29 грудня 12:00
Час відправлення
02 січня 15:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
02 січня 2020р.
145 EUR
160 EUR
Залишити відгук

Новий Рік в Термальній Угорщині

Тип: Печери, Екскурсії, Розваги, Релакс, Дегустації, Оздоровлення, Термальні джерела, Новий Рік
Буде підкорено: 2000 км.

Хочеш отримати релакс,заряд енергії і позитива на весь наступний рік? Тоді поїхали з нами на спа-відпочинок до Угорщини. Ми відвідаємо столицю- Будапешт, де від величезної кількості крутих купален просто захоплює подих. А також прогуляємось і відчуємо колорит чудових угорських містечок Егера та Мішкольца, де також зануримось у теплесенькі води неймовірного термального комплексу і продегустуємо місцеве вино та гуляш. Поїхали!:)

Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Супроводжуюча:
Надія Крамер
(063)070-93-19
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Чоп

Угорщина

Про подорож

 

Cвяткування Нового Року у Будапешті!

Друзі, нам неймовірно пощастило, адже святкувати Новий Рік 2020 ми будемо в серці Угорщини - Будапештіі, щоб разом із тисячами таких самих щасливчиків зустріти Новий рік на центральних площах міста із келихом справжнього угорського вина! 

Новий Рік - це особливе свято, свято, на яке очікують і дорослі і діти, свято чарів та здійснення бажань! А що може бути краще, ніж здійснити свою давню мрію та відвідати неперевершені міста Угорщини, які на новорічні свята убираються святковими вогнями та перетворюються на одну величезну святкову ярмарку!

 

Зимовий Будапешт

 

Буда та Пешт, які розділяє Дунай та з’єднують десятки чарівних мостів; місто, що закохує в себе з першого погляду. Ми почнемо нашу мандрівку з супер популярного місця - площі Героїв, тут розваги на будь-який смак: відомі Купальні Сечені, крутий зоопарк, дивовжний парк і Замок Вайдахуняд. Продовжимо нашу екскурсію,гуляючи по чарівному Рибацькому бастіону. І закінчимо її на відомій центральній вулиці Ваци,де можна знайти безліч магазинчиків і кафешок.

Купальні Сечені

Купальня Сечені з 2012-го року є володарем угорського гран-прі, а також Найбільшим купальним комплексом Європи, першої лікувальної купальнею Пешта, була побудована в період 1909-1913. ч в стилі сучасного ренесансу.

Лікувальна вода купальні Сечені видобувається з другого(по глибині) колодязя Будапешта, з глибини 1 246 метрів і надходить на поверхню при температурі 76 ° C. Макет будівлі представляє Угорщину на брюссельській виставці європейських міні макетів. Ціна квитка крім звичайних лікувальних послуг також включає в себе ряд послуг велнес: наприклад, тренажерний зал, сауни, аеробіка, водна гімнастика.

Купальні Гелерт

Лікувальна купальня Геллерт в Будапешті - одна з 13 міських купалень - по праву вважається найгарнішою. Побудована на початку 20 століття будівля в стилі модерн більше схожа на палац, ніж на заклад для лікування водою.

У купальні Геллерт 13 басейнів, серед яких є перлова ванна, термальний, відкритий, сидячий, дитячий басейни, а також басейн з хвилями. Велика перевага лікувальної купальні Геллерт в тому, що тут є комплекс різних процедур. Крім традиційних купальних процедур, тут є всі можливості для використання всіх сучасних можливостей фізіотерапії.

Вартість входу у купальні -  від 15-20 євро на цілий день.

Запальна вечірка на кораблі 

Що може бути краще? Споглядати неймовірну красу Будапешту, покачуючись на хвилях Дунаю. Ми побачимо вечірній Будапешт, який вночі перетворюється на свято світла і тіней. Усі перлини обох берегів підсвічуються та постають перед нами у зовсім іншому вимірі. Ця чудова пригода завжди привертає до себе найбільше уваги, можливо цьому завдячує розповідь та краса навкруги, а може безлімітне шампанське, яке включене у вартість ;)

Вартість екскурсії корабликом 15 Євро із необмеженим шампанським. 

Термальний курорт в печері

Термальний курорт Мішкольц-Тапольце справді печерний, адже знаходиться у справжніх природних ґротах вимитих термальними джерелами за мільйони років. У цій унікальній для Європи печерній купальні надзвичайно приємно плавати, пірнати, насолоджуватися термальною водою в створеному природою басейні, дихати чистим, вільним від будь-яких забруднень повітрям, уже не кажучи про всі оздоровчі та профілактичні дії від води та мікроклімату. 

