20 вересня 22:00
Час відправлення
23 вересня 07:00
Час повернення
Є вільні місця!
100 EUR
110 EUR
Замовити місце

Надихаючий вікенд в Румунії

Тип: Печери, Екскурсії
Буде підкорено: 1250 км.

Друзі, поїхали в одну з наймальовничіших країн Європи - Румунію, яка має природне різноманіття, чарівні провінції з старовинними храмами та фортецями. Вона являє собою унікальний історичний і культурний синтез Балкан та Західної Європи, який надає їй контраст і колорит. Під час подорожі ми відвідаємо найшановніший румунами - монастир Путна, внесений до списку культурної спадщини ЮНЕСКО та завітаємо до колишньої столиці Молдовського князівства-Ясси. Тому не гай часу і поїхали з нами до Румунії!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
Відповідальна:
Олена Ящук
(093)943-56-25
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Чернівці

Румунія

Про подорож

Монастир Путна - «Єрусалим румунського народу»

  «Успіння Пресвятої Богородиці монастир Путна» є православною святинею часів Молдавського князівства, заснований 1466-го р. господарем Штефаном ІІІ (Стефаном Великим). Він був центром слов'янсько-волоської писемності. Сьогодні в музеї монастиря знаходяться багато рукописів, стародруків, церковних цінностей. Тут можна побачити колекцію давнього посуду, прикрас, церковного начиння та інших артефактів (зокрема, Путнянське євангеліє). Путна була найважливішим духовним, історичним і культурним центром Румунії. Тут поховано 28 правителів. Це місце загальнонаціональних свят.

Монастир Сучевиця 

  У буремні роки кінця XVI століття, повні невизначеності та загроз, цей монастир був побудований як справжня обитель-фортеця з масивними стінами і міцними захисними вежами. Призначений стати господарською усипальницею, прекрасний монастир Сучевиця є родинним гербом родини Мовіле, сім'ї молдавських бояр, котра дала країні одного митрополита і ряд господарів. Сучевиця – хронологічно останній монастирський ансамбль серед розписних монастирів Буковини.

Монастир Сучевиця у 2010 році внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

  Монастир побудований в стилі молдавської архітектури - поєднання елементів візантійського та готичного мистецтва, а також архітектурних елементів старих дерев'яних церков Молдови. У 1595 році були збудовані масивні стіни монастиря, котрі виокремили територію майже квадратної форми, розміром 100x104 м. Стіни триметрової товщини та понад 6 метрів висотою і створили атмосферу середньовічної фортеці.

  У монастирі зберігається колекція об'єктів художньої та культурної цінності, виставлена в нинішньому музеї. Серед експонатів є чудові вишивки п'ятнадцятого і шістнадцятого століть, часів правління Стефана Великого та Єремії, виконані золотою та срібною ниткою по шовку, прикрашені перлами. Найбільш значними експонатами є портрети Єремії та Симеона Мовіле, епітафія з перлами, Четириєвангеліе в срібній позолоченій палітурці і скинія, подарована монастирю митрополитом Георгієм Мовіле.

    Зі сцен внутрішнього розпису гідні згадки сюжети: Пристрасті святого Іоанна Нового Сучавського, Олександр Добрий доставляє мощі святого Іоанна Нового в Сучаву. У зовнішньому розпису вражають Сходи чеснот на північному фасаді і Древо Ессея на південній стороні. Специфіка розпису Сучевиці – це її розповідний характер. В результаті виникло безліч невеликих картин, кожна зі своєю художньою індивідуальністю. Розпис церкви Сучевиці - це найповніший іконографічний ансамбль серед середньовічних церков Молдови. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий - 5 леїв, дитячий, студентський - 2 леї.

Марджиня-ярмарок чорної кераміки

  Марджиня - поселення відоме завдяки своїм гончарним майстерням, які виробляють славнозвісну чорну кераміку з Марджині. В Молдові це ремесло відоме ще з часів Бронзової доби (VI ст. до РХ), будучи високоякісною керамікою, яка оброблялася колесом і має чорно-сірий колір. У магазині представлений керамічний посуд, який ви можете придбати.

