09 жовтня 07:00
Час відправлення
14 жовтня 16:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 жовтня 2019р.
170 EUR
190 EUR
Залишити відгук

Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах!

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 2400 км.

Друзі, а ми вирушаємо в казкову мандрівку Європою! Отож у нас у планах: замок з казки про сплячу красуню, стародавнє скальне місто з трилогії "Хранителі Персня", місто Фенікс - Дрезден та чарівний міст, по якому не кожен пройде.

Супроводжуюча:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Прага

Вроцлав

Про подорож

Друзі, а ми їдемо у казкову мандрівку Європою! У нас будуть прекрасні палаци, королівські міста, розкішні музеї, царські джерела та  саксонські скелі, які сягають небес.

ВроцлавПольська Венеція! Місто, яке вибороло титул "Кращий Європейський напрямок 2018" і залишило позаду Париж, Мілан, Амстердам! Вроцлав - це  місто з німецько-пруським колоритом та європейською сучасністю. У нас буде ранкова екскурсія містом, під час якої ми дізнаємось історію цього прекрасного міста та прогуляємось по Тумському острову та Площі Ринок.

  Вроцлав також славиться не тільки безліччю мостів та островів, за що отримав назву Польська Венеція, але й маленькими гномиками! Вони тут повсюди, загалом їх налічується 180 різних персонажів!
 Увага, конкурс! Під час нашої мандрівки ми проведемо невеличке змагання, для уважних!  Отож, хто побачить більше гномиків у Вроцлаві , отримає суперський приз, від команди Бідняжка! 

Наступне місце нашої зупинки не менш чарівне та казкове. Знайомтесь це замок Ксіонж! Парково-замковий комплекс немов з казки про сплячу красуню виринає поміж густого лісу. Існує легенда, що саме це місце стало прототипом німецької версії казки!

 Замок Ксіонж    

Замок Ксіонж  має не тільки чудову архітектуру зовнішнього фасаду та самої будівлі, але й королівські інтер'єри. Високі зали, з мозайками та барельєфами, підвісними люстрами допоможуть вам уявити себе учасниками історичного фільму або вистави. Історія замку розпочинається від 13 століття, тому повірте це місце має чим вас здивувати. А згадуючи те, що ми їдемо у нашу мандрівку восени, то замок буде ще прекрасніший у обрамленні золотих барв осені!

Також на території замку є оранжерея, яку ми також відвідаємо! Колекція рідкісних рослин нараховує близько 250 видів. Отож ми зможемо побувати у райському вічнозеленому куточку серед золотої осінні!

Скальне місто Андршпах

Неймовірне скальне місто Андршпах. (Місце зйомок Хроніки Нарнії.) Це привабливе, навіть таємниче, скельне місто, нагадує картинку з фантастичного фільму, де темний ліс і недоступні ущелини переплітаються з дивними кам'яними фігурами, немов прийшли сюди з казки про велетнів.

Cкелі Адршпаха цікаві, перш за все, своїми формами. Вони розрізняються по висоті і по контурах. Багато з примітних скельних веж мають свої власні назви. Найвища скеля, близько 100 метрів, носить назву «Закохані». Між двома тісно сплетеними фігурами утворилася вузька щілина шириною 10 метрів.

Крім скель, в заповіднику є два мальовничих водоспада і кілька озер. По одному з них можна покататися на надувному плоті. Саме біля великого водоспаду висотою 16 метрів і встановлений бюст Гете.

Прага

У Празі ми будемо аж 2 дні! У перший день у нас буде прогулянка по правому березі -  Старе місто, Нове місто.  У другий день  ми побачимо лівий берег, а саме - Градчани, Малу Країну, Празький Град. Наша дводенна програма  - це гарна можливість детально, а головне, без поспіху познайомитися з Прагою, її найвідомішими та найцікавішими  місцями:

 Знаменитий Празький годинник. Місцеві куранти не просто красиві, а й дуже цікаві вони показують кілька вимірів часу: звичайний годиник, дні, місяці, роки, а також положення Сонця і знаків зодіаку!    

 Нове місто в Празі (Nové Město) знаходиться на південний захід від Старого міста. Цей історичний район заснував в 1348 році король Карл IV. Він став четвертим - і останнім! - з окремих міст, які сформували столицю Чехії. Staré Město - прийнято називати історичне місце підстави Праги. Столичний історичний район Мала Страна також називають «Празьким малим градом».

 Празький град ( чеськ. Pražský Нrad) є найбільшим замковим комплексом світу. Він внесений до Списку ЮНЕСКО і Книгу рекордів Гіннеса. Площа Граду, обнесеного стіною, становить близько 70 000 м ². Комплекс складається з трьох основних великих внутрішніх дворів, навколо яких зосереджені будівлі. На його території з різних часів зберігся великий ансамбль палаців, храмів та інших будівель, виконаних в декількох архітектурних стилях.

