29 грудня 12:00
Час відправлення
02 січня 12:30
Час повернення
Є вільні місця!
150 EUR
165 EUR
Замовити місце

Новий рік у Кракові!

Тип: Новий Рік
Буде підкорено: 1800 км.

Як щодо Нового Року у Кракові? Саме загадкове місто Польщі дивує красою замків, таємницями вуличок, величними костелами. Щороку на вулицях цього чарівного міста зустрічають свято з незвичайним розмахом. Площа Ринок перетворюється на фантазію театрів і фарсів, народних звичаїв і традиційних частувань, танців біля головної ялинки і, звичайно ж, концертів. Пропонуємо разом відсвяткувати Новий Рік у Кракові. Цікаво? Якщо так, гайда з нами!

Відповідальна:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Краків

Про подорож

Старовинний Краків — місто стародавніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Краків вважається одним з найкрасивіших європейських міст, його романтична атмосфера притягує безліч туристів з року в рік, але особливо чарівне місто в різдвяно-новорічні канікули.

Народні гуляння на вуличках і площах Кракова тривають цілий тиждень. Площа Ринок перетворюється на фантазію театрів і фарсів, народних звичаїв і традиційних частувань, танців біля головної ялинки і, звичайно ж, концертів. Якщо для поляків Різдво  – звичайно, свято домашнє, то Новий рік вони бажають відзначити на всі 100%, так щоб було весело, вражаюче і захоплююче. У ніч на перше січня поляки та гості Кракова стають учасниками дозвільного торжества, гучної музики вуличних концертів, річок шампанського, веселих і завзятих танців.

 

Новий рік в Кракові вам точно запам’ятається на все життя, а казкове місто зачарує і змусить закохатися в нього назавжди. На площах міста, у старих веж і фортечних стін маячать актори в національних костюмах, а численні ресторанчики запрошують випробувати місцеву кухню і під грім салюту зустріти світле свято Нового року в Кракові. Дивуючись красі і величі костелів, рівно в дванадцять ви почуєте бій курантів церкви Діви Марії, одної з найвеличніших і дивовижних архітектурних споруд Польщі.

Святкувати Новий 2020 Рік ми будемо у неймовірному місці Татраландія - це захоплююча тропічна вечірка в басейнах з насиченою супровідною програмою та екзотичними напоями в басейні, які ви не забудете ніколи. 

 
 
Новорічна ніч відбудеться в популярному комплексі «  Тропічний рай» , де ви будете почувати себе як у раю. Проведіть останній день року в оточенні екзотичних пальм, з напоєм у басейні,  дайвінгу  з рибою або плаванням у  солоній морській воді . Квитки на вечірку у Татраландію ми будемо купувати завчасно, тому кошти за квитки потрібно оплачувати разом з завдатком під час реєстрації. 
Друзі, ціна за квиток на вечірку у Татраландію зараз всього лиш 18 євро до 18 грудня. Поспішіть адже незабаром ціна може змінитися!
Дітям до 12 років вхідний квиток безкоштовний за умови супроводу дорослого.
Квиток на новорічну ніч включає квиток в аква (10 басейнів, 6 гірок, шафка та новорічна програма).
 

Місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того щоб від Барабакану пройтися по Флорианській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний дерев’яний готичний вівтар.

“Польська Зимова Столиця"Закопоне! Ми прогуляємось колоритним ярмарком, накупимо собі безліч сувенірів та спробуємо польську національну кухню. Усі бажаючі зможуть піднятись фунікулером на Голубівку (оглядовий майданчик панорами Закопане), звідти відкривається просто неперевершений вигляд на зимове місто з тисячами вогнів між високих гір.

Також у нас буде святкова вечеря, яку ми відсвяткуємо у лісі, з запашним грілем та глінтвейном. А поїдемо ми туди на санях. Бідняжки покажуть полякам, як потрібно святкувати Новий Рік!

Валюта:

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні - курс в Україні є кращий! Вам потрібні будуть злоті для Польщі та євро для Словаччині. Буде можливість поміняти кошти в Польщі також.

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,2 zl) (1z = 7 грн)

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.

Необхідні документи та перетин кордону:

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт , або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.

1. Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, треба не забувати про  правило 90/180мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до планованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорті, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. 

2. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі ( копію можна зробити на офісі). 

  Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

 

 Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2.  без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

Матеріали сайту: dpsu.gov.ua.

Під час перетину кордону особою що недосягла 16-річного віку у супроводі обох батьків з собою потрібно мати оригнінал свідоцтва про народження!

 

 Нагадуємо, перевозити через кордон м`ясні, та молочні продукти суворо заборонено!

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Kraków
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 150 EUR 160 EUR
Новачки 165 EUR 175 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 грудня 10:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • страхування.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • квиток в Татраландію - 18 € (ціна може змінюватись);
 • виїзд на святкову вечерю - (прогулянка на санях та гріль) - 60 злотих;

Програма подорожі


Неділя 29 грудня :
12:00 Виїзд із кишеньки напроти центрального автовокзалу м.Вінниці.
Понеділок 30 грудня :
10:00 - 12:00 Приїзд до Кракова. Оглядова Екскурсія містом.
14:00 Вільний час у місті. Гуляємо та насолоджуємось.
18:00 Поселення в готель.
Вівторок 31 грудня :
09:00 Прогулянка по святковим ярмаркам Кракова, насолоджуємось новорічною атмосферою та різдвяними знижками! Купуємо подарунки!
12:00 Виїзд на святкування Нового Року до комплексу басейнів Татраландія. Усіх інших запрошуємо на святкування на площу міста, де будуть концерти, конкурси, дискотеки і безліч інших цікавинок.
14:00 Приїзд до Закопане! Відчуємо магію наступаючого Нового Року у зимовій столиці Татр. Безліч фото, та приємних емоцій гарантовано!
20:00 Розпочинаємо святкування Нового Року у Тропічних басейнах Комплексу Татраландії! У нашому розпорядженні, фантастична шоу программа, танці, конкурси, розваги!
Середа 01 січня :
02:00 - 04:30 Збір в автобусі після святкування у Татраландії. Переїзд до готелю.
05:30 - 11:00 Відпочиваємо після неймовірних гулянь.
12:00 - 16:00 Вільний час. Гуляємо та насолоджуємось загадковим містом, яке дивує та заворожує.
16:00 - 18:00 Переїзд в Закопане!
18:00 - 20:00 Святкова вечеря для усіх бажаючих. Відсвяткуємо у лісі, з запашним грілем та глінтвейном.
20:30 Виїзд до Вінниці! Радісні та наповненні позитивом їдемо додому!
Четвер 02 січня :
12:30 Орієнтовне повернення у Вінницю (все буде залежати від часу проходження кордону та від стану доріг!)

Транспорт

 • Неоплан біло-зелений. 51 місце
18 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Kraków
22 вільних місць із 53

Hotel Kraków  - це сучасний бізнес-та туристичний готель, розташований за 8 кілометрів від Головної площі та недалеко від важливих комунікаційних маршрутів. Зручне розташування робить  Hotel Krakow  популярним як для туристів, так і для ділових людей, які шукають житло в Кракові.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Катерина - 18 вересня 17:41
Добрый день, Анна. Подскажите возможно ли пересечь границу на поезде,чтобы избежать очереди на таможне, понимаю что программа уже написана, но это было бы в разы комфортнее.Возможно ещё реально внести коррективы.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.