09 жовтня 13:00
Час відправлення
14 жовтня 12:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 жовтня 2019р.
170 EUR
185 EUR
Залишити відгук

Європейська казка: Будапешт, Відень, Братислава, Краків та шопінг в Брно

Тип: Екскурсійні мандри, Релакс, Дегустації, Термальні джерела
Буде підкорено: 2600 км.

Проведемо неймовірні вихідні в Європі! За шість днів ми відвідаємо аж П'ЯТЬ неперевершених європейських країн: термальну Угорщину, величну Австрію, славетну Словаччина, неймовірну Польщу, а ще проїздом завітаємо до Чехії! Будапешт, Відень, Братислава та Краків з нетерпінням на нас чекають! Долучайтесь та пориньте у казкову подорож Європою!

Відповідальна:
Вікторія Іванченко
(068)041-80-77
Відповідальна:
Вікторія Снідевич
(096)193-00-49
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Тернопіль

Львів

Мукачево

Чоп

Будапешт

Відень

Братислава

Краків

Львів

Хмельницький

Вінниця

Про подорож

Казковий Будапешт

Місто термальних джерел, розкішних палаців та смачного вина; Буда та Пешт, які розділяє Дунай та з’єднують десятки чарівних мостів; місто, що закохує в себе з першого погляду. 

Замок Вайдахуняд

Знаходиться у нереально гарному парку Варошлігет на березі озера - тут люблять відпочивати місцеві та фотографуватись гості міста. Замок зачаровує та закохує у себе з перших хвилин знайомства, нам точно не захочеться звідси нікуди йти. Дивіться самі ;)

Купальні Сечені

Жодне інше місце не поєднує круту архітектуру, шикарні види і спа-задоволення. Купальні Сечені - головні купальні Будапешта і найбільший термальний спа-комплекс Європи, що не залишить байдужим ані дорослих, ні дітей. Там ми матимемо нагоду порелаксувати по повній!

Вартість входу в купальні 18 Євро, як для дорослих,так і для дітей.

Далі ми попрямуємо до Будайської фортеці, також відомої як Рибацький бастіон, адже звідси відкривається неперевершена панорама на Будапешт. Особливо вона сподобається любителям яскравих селфі. І ще, якщо нам пощастить (а нам обов'язково пощастить) ми побачимо як змінюється варта біля будинку президента, тому що саме тут працює сам президент Угорщини :)

Величний Відень

Відень - перлина Дунаю, батьківщина вальсу, яблучного штруделя та рецепту смачної кави, столиця могутньої Австро-угорської імперії, - безумовно, одне з найдавніших міст не тільки всієї Європи, а й світу. Це центр музики, де жили і творили Моцарт, Бетховен, Шуберт, де й досі під їх шедеври танцює ансамбль білих коней, а зі знаменитої опери линуть мелодії минулих столітть. Це місто, що багато років підряд виграє гранпрі за якість життя населення, завдяки красивим паркам, чистому повітрю Альп, джерельній воді віденського лісу і неперевершеної краси архітектурі. 

Ми почнемо знайомство з містом з автобусної екскурсії, проїдемо по бульварному кільцю Рінг, вздовж якого простяглись найкрасивіші будівлі міста: Парламент, що нагадує давні грецькі собори, готичну Ратушу, перший університет, музеї близнюки, площу Марії-Терезії, відомий оперний театр та безліч палаців у стилі бароко. Далі, ми гулятимемо пішохідною частиною центру, через старовинні ворота ми пройдемо до зимової резиденції імператорів - палац Ховбург, прогуляємося головною туристичною вулицею Грабен, побачимо найдавнішу кав’ярню, де купувала солодощі імператриця Сісі, і звичайно ж, серце міста - величний собор святого Штефана. 

Палац Шенбрунн

Літня резиденція австрійських імператорів, одна з найважливіших пам'яток міста. За легендою, місцевий король, повернувшись з Версалю сказав: "Ми маємо зробити краще" і збудував Шенбрунн. Шикарні інтер'єри, зеркальні з золотом зали - справжня королівська краса. Крім самого палацу в Шенбрунні є величезний парк з лабіринтом, яким можна прогулюватись не один день, найстаріший зоопарк Європи та, звичайно, штрудель-шоу, під час якого відкривають секрети приготування цього десерту і обов'язково дають його спробувати.