 

 Костел Різдва Господнього або Празька Лорета є  ще одним прекрасним місцем Праги. Автором проекту став Джованні Батисто Орсі. Костел подібний до молитовні Діви Марії, яка збереглася в італійському містечку ЛоретоУ вежі комплексу встановлений унікальний механізм з 27 дзвіночків, завдяки яким кожну годину лунає гімн, прославляти Діву Марію.У Лорето знаходиться скарбниця, в якій зберігаються старовинні дорогоцінні вироби і збори літургійних предметів. Найбільш старовинними твором є чаша XVI століття в стилі пізньої готики, а найціннішою реліквією - Алмазна дароносниця Празьке сонце, прикрашена майже шістьма з половиною тисячами діамантів.

Околиці Граду називають Градчанами. Собор св. Віта є одним з прекрасних місць, які знаходяться у Пражському Граді. в 1344 році королем  Яном був закладений перший камінь готичного собору. Будівельником собору в 1344-1352 рр. був Матіас, який побудував вісім капел в східній частині собору. Довжина Собора  124 м, ширина в трансепті 60 м, а висота склепінь центрального нефа 33 м. Склепіння центрального нефа сітчасті, вперше були використані в центральній Європі Петром Парлера. 

Якщо хочете відчути містику Праги, вам неодмінно потрібно побувати на Карловому Мосту. Адже це місце зберігає у спогадах і величних імператорів і відважних рицарів, а пам`ять  святих присутня там і по нині. Карлів Міст є ще однією  візитівкою міста - Прага. Міст з'єднує два історичних райони столиці Чехії - Старе місто і Нову Країну . На його східній стороні височіє потужна вежа з готичною аркою. Над нею розміщені щити з гербами земель Священної римської імперії і скульптурні портрети королів Карла IV і Вацлава IV. 

Староміська площа - історичний центр району Старе Місце, який до 1 784 року був окремим містом. З давніх-давен площа була відома як найбільший торговий ринок міста. В середині XIV століття за наказом Карла IV, не тільки цей, а й інші ринки з центру Старого Місця перенесли на околицю або в Нове Место.Сьогодні площа є центром бурхливого життя Праги - тут безліч кафе, сувенірних магазинів та інших цікавинок! У святкові дні тут проводять концерти та роблять гучні ярмарки!

 

Празький національний  музей . Основна будівля Національного музею в Празі, оформлене в стилі неоренесансу, будувалося за проектом відомого реставратора і архітектора Йозефа Шульца і відкрилося для відвідувань в 1891 році. 

 Вечірня прогулянка на кораблику (факультативне відвідування ). Для усіх бажаючих буде факультативна прогулянка Прагою по річці Влтава, ми  пересідаємо на кораблик і починемо наш річковий круїз. Нам представиться можливість поєднати корисне з приємним. Милуючись красою Праги як би з боку, ви одночасно відпочинете, вдихаючи освіжаюче річкове повітря.

Містична екскурсія Прагою ( факультативна). У цій вечірній екскурсії ви дізнаєтеся про прокляття середньовічного годинника, про таємничі середньовічні церемонії у храмі Святого Віта, про незвиклі звуки з єврейського кварталу, про легенду "Душа Пірата" і про безліч інших незвиклих і містичних речей, які відбувалися у Празі.  Для Вас гарантовані частка адреналіну в кров і незабутні враження.

  Харчування у подорожі 

 Сніданок у готелі Вроцлава включений у вартість. Сніданки у готелі в Празі, можна буде замовити по бажанню ( вартість 5 євро). Сніданки в готелях будуть у формі шведського столу.  У подорожі ми неодмінно скуштуємо національні цікавинки, а  саме трдельник та темне живе пиво в Празі, суп у хлібині в Вроцлаві. У Польші та  Чехії, під час вільного часу, ми покажемо вам найкращі магазини з європейськими речами та продуктами найвищої якості по найкращим цінам! Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 8 -13 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта та телефонний зв`язок

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні! - курс в Україні є кращий!  Пропонуємо поміняти кошти на євро, так як це є універальна валюта і її курс стабільніший за гривню. Буде можливість поміняти кошти в Празі та у Вроцлаві! 

