11 жовтня 22:00
Час відправлення
15 жовтня 06:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
15 жовтня 2019р.
1820 UAH
1965 UAH
Залишити відгук

Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!)

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Розваги, Дегустації, Оздоровлення
Буде підкорено: 1100 км.

Вирушаємо в наші Карпати! Осінь особлива пора яка зачаровує різнобар'ям пейзажів та кольорів! Давні Гуцульські традиції, авторська програма та найавтентичніший край Карпат - все це, та навіть більше, ми побачимо, почуємо та відчуємо на собі, в нашій подорожі до столиці Гуцульщини - Верховини!) Головне бажання до пригод, і ми точно отримаємо незабутні враження!) Гори, знайомство з гуцулами та гуцульська вечірка - Скажи Верховині - Йо!))

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Супроводжуюча:
Яна Івасько
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець

Чернівці

Верховина

Про подорож

Верховина!

В наших українських Карпатах залишилось ще не багато місць, де до сьогодення збереглась справжня гуцульська автентика, але ми знаємо таке місце та розкриємо його разом сповна! Адже ми, організатори, й самі безежно в захваті від цієї місцини!)

Верховина та її околиці - це місце де в сьогоденні можна побачити справжнє життя гуцулів, проникнутися неповторною красою Карпат та просто чудово відпочити!) Верховина зустрічає нас смерековими лісами, величчю гір та чистим гірським повітрям. Тут потрібно зупитинись та насолодитись моментом! Й одного, двух та навіть трьох днів тут замало!) 

*********

Приїхавши у Карпати на декілька днів, у нас буде цікавий та насичений відпочинок. 
Після поселення та сніданку ми вирушимо на оглядову екскурсію містечком і, поступово, з долини підніматимемось у гори на оглядову вежу, з якої нам відкриється чудовий краєвид на Верховину та гори, що її оточують!)  Від оглядової вежі ми вирушимо до справжнього трембітаря!


       Музей гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря"

Серед карпатських верхів нас зустрічатиме привітний господар грою на трембіті. Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх! Нам тут повідають про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції.

Музей багатий на традиційний гуцульський одяг та гуцульські музичні інструменти. У ньому зібрані давні речі, що колись були невід'ємною частиною гірського побуту гуцулів. Тут можна доторкнутися до історії, відчути гуцульський колорит та надихнутися гуцульською майстерністю. 

Після цікавої та веселої екскурсії ми можемо, за бажанням, скуштувати страву гуцульської кухні - грибну юшку та місцевий "здружувальний" напій. Це ж так приємно - присісти з друзями на свіжому повітрі, у затінку густолистого ясеня, та споглядаючи навколо горизонти гір і блакить небокраю, смакувати традиційну їжу.

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею, пані Павла запамятається на усе життя,  в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Тут панує атмосфера свята, радості та веселощів, як на гуцульських вечорницях. Чути гуцульську музику, цікаві бесіди та гуцульську говірку. Насичена цікавими фактами розповідь від Павли Рашковської в атмосфері домашнього затишку - і вражень вистачить надовго.

Майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу

Банош – то одна із головних страв гуцульської кухні. У кожної господині є свої секрети приготування цеї смачної їди. Але наша газдиня поділиться з нами справжнім старовинним рецептом приготування баношу, дотримуючись усіх традицій. Окрім того поділиться з нами різними фактами та веселими історіями, а шо може бути краще тої гуцулскої говірки та щирих посмішок… хіба що дегустація баношу, ЙО!

У вартість входить:
- цікаві історії від господині;
- майстер клас приготування баношу;
- порція приготовленого вами баношу;
- частування чаєм та домашнім самогоном.

Група до 10 осіб - 150 грн\особа; група до 20 людей - 100грн;
Тривалість майстер класу –  
2 години
Одяг – до такої справи можна і у вишиванці
Вік – 12+


Пивоварня

Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! ) Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!  Ввечері у нас "Гуцульське паті" а наступного дня риболовля, то пивком потрібно затаритись)

Файне Гуцульське паті!

Надвечір нам також не доведеться сумувати! До нас в садибу завітає музичний гурт "Перевал" із повним арсеналом музичних інструментів, з майстер-класом гуцульських народних танців та з місцевим "здружувальним" напоєм!)

