24 лютого 21:00
Час відправлення
27 лютого 05:00
Час повернення
Місць немає!
1195 UAH
1275 UAH
Залишити відгук

Катаємо на ДРАГОБРАТІ! 3 дні, 24-26 лютого

Тип: Гірськолижні
Буде підкорено: 1000 км.

Ми знову вирушаємо на самий високогірний гірськолижний курорт України! Будуть друзі, природа, та катання, катання, катання!) А вже решта деталей в програмі..)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Драгобрат - самий високогірний гірськолижний курорт України!

Розташований на висоті 1400м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських луків біля підніжжя гори Стіг (1707м) та г. Близниця (1883м) в районі Свидовецького гірського масиву. Завдяки значній висоті та унікальному клімату схили Драгобрату забезпечені  природним сніжним покривом!

Траси Драгобрату завжди підготовлені снігоущільнюючою технікою. Любителі пофрірайдити  мають необмежені можливості катання на лижах і сноубордах на цілинному снігу!

Катання

Ось офіційна схема трас на Драгобраті, але фантазія катальника може значно її урізноманітнити!)) І пострибати знайдеться де!

Драгобрат відомий своїм пухляком та широкими можливостями катання поза основними трасами, але це вже в залежності від вашого досвіду та усвідомлення, що відповідальність за вашу безпеку лежить на вас особисто. Офіційно з'їзд із траси є забороненим та небезпечним.

На Драгобраті є 2 крісельних підйомники, декілька бугельних  та  2 навчальних мультиліфти для початківців.

Ми, у більшості випадків, катаємось на бугельних підйомниках бо:

- вони зовсім поруч із нашим готелем (приблизно 20 метрів);

- вони піднімають на центральні траси, що в улоговині, де катання найкомфортніше і найчастіше відкрите;

- вони найдешевші;

- вони не дають змерзнути у шквальний вітер, як на кріслі, бо при підйомі працює усе тіло;

- вони піднімають на вершини, звідки є багато спусків не по трасі;

- вони навчають вас вітчуття рівноваги і, як наслідок, покращують навики катання;

- вони зближують лижників, бордерів, і лижників з бордерами))).

Для початківців у Бідняжок існують пільгові домовленості із інструкторами: 50 грн/год з учасника, якщо навчатись групкою у 5 чоловік, або 250 грн година індивідуального інструктажу. Біля нашого готелю є навчальні підйомнки та коротенькі пологі ділянки.

Проживання

На Драгобраті, зазвичай, ми проживаємо у РЕКОРДНІЙ близькості від підйомників - 20 метрів!) Адже першочергово селимось у готелі та котеджах гірськолижного комплексу "Драгобрат". Тому у нас немає проблем із відпочинком, перекусом чи за іншими потребами візитами до номеру))).

Також додатково ми забронювали для нас готель "У Юлії", відстань до підйомників також дуже близька 250-300 метрів. Цей готель також  вже не раз  перевірено Бідняжками!)

 

Розваги

На Драгобраті діє кілька дискотек, де можна досхочу потанцювати після насиченого катанням дня. Наприклад, в готелі "Вотавілю" можна і поїсти, і випити на барі, і кальян подиміти і музика хороша!) Також діє диско-клуб в готелі "Дріада". Є багато саун, обов'язково беріть купальники! Одна із них у нашому готелі, решта зовсім поруч. Є чани,  де можна "поваритись" під  відкритим небом. Є карпатські тематичні колиби

Трансфер

Прибувши до села Ясиня, що у підніжжя Драгобрату, ми пересідаємо у повнопривідні радянські позашляховики ГАЗ-66 із безстрашними водіями, які стрімко повезуть нас гірськими дорогами до цілі (відстань 17-км) на полонину Драгобрат. Тривалість підйому – 40-50 хв., вартість прибл. 50 грн з учасника.

І це вже забава із розряду екстремальних, 40 хвилин їзди вузенькими гірськими дорогами мало кого залишать байдужими!)) ГАЗики здираються догори, а позаду залишаються глибокі гірські урвища.

Оренда спорядження

Спорядження беремо на прокат на самому  курорті. Вартість прокату комплекту спорядження становить від 70 грн до 200 грн за добу, в залежності від віку та якості. Можна додатково на прокатах взяти шоломи, маски і т.д. Інколи доводиться пошукати борди по сусідніх прокатах, адже прокати ще не переорієнувались на більшість бордерів і меншість лижників. Немає проблем привезти спорядження з собою!)