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,3 zl), у Чехії Крони ( 1Еur = 26 czk)

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Згідно Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель-Прага, Вроцлав
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 160 EUR 170 EUR
Новачки 180 EUR 190 EUR

ДІТЯМ ДО 8-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 02 вересня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання у хостелі;
 • ;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток в Андршпах - 6 євро дорослий, 4 євро дитячий, пенсійний;
 • вхідний квиток замок Ксіонж - 11 євро \ 8 євро (пільговий);
 • вхідний квиток у музей Вроцлавського університету - 4 євро\ 3 євро (пільговий);
 • сніданок у готелі Прага - 5 євро;
 • прогулянка на кораблику в Празі - 10 євро;
 • екскурсія "Містична Прага" - 10 євро;

Програма подорожі


Середа 09 жовтня :
07:00 Виїзд з Вінниці з карманчика напроти центрального автовокзалу! Будемо проїзджати через Хмельницький, Тернопіль, Львів!
Четвер 10 жовтня :
08:00 Санітарна зупинка перед Прагою, щоб ми могли поснідати, переодягнутись та привести себе в порядок перед початком чудового екскурсійного дня!
09:00 Початок оглядової екскурсії Праги, під час якої ми побачимо все найцікавіше та найзахоплююче.
14:00 Обід. Вільний час аби прогулятись по центру Праги та купити сувеніри.
18:00 Поселення в готель. Вільний час для вечірньої прогулянки.
П'ятниця 11 жовтня :
09:00 Сніданок. Вирушаємо на другу частину екскурсії Прагою.
13:00 Вільний час. Прогулюємось Прагою, купляємо сувеніри, дегустуємо чешську кухню! Для усіх бажаючих прогулянка на катері.
17:00 Переїзд до готелю. Усі бажаючі залишаються на факультативну екскурсію "Містична Прага"
Субота 12 жовтня :
08:00 Сніданок. Переїзд до Скального міста Адршпах. Гуляємо, насолоджуємось краєвидами, плаваємо на човниках.
14:30 Переїзд до замку Ксіонж. Прогулянка пруським старовинним палацом, робимо неймовірні фото та насолоджуємось природою та архітектурою.
18:30 Переїзд до Вроцлава.
19:30 Поселення до готелю. Вільний вечір у Вроцлаві.
Неділя 13 жовтня :
09:00 Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія центром Вроцлава.
13:00 Вільний час, гуляємо насолоджуємось містом, купляємо сувеніри та подарунки додому у торгових центрах.
19:00 Збір в автобусі. Вирушаємо до Вінниці!
Понеділок 14 жовтня :
16:00 Орієнтовний приїзд до Вінниці. Все буде залежати від стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • салатовий 51
0 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель-Прага, Вроцлав
3 вільних місць із 53

У Празі  ми будемо проживати у  сучасному готелі, недалеко від центра міста. У нашому розпорядженні будуть  2, 3 особові номери. Кожен номер оснащений окремою ванною кімнатою з душовою кабіною (шампунь, гель для душу), у номерах є фен, кондиціонер. Також, для гостей готеля безкоштовна кава та чай на рецепції.

У Вроцлаві  ми живемо у затишному готелі Ibis.  До послуг гостей чудові номери, сніданок "шведський стіл" та безкоштовний Wi-Fi, праска. Номери оформлені у теплих кольорах та оснащені телевізором і ванною кімнатою. На рецепції також можна брати гарячу воду.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейШевчук Ірина Вікторівна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Дякуємо організаторам, Анні та Валерії, за захопливу подорож. Все було професійно організовано: автобус зручний, водії компетентні, екскурсоводи у Празі та Вроцлаві пречудові, готелі прийнятні для відпочинку, досталь вільного часу...
Дівчатка, ви МОЛОДЦІ, завдяки Вам маємо багато приємних спогадів, вражень, емоцій!!!


Борисюк Ольга Григорівна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Привіт всім туристам, була в турі Незабутні вихідні в Європі Прага, Вроцлав, Андршпах, прекрасний тур, хороші умови проживання в готелях. Керівники Анна, Валєрія, уважні, привітні. Автобус чистий, водії обережно керують, уважні. Дякую. Безпека і сервіс на вищому рівні. Єдиний недолік деяких гідів не було чути і сильно швидко йшли (Адршпах скельне місто), але це через насичену програму. Окрема подяка гіду у Вроцлавінайкраща!!! Рекомендую ВсімВсім. Гарних Вам подорожей!!!


Яценко Лілія Василівна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Гарна подорож в гарній компанії!!!

Автобус: зелененький Неоплан завжди привертав увагу своїм кольором. Водії професіонали. Зручний. Перегляд фільмів допомагав скоротити довгий час переїзду. Достатня кількість зупинок.

Готелі: у Вроцлаві звісно кращий, хороший сніданок, всі необхідні умови, достатньо простора кімната, симпатичний дизайн. У Празі скромненький, але з усім необхідним.

Екскурсоводи: у Празі екскурсії проводила цікавенька жіночка. Достатньо багато інформації отримали. Бігали правда за нею в шаленому темпі. Але за два дні звикли . Достатньо хороший екскурсовод у Андршпазі Слава. У замку Ксьонж екскурсовод Жанна не погана. Найкращий, дуже суперський екскурсовод у Вроцлаві. Багато інформації, цікаво, в хорошому темпі, дуже класно розповідає.