До наших послуг ціла низка природних залів: "Шароподібний зал" чекає любителів веселих сюрпризів, а в розташованому по сусідству з ним величезному джакузі нас масажуватимуть підводні струмені. Трохи далі, пливучи за течією або проти неї, по рухомій «підземній річці», ми потрапляємо в басейн, розташований в самій старовинній і гарнішій ділянці печери. Однак, не слід відмовлятися і від купання під відкритим небом і видовища тапольцайского парку, який розкинув свої шати навкруги купальні.

Вхід в купальні 7 Євро.

Долина красунь

Та найбільш популярною візитівкою Егера є відома Долина Красунь - невеликий регіон у передмісті де зосереджена величезна кількість винних льохів із першокласним егерським. В нашій мандрівці обов'язковим пунктом є завітати в один із гостинних льохів, де нас добряче пригостять різними місцевими винами та смачнючим угорським гуляшем.До речі, найвідоміший і найпопулярніших сорт місцевого вина -  Egri Bikaver або Бичача кров (зможемо дізнатися таємницю назви цього напою).

Дегустація угорського гуляшу та вина - 13 Євро. 

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданок типу "шведський стіл" в нашому готелі.

Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно. Угорська кухня дуже відома своїми величезними порціями та хорошими цінами (можна гарно поїсти за 4-5 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта.

Офіційна валюта Угорщини - форінт, приблизно 300 форінтів за 1 Євро. І саме Євро краще за все брати із собою. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності з розрахунку мінімум 30 євро на 1 день подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кордону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету справа дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 4-5 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одиного Євро. 
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Arpad Hotel 3*
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 145 EUR 155 EUR
Новачки 160 EUR 170 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 14 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання у готелі 3 зірки;
 • сніданки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки у купальні (за бажанням) від 7 до 20 євро за день;
 • прогулянка на кораблику з необмеженим шампанським 15 євро;

Програма подорожі


Неділя 29 грудня :
12:00 Виїзд із кишеньки напроти центрального автовокзалу м.Вінниці.
Понеділок 30 грудня :
09:00 Зупинка перед містом. Снідаємо, прокидаємося.
10:00 - 14:00 Відпочинок в печерних термальних купальнях у Мішкольц-Тапольце.
14:00 - 16:00 Вільний час у центрі,обід.
16:00 - 18:30 Переїзд у Будапешт.
19:00 - 20:00 Пливемо на кораблі по Дунаю з необмеженою кількістю шампанського.
21:00 Поселення в готель за містом. Відпочинок.
Вівторок 31 грудня :
08:00 - 09:00 Сніданок у готелі.
10:00 Виїзд у центр Будапешту.
11:00 - 14:00 Оглядова екскурсія містом.
14:00 Вільний час у центрі міста, будемо гуляти по набережній та робити шикарні фото біля Парламенту. Усім бажаючим радимо зануритись у термальні купальні Рудаш,Гелерт або завітати у цікаві руін-паби
23:00 - 01:00 Зустрічаємось на новорічній площі і святкуємо Новий Рік!
Середа 01 січня :
09:00 Сніданок у готелі.
11:00 Виселення з готелю.
12:00 - 16:00 Занурюємось у теплесенькі води найкращого термального комплексу Угорщини- купальні Сечені.
16:00 Переїзд у Долину Красунь.
18:00 - 20:00 Дегустація егерських вин і вечеря ситним угорським гуляшем.
20:00 Виїзд додому!
Четвер 02 січня :
15:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
0 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Arpad Hotel 3*
4 вільних місць із 52

Готель розташований у центрі міста Татабанья неподалік від столиці. На території готелю до послуг гостей комфортабельні номери та сауна . У кожному номері є сейф, міні-бар, власна ванна кімната і фен.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталія Юшко
Термальна Угорщина! (16 січня 2020р.)
Отличная поездка! Просто рай среди зимы. Полный релакс. Спасибо огромное молодой, энергичной, занимающейся своим делом, Надюше. Буду и дальше, надеюсь, ездить с Бедняшками. Удачи и процветания всему коллективу турклуба


Ірина Собко
Термальна Угорщина! (13 лютого 2020р.)
Дуже класна подорож! Автобус зручний, водії професіонали. Готель невеликий, але чистий та затишний. Організатор Таня надавала всю потрібну інформацію, привітна, завжди готова допомогти. Програма подорожі дуже насичена, чудові два термальні курорти де можна розслабились, прогулянка по містам Мішкольц та Егер, дегустація неймовірно смачного вина та гуляшу. Це було дуже круто! Раджу усім бажаючим.


