для самостійного приготування їжі.  по приїзду у Пшемисль, ми заїдемо в супермаркет для поповнення стратегічних запасів їжі. Також буде можливість закупитись в супермаркетах 31 грудня і в день від'їзду додому. Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 20-30 злотих. 

Валюта

З власного досвіду і для економії часу радимо придбати злоті у Вінниці, курс приблизно такий самий, а в деяких обмінниках вигідніший ніж в Польщі. Нам потрібна готівка (злоті) для розрахунку за вхідні квитки. Також беріть з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 99% магазинів та кафе мають пос термінали для безготівкового розрахунку.

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €

Як до країни Європейського Союзу, до Польщі суворо заборонено ввозити наступні продукти харчування:

 1. молоко та молочні продукти (йогурт, сир, масло тощо);
 2. м’ясо та  м’ясні продукти (ковбаса, шинка та інші продукти тваринного походження);
 3. сало;
 4. консерви.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження та про шлюб.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Житло для подорожі в Гданськ
7-місний,
5-місний,
4-місний
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 165 EUR 170 EUR 175 EUR
Новачки 180 EUR 185 EUR 190 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 02 грудня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 ночі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - 986 грн. (в дві сторони, якщо їхати з Вінниці. Вартість може змінюватись, це залежить від міста з якого ви будете їхати) Квиток купують організатори подорожі, або самостійно, але попередьте організатора;
 • особисті витрати;
 • вхідний квиток у аквапарк: дорослий - 35 злотих за 3 години;

Програма подорожі


Неділя 29 грудня :
08:30 зустріч на залізничному вокзалі Вінниці
09:00 - 16:00 переїзд до Пшемисля
16:00 - 17:00 закупи в супермаркеті
17:00 - 22:30 переїзд до Вроцлаву. Поселлення
Понеділок 30 грудня :
10:00 виселення. Речі залишаємо в багажній кімнаті в хостелі, йдемо снідати в місцеве кафе
11:00 - 13:30 екскурсія Вроцлавом
13:30 - 16:00 вільний час, обід
16:00 - 22:30 переїзд в Гданськ, поселення
Вівторок 31 грудня :
11:00 - 13:30 екскурсія по Гданську
13:30 вільний час, обід, закупи до святкування Нового Року
22:30 Виходимо на святкування до головної ялинки
23:59 З НОВИМ РОКОМ!!!
Середа 01 січня :
12:00 виселення
12:00 - 13:00 переїзд до найбільшого замку Європи Марієнбург
13:00 - 14:00 обідня перерва
13:00 - 15:30 зовнішній огляд замку
15:30 - 17:00 переїзд в Сопот
17:00 - 18:00 фотографуємось з Кривим будинком, гуляємо пірсом, любуємось Балтійським морем
18:30 - 22:00 релаксуємо в джакузі, забавляємось на водяних гірках, плаваємо з акулами)
22:30 вирушаємо до Пшемисля
Четвер 02 січня :
08:00 прибуття в Пшемисль
09:00 - 10:30 екскурсія містом
10:30 - 12:20 шопінг, закупляємось додому смаколиками)
13:00 посадка на поїзд Пшемисль-Київ
21:00 орієнтовний час поверненя в Вінницю

Транспорт

 • Eurobus Poland чорний 49
0 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Житло для подорожі в Гданськ
-6 вільних місць із 44

В цій подорожі ми проживатимемо одну ніч у Вроцлаві і дві ночі в Гданську. Щоб оптимізувати нашу подорож по вартості ми обрали проживання в хостелах. Також бонусом є проживання в самому центрі цих міст, що дозволить нам гуляти допізна і не витрачатись на таксі, аби повернутись до готелю. Площа Ринок знаходиться за 2 - 3 хвилини пішої ходи. Це дуже зручно та доступно). Великим плюсом є те, що крім нашої групи в хостелах, в дні нашого перебування, ніхто більше не проживатиме. На сайті вказаний варіант проживання в хостелі в Гданську, де ми проведемо дві ночі. Комплектація місць в кімнатах в хостелі в Вроцлаві може відрізнятись від обраного Вами варіанту проживання. Ми намагатимемося максимально зберегти тип кімнати, який Ви обрали під час реєстрації.

Хостел "Universus"

Знаходиться в старовиній історичній будівлі в самому серці Гданська, біля Золотої Брами. Поряд є магазини, великий торгівельний центр та безліч кафе. 

Хостел "Centrum"

Знаходиться в центрі Вроцлаву. Має дво-, три-, чотири- та п'ятимісні кімнати. В деяких кімнатах є двоповерхові ліжка. Такі кімнати переважно на 8-10 чоловік, але проживатиме в них лише по 5 чоловік без підселення.

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.