Палац Бельведер

Бельведер - великий і витончений палац одного з найвидатніших полководців Євгенія Савойського. Збудований в стилі бароко, прикрашений фресками, мармуровою галереєю та чарівним озером. Між двома частинами палацового комплексу (верхнім та нижнім Бельведером) розбитий перший в Європі альпійський сад небувалої краси, прикрашений скульптурами та фонтанами. Бельведер в перекладі - "красивий вид", так як саме звідси відкривається найкращий вид на місто.

Будинок Хундертвассера

Одна з найбільш авангардних будівель Відня, спроектована художником Хундертвассером. «Екологічний будинок», як його називав сам автор, відразу кидається в очі своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Архітектор дав свободу фантазії: 13 видів вікон, нерівні стіни з хаотичною мозаїкою, стіни і ніші будинку прикрашені незвичайними статуями, кулями, кам'яними левами, кеглями та різнокольоровими колоннами. Будинок прикрашений плющем і диким виноградом, трава і дерева ростуть навіть на даху. Удавана хаотичність в пропорціях, копіювання нерівностей природного ландшафту, дерева, що ростуть прямо усередині будівлі висловлюють бажання  максимально наблизити людину до природи. Це маніфест про можливість гармонійного співіснування людини та природи.

Будинок прикрашений плющем і диким виноградом, трава і дерева ростуть навіть на даху. Удавана хаотичність в пропорціях, копіювання нерівностей природного ландшафту, дерева, що ростуть прямо усередині будівлі висловлюють бажання  максимально наблизити людину до природи. Це маніфест про можливість гармонійного співіснування людини та природи.

Затишна Братислава

Братислава – це місто, яке росло, змінювалося та ставало все прекраснішим протягом більше як тисячі років. Нас точно вразять архітектурні шедеври: ратуші, собори, площі. Ми будемо прогулюватись Старим містом від замку Граду та собору Святого Мартіна, де проходили коронацію угорські вельможі. Тому, щоб відчути себе на мить королем, ми просто зобов’язані відвідати Братиславу: пройтися та зібрати до скарбнички своїх спогадів усі золоті корони, розташовані на шляху коронації, який проходить крізь все Старе місто, а в кінці шляху – пройти крізь єдині уцілілі в Старому місті Михальські ворота під пильним поглядом Архангела Михаїла та відвідати музей зброї.

Братиславський град

В цілому Братислава – це пішохідне місто. Його центр з одного кінця в інший можна пройти всього за кілька хвилин, при цьому весь він закритий від автомобільного руху. Ми зможете піднятися до Братиславського Граду, який не так давно був реконструйований і виглядає справжньою фортецею. У замку сьогодні розміщено Національний музей з історичними експонатами різних періодів. Також тут діє музичний зал, де проводяться різні музичні заходи.

Загалом, Братислава зустріне нас з усмішкою та теплом. Її життєрадісна архітектура, грайливі кольори фасадів будуть викликати посмішку на нашому обличчі. А велич Старого міста, його споруди та атмосфера сприятимуть тому, щоб запам’ятати цю надзвичайну подорож на все життя.

Королівський Краків

Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу та епохи бароко викликає подив, притягує та манить!

Ринкова площа - саме серце Старого міста, всі дороги ведуть саме сюди. На одній із найбільших подібних площ Європи зосередились безліч милих кав'ярень та ресторанів, торгівельних рядів та крамничок. Обабіч височіє величний Кафедральний собор Усипіння Святої Діви Марії із похмурими баштами, що височіють над містом. Саме з цих башт, як і в часи середньовіччя, трубар сповіщає про настання нової години. Ще однією будівлею, що заслуговує на увагу, є міська ратуша Кракова. Семидесятиметрова вежа височить над усім ринком і з її оглядового майданчика він виглядає, як на долоні. Торгівельні ряди - це просто рай для любителів сувенірів та різних дрібничок, адже саме тут зосередились безліч спеціалізованих туристичних крамничок, які задовільнять найвибагливішого подорожуючого. 

Палац Вавель

Королівський замок на Вавелю діамант у короні Польської держави. Вавель є свідком і доказом колись величної і могутньої Польщі. Саме тут жили, правили і помирали польські королі. Сьогодні візит до давньої королівської резиденції, то захоплююча подорож у глибини історії Польщі, в часи як її розквіту, так і занепаду. Розташований на високому березі Вісли, цей комплекс включає в себе королівський замок, Кафедральний собор і систему замкових укріплень.

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданки типу "шведський стіл" в нашому готелі на території Угорщини та Чехії.

Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 10-15 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта

Офіційна валюта Угорщини - форінти, Австрії та Словаччини - Євро, Чехії - крони, а Польщі - злоті, але саме Євро краще за все брати із собою, і в Угорщині, Чехії та Польщі ми зможемо поміняти їх в місцевих обмінниках. Долари також можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають.Також хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв'язок буде обмежений, тому переконливо радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв'язку в надзвичайній ситуації, орієнтовно 100-150 грн на весь період подорожі. Супроводжуючий групи повинен мати змогу Вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Одразу після реєстрації заповніть, будь ласка, паспортні дані в особистому кабінеті для оформлення страховки!

 

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету діло дуже індивідуальне, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 5-10 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одного Євро. 
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі в подорожі Європейська казка
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 170 EUR 180 EUR
Новачки 185 EUR 195 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання три ночі в готелях 3*;
 • сніданки в готелях;
 • екскурсійний супровід в Будапешті, Відні, Братиславі та Кракові;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • прогулянка на катері з необмеженим шампанським - 15 Євро,
  прогулянка до будинку Хундертвассера, палаців Шенбрунн та Бельведер - 15 Євро;
 • вхідні квитки у музеї та інші власні витрати.;

В зв'язку з потребою завчасного бронювання готелів, перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за 2 місяці до початку подорожі. Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.

Програма подорожі


Середа 09 жовтня :
13:00 Виїзд із кишеньки навпроти Центрального автовокзалу міста Вінниця.
Четвер 10 жовтня :
08:00 Санітарна зупинка перед Будапештом, щоб ми могли поснідати, переодягнутись та привести себе в порядок перед початком чудового екскурсійного дня!
09:00 Початок оглядової екскурсії Будапештом, під час якої ми побачимо все найцікавіше та найзахоплююче.
12:00 - 20:00 Вільний час у Будапешті. Ми зможемо відвідати один з найвідоміших зоопарків або порелаксувати в купальні Сечені. Ми підкажемо, де можна недорого та смачно поїсти :)
19:00 Пливемо на кораблі по Дунаю з необмеженим шампанським :)
20:00 Виїзд на поселення в готель м. Гйор.
22:00 Поселення в готель. Вільний час
П'ятниця 11 жовтня :
08:00 Сніданок в готелі (входить у вартість подорожі).
09:00 - 11:00 Переїзд до Відня.
11:00 - 13:00 Оглядова екскурсія містом, де ми дізнаємось багато цікавого та неповторного про столицю Австрії.
13:00 - 20:00 Вільний час у Відні. Гуляємо, дегустуємо віденську каву та штрудлі. Для усіх бажаючих екскурсія "Цікавинки Відня".
20:00 - 22:00 Повернення в готель.
Субота 12 жовтня :
08:00 Сніданок в готелі (входить у вартість подорожі).
09:00 - 10:30 Переїзд до Братислави.
10:30 - 12:00 Оглядова екскурсія Братиславою.
12:00 - 16:00 Вільний час у місті.
16:00 - 17:30 Переїзд до Брно, заїжджаємо на шопінг до крутого торгового центру, де зможемо прикупити навіть чеських продуктів.
20:30 - 22:00 Переїзд до транзитного готелю на території Чехії.
Неділя 13 жовтня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі (включений в орг.збір). Виселення з готелю.
08:00 Виїзд до Кракова.
12:00 Прибуття у Краків.
12:00 - 14:00 Оглядова екскурсія містом, під час якої місцевий гід покаже нам тільки найвідоміші та найцікавіші місця.
14:00 - 19:00 Вільний час.
19:00 Кажемо Кракову до побачення та вирушаємо у зворотній шлях додому.
Понеділок 14 жовтня :
12:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю. Все буде залежати від нашої організованості, стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • SETRA 49 місць EURO 5
7 вільних місць із 49

Комфортний автобус для далеких подорожей за кордон. Усі сидіння розкладаються та відсуваються в сторону, так що нічні переїзди в автобусі переносяться легко. Кондиціонер працює належним чином, тому в автобусі завжди тримається оптимальна температура.