Нам покажуть як весело та дружньо проводили вечори їхні батьки, бабусі-дідусі, та інші пращури!

У подорож беріть вишиванки!) Буде гаряче та колоритно!)

Другого дня ми поїдемо у Яворів - центр ліжникарства в Карпатах на риболовлю! Дорога до Яворова проходить через мальовничій Буковецький перевал (835 м) за легендою саме тут оселились перші жителі Карпат – Карпи. По дорозі завітаємо до музею який вмістив у собі секрети здоров'я.

"Дідова Аптека" 

У цьому музеї ми побачимо велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок, якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися. 
Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого,  ми продегустуємо цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях!)

Форельне господарство "Еко-форель"

Розміщується біля витоків гірської річки у мальовничій карпатській місцевості.  Всім відомо, що форель – це така риба, що живе тільки у чистій воді, а вода у даних ставочках бере свій початок із сокільського хребта.

Перейшовши місточком через річку, ми потрапимо у красивий затишний куточок, де природа в гармонії з людиною, а процес риболовлі неодмінно принесе нам масу позитивних емоцій. Можна рибалити своєю вудкою або взяти спорядження безкоштовно у господарів. Одночасно порибалити ми усі не зможемо, а от скуштуємо свіжоприготовану форель усі!

Нам тут приготують форель і ми пообідаємо у дерев’яній альтанці на свіжому повітрі. На обід буде грибна юшка, картопляний гарнір, форель, салаз з капусти, узвар, хліб - вартість 250 грн/людина.  
Для дітей на території є дитячий майданчик.

Майстер - клас з ліжникарства  та гуцульське джакузі " ВАЛИЛО" 

Гуцул без ліжника не живе: Ліжник – це тепло, гарно і корисно. Так назвали  плетений руками виріб з овечої шерсті.  Його використовують як ковдру, покривало, килим, ним застеляють лавки, санки, взимку вкривають коней. 

Оскільки основою служила овеча вовна, це полегшувало весь процес виготовлення ліжників. Бо кожний ґазда мав у своєму господарстві чимало овець і вовна для нього не була проблемою. Коли ліжник вже був витканий, левова частка процесу виготовлення лягла на "Валило".

Валило - приміщення, де знаходились дерев'яні ковші, в які попадає гірська ріка. Спеціальні "шприци" утворюють тиск і річка в даних ковшах формує потужний вир куди і поміщають ліжники. 
В період сьогодення, дані технології зберегли свою актуальність, нам покажуть та розкажуть усе про ліжникарство та кожний бажаючий зможе спробувати свої сили.

У Валила є інше, не менш крутіше призначення:) В ковшах, де відбується валяння можна купатись! Гуцули називають його "гуцульським джакузі". Таких емоцій і вражень від купання ми не зможете відчути ніде. Крім того, якщо когось турбує біль в суглобах чи спині, купання у Валилі допоможе позбутися болю.

Чан та баня

Купання у чанах знімить втому після таких двох насичених днів. Після вечері групуємось, та їдемо релаксувати!). Попередня реєстрація на чани через сайт під час реєстрації на мандрівку. Можна затопити Баньку і у нашій садибі.
Чим же купання в чані корисне для людини?
* сприятливо впливає на загальний стан організму,
* зміцнює імунну систему,
* сприяє покращенню кровообігу,
* стимулює роботу щитовидної залози,
* справляє терапевтичну дію на суглоби та шкіру,
* покращує роботу серця та судинної систем,
* нормалізує нервову систему,
* сприяє активному відновленню після травм та переломів,
* відновлює пружність та еластичність шкіри і багато ін.

 300-літня церква!

Ми завітаємо до духовного осередка всієї Гуцульщини - Криворівнянської  церкви! Вона вражає своєю автентичністю, за всі 300 років з моменту побудови жодного разу не закривалася! Дуже схожа на ту, у якій Вій знімали, але це не вона;)

Проте, найціннішим скарбом тут є отець Іван Рибарук  - людина нереально прогресивних поглядів, як і в світському житті так і в духовному!)  А у якій ще церкві ви зможете присісти на підлозі чи на лавці, напроти босоногого отця у скромній аскетичній полотняній рясі? Ми й не помітимо як промайне година зустрічі!

Третій день обіцяє бути дещо екстремальним та магічним!)