Прокат у Вінниці, якщо є бажання, то можна везти спорядженя з собою:

Ми досягли спеціальної домовленості із магазином "Гірський Світ", щодо цін на прокат гірськолижного спорядження для Бідняжок.

Так для учасників Клубу комплект лижного спорядження (лижі, черевики, палки + шолом) коштуватимуть 95 грн/доба - дорослий, та 70 грн/доба дитячий. День отримання прокату та день здачі не рахуються.

Знижка діє за наявності клубної картки Бідняжок, а також вашого прізвища в списках учасників подорожей на Буковель, Драгобрат, Мигово, чи іншу гірськолижну подорож з Бідняжками. Отримується та здається спорядження самостійно. Місце в багажнику автобусу знайдеться.

Адреса магазину-прокату: Вінниця, проспект Космонавтів 8. Телефон для довідок - 0432 57 77 03, 067 347 0246, 093 023 7361

P.S. Бордів у прокаті немає.

Акційні абонементи на бугельні підйомники

Досить вагомим фактором економії на гірсько-лижному курорті є придбання абонементів на підйомники зі знижкою! Восени у нас була така акція і багато учасників нормально "затарились"  такими абонами,  якщо  ви не в їх числі, то ще є  варіант перекупити такі абони. Адже у когось змінились плани, хтось не розрахувапв сили, а хтось взяв дууже з  запасом. Тепер наші учасники продають зайві абони. Варітсть за один підйом (бугельні підйомники ГК Драгобрат) становить від 10 до 13-ти грн і це значно дешевше ніж ви  зможете придбати на місці в касі, але так само "не переборщіть" із їх  кількістю;)

Оголошення від  наших  учасників про продаж абонів є  тут:

 Клубна барахолка, останніх 3-4 сторінки: vk.com/topic-22987062_29391703?offset=420

Оголошення в обговореннях подорожей: tcb.com.ua/trips/?show=262

І ще тут: tcb.com.ua/trips/?show=264

І ще туточки: tcb.com.ua/trips/?show=263

І тута: tcb.com.ua/trips/?show=265

Бюджет подорожі

Витрати можуть бути абсолютно різними, від мінімально можливих, які ми зараз прорахуємо і до безкінечності максимальних... Це все залежить від вашої платоспроможності та примх! Але так, як головна ідея Бідняжок - мандрувати доступно, то ми зараз поговоримо про найдешевший варіант:

- організаційний збір за 3-х денну мандрівку вам обійдеться від 1250 грн - це прозїзд Вінниця-Ясиня-Вінниця і проживання та 2-х разове харчування;

- підйом на Драгобрат із Ясині на Газ-66 та спуск донизу стануть у 120 грн разом;

- прокат спорядження: лижі+боти+палки, або борд+боти від 210 грн за три дні. Якщо брати новіше спорядження, то ціни від 70 грн/день за комлект. Шолом окремо, від 30 грн /день, маска також окремо.

- оплата за підйоми на бугелях відбувається поразово, а не поденно. В середньому за 3 дні можливо зробити 50 підйомів (якщо ви досвідчений катальник). Тобто за три дні катання ви можете витратити від 700 грн на підйоми.  На місці для нас діятиме знижка -15% від поточної ціни в касі.

- на харчування дотково можна витрачати, в середньому, до 100 грн/день, якщо харчуватись у закладах. Або не витрачати, якщо привезти їжу із собою, запастись Мівіною, вівсянкою та взяти чайник чи кип'ятильник (офіційно використання електроприборів заборонене).

Ось ціни на підйомники, що діятимуть у сезоні 2016/2017, якщо їх купувати у касі на місці. Для нас усіх буде знижка, як для проживаючих  в готелі Драгобрат (15%).

 

 Організаційний збір

Проживання в готелі "Драгобрат":

- 1135 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт)

- 1215 грн для нових учасників Клубу

УВАГА! Якщо Вам потрібно 2-х місний номер доплата до орг. збору 20 грн/люд за період.

 

Проживання в котеджах "Драгобрат":

- 1175 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт)

- 1255 грн для нових учасників Клубу

УВАГА! Якщо Вам потрібно 2-х місний номер доплата до орг. збору 20 грн/люд за період.

