28 вересня 08:00
Час відправлення
28 вересня 18:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
28 вересня 2019р.
355 UAH
385 UAH
Залишити відгук

Стежками могутньої династії

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 250 км.

Давайте відкривати цікаві місця Поділля разом! Ми відправимося у мальовничий куточок Вінниччини, відвідаємо місця пов’язані з життям польських шляхтичів Потоцьких. Пізнаємо які таємниці приховують у собі стіни Тульчинського та Немирівського палаців, а також нас зустріне гостинна Тиманівка з піснями та танцями, козацькою кашею, рецепт якої передають з покон віків.

Супроводжуюча:
Оксана Федоренко
Відповідальна:
Яна Івасько
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Вороновиця

Немирів

Тульчин

Тиманівка

Вінниця

Про подорож

Друзі, ми розпочнемо свою подорож   з Палацу Грохольських - Можайських у Вороновиці.  Вороновиця манить туристів насамперед палацом Грохольських, а вже потім - музеєм історії авіації та космонавтики. Саме тут було вперше випробувано модель літального апарату. 

Вирушаємо далі! Містечко Немирів, де за часів Болеслава Потоцького називали Подільськими Афінами.

Прогуляємося по парку де колись прогулювався сам Оноре де Бальзак з Евеліною Ганською, завітаємо в палац до княгині Щербатової. З усіх боків палац Щербатової оточений будівлями в стилі конструктивізму, а також більш сучасними спорудами, що надає йому особливого вигляду — ніби ошатний і добродушний привид з давно минулих днів.

Далі на нас чекає Палац Потоцьких у Тульчині - у якому влітку проходить визначна подія для усієї України - Міжнародний оперний фестиваль у форматі open air - OPERAFEST TULCHYN. 

Найочікуваніша та найяскравіша культурна подія Вінниччини!

Тут, в Тульчині, ми познайомимося з Станіславом Потоцьким власником Подільського Версалю та його дружинами та головною жінкою ТУЛЬЧИНА Софією Потоцькою, прогуляємося містом та дізнаємося які таємниці приховує Подільський Версаль.

По дорозі до Тульчина ми зануримось в Любовні інтриги Станіслава і Софії Потоцьких.

Ми відвідаємо Римсько-католицький костел у Тульчині, він має підземелля – таємниче та моторошне.
За словами настоятеля, тут ховали людей із родини Потоцьких, вельмож, шанованих осіб, представників духовенства.

Далі ми вирушимо у надзвичайно гостинне село Тиманівка, у музей О.В.Суворова. Тут нас зустрінуть співами, ми скуштуємо знамениту тиманівську  козацьку кашу, рецепт якої передають з покон віків.

Для нас співатимуть та запрошуватимуть у танок - місцевий жіночий народний колектив "Калинове гроно".

Далі ми завітаємо до Тиманівського палацу - Палац графа Шереметєва:. Тут ми прогуляємось навколо палацу у затінку прекрасного парку та послухаємо цікавих істроій з його минувшини від місцевого оберігача палацу Олександра.

Харчування

Беріть з собою бутерброди на обід. Вечерятимемо козацькою кашею у Тиманівці.
Беріть з у подорож вишиванки. Буде весело та колоритно!

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 355 UAH
Новачки 385 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 вересня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 21 вересня 09:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • дегустація козацької тиманівської каші;
 • народне гуляння від колективу "Калинове гроно";
 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • екскурсія палац Можайського - 30грн;
 • екскурсія палац Щербатової - 20 грн;
 • екскурсія палац Потоцьких - 15грн;
 • екскурсія музей Суворова - 15грн;
 • екскурсія палац Тиманівський -15грн;
 • особисті витрати;

Програма подорожі


Субота 28 вересня :
08:00 – виїзд із парковки напроти Центрального автовокзалу;
08:35 - 9:40 – прибуття до Вороновиці, екскурсія палацом Можайських-Грохольських;
10:20 - 12:00 – екскурсія палацом графині Щербатової у Немирові;
12:00 - 12:40 – переїзд до Тульчина;
13:00 - 14:00 – екскурсія Тульчином;
14:30 – відправлення до Тиманівки;
15:00 – екскурсія музеєм О.В. Суворова;
15:30 – виступ фольклорного курту «Калинове гроно»;
16:00 - 16:50 – дегустація знаменитої козацької каші по-тиманівськи;
17:00 - 18:00 - екскурсія Тиманівським палацом;
18:00 - 20:00 – переїзд до міста Вінниця.