Побували ще у оранжереї (ботанічний сад), дуже приємні враження. У Вроцлаві ходили у панораму, на Тумський острів, у Вроцлавський виставковий центр радимо відвідати.
Вільного часу було достатньо, щоб ще додатково самостійно продивитися Прагу та Вроцлав.

Ми з чоловіком залишилися задоволені поїздкою. Побачили багато всього цікавого.
Рекомендуємо поїздку ПрагаАндршпахВроцлав. Хороший маршрут для подорожі.


Куценко ЮлІя Володимирівна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Враження від подорожі незабутні. Дякую організаторам за поради та допомогу в орієнтуванні по місту. Кімнати в готелях зручні та чисті, сніданки ситні, автобус комформательний. Екскурсоводи розповідають цікаво, доступно та зрозуміло. Взагалі подорож 1010. Дякую, бідняжки!


Асадчих Олександр Володимирович
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
З тур клубом Бідняжка маємо справу не вперше і все завжди класно. Поїздка в Європу нас вразила тільки з позитивної точки зору, а особливо організаторська робота) Прага це щось особливе і надзвичайно красиве, те місце куди хочеться повернутись коли ще не встиг звідти поїхати, Вроцлав більш спокійне місце, але не менш цікаве...
Особлива подяка водіям, майстрам своєї справи, які зробили не малий вклад в подорож. Дуже дякуємо дівчатам Ані і Лері, які нас супроводжували, веселі, активні і дуже позитивні.
Ми завжди приїздимо додому втомлені але щасливі і під враженнями. Дякуємо за це Вам, турклуб Бідняжка!


Емельянов Богдан Михайлович
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Дякуємо за незабутні враження


МОСКАЛЮК ЛАРИСА ГРИГОРІВНА
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Подорож прекрасна!


Наумова Наталия Александровна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Спасибо всем! Особенно Ане и Лере за прекрасное путешествие, а также водителям за профессионализм.


Богославська Вірсавия Миколаївна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Прага!
Це була моя давня мрія.
І ось нарешті вона сбулася.
Два незабутніх дня. Безліч незабутніх вражень та емоцій.
Андршпах вразив своєю величчю. Нагадав дитинство. Саме тут проводились зйомки чеської казки Третій принц.
Чарівні гноми примусили нас з донькою побігати щоб їх знайти, але ми побачили майже всі красоти стародавнього Вроцлава.
Дякуємо Ані та Валерії за цікаву подорож та смачну шоколадку, а також терпіння до нас.
Дівчатка, ви найкращі!
Особлива подяка водіям. Були вчасні і доволі довгі стоянки. Цікаві фільми,завдяки якім подорож була приємною і час в дорозі проминув непомітно. Було дуже тепло та затишно))))Тищук Ольга Валеріївна
Незабутні вихідні в Європі - Прага, Вроцлав, Андршпах! (09 жовтня 2019р.)
Дякую, Бідняжкам за незабутню подорож та враження. Ну а тепер по порядку. Водії були суперові, зупинялись у відведених місцях, часу вистачало всім для перекусів та всього іншого. Готель в Празі чистенький, маленький але жити можна. Із приводу сніданків в Празі в отелі, їжі вистачає, смачно та ситно. Вільного часу в Празі для вас вдосталь можна нагулятись, підзарядитися атмосферою міста. На рахунок аптек, в Празі всі ліки видаються по рецепту, раджу запастись ліками з України. Із приводу обмінників, будьте пильними висять декілька листів із курсами. Можна попасти, так обмін евро йде приблизно по курсу 25, але нам обміняли по 16 показуючи якийсь інший папірець, так що беріть із собою картку, нею краще розраховуватись. Із приводу їжі, раджу покуштувати рульку вона в них бомбезна. Так в центрі біля супермаркету Тесла є кафе Гусь, меню на російській та обслуговуючий персонал також, в районі 150200грн можна смачно поїсти та попити пива. Із приводу екскурсій в Празі. Будьласка організатори, змініть екскурсовода, це жах, нічого із такого могутнього міста та його історії в памяті не залишилось. Дуже не зручно через радіо слухати екскурсовода, тільки захотів щось сфотографувати і все, потрібно знову налаштовуватись на ефір. Дуже, дуже не зручно. Рухаємось далі. Андршпах, місце сили. Містечко розташоване на кордоні Чехії та Польщі. В Польщі готель просторий, в порівнянні із Празьким, сніданок смачний, персонал привітній. Неймовірні природні краєвиди відкриються вам. Польське містечко Вроцлав покорить ваше сердечко, своєю історією та своїми будівлями, а також гномиками. Дівчатка організатори дуже старались, щоб всім було добре. Ще раз хочу подякувати всім за незