24 лютого 21:00
Час відправлення
27 лютого 05:00
Час повернення
Місць немає!
1195 UAH
1275 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Катаємо на ДРАГОБРАТІ! 3 дні, 24-26 лютого

Тип: Гірськолижні
Буде підкорено: 1000 км.

Ми знову вирушаємо на самий високогірний гірськолижний курорт України! Будуть друзі, природа, та катання, катання, катання!) А вже решта деталей в програмі..)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
(093)262-87-53
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Драгобрат - самий високогірний гірськолижний курорт України!

Розташований на висоті 1400м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських луків біля підніжжя гори Стіг (1707м) та г. Близниця (1883м) в районі Свидовецького гірського масиву. Завдяки значній висоті та унікальному клімату схили Драгобрату забезпечені  природним сніжним покривом!

Траси Драгобрату завжди підготовлені снігоущільнюючою технікою. Любителі пофрірайдити  мають необмежені можливості катання на лижах і сноубордах на цілинному снігу!

Катання

Ось офіційна схема трас на Драгобраті, але фантазія катальника може значно її урізноманітнити!)) І пострибати знайдеться де!

Драгобрат відомий своїм пухляком та широкими можливостями катання поза основними трасами, але це вже в залежності від вашого досвіду та усвідомлення, що відповідальність за вашу безпеку лежить на вас особисто. Офіційно з'їзд із траси є забороненим та небезпечним.

На Драгобраті є 2 крісельних підйомники, декілька бугельних  та  2 навчальних мультиліфти для початківців.

Ми, у більшості випадків, катаємось на бугельних підйомниках бо:

- вони зовсім поруч із нашим готелем (приблизно 20 метрів);

- вони піднімають на центральні траси, що в улоговині, де катання найкомфортніше і найчастіше відкрите;

- вони найдешевші;

- вони не дають змерзнути у шквальний вітер, як на кріслі, бо при підйомі працює усе тіло;

- вони піднімають на вершини, звідки є багато спусків не по трасі;

- вони навчають вас вітчуття рівноваги і, як наслідок, покращують навики катання;

- вони зближують лижників, бордерів, і лижників з бордерами))).

Для початківців у Бідняжок існують пільгові домовленості із інструкторами: 50 грн/год з учасника, якщо навчатись групкою у 5 чоловік, або 250 грн година індивідуального інструктажу. Біля нашого готелю є навчальні підйомнки та коротенькі пологі ділянки.

Проживання

На Драгобраті, зазвичай, ми проживаємо у РЕКОРДНІЙ близькості від підйомників - 20 метрів!) Адже першочергово селимось у готелі та котеджах гірськолижного комплексу "Драгобрат". Тому у нас немає проблем із відпочинком, перекусом чи за іншими потребами візитами до номеру))).

Також додатково ми забронювали для нас готель "У Юлії", відстань до підйомників також дуже близька 250-300 метрів. Цей готель також  вже не раз  перевірено Бідняжками!)

 

Розваги

На Драгобраті діє кілька дискотек, де можна досхочу потанцювати після насиченого катанням дня. Наприклад, в готелі "Вотавілю" можна і поїсти, і випити на барі, і кальян подиміти і музика хороша!) Також діє диско-клуб в готелі "Дріада". Є багато саун, обов'язково беріть купальники! Одна із них у нашому готелі, решта зовсім поруч. Є чани,  де можна "поваритись" під  відкритим небом. Є карпатські тематичні колиби

Трансфер

Прибувши до села Ясиня, що у підніжжя Драгобрату, ми пересідаємо у повнопривідні радянські позашляховики ГАЗ-66 із безстрашними водіями, які стрімко повезуть нас гірськими дорогами до цілі (відстань 17-км) на полонину Драгобрат. Тривалість підйому – 40-50 хв., вартість прибл. 50 грн з учасника.

І це вже забава із розряду екстремальних, 40 хвилин їзди вузенькими гірськими дорогами мало кого залишать байдужими!)) ГАЗики здираються догори, а позаду залишаються глибокі гірські урвища.

Оренда спорядження

Спорядження беремо на прокат на самому  курорті. Вартість прокату комплекту спорядження становить від 70 грн до 200 грн за добу, в залежності від віку та якості. Можна додатково на прокатах взяти шоломи, маски і т.д. Інколи доводиться пошукати борди по сусідніх прокатах, адже прокати ще не переорієнувались на більшість бордерів і меншість лижників. Немає проблем привезти спорядження з собою!)

