25 жовтня 23:30
Час відправлення
28 жовтня 06:00
Час повернення
Є вільні місця!
1410 UAH
1550 UAH
Замовити місце

Казка осіннього Закарпаття

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 1500 км.

Друзі, ми вирушаємо на зустріч до осіннього Закарпаття – це чудовий край, де змішались різні культури, народи і традиції. Закарпаття вражає своєю багатою історію, неймовірною природою, високими горами і гостинністю. Нас чекають заворожуючі краєвиди з гори Гемба, водоспад Шипіт, містичний бункер лінії Арпада, таємничий Невицький замок, місто з європейським шармом - Ужгород, а також релакс у термальних басейнах "Золота Гора" та дегустація закарпатських вин. Осінь - казкова пора для мандрівок

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Верхня Грабівниця

Пилипець

Мукачево

Золота Гора

Невицьке

Ужгород

Про подорож

Гора Гемба

В перший день нашої подорожі нас очікує неймовірної краси краєвиди Закарпаття з гори Гемба .Далеко не всі гори в Карпатах можна підкорити так легко, як цю гору, весь секрет у тому, що до підніжжя гори вас може довезти підйомник. Канатна дорога доставить вас на гору Гемба, яка має 1491 метр над рівнем моря. Щоправда, не на саму вершину, до верху треба ще йти за півгодини. Гемба є частиною гірського масиву полонини Боржава, який інколи називають Боржавським хребтом. Поки їдеш вверх то ніби нічого цікавого: під ногами кущі, кози пасуться, мимо проїжджають опори витягу.

Та на вершині перед Вами відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним: чаруючі гірські пейзажі, незабутня атмосфера спокою. Можна годинами вдивлятися у далечінь, розглядаюче маленькі будиночки поміж горами.  Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.

Візьміть з собою якусь куртку або светр. Внизу може бути тепло, навіть спекотно, але нагорі значно прохолодніше, плюс різкий вітер. Додатково оплачується канатно-крісельна дорога на г.Гемба: дорослі -120 грн.; діти - 100 грн.

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття. Витоком водоспаду служить підземне джерело на горі Великий Верх. Поступово вбираючи в себе струмочки, він перетворюється в більш потужний водний потік. Спадаючи з 14-метрової висоти, водоспад розбивається об каміння і стікає не потужним потоком, а дрібними струмками. Тому він не гримить, як інші, а немов шепоче.

Відвідавши водоспад Шипіт, у вас з'явиться можливість викупатися в його чистих і прохолодних водах (температура води гірського Шипіта навіть влітку не піднімається вище +8 С) Від такого купання ви, безсумнівно, отримаєте грандіозний заряд позитиву і здоров'я. Така незабутня казка доступна кожному бажаючому! Додатково оплачується рекреаційний збір на водоспад: дорослі - 10 грн.; діти - 5 грн.

Найбільший в Україні бункер лінії Арпада

Бункер лінії Арпада був побудований у період із 1939 по 1944 рік. Його будівництво проводилося в режимі повної таємності, роботи виконували переважно солдати будівельних штрафбатів угорської та румунської армій. Бункер обладнаний усередині гори, його коридори довжиною близько кілометра розташовані на глибині 50-100 метрів. Це зміцнення побудовано в три яруси, має чотири виходи на поверхню, а також розгалужену систему довготривалих вогневих точок (дотів). Під землею знаходиться питне джерело. Під час Другої світової війни підземелля бункера використовувалися як продуктовий склад, склад боєприпасів і госпіталь. 

Додатково оплачується вхід у бункер та екскурсія: дорослі - 70 грн.; діти - 35 грн.; підлітки та студенти - 50 грн.

Термальні басейни "Золота Гора"

Другий день, нашого відпочинку, ми розпочнемо з оздоровлення в термальних басейнах "Золота Гора". До наших послуг один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягальня, душеві, лоббі – бар та піцерія. За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. Схожі води є у Франції - Курорт Котре, Німеччині - Курорт «ЕМС» та у Чехії - Курорт Тепліце. Тож цей відпочинок зніме втому, надасть бадьорості та життєвої наснаги, адже далі нас чекає ще багато цікавого.