  Чорноди́млена кераміка — один з видів кераміки, випаленої за спеціальною технологією — без доступу повітря. Її ще називають: чорнолощена, чорна, сива, задимлена, закурена кераміка. Виникла як альтернатива традиціям античної кераміки. Уже на початку нашої ери мала свої осередки на території України та сучасних держав Європи. В Україні XVIII—XIX ст. вона суперничала з традиційною полив'яною керамікою. Чорна кераміка виготовляється зі спеціальної глини на гончарному крузі. Далі вироби вигладжують спеціальним камінцем, який походить з того ж родовища глини; ним також «виписують» на них орнаменти. Після випалювання вигладжена поверхня має темно-сріблястий, а невигладжена — чорний колір.

Соляна печера у с.Качіка: польська Румунія

  Село Качіка переважно населене етнічними поляками. Назва села теж походить від польського слова „kacyka”, що означає «качка». Біля шахти Качіка  є  навіть солоне озеро, де зазвичай влітку відпочивають люди.

 

  Перші поляки - гірники, які переїхали   з Галичини на Буковину у 1790 р. за рішенням австро-угорського   правителя, оселились в гірничому  районі Солонці (Солонецу) навколо соляної копальні Качіка, яка перетворилася згодом у соляні шахти з соляними галереями обставленими  неперевершеними соляними фігурами із біблійних сюжетів. 

  Про соляні шахти у Величці під Краковом чули практично всі, а от місцеве підземне соляне королівство менш відоме. Тим не менш, під землею тут є кілька храмів, озеро, бальна зала та футбольне поле. Ви будете у захваті від побаченого!!! У шахті щоправда присутній специфічний запах ... про походження якого ми дізнаємось вже під землею, від нашого екскурсовода. 

  Самі ж соляні шахти  перетворені на справжні місця паломництва, не тільки для людей, які страждають різними захворюваннями дихального апарату, але й для віруючих різних релігійних культів, дітей  і  туристів. У селі Качіка є соляна бальна зала  для танців і  найсвятіше місце  польської духовності -  Єпархіальне святилище, яке було зведене в ранг Малої базиліки. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий - 15 леїв, дитячий, студентський - 8 лей.

Тронна фортеця 

   Головною пам’яткою Сучави є Тронна фортеця – багатовікова резиденція та місце коронації господарів Молдови. Побудував її Петро І Мушат на 70 метровому пагорбі над річкою Сучавою. Перша документальна згадка про фортецю датується 1388 роком. Вона стала частиною укріплень, які сторіччя будували в Молдові для захисту від османської навали. Тронної фортеця стала називатися, як місце коронації молдавських господарів.
    Тронна фортеця спочатку теж була замком. Він мав форму чотирикутника; східна і західна стіни мали довжину 40 м, а північна і південна – 36 м; товщина становила 2 м. 

    Головна фортеця господарів Молдови занепала у другій половині 17 ст. У 1700 році це вже були руїни, тому поляки, які володіли Сучавою із 1685 по 1708 рр. укріпили монастир Замка, перетворивши його на фортецю. 
Сьогодні можна побачити фортецю практично такою, якою вона була п’ять століть тому – з підйомним мостом, мощеними двором, каплицею і навіть лазнею. В ній проводяться тематичні виставки живопису, а з 2006 року фортеця стала однією з майданчиків фестивалю Молдови, присвяченого середньовічному мистецтву. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий - 12 лей, дитячий, студентський - 3 леї.

Фортеця Нямц 

  Фортеця Нямц (рум. Cetatea Neamț or Cetatea Neamțului) — середньовічна фортеця в Румунії, в історичній області Молдова. Була побудована в 14-му столітті під час правління молдовського господаря Петра I Мушата і розширена в 15 столітті.  Замок-фортеця Нямц розташований недалеко від містечка Тиргу-Нямц в Молдові - області Румунії між річкою Прут і Карпатським хребтом. На пагорбі Плеса, близько ущелин, що йдуть через Карпати в Трансільванію,знаходиться ця потужна й велична фортеця. 