Писаний камінь

Катання у гуцульській столиці на ГАЗ 66 – цікавий, екстремальний та безпечний вид відпочинку. Чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах - це дістатись позашляховиком на висоту 1000 м. до містичного святилища - Писаного каменю! І зробите те саме фото - "Осінь 2019". 

Дорогою на Писаний Камінь відкривається захоплююча панорама на вершини та гірські хребти Чорногора, Гриняви, Покутсько-Буковинські Карпати, на далекі полонини та густі смерекові ліси.

Ця гора споконвіку вабить до себе людей …За одним із повір’їв, місце Писаного Каменя є стародавнім язичницьким святилищем, де в сиву давнину палав священний вогонь. На верхній грані скелі є шість великих жертовних ям, у яких поступово збирається і тривалий час зберігається дощова вода, яку давні слов’яни-язичники вважали святою. 

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне перше), одяг для прогулянок гірською місцевістю,  також купальники (баня, чани, валило).
Для прогулянці на ГАЗ-66 на гору з собою необхідно мати: дощовик, куртку, зручне взуття.

ХАРЧУВАННЯ

У вартість подорожі включено вечеря 12/10,сніданок+вечеря 13/10, сніданок 14/10.
За бажанням під час реєстрації можна замовити сніданок по приїзду 12/10.

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не захочеться!) 
Колоритна Гуцульщина закохає в себе!УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Садиба Горянка (Криворівня)
Будинок №2 Будинок №1 (Там де сауна) Будинок №3 Будиночок 4
3-місний (зручності у номері( окрема кімната 2поверх)),
3-місний (2-й поверх 3-місний),
4-місний (1-й поверх, перша кімната справа.),
4-місний (2-й поверх №6 (окремий)),
3-місний (1-й поверх 3-місний (друга кім. справа)),
3-місний (1-й поверх 3-місний (перша кімната зліва))
2-місний (2-місний №4 (1-поверх, друга зліва)),
2-місний (2-місний №3 (2-поверх)),
2-місний (2-місний №2 (2-поверх)),
2-місний (2-місний №1 (2-поверх))
5-місний (зручності у номері) 2-місний (2-й поверх, двоспальні ліжка, 2 санвузли на 4 кімнати.) 3-місний (Перший поверх, 3-місний),
4-місний (Другий поверх 4-місний)
4-місний (Зручності на в кімнаті)
Учасники Клубу 1820 UAH 1880 UAH 1820 UAH 1880 UAH 1820 UAH 1910 UAH
Новачки 1965 UAH 2025 UAH 1965 UAH 2025 UAH 1965 UAH 2055 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 жовтня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 квітня 13:00 Орг. збір зріс на 80 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у садибі Горянка: раннє поселення та пізнє виселення;
 • харчування;
 • файне Гуцульське паті;
 • музичний гурт "Перевал;
 • здружувальний напій;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • вхідний квиток до музею трембітаря дитячий - 20, дорослий - 35грн;
 • грибна юшка - 50;
 • музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів - 75грн,тривалість 3год;
 • майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу - група до 10 осіб - 150 грн\особа, група до 20 людей - 100грн;
 • музей "Дідова аптека" - 40 дорослий, 30 дитячий;
 • майстер-клас з ліжникарства - 30грн;
 • обід на риболовлі (за бажанням) - 250 грн;
 • підняття на ГАЗ 66 - 120грн/особа;
 • чани, баня в залежності від кількості осіб, на чан ліміт до 12 осіб;
 • особисті витрати.;

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації на протязі 72 годин, ви маєте внести аванс (30% від вартості), або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організатора подорожі.