Прокат у Вінниці, якщо є бажання, то можна везти спорядженя з собою:

Ми досягли спеціальної домовленості із магазином "Гірський Світ", щодо цін на прокат гірськолижного спорядження для Бідняжок.

Так для учасників Клубу комплект лижного спорядження (лижі, черевики, палки + шолом) коштуватимуть 95 грн/доба - дорослий, та 70 грн/доба дитячий. День отримання прокату та день здачі не рахуються.

Знижка діє за наявності клубної картки Бідняжок, а також вашого прізвища в списках учасників подорожей на Буковель, Драгобрат, Мигово, чи іншу гірськолижну подорож з Бідняжками. Отримується та здається спорядження самостійно. Місце в багажнику автобусу знайдеться.

Адреса магазину-прокату: Вінниця, проспект Космонавтів 8. Телефон для довідок - 0432 57 77 03, 067 347 0246, 093 023 7361

P.S. Бордів у прокаті немає.

Акційні абонементи на бугельні підйомники

Досить вагомим фактором економії на гірсько-лижному курорті є придбання абонементів на підйомники зі знижкою! Восени у нас була така акція і багато учасників нормально "затарились"  такими абонами,  якщо  ви не в їх числі, то ще є  варіант перекупити такі абони. Адже у когось змінились плани, хтось не розрахувапв сили, а хтось взяв дууже з  запасом. Тепер наші учасники продають зайві абони. Варітсть за один підйом (бугельні підйомники ГК Драгобрат) становить від 10 до 13-ти грн і це значно дешевше ніж ви  зможете придбати на місці в касі, але так само "не переборщіть" із їх  кількістю;)

Оголошення від  наших  учасників про продаж абонів є  тут:

 Клубна барахолка, останніх 3-4 сторінки: vk.com/topic-22987062_29391703?offset=420

Оголошення в обговореннях подорожей: tcb.com.ua/trips/?show=262

І ще тут: tcb.com.ua/trips/?show=264

І ще туточки: tcb.com.ua/trips/?show=263

І тута: tcb.com.ua/trips/?show=265

Бюджет подорожі

Витрати можуть бути абсолютно різними, від мінімально можливих, які ми зараз прорахуємо і до безкінечності максимальних... Це все залежить від вашої платоспроможності та примх! Але так, як головна ідея Бідняжок - мандрувати доступно, то ми зараз поговоримо про найдешевший варіант:

- організаційний збір за 3-х денну мандрівку вам обійдеться від 1250 грн - це прозїзд Вінниця-Ясиня-Вінниця і проживання та 2-х разове харчування;

- підйом на Драгобрат із Ясині на Газ-66 та спуск донизу стануть у 120 грн разом;

- прокат спорядження: лижі+боти+палки, або борд+боти від 210 грн за три дні. Якщо брати новіше спорядження, то ціни від 70 грн/день за комлект. Шолом окремо, від 30 грн /день, маска також окремо.

- оплата за підйоми на бугелях відбувається поразово, а не поденно. В середньому за 3 дні можливо зробити 50 підйомів (якщо ви досвідчений катальник). Тобто за три дні катання ви можете витратити від 700 грн на підйоми.  На місці для нас діятиме знижка -15% від поточної ціни в касі.

- на харчування дотково можна витрачати, в середньому, до 100 грн/день, якщо харчуватись у закладах. Або не витрачати, якщо привезти їжу із собою, запастись Мівіною, вівсянкою та взяти чайник чи кип'ятильник (офіційно використання електроприборів заборонене).

Ось ціни на підйомники, що діятимуть у сезоні 2016/2017, якщо їх купувати у касі на місці. Для нас усіх буде знижка, як для проживаючих  в готелі Драгобрат (15%).

 

 Організаційний збір

Проживання в готелі "Драгобрат":

- 1135 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт)

- 1215 грн для нових учасників Клубу

УВАГА! Якщо Вам потрібно 2-х місний номер доплата до орг. збору 20 грн/люд за період.

 

Проживання в котеджах "Драгобрат":

- 1175 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт)

- 1255 грн для нових учасників Клубу

УВАГА! Якщо Вам потрібно 2-х місний номер доплата до орг. збору 20 грн/люд за період.