  Старі стіни Нямецької фортеці і сьогодні вражають своєю величчю і історією, повної слави і легенд. Історія Нямецької фортеці тісно пов'язана з бурхливим минулим країни. За шість століть існування тільки одного разу вона відкрила свої ворота без бою. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий - 24 леїв, студентський - 12 лей.

Столиця Молдовського князівства - Ясси

  Ясси – називають найромантичнішим містом Румунії. Тут можна воістину відпочити душею і до того ж дізнатися багато цікавого про історію Румунії. Кожен місцевий правитель створював в Яссах який-небудь пам’ятник, тому тут повно старовинних церков і палаців, монастирів і музеїв. Мальовничі парки і тихі вулиці цього міста ніби наповнені поезією. Саме тут останній поет-романтик Європи Михайло Емінеску створював свої безсмертні шедеври.

Монастир Голія

   Розташований на північному-сході середньовічного міста Ясси, монастир Голія був сильною оборонною фортецею, із високими стінами та баштами, з великими металевими воротами та дверми біля входу у вежу і церкву. Зовнішні стіни церкви є доказами впливу пізнього Відродження за посередництвом Галичини: будівля з кам'яних блоків, оточена коринфськими пілястрами і карнизом в стилі бароко, що спирається на консолях. Дах має безліч веж, башточок і куполів, розташованих в лінію і підтримуваних арками кокошниками.

  Серед дорогоцінних предметів фігурує знайдена у притворі люстра і чотири свічники перед вівтарем. Легенда свідчить про те, що Іон Голія побудував цей храм, щоб завоювати серце Анни, красивої сироти, яка сказала, що вийде заміж тільки за того, хто буде в змозі побудувати такий будинок, який захистив її від частих атак з боку сусідів. 

Палац Культури

  У самому центрі містечка Ясси, який знаходиться на самому сході Румунії, стоїть величезна будова - Палац Культури.
Загальна площа приміщень палацу складає близько 36 тис. кв. метрів. Відповідно до початкового проекту, в Палаці Культури мало бути 365 кімнат, але побудовано було лише 298.

  Палац Культури є штаб-квартирою Національного музейного комплексу «Молдова» міста Ясси. У будівлі розташовуються чотири музеї: музей історії республіки Молдова, етнографічний музей, музей мистецтв і музей науки і техніки імені Штефана Прокопіу. У північно-східному крилі палацу знаходиться велика бібліотека імені письменника Георге Асаки. Всі зали і приміщення замку з'єднані між собою розкішними переходами і галереями, прикрашеними картинами і антикварними предметами. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий - 16 лей.

                                       Харчування
  Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу, також беріть воду та солодощі. Поїсти можна буде під час технічних зупинок на заправках. У вартість орг.збору входить сніданок у готелі. У вільний час ви зможете поїсти у місцевих закладах та спробувати смачні страви румунської кухні, а також  придбати щось у супермаркеті.

Правила подорожі та рекомендації

 УВАГА! Повернення авансових платежів можливе до 18.08.2019, після авансові платежі не повертаються за будь-яких форс-мажорних обставин, оскільки авансові кошти перераховуються на бронювання місць у готелях. При відмові з 19 серпня ви будете змушені шукати собі заміну самі!!! Не зволікайте з реєстрацією, адже скрізь потрібно перераховувати аванси!

  Беріть з собою навушники, вони знадобляться під час екскурсій. Радимо забезпечити себе додатковою батереєю (Power Bank). Звісно, обов'язково мати зручний і теплий одяг та взуття.

Дорога, валюта, зв'язок

    Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності радимо взяти з собою дорожню подушку, плед та маску для очей. Грошова одиниця Румунії - Румунський лей. Курс - приблизно 4.7 Румунський лей (RON) за 1 євро. На кордоні ви маєте змогу обміняти євро та гривні на леї, але при обміні євро на леї присутня подвійна комісія. Для обміну валюти на території Румунії, краще мати євро. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах. Для того щоб бути на зв'язку у роумінгу, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). 

Необхідні документи та перетин кордону

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта: 1) Самостійно внести дані в особистому кабінеті на нашому сайті; 2) залишити на офісі (копію можна зробити там) 3) скинути фото на вайбер 0939435625 Лена. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу.
  Величезне прохання до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми

   Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua. Обов'язково мати при собі оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: (м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро! 