Програма подорожі


П'ятниця 11 жовтня :
22:00 • Виїзд із платформи Центрального автовокзалу міста Вінниці.
Субота 12 жовтня :
07:30 • Прибуття у Криворівню до нашої садиби, розселення.
09:00 • Сніданок по попередньому замовленню, (вартість 50 грн. комплекс).
09:30 • Виїзд на екскурсію до Верховини.
10:30 - 12:30 • Прогулянка до трембітаря.
12:30 - 14:00 • Екскурсія Верховиною та у трембітаря, на обід грибна юшка за бажанням.
14:00 - 15:00 • Спуск до центру Верховини, час на магазин.
15:00 - 17:00 • Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів або Майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу.
17:30 - 18:00 • Пивоварня, закуповуємо з запасом на наступний день - до форелі).
19:00 • Вечеря ( входить у вартість).
19:30 • Файне Гуцульське паті, майстер-клас традиційних танців ( входить у вартість).
Неділя 13 жовтня :
09:00 • Сніданок (входить у вартість).
09:30 - 10:30 • Виїзд до музею "Дідова Аптека" .
11:10 - 13:00 • Майстер - клас з ліжникарства та гуцульське джакузі " ВАЛИЛО" .
13:30 - 15:30 • Відпочиваємо, рибалимо та обідаємо у форельному господарстві "Еко-форель".
16:00 - 16:40 • Заїзд у магазин.
19:00 • Вечеря ( входить у вартість ).
20:00 • Групуємось, та їдемо в чани!). Якщо бажаєте то будь ласка вкажіть це під час реєстрації.
Понеділок 14 жовтня :
09:00 • Сніданок (входить у вартість).
10:00 • Виїзд з готелю ( з речами).
10:10 - 11:30 • Духовна бесіда з Отцем Іваном.
11:30 - 15:00 • Катання у гуцульській столиці на ГАЗ 66 на Писаний камінь. Робимо незабутні фото - "Осінь 2019".
17:00 • Вечеря за бажанням (вартість 50 грн. комплекс).
17:45 • Виїзд додому.
Вівторок 15 жовтня :
06:00 • Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • BOVA 57 місць.
1 вільних місць із 57

Комфортабельний автобус туристичного класу. Розкладні м'які сидіння, кондиціонер, та великий салон допоможуть прикрасити нашу подорож та зробити її незабутньою!

534945413733292523211713951
5450464238343026242218141062
55
565147433935312719151173
575248444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Горянка (Криворівня)
8 вільних місць із 66

Садиба "Горянка" знаходиться у мальовничому місці в українських Карпатах! Віддалена від доріг галасу та люду, тут відчувається справжня колоритна гірська природа!

Дерев'яні будиночки поряд з якими гори, віковий смерековий ліс та джерельно чиста гірська річка в якій збудована купальня з водоспадиком та місочком. Також хто вже мандрував з Бідняжками на Гуцульщину і проживали в Горянці, добре знають що власниця, газда - пані Марія завжди колоритно та смачно годує своїх готстей національними гуцульськими стравами!) 

Наявні 2-3-4-місні номери зі зручностями на поверсі!

Харчування: входить у вартість (2 вечері, 2 сніданки), сніданок по приїзду та вечерю по від'їзду можна замовити окремо.

При реєстрації, якщо бажаєте, можна одразу замовити сніданок в перший день по приїзду, (його вартість плюсується до орг.збору).

Проживання у 2-місному номері дорожче на 50 грн. з особи за увесь період.Будинок №1 (Там де сауна)
Будинок №2
Будинок №3
Будиночок 4
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЗаянчковський Олександр Олександрович
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Чудова подорож! Прекрасні засніжені Карпати, самобутня Верховина та привітні місцеві жителі. Дякую організаторам Андрієві та Яні. Все було на найвищому рівні! Дякую водієві Сергію за професіоналізм та привітність. Дякую господарям за смачне харчування в готелі та за цікаві екскурсії місцевим екскурсоводам. Велике спасибі всім учасникам подорожі за веселу компанію. Все було чудово!


Колесник Мария Владимировна
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Все дуже сподобалося)Дякую Бідняжкам за незабутні емоції


Головская Инна Алексеевна
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Якщо ви хочете класно, активно та весело провести вихідні, неодмінно вирушайте з Бідняжками до Верховини!!!