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі в подорожі Європейська казка
2 вільних місць із 53

У нашій подорожі ми будемо проживати у двох готелях: готель на території Угорщини та Чехії 3*

До наших послуг просторі комфортні номери зі зручними ліжками, телевізором та власною ванною кімнатою. На території готелю є безкоштовний Wi-Fi. Сніданки типу "шведський стіл" включені в орг.збір! Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейBondar Vadim
Європейська казка: Будапешт, Відень, Кутна-Гора, Прага (25 червня 2019р.)
Поїздка дуже сподобалась. Насичена програма, гарні міста, продумані маршрути, комфортний автобус, супер гід :)

Автобус хороший, хоч і не новий. В салоні працював кондиціонер, тому їхати було комфортно. Кожні 3 години робили санітарні зупинки на заправках, де можна було й докупити все необхідне. Особисто я очікував набагато важчої поїздки, бо уже був досвід далеких подорожей автобусом, але дана поїздка пройшла набагато легше. Єдине, що викликало дискомфорт це те, що після ночі довелось посидіти на кордоні 6 годин, і після цього найближча зупинка з їжею була вже аж о 16.00.

Програма гарно продумана, 1 день в Будапешті, 1 день в Відні, 2 дні в Празі. По кількості вражень, міста йдуть по зростанню :) Гіди в містах хороші, особливо в Відні та Дінара в Празі)
Єдиний мінус програми, це Кутна Гора після Відню, провінційне містечко після величної столиці Австрії не дуже вражає :)

Готелі чудові, чисто, комфортно. Дуже смачні сніданки.

Гід подорожі просто супер :) Одразу відчувається, що Марина обожнює свою роботу) Перед кожним містом ми отримували карту, словник з основними фразами на всі випадки життя, а також достатньо широке резюме та розповідь по історії країни, міста та по всіх організаційних моментах. Під час подорожі ми брали участь в різних конкурсах та розіграшах призів))
Марина Чепурна, особисто дякую за позичену зарядку для телефону) Адже наша не підійшла до чешських розеток))

Загальне враження від поїздки чудове, окрема подяка тур клубу Бідняжка за ставлення до своєї справи. Напевно в своїх поїздках в Європу ви взяли від європейців їх найкращі якості)) Сервіс, відповідальність, комфорт все на найкращому рівні)

Побажання та просто ідеї:
можливо вдасться реалізувати якийсь холодильник в автобусі) та продавати бутерброди прямо в поїздці) Впевнений, вони користувались би попитом)) А також водичка) горішки і т.д. Подумайте про це)
продумати програму в подорожах так, щоб можна було б мати трішки більше часу на фото) а також можливо одразу показувати де виходять гарні фото, впевнений ви вже знаєте де виходять найкращі фото)
вай фай в автобусі)
павербанки під залог як на конференціях
для Вашої розкрутки) приз тим хто виставить фото з поїздки ще перебуваючи в подорожі з хештегом тур клубу Бідняжки


Гловач Ольга Анатольевна
Європейська казка: Будапешт, Відень, Кутна-Гора, Прага (25 червня 2019р.)
Чудесная поездка,, действительно Европейская Сказка... ранее уже путешествовала с Бедняжками, но не перестаю ими восхищаться. Очень хорошая организованность, наша Мариночка была не просто организатор а настоящая палочкавыручалочка , всегда поможет,подскажет и посоветует. Очень понравилась программа, насыщенная и очень интересная. Обязательно нужно послушать совет организатора и посетить свободное время те места что она советует. Изначально очень пугал такой длительный переезд в автобусе, но уже сейчас могу сказать что в этом нет ничего страшного, комфортный автобус с кондиционером, чистота в салоне , фильмы в дороге делают этот путь не такими страшным. Очень рекомендую данную поездку всем кто ещ думает и сомневается, и обязательно с Бедняжками если хотите приятный, комфортный и безопасный отдых.


Белінський Дмитро Юрійович
Весняна казка Європи. Будапешт Відень та два дні в Празі (05 березня 2019р.)
Дякую за намагання організовувати все на найвищому рівні!) все було чудово окрім декількох наглих бідняжок)) але то вина менталітету нашого брата, який не хоче себе вести в цивілізованому світі як цивілізована людина. Організація і проведення 5, гарних подорожей))


Євтухова Оксана Володиміровна
Європейська казка: Будапешт, Відень, Братислава, Краків та шопінг в Брно (09 жовтня 2019р.)
Привіт! Це моя перша подорож за кордон з Бедняжками... Ця подорож дійсно відповідає своїй назві: Європейська казка...але як і кожна казка вона дуже швидко закінчилась...
Дуже добра організація: класний автобус і професіональні водії, хороші комфортабельні готелі, вдалий вибір екскурсоводів (мені здається, що всі ми закохались у Будапешт завдяці Олені, і у Відень Надія була неперевершена). Велике дякую нашому організатору ВІКТОРІЇ!!! ця молода, тендітна дівчинка взірець того яким має бути супроводжуючий: спокійна, врівноважена, професіонал у своїй справі!
Нас якось не дуже вразила Братислава, але мені здається, що це тому що був контраст з Будапештом і Віднем... А наступного дня ситуацію виправив Краків!
Багато емоцій, вражень, і ще потрібен час щоб узагальнити і переворити всю отриману інформацію...
Дякую Бідняжкам, ви як завжди на висоті!!!