Транспорт

 • Mercedes red 49
0 вільних місць із 49

45444036323025211713951
464339353129262218141062
47
48423834282419151173
49413733272320161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейБабюк Ірина Володимирівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Дякуємо за прекрасний день. Це було тепло, душевно, по справжньому. Чудові місця, неймовірні люди. На душі радість, вдячність і надія.


Салтан Віта Олександрівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Чудова подорож! Такі близькі і такі невідомі нам місця нашої чарівної Вінниччини! Раджу всім!Бойченко Олена Юріївна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Перед поїздкою родзинкою подорожі було посмакувати засипаною капустою (що це таке і з чим його їдять?), але до тиманівської каші долучилися враження від часу, який провели коло садиби Шереметєвих, де тиша, умиротворення та спокій огортають тебе. Звідти, дійсно, не хочеться їхати, хоча першим питанням, коли вийшли з автобуса коло воріт садиби, було: А що тут робити півтори години? Імпровізоваий пікнічок від Олександра додав упевненності, що тиманівчани дуже радо зустрічають гостей. Яблучний фреш то щось!
Відкриттям також став палац ГрохольськихМожайських в Вороновиці, не очікувала на таку красу.
Екскурсоводи цікаво та змістовно розповідали про місця та події, повязані з ними. Музеї Тиманівки залишили двояке враження: багата колекція експонатів, але оформлення деяких експозиції та подача інформації від екскурсоводів застрягла у часі процес декомунізації їх дійсно, не зачепив.
Супроводжуюча Оксана була завжди поряд. Дякуючи водію Славіку, ми встигли на останню маршрутку в рідне місто. Автобус зручний та комфортний.
Не зайвим був би вільний час коло палацу в Вороновиці та в місті Тульчині, місто доволі цікаве. Взагалі подорож чудова, змістовна та пізнавальна подорож з дуже насиченою програмою.Скрипка Лідія Іванівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Чудова поїздка для людей, які хочуть знати історію рідного краю


Боярко Владислав Васильович
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Чудова поїздка, гарне товариство, прекрасний автобус та водій, неперевершена Оксана, як взірець позитиву та толерантності. Екскурсоводи сподобались всі, крім Ярослава з Немирова. Ярослав розмовляє суржиком, багато говорить, але не весь час то цікаво слухати, часто повторює по декілька разів одне і то саме, немає логічної побудови того, про що хоче сказати. Люди з Тиманівки дійсно живуть своїм селом та своєю справою. Каша ну дуже смачна) Хочу побажати дещо осучаснити подачу фактів у музеї Суворова. Таке враження, що був на уроці історії в 1985 році, хіба предмет викладали українською, а не російською мовою.


Коваль Олеся Володимирівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Дякуємо турклубу Бідняжки за цікаву, корисну подорож , все дуже сподобалося та залишилося море вражень!!!!


Немировська Юлія Василівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Подорож сподобалась. Насичена програма, багата на нові маловідомі місця. Багато цікавої інформації. Чудові екскурсоводи! Смачна каша :)
Не вистачило часу в Тульчині, там би хотілось мати більше часу на фото прогулянку)


Кравчина Вікторія Євгеніївна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Усе дуже сподобалась. Насичена програма. Для мене справжнім відкриттям було село Тиманівка. Бажаю кожному хоча б раз туди потрапити )))


Мундір Оксана Володимирівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
З Бідняжками подорожую всьоме, але цього разу поїздкою не зовсім задоволена. Мої враження дещо зіпсувалися від непрофесійності екскурсовода Ярослава у Немирові, який начебто і володіє інформацією, проте її виклад потребує систематизації і вдосконалення. Ще хотілося б потрапити всередину у палац Потоцьких, адже, якщо це туристичний обєкт, то варто подумати, як це зробити, не дивлячись на ремонтні роботи. А от Тиманівка здивувала в хорошому розумінні слова своєю багатющою історією, гостинністю і закоханістю працівників у свою справу. Смачна тиманівську каша, божевільні танці і гід Олександр фанат своєї справи все це стало вишенькою на торті.


Шуляк Олена Артурівна
Стежками могутньої династії (28 вересня 2019р.)
Дуже сподобалась подорож, якби живемо тут,а багато чого не знаємо про наш рідний край, історію , людей
Трохи замало було часу в Тульчині.А про Тиманівку взагалі можна знімати фільм, так тут цікаво.Дуже сподобалися розповіді Ярослава,а Оксанка,то наше сонечко.Все чудово і міста і екскурсоводи ,і супровід групи,і водій,і автобус.Бідняжки,ви найкращі, люблю вас)


,


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.