Відповідальний організатор: Ящук Олена 0939435625 i Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у Сучаві
6-місний (apartments) 3-місний (double + single) 2-місний (double),
2-місний (twin)
Учасники Клубу 100 EUR 105 EUR 110 EUR
Новачки 110 EUR 115 EUR 120 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 21 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 06 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 18 серпня 00:00 Орг. збір зріс на 5 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання (1 доба в готелі);
 • екскурсійний супровід по маршруту;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідний квиток у соляну шахту: дорослий 15 лей, дитячий 8 лей;
 • вхідний квиток у монастир Сучавиця - дорослий - 5 лей, дитячий, студентський - 2 леї;
 • вхідний квиток у Тронну фортецю - дорослий - 12 лей, дитячий, студентський - 3 леї;
 • вхідний квиток у фортецю Нямц - дорослий - 24 лей, дитячий, студентський - 12 лей;
 • вхідний квиток у Палац культури - 16 лей;
 • комплексний обід в Румунії 25 лей, інше харчуваня;
 • особисті витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.

Програма подорожі


П'ятниця 20 вересня :
22:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 22:00, чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 21 вересня :
04:00 Прибуття на Румунський кордон. Обмін валюти. Проходження кордону. Час залежатиме від автобусної черги.
08:00 - 09:00 Орієнтовне прибуття у монастир Путна. На ранок візьміть бутерброди. Початок оглядової екскурсії у монастир Путна.
10:00 - 12:00 Екскурсія в православний монастир Сучевіца 1585 р. (об'єкт спадщини ЮНЕСКО).
12:00 - 15:30 Збір біля автобуса, переїзд в с. Марджиня. Ознайомлення з традиційним гончарним ремеслом та "чорною керамікою". Можливість придбати місцеві сувеніри - кераміку, вишивку, румунські писанки. Обідаємо.
15:45 - 17:00 Прибуття у с.Качіка. Відвідування соляної шахти із підземними каплицями, озера та футбольного поля. Вільний час до 17.00. Переїзд в місто Сучава.
18:00 - 19:30 Оглядова екскурсія Тронної фортеці.
19:30 - 21:30 Їдемо в найбільший торгівельний центр міста Сучава, де зможемо смачно повечеряти та купити гарні сувеніри.
21:30 - 22:00 Збір біля автобуса. Переїзд у готель. Заселяємось і відпочиваємо.
Неділя 22 вересня :
07:00 - 08:00 До 8.00 здаємо номера, снідаємо в готелі та вирушаємо в місто Тиргу-Нямц.
09:00 - 10:30 Екскурсія по Фортеці Нямц.
12:30 - 14:00 Орієнтовне прибуття в місто Ясси. Обідаємо
14:00 - 19:30 Екскурсія по місту 2-3 години. Після вільний час, щоб прогулятися містом, пофографуватися та повечеряти. Збір біля автобуса о 19:30, відправлення на Вінницю.
Понеділок 23 вересня :
07:00 - 08:00 Прогнозоване повернення додому до 08:00 ранку (час з запасом). Залежатиме від нашої організованості та стану дороги та часу проходження кордону. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан 31*
21 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у Сучаві
25 вільних місць із 32

   Гостьовий будинок розташований у місті Сучава, в 3 км від Старої фортеці. До послуг гостей безкоштовний WiFi, всі номери облаштованні власною ванною кімнатою з душем.

СТАНДАРТ 

  Комфортний номер з двома роздільними ліжками (twin) або з одним двоспальним ліжком (double). У кожному номері знаходяться ванна кімната з душем.

 

СІМЕЙНИЙ double + single

Номер для сімейного відпочинку. Розрахований на проживання трьох осіб, у якому одне велике двоспальне ліжко і одне односпальне. У кожному номері шафа, ванна кімната з душем.

АПАРТАМЕНТИ

Зручний номер, який розрахований на 6 осіб. Має два двоспальні ліжка та розкладний диван на дві персони, стіл, ванну кімнату з душем.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.