Александр Скачков
Термальна Угорщина (22 листопада 2018р.)
Автобус хороший, водители адекватные.
Отель хороший, на 4. Хотя, нет, с учетом офигенного завтрака на 4! :)
Надюшка постаралась! Меня, как бедняжку с некоторым стажем, трудно чемто удивить. Но, распечатки карты города, базовые слова и фразы на венгерском и другую информацию я получил впервые!!! Угощения вкусностями по пути очень порадовали!) Конкурс на лучшее фото внс интригу и приятно удивил!)
Экскурсовод в Егере весьма приятная барышня и содержание экскурсии понравилось)
Термальний курорт МішкольцТапольце оправдал ожидание в плане красоты) Сам город Мишкольц небольшой и достаточно обычный. В Эгере была возможность насладиться архитектурой и окунуться в жизнь местного населения) Дегустация вин была очень вкусной) Зачт) В ноябре было немножко прохладно, так что кто надумает ехать в осеннюю пору нужно потеплее одеться)
Огромное спасибо Наде и турклубу что придумываете новые программы и дате нам, туристам, возможность открывать для себя чтото новое, познавать мир, расширять свои горизонты!!!Таїса Сторожук
Термальна Угорщина! (14 листопада 2019р.)
Щиро дякую за наймовірну подрож!!!!Організація туру чудова,Надійка умнічка,знає свою справу,опікувалася нами як дітьми!Велике спасибі водіям,професіонали!!!Приємно те,що чергувався відпочинок активний з релаксом!Побачили багато,але і відпочили,трохи пошопили!Дякую колективу мандрівників,всі були на позотиві(Надійка зарядила позитивом одразу),організовані,ніхто нікому не заважав,всі дружні та веселі!Всім рекомендую!Є що подивитись,отримати вражень і відрочити!Поїхали далі!


Сергей Рак
Термальна Угорщина! (13 лютого 2020р.)
Незабутні враження сповненні тільки позитивних емоцій!!! Все супер: від комфортабельного автобуса до вічливої, толерантної, веселої екскурсоводаорганізатора Танюші! Дуже приємні спогади залишила і гід в Егері Наталя: інтелегентна, професійна, доброзичлива. Дякуємо усім організаторам, рекомендуємо даний тур!


Людмила Василець-Колядич
Термальна Угорщина! (14 листопада 2019р.)
Дякую Бідняжкамза чудовы вихідні!!! Сьогодні повернулись з туру Термальна Угорщина Автобус новий, чистенький та зручний, приємні та ввічливі водіі, номер в готелі зручний та просторий (не було правда чайника та фена), окрема величезна подяка організотору подорожі Надії, дівчина закохана в свою справу, не звжаючи на свій юний вік дуже вдало справляється зі своїми обовязками, всім дасть пораду, та підказку. Подорож була дужа вдалою, група була позитивною, все пройшло на одному диханні, таможню проходили за 1 годину, по дорозі додому це звична справа, а от при вїзді за кордон таке вперше.Термали сподобались, особливо в Егерсалок, чудовий релакс посеред прохолодних днів листопада та прекрасний відпочинок після трудових буднів. Дегустація вина та гуляш також були не перевершеними!!!Величезне дякую Бідняжкам за можливість пізнати Європу! До нових зустрічей!!!


Ирина Бигун
Термальна Угорщина! (13 лютого 2020р.)
Всім привіт. Повертаюся до дому з Термальної Угорщини, одне слово КРУТО!!!


Віталій Гупяк
Термальна Угорщина! (16 січня 2020р.)
Подорож загалом дуже сподобалася) Готель бажано покращити. Автобус зручний, а водії молодці. Особливо, сподобалися купання в Егері)


Володимир Титаренко
Новий Рік в Термальній Угорщині (29 грудня 2019р.)
Подорож надзвичайно сподобалась. Комфортний автобус, впевнене водіння, зручні і тривалі санітарні зупинки. Готель тягне більш ніж на три зірочки чисто, акуратно, тепло і комфортно, розташований в гарному і сучасному містечку. В цілому тур був цікаво і насичено організований. Завдяки нашим гідам, Наді і Тані, атмосфера подорожі була затишною; до дівчат завжди можна було звернутися стосовно будьякого питання. Дякуємо за такий цікавий і теплий тур)


Світлана Токаренко
Термальна Угорщина! (14 листопада 2019р.)
14 листопада 2019 р.Термальні води Угорщини це дуже класно! Організація туру на 100 відсотків.Автобус чистий ,теплий,шофера молодці. Знахідкою для тур фірми є чудова дівчина Надія!!!Вона молодець.Всі питання вирішувались одразу.Готель чистий,теплий,є все необхідне.Атмосфера поїздки чудова!Настрій прекрасний! Подорож з Бідняжками вперше але думаю що не остання.Гарний час відзначити річницю весілля в подорожі з туристичним клубом Бідняжка. Дуже задоволені!Враження позитивні!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Роман - 19 вересня 15:34
Як щодо мобільного інтернету. Купувати місцеву симкарту чи використовувати роумінг? Оператор Лайф
Надія - 19 вересня 19:48
Роман, ми рекомендуємо використовувати роумінг. Якщо оператор "Лайф" ,тоді 100 мб інтернету-30 грн/день. Подивитися деталі тарифу можна на офіційному сайті вашого мобільного оператора.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.