Друзі, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Адміністрація курорту Драгобрат, змінила для нас умови бронювання місць в готелі та котеджах Драгобрат - відтепер тільки з 2-х разовим харчуванням! Будь ласка, ознайомтесь із новою сумою до оплати (доплати), якщо умови вас не влаштовують, то погодьте із Організатором зручний для вас спосіб повернення коштів.

 

Проживання в готелі "У Юлії":

- 1355 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт)

- 1435 грн для нових учасників Клубу

УВАГА! Якщо Вам потрібно 2-х місний номер доплата до орг. збору 50 грн/люд за період.

 

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок - 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

З 1-го лютого Орг. збір зросте на 30 грн. 

То ж  не зволікайте з  реєстрацією!)

 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– дві доби проживання в готелі в номерах зі зручностями (тут мається на увазі що  в день приїзду поселення о 14:00 та в день від'їзду виселення до 12:00) + 2-х разове харчування (окрім сніданку в день приїзду та вечері в день від'їзду);

– туристичний гірськолижний страховий поліс;

– 10 грн. допомога військовим;

– податки.

 

Нагадуємо, що діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо здати аванс в розмірі 30% від суми орг. збору. Решту коштів потрібно здати до 18-го лютого.

 

Додатково оплачується:

– прокат спорядження;

– підйом та спуск на ГАЗонах;

– абонементи на підйомники;

– додаткове харчування;

– інші не передбачені програмою витрати.

Беріть з собою паспорти! Паспорт потрібен при поселенні та на прокатах.

Зверніть увагу! Виїзд перенесено на 1 годину раніше. Тепер це 21:00. Це по'язано із величезним ажіотажем на ГАЗ-66 завтра, тому маємо встигнути на свій час, інакше підніматимемось по обіді!

Програма подорожі


Четвер 23 лютого :
21:00 Виїзд із Вінниці, з платформи Центрального автовокзалу. Дорога триває приблизно 9-10 годин. Санітарні зупинки приблизно кожних 3 години.
П'ятниця 24 лютого :
08:00 Прибуття в с. Ясиня, що у підніжжя Драгобрату. Пересідаємо у повнопривідні радянські позашляховики ГАЗ-66. Тривалість підйому – 40-50 хв.
09:00 Прибуття до готелю Драгобрат та готелю У Юлії. Залишаємо речі у спеціально відведеному номері.
09:00 Підбір спорядження і гайда кататись. Зазвичай, у цей період підйомники працюють до 17:00.
14:00 Поселення в усі номери.
Субота 25 лютого :
09:00 - 17:00 Катаємось, катаємось, катаємось і ще раз катаємось!
Неділя 26 лютого :
12:00 Здача номерів згідно правил. Речі зносимо у спеціально відведений номер.
17:30 Катаємось зранку і так щоб встигли в ГАЗончик сісти:)) Здаємо в прокат спорядження.
18:00 Посадка в ГАЗ-66 та спуск у село Ясиня. Пересадження в автобуси та виїзд додому.
Понеділок 27 лютого :
05:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Синій 2-х поверховий автобус SETRA
0 вільних місць із 74

Зручний та комфортний 2-х поверховий автобус SETRA.

5559636771
5660646872
5761656973
5862667074
5147433937332925211713951
52484440383430262218141062
534945413531272319151173
545046423632282420161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Драгобрат
 • Готель У Юлії Драгобрат
0 вільних місць із 42

На Драгобраті, зазвичай, ми проживаємо  у готелі та котеджах гірськолижного комплексу "Драгобрат"!) 

Номери готелю не є якимимсь ВІПовськими чи супер обмебльованими, але душ і туалет є у кожному номері! Вони бувають 2-х, 3-х та 4-х місними.

Висновок: цей готель має оптимальне співвідношення ціна/якість/розташування!

   

 Готель Драгобрат
№10 (1+1)
№11 (1+1)
№12 (1+1)
№13 (1+1)
№14 (1+1)
№15 (1+1)
№16 (1+1)
№17 (1+1)
№18 (1+1)
№19 (1+1)
№31 (1+1+1)
№32 (1+1+1)
Котедж верхній
№5 (2х спальне)
№6 (ліжка 1+1)
№2 (2+1+1 розкладушка)
№3 (1+1+1+1 розкладушка)
№4 (2+1+1 розкладушка)
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.