Щепак Вікторія Олександрівна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Ми з вами подорожуємо вже не вперше, але ця поїздка особлива! Верховина, Криворівня, Красноїлля, Ігрець... Чудові краєвиди Прикарпаття зоворожують. Але є одне - це атмосфера українських, гуцульських, обрядів та традицій. Це щось неймовірне!!! Це повертає, та навіть пробуджує те, що ми, нажаль, забуваємо: свою мову, свої традиції, свою культуру. Дякую! Дякую за організовану розмову з отцем Іваном, особисто я перестала ходити до церкви вже давно, і вважала себе атеїстом, але ця розмова перевернула мій світогляд. І я впевнена, що приїду до туди знову.
Бідняжки, дякую! Процвітання! Хочу ще таких невмовірних подорожей, тематичних: з обрядами, традиціями, українськими піснями та обрядами!
Екскурсоводи - найкращі, бо хто як не ті, хто любить свій край найкраще, і так файно, розповість нам про це!Пані Павлина, Микола Ілюк - особливі! Все особливе та файне!Ткачук Людмила Миколаївна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Надзвичайно вдячні великій дружній команді Бідняжок та усім, хто доклав зусиль до організації змістовного та яскравого Різдва на Гуцульщині! Уся поїздка відбулася на одному диханні, без жодних накладок та зауважень. Сподобалось усе: доброзичливі супроводжуючі Олександр та Ксюша, ерудовані екскурсоводи Олена та Марія, відвідування старовинної церкви в Криворівні, веселі посиденьки у пана Миколи та пані Павли. Вразило, що усі місцеві жителі приймали нас дуже гостинно та щиро хотіли закохати нас у свій рідний край! Побутові умови також на висоті: зручний автобус, дерев'яний новий готель, смачне харчування.
Зауваження: прохання сніг замовляти заздалегідь, не встигли завезти))Онопко Валентина Миколаївна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Для себе я зрозуміла що відстань тепер для мене не проблема Харків - Вінниця це теж йо, і я вже в Вінниці. З "Бідняжками" я відкрила Гуцульщину з найкращої сторони цей колорит в мене викрав частинку серця. Завдяки нашим організаторам ми окунулись в чудеса та магію Різдвяної Гуцульщини. Погода нам сприяла, маленький сніжок ми все ж бачили і хоча у нас не було покатушек на лижах та санях у наших організаторах були варіанти і "Б" і "В" і тому все пройшло на ура. Буду планувати й наступну поїздку з Бідняжками.


Цвинда Олександр Миколайович
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Ця подорож одна з найкращих, які ми провели з Бідняжками.
Враження неймовірні. Карпати чудовий, гостинний край.
Захоплення викликає відношення гуцулів до своєї історії, традицій, культури, повага до попередніх поколінь. Наша родина залишила на Верховині частинку свого серця. Подорож рекомендуємо всім, не пожалкуєте.
Організація на високому рівні, вдалося все.
Дякуємо за подорож.
До нових зустрічей.


Мазур Інна Володимирівна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Я закохана в Гуцульщину,ще з першої поїздки з Бідняжками! Це неймовірна колоритна подорож з традиціями і обрядами, яких Ви не побачити більше нігде в світі! Кожен для себе почує і побачить те, що ніколи не чув і не бачив. З цієї мандрівки Ви повернетися зовсім іншою людиною. Ви переоціните свої матеріальні і духовні цінності і станете набагато щасливішими! Не відказуйте собі в цьому. Скажіть Верховині ЙО!
Щиро дякую Андрію Рибачку, всім учасника і друзям за дружню сімейну атмосферу, і всім Гуцулам, які зробили нам це Свєто незабутнім! Дай Боже Вам щєстя і здоровля!
Вибачєйте, якщо щось не так!


Шакірова Діана Джевджетівна
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Все було дуууде цікаво
Дякую, це був подарунок і він сподобався
Тому що, незважаючи на автобусні пригоди і готельні події, єкскурсії були навпрочад дуже цікавими, насиченими і смачними
Дуже сподабалися Дід з Бабусею на дегустації вина, ось до них приїхали б знов, щоб просто послухати їх історії і їх вірші
Яночка завжди була поруч і в усьому допомагала Обіймаємо тебе дужче


Потапенко Павло Валерійович
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Чудова подорож у край вільних гонорових людей, які зберегли свою автентичність, традиції та обряди.
Вражає щирість та гостинність.
Організаторам та екскурсоводам подяка за цікаві та змістовні екскурсії. Окреме "вау" це вечорниці. Хочу ще!
"Бідняжки", як завжди, на висоті.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Наталія - 27 серпня 12:46
Дуже хочу туди, давно не була) Але мають бути вечорниці))
Олександр - 30 серпня 10:45
Наталія, Будуть)
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️
Вікторія - 14 жовтня 21:16
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будні♥️

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.