Валюх Анна Юріївна
Новорічна казка Європи. Будапешт Відень та два дні в Празі (28 грудня 2019р.)
Європейська новорічна казка завершується та ще довго залишатимуться позитивні емоції та чудовий настрій від поїздки. Професійна організація, комфортні готелі та неймовірні локації. Дякую Олі та всім організаторам за можливість так круто відсвяткувати Новий рік. Детально розповідати не буду, адже неможливо все описати словами чи навіть фото, це все потрібно бачити та відчути. Окремо дякую водіям, що довезли в цілості)
Це точно не остання поїздка:) Дякую Бідняжки ви супер;)


Грубый Александр Андреевич
Європейська казка: Будапешт, Відень, Кутна-Гора, Прага (25 червня 2019р.)
Сподобалось абсолютно все, дуже дякую за приємні емоції и гарно проведені вихідні. Окремо дякую хочу сказати організатору Марині за допомогу та всебічну підтримку у подорожі. Це була моя перша подорож за кордон, але точно знаю що не остання. Раджу всім подорожувати з Бідняжками. Мінімум потраченомаксимум побачено.


Юнак Ірина Валентинівна
Європейська казка: Будапешт, Відень, Кутна-Гора, Прага (25 червня 2019р.)
Сейчас возвращаемся с поездки Европейская сказка. Впечатлений море... Вс очень понравилось, организаторы продумали каждую мелочь. За довольно короткое время было увидено по максиму. Марина руководитель нашей поездки замечательный человек и главное профессионал своего дела. Спасибо Бедняжкам и особенно Марине. Всем рекомендую!!!


Михайлюк Максим Анатолійович
Європейська казка: Будапешт, Відень, Братислава, Краків та шопінг в Брно (09 жовтня 2019р.)
Все було супер, але мало часу на такі прекрасні міста ) хоча б по 2 дні мінімум потрібно щоб насолодитися краєвидами цих міст!!!


Іщенко Яна Віталіївна
Європейська казка: Будапешт, Відень, Прага, Дрезден (20 серпня 2019р.)
Після подорожі переповнені емоціями. За такий невеликий термін ми побачили стільки краси Насправді я дуже хвилювалась, що поїздка буде фізично тяжкою, адже дуде багато переїздів. Та все виявилося комфортно, зручно та приємно. Єдиний мінус це перетин кордону, але звісно, це лотерея скільки часу на це буде витрачено. Сама ж поїздка продумана ідеально. Ми мали час і послухати екскурсії і погуляти самостійно. Готелі чистенькі, комфортні, зі зручностями в номері. Окреме спасибі нашому організатору Віці, яка підказувала цікаві місця де можна провесии вільний час, давала купу порад та корисної інформації. Щодо самих вражень від відвідин міст: вони нереальні, стільки вражень просто захоплює дух.Це не передати словами, а треба бачити на власні очі. Усім раджу цей тур, ви не пошкодуєте!


Сладковська Яна Ігорівна
Новорічна казка Європи. Будапешт Відень та два дні в Празі (28 грудня 2019р.)
Колись Будапешт полонив моє серце, і ми вирішили сюди повернутися! Обрали тур Новорічна казка Європи (Будапешт, Австрія та 2 дні у Празі) Подорожували з Бідняжками вперше, але тепер ми точно будемо друзями. Дякуємо усій команді туроператора за чудову організацію відпочинку. Дійсно все продумано до дрібниць: дорога, зупинки, поселення, лайфхаки в кожному місті для туристів. Особлива подяка Олі, наш усміхнений смайлик Пумпум, яка зробила цю поїздку сповненою яскравих емоцій, квестів для дітей, подарунків та сюрпризів
Весела атмосфера, дружня компанія, цікаві пригоди. Ми дякуємо за прекрасний вікенд та за те, що зробили нас ще трохи щасливішими
І ще: бажаємо Бідняжками нових успіхів та чекаємо нових цікавих подорожей по всьому світі


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.