Друзі, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Адміністрація курорту Драгобрат, змінила для нас умови бронювання місць в готелі та котеджах Драгобрат - відтепер тільки з 2-х разовим харчуванням! Будь ласка, ознайомтесь із новою сумою до оплати (доплати), якщо умови вас не влаштовують, то погодьте із Організатором зручний для вас спосіб повернення коштів.

 

Проживання в готелі "У Юлії":

- 1355 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт)

- 1435 грн для нових учасників Клубу

УВАГА! Якщо Вам потрібно 2-х місний номер доплата до орг. збору 50 грн/люд за період.

 

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок - 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

З 1-го лютого Орг. збір зросте на 30 грн. 

То ж  не зволікайте з  реєстрацією!)

 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– дві доби проживання в готелі в номерах зі зручностями (тут мається на увазі що  в день приїзду поселення о 14:00 та в день від'їзду виселення до 12:00) + 2-х разове харчування (окрім сніданку в день приїзду та вечері в день від'їзду);

– туристичний гірськолижний страховий поліс;

– 10 грн. допомога військовим;

– податки.

 

Нагадуємо, що діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо здати аванс в розмірі 30% від суми орг. збору. Решту коштів потрібно здати до 18-го лютого.

 

Додатково оплачується:

– прокат спорядження;

– підйом та спуск на ГАЗонах;

– абонементи на підйомники;

– додаткове харчування;

– інші не передбачені програмою витрати.

Беріть з собою паспорти! Паспорт потрібен при поселенні та на прокатах.

Зверніть увагу! Виїзд перенесено на 1 годину раніше. Тепер це 21:00. Це по'язано із величезним ажіотажем на ГАЗ-66 завтра, тому маємо встигнути на свій час, інакше підніматимемось по обіді!

Програма подорожі


Четвер 23 лютого :
21:00 Виїзд із Вінниці, з платформи Центрального автовокзалу. Дорога триває приблизно 9-10 годин. Санітарні зупинки приблизно кожних 3 години.
П'ятниця 24 лютого :
08:00 Прибуття в с. Ясиня, що у підніжжя Драгобрату. Пересідаємо у повнопривідні радянські позашляховики ГАЗ-66. Тривалість підйому – 40-50 хв.
09:00 Прибуття до готелю Драгобрат та готелю У Юлії. Залишаємо речі у спеціально відведеному номері.
09:00 Підбір спорядження і гайда кататись. Зазвичай, у цей період підйомники працюють до 17:00.
14:00 Поселення в усі номери.
Субота 25 лютого :
09:00 - 17:00 Катаємось, катаємось, катаємось і ще раз катаємось!
Неділя 26 лютого :
12:00 Здача номерів згідно правил. Речі зносимо у спеціально відведений номер.
17:30 Катаємось зранку і так щоб встигли в ГАЗончик сісти:)) Здаємо в прокат спорядження.
18:00 Посадка в ГАЗ-66 та спуск у село Ясиня. Пересадження в автобуси та виїзд додому.
Понеділок 27 лютого :
05:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Синій 2-х поверховий автобус SETRA
0 вільних місць із 74

Зручний та комфортний 2-х поверховий автобус SETRA.

5559636771
5660646872
5761656973
5862667074
5147433937332925211713951
52484440383430262218141062
534945413531272319151173
545046423632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Драгобрат
 • Готель У Юлії Драгобрат
0 вільних місць із 42

На Драгобраті, зазвичай, ми проживаємо  у готелі та котеджах гірськолижного комплексу "Драгобрат"!) 

Номери готелю не є якимимсь ВІПовськими чи супер обмебльованими, але душ і туалет є у кожному номері! Вони бувають 2-х, 3-х та 4-х місними.

Висновок: цей готель має оптимальне співвідношення ціна/якість/розташування!

   

 Готель Драгобрат
№10 (1+1)
№11 (1+1)
№12 (1+1)
№13 (1+1)
№14 (1+1)
№15 (1+1)
№16 (1+1)
№17 (1+1)
№18 (1+1)
№19 (1+1)
№31 (1+1+1)
№32 (1+1+1)
Котедж верхній
№5 (2х спальне)
№6 (ліжка 1+1)
№2 (2+1+1 розкладушка)
№3 (1+1+1+1 розкладушка)
№4 (2+1+1 розкладушка)
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.