Додатково оплачується вхід до термальних басейнів: дорослі 2 год. - 250 грн; діти, зріст яких до 150 см. - 125 грн.; діти, зріст яких до 110 см.- безкоштовно.

Невицький замок

Невицький замок — одна із найстаріших споруд Закарпаття, що таїть у собі пам’ять і дух середньовіччя. Чарівна природа гірських Карпат і свіже прозоре повітря посилюють враження від почутих загадкових історій замку. Сама фортеця стоїть на 125-метровій горі вулканічного походження, звідки відкривається чудовий краєвид на село з такою самою назвою, а також на мальовничу долину, якою протікає річка Уж. 

Замок справді є унікальною пам’яткою, яка не має аналогів ніде у світі. Від заснування минуло більше семи століть, а він досі дивує відвідувачів своєю архітектурою, своєю історією та містичними легендами. За однією із них він був захисною фортецею для наречених (Невестський замок) з королівських і князівських родин. За іншою легендою, Невицький замок побудувала собі заморська царівна, причому не просто з каменю, а з домішками материнського молока і людської крові. Тому твердиня завжди була надприродно міцною і добре стояла під час будь-яких сутичок. Замок та околиці й досі таять у собі безліч “таємниць”, які ще потрібно розгадати!

Ужгород

Ужгород незмінно зачаровує гостей своїм європейським шармом. Офіційна історія міста налічує більше 1100 років, роблячи його одним з найстаріших міст нашої країни. Історія міста Ungvar (стара назва Ужгорода) – це історія Угорського королівства, Австрійської імперії і Чехословацької республіки, і кожна епоха накладала свій відбиток на вигляд міста.

Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів. Ужгородський замок, вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський Греко-Католицький Собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал – це і багато іншого обов’язково зацікавить вас, додавши в палітру відкриттів нові, яскраві фарби. Додатково оплачується вхідні квитки до замку : дорослі - 50 грн.; діти 20 грн.

Окрема місцева забава - розшукати всі 27 міні-скульптур, розсипаних по всьому місту. Кожна присвячена особистості або події, котрі відіграли певну роль в житті Ужгорода. Не залишиться без вашої уваги і пам'ятник ліхтарнику дяді Колі, що протягом сорока років вручну запалював старовинні електричні ліхтарі в центральній частині міста. Прогулюючись набережною, Ви неодмінно зустрінете пам'ятник художнику, зазирнувши в його мольберт можна побачити намальовану картину, на якій зображені річка Уж і Пішохідний міст, але такими, якими вони були на початку 20 століття. 

Також варто сказати про закарпатську кухню, що є відображенням смаків цілих епох і держав, до яких за всю свою історію належав Унгвар. Наваристий бограч, апетитний паприкаш, словацька страпачка або чеські кнедлики з гуляшем в кращих традиціях бравого Швейка – це цілий вибух неймовірних смакових відчуттів! Ужгород не тільки славиться своєю архітектурою, а й відомий на всю країну своєю  закарпатською кавою і затишними атмосферними кав’ярнями. Тут вам і головний кавовий центр міста – провулок Гірчичне Зерно, і цілий музей кави, і крихітні кафешки на будь-який смак, і цілі дегустації кави в компанії милих міні–пам’ятничків. Спробуйте – Ужгород вас зачарує!

Дегустація вина 

Дегустація вина — це не тільки прерогатива професіоналів, а й дуже захоплюючий процес для справжніх цінителів цього благородного напою. Від простого до складного. Від білого до червоного. Від молодого до витриманого. Від сухого до солодкого. Від менш міцного до більш міцного. Це основні правила і послідовність дегустації вин про які ми дізнаємося під час нашої п'янкої екскурсії у дегустаційному винному залі «Шардоне», що був першим дегустаційним залом в Ужгороді, який відкрився в 2007 року. Тут представлені виключно місцеві – закарпатські вина, які виробляє сімейна, крафтова виноробня, що носить назву «Вина Ковача» - за прізвищем головного винороба – Олександра Ковача.

