14 вересня 07:15
Час відправлення
14 вересня 23:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 вересня 2019р.
490 UAH
530 UAH
Залишити відгук

Фестиваль Дерунів у Коростені & замок Радомисль

Тип: Екскурсійні мандри, Фестивалі
Буде підкорено: 520 км.

Ми вирушаємо на одинадцятий міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Всі бажаючі учасники зможуть продегустувати кулінарні витвори і проголосувати за кращий дерун, який їм сподобається найбільше! Ми відвідаємо визначні місця, якими пишається Житомирщина. Одне з яких - замок-музей Радомисль - унікальний історичний об'єкт, учасник проекту Ради Європи «Via Regia - культурний шлях Ради Європи». В ньому знаходиться найбільший музей ікон у Східній Європі.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Супроводжуюча:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Радомишль

Коростень

Про подорож

Фестиваль дерунів 2019 у Коростені

   14 вересня 2019 в центральному парку міста Коростеня відбудеться одинадцятий найсмачніший та найкреативніший Міжнародний фестиваль дерунів – День Деруна! Це головна подія вересня у Коростені, незабутня подорож у світ традиційної національної кухні і надзвичайного українського колориту, прикрашений Коростенською самобутністю та гостинністю! Під час проведення Першого Міжнародного фестивалю дерунів, коростенці спекли найбільший дерун в Україні, його вага була 118 кг, цей кулінарний шедевр був занесений у Книгу рекордів України. Другий Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені відзначився урочистим відкриттям «пам’ятника деруну».

  Фестиваль у Коростені традиційно стартує опівдні в Центральному парку міста. Всі бажаючі учасники зможуть продегустувати кулінарні витвори і проголосувати за кращий дерун, який їм сподобається найбільше! Під час кулінарного заходу кухарі з різних країн продемонструють своє мистецтво приготування дерунів чи схожих на них страв з картоплі, а дегустатори та відвідувачі фестивалю визначатимуть чиї страви кращі і нагороджувати їх авторів.

  Меню фестивалю: традиційні українські деруни, поліські національні страви, деруни білоруські, англійські, норвезькі, французькі та інші. Фестиваль дерунів у Коростені порадує своїх гостей ще й традиційними конкурсами та розвагами, виставками та виступами різних творчих колективів, а також здивує новинками: гості зможуть урочисто вступити в Клуб любителів дерунів, взяти участь у дерунянській лотереї та побувати на поліському весіллі. «По всьому світу чоловіки, з’їжджаються на деруни», – гостинно запрошують коростенці і гарантують не тільки кращих наречених, а й купу незабутніх вражень. А українські дівчата мають всі шанси на щасливе заміжжя, бо в Коростені під час фестивалю працюватиме традиційна школа дерунярства, яка цього року буде спеціалізуватися на підготовці наречених.

  Пам’ятник деруну відкрили у Коростені в 2009 р, під час проведення другого Міжнародного фестивалю дерунів. Він представляє кошик з дерунами, встановлений на постаменті з сірого і червоного граніту, видобутого в Коростенському районі. Автор пам’ятника – коростенський художник В. Козиренко.

Парк Островського в Коростені

  Коростень – призабутий нині історичний осередок, що колись був столицею об’єднаних древлянських племен. Княгиня Ольга колись хитро спалила це місто, прив’язавши до ніжок коростенських голубів по жаринці. А коли вона обрала для себе відлюдницький спосіб життя, то влаштувала біля Коростеня свої купальні, які являють собою красиву розсип гранітних валунів у відносно неглибокій річці. Зараз вони розташовані в міському парку Острозьких.

Військово-історичний комплекс «Скеля»

  Тут же неподалік знаходиться і військово-історичний комплекс «Скеля».  Об’єкт було збудовано незадовго до Другої світової війни як командний пункт Коростенського укріпрайону. Влаштований у багатометровій скельній породі, він надавав абсолютну захищеність представникам командного складу. Вдало продумані системи вентиляції та очистки повітря давали можливість перебувати тут впродовж тривалого часу. Із цікавих експонатів музею варто відзначити протигаз для немовлят та аналогічний прилад для коней. Також в експозиції представлена чимала колекція зброї часів ВВВ. Відвідування музею у вільний час!!! Вхідні квитки: 25-30 грн.

Замок-музей Радомисль

 Колишній млин у місті Радомисль. Це дивна казка природи, ландшафтний парк «Замку Радомисль» за своїми природними характеристиками є одним з найдивовижніших місць в Україні. Він знаходиться між двома природними водоспадами, які насичують повітря оздоровлюючими аероіонами. Тому повітря тут має лікувальні властивості. На невеличкому просторі – дерева та скелі, річки та водоспади, протоки та озера. Територія з усіх сторін оточена водою. Як і у давнину, тут б’ють джерела, ростуть десятки видів рідкісних рослин, живуть видри, норки, бобри, лелеки, співають солов’ї.

  «Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером. Навколо, як і тисячу років тому – хвойні ліси, що насичують повітря лікувальними ефірними оліями.

  Професійні екскурсоводи проведуть Вас через просторі виставкові зали, де на стінах висять давні ікони. Ви відвідаєте середньовічну трапезну, зазирнете у келії, відчуєте акустику унікальної концертної зали.

  Музей української домашньої ікони XVII-XX ст., що знаходиться у «Замку Радомисль», є єдиним у світі музеєм домашньої ікони, найбільшим музеєм ікон у Східній Європі, а експозиція предметів християнського мистецтва «Душа України» – найбільшою християнською експозицією в країні. Музей створений відомим лікарем та громадським діячем Ольгою Богомолець, яка за 15 років зібрала і зберегла від знищення понад 5000 домашніх образів з усіх куточків країни. Сьогодні вони знаходяться у виставкових залах замку та відкриті для відвідувачів.

  Відроджуючи славні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, у «Замку Радомисль» налагоджено процес ручного виготовлення паперу. Він аналогічний тому, на якому 400 років тому православні монахи друкували свої перші книги. Фабрика з виробництва паперу має все обладнання, яке використовувалося у XVII столітті, а також друкарський верстат для нанесення тексту на готові аркуші.

  «Замок Радомисль» - унікальний історичний об'єкт, учасник проекту Ради Європи «Via Regia - культурний шлях Ради Європи». Він стоїть на стародавньому торговому шляху, який пов'язував колись Київ із Західною Європою і має давню і славну 400-річну історію, безсумнівно, залучає справжніх цінителів культурної спадщини країни. Вартість вхідних квитків+екскурсія в замок становить 150 грн./особа. Студенти, інваліди та пенсіонери 70 грн./особа (при наявності посвідчення). 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 74 960 84 та (063) 95-403-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 490 UAH
Новачки 530 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 04 вересня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 вересня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • додатково оплачується майстер клас у папірні;
 • вхідні квитки у замок (150 грн./особа) згідно програми та опису подорожі;
 • харчування;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 років.

Програма подорожі


Субота 14 вересня :
07:15 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 07.15. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:30 Орієнтовне прибуття до 10.30 у ландшафтний парк у місті Радомишль. Перекусончик. На ранок візьміть бутерброди!!!
11:00 - 12:00 Початок екскурсії Замком-музеєм. Прогулянка парком, вільний час.
12:30 - 13:00 Збір біля автобуса до 13.00, переїзд у Коростень.
14:30 Орієнтовне прибуття у Коростень на фестиваль дерунів. Вільний час, обід.
19:00 До 18.30 (19.00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
23:00 Прогнозоване повернення додому до 23.00. Зупинка на Водоканалі та у карманчику центрального автовокзала, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейГолубенко Микола Володимирович
Фестиваль Дерунів у Коростені & замок Радомисль (14 вересня 2019р.)
Так так так, напишу я відгук!
Автобус. Автобус бачив і гірше. Цей автобус відповідає вимогам і параметрам, тихо зручно з кондиціонером!
Екскурсовод. Що тут можна сказати, як завжди на висоті, ті хто катаються з бідняжками, розуміють про що я!
Враження. Взпгальному все сподобалось, є нюанси, але це вже до організаторів фестивалю. Було цікаво, смачно і доорго! Але більше я б туди не поїхав. Так на один раз. Дякую бідняжками, за те що вони є
Ви найкращі!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.