Ми продегустуємо 7 позицій вина з винної карти, що на сьогоднішній день містить біля 30 позицій. В дегустаційний набір входить також порція сиру. Сир буде в нас виконувати функцію «нейтралізатора смаку». Ним потрібно перекусувати після кожного взірця вина – «обнуляти» рецептори. Вартість дегустації вина 100 грн. з особи.

Відповідальний організатор: Ірина Гаращук (096) 34-90-900 та Отс Дмитро (097) 74-960-84

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Мукачево Червона Гора
3-місний (double+single),
3-місний (tripl)
2-місний (double),
2-місний (twin)
Учасники Клубу 1410 UAH 1460 UAH
Новачки 1550 UAH 1600 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 жовтня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 жовтня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі;
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • харчування;
 • власні витрати;
 • розваги;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Вартість вхідних квитків на туристичні об'єкти може змінюватись і встановлюється адміністрацією на момент нашого перебування. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 25 жовтня :
23:30 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 23.30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 26 жовтня :
09:30 - 10:30 Орієнтовне прибуття до с. Верхня Грабівниця. Екскурсія по бункеру лінії Арпада. О 10:30 виїзд до ГК Пилипець.
11:45 - 16:00 Насолоджуємось краєвидами Карпатських гір у Пилипці. Піднімаємося на г. Гемба та відпочиваємо біля водоспаду Шипіт. О 16:00 виїзд до готелю.
17:30 Поселення в готель. Відпочинок.
Неділя 27 жовтня :
07:30 - 08:00 Сніданок за бажанням. О 08:00 збір біля автобуса, переїзд до термальних басейнів "Золота Гора".
08:45 - 12:00 Релакс в термальних водах. О 12:00 виїзд до Невицького замку.
12:30 - 13:30 Екскурсія замком. Збір в автобусі о 13:30, виїзд до Ужгорода.
14:00 - 16:30 Прогулянка з екскурсоводом містом Ужгород та замком.
16:30 - 17:30 Дегустація вина.
17:30 - 19:00 Вільний час в Ужгороді, щоб насолодитися закарпатською кухнею або для романтичної прогулянки. Збір в автобусі в 19:00. Виїзд до Вінниці.
Понеділок 28 жовтня :
06:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 06:00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • 51
49 вільних місць із 51

51433935312725211713951
504440363228262218141062
49
4845413733292319151173
4746423834302420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Мукачево Червона Гора
53 вільних місць із 53

4-поверховий готель при в'їзді в місто. Розташований біля підніжжя однойменної Червоної гори. Увечері з вікон номерів відкривається чудовий вид на вечірнє Мукачево. Комфортабельні номери, ресторан з традиційно смачною закарпатською кухнею і уважний персонал забезпечать Вам приємний відпочинок. Всі номери оснащені дерев'яними меблями, телефонами, телевізорами, санвузлами з гарячим і холодним водопостачання.

Сніданок оплачується додатково, вартість 80 грн.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталя Коритчук
За Карпатами! на День Незалежності (23 серпня 2019р.)
Це була СУПЕРРРРООООВА поїздка!!! ІРУСЬ, ти ЧУДО! (У мене враження: у Бідняжок організатор Іра запорука професіоналізму, прекрасного організатора. Це Третя Іра, і Ви всі три прекрасно про нас дбали в поїздках!) Сама подорож змістовна та насичена! Окрім розкішних Карпат, ми насолодились зануренням в історію бункер лінії Арпада став родзинкою поїздки. Перший скельний день подарував камінний фундаменталізм скелі Довбуша та Тустань зачаровують масштабами та химерністю. Другий день (там я була вдруге) дарував насолоду Гимбою та Шипотом. Навіть дощик не зіпсував вражень. Третій (міський) день нагадав різницю місцевостей та культур. Сувенірний ринок в Трускавці, середньовічна церква та солеварня в Дрогобичі (ми сіль лопатою згрібали!!!), мощі св. Валентина в Самборі. Це все в супроводі привітних водіїв та суперактивної організатора ІРИНКИ, ентузіазму якій не позичати!!!! Іра не просто організовувала та супроводжувала, вона надихала, спрямовувала, показувала приклад!!! Окремо ДЯКУЮ за увагу до моєї 9річної доньки вона тепер дивиться не на зміст поїздок Бідняжок, а КУДИ ЇДЕ ІРА? БУДЬ ЛАСОЧКА, Й МИ З НЕЮ!!!! Глибини змісту додавали екскурсоводи на всіх етапах. З ними нам пощастило. Проживання в Шваграх мене також влаштувало чиста білизна, гаряча вода, телевізор (нехай лише з чотирма каналами), холодильних у коридорі, хазяї давали праску та фен. А басейн в готелі приємний бонус. ВКОТРЕ БІДНЯЖКАМ СПАСИБІ за ПРЕКРАСНО оганізовані вихідні!!! ДО ЗУСТРІЧІ у наступній поїздці!
P.S. І СПАСИБІ всій нашій компанії!!! Було весело та непринужденно. з двома подорожуючими компаныями ми не вперше подорожували. Чи це не показник віддіності та враженості вірусом Бідняжок. Та я не хочу одужувати. Донька моя також. (І річ зовсім не в холодильнику!!!)
Уже вишукую нову мандрівку!!!


Відповідь: Наталя, дякую Вам за такий змістовний та душевний відгук! Ми всі організатори шалено любимо свою роботу та робимо все можливе, щоб кожна Ваша наступна мандрівка була неперевершеною!Щодо Вашої донечки Софійки - от хто справжнє Чудо, стільки енергії, доброти, любові, відповідальності, вона для мене була справжньою помічницею. Обов'язково збережіть відео, та покажіть їй через рочків 5))). До зустрічі у нових подорожах!

Олена Кузніцова
За Карпатами! на День Незалежності (23 серпня 2019р.)
Можу впевнено сказати, що ця подорож була одна із най крутіших. Наша Іруся зробила все для того щоб ми отримали неймовірні емоції та враження від подорожі. Комфортний автобус та круті водії, з якими дуже цікаво спілкуватись. Вигляд з нашої садиби був дуже крутий. Так само і господарі садиби, робили для нас все, щоб ми смачно їли і гарно гуляли. Програма подорожі була просто кайфова. Куди ми тільки не ходили, і що ми тільки не бачили. Наші екскурсоводи дійсно просто cool. Це були люди, з якими не хотілось прощатись. Розказували на стільки круто. Можу впевнено сказати, якщо вас щось не цікавить, після зустрічі з ними, ви ви будете в неймовірному захваті. Відходити від цих людей не хотілось взагалі. Дуже дякую нашій Ірусі. Вона дійсно зробила все для того, щоб наш відпочинок був просто unbelievable. Емоції зашкалюють. Дуже вам дякую. Це були нові неймовірно красиві та шалені Карпати.


Відповідь: Оленка, дякую за теплі слова! Для нас найкраща винагорода - це задоволені та щасливі учасники подорожі, яких вже впевнено можна назвати друзями. Тож до скорої зустрічі!

Галина Храновська
За Карпатами! на День Незалежності (23 серпня 2019р.)
Нам з онуком дуже дуже сподобалась ця мандрівка!!! Дякуємо щиро всім, а особливо гіду Ірі, вона неперевершена!!! Готель з басейном це круто!!! Сколівські бескиди місце сили та неймовірної насолоди!!! До зустрічі, друзі!!!


Відповідь: Галина, дякую за відгук! Ми завжди працюємо для того, щоб відпочинок наших друзів був неперевершеним!До зустрічі у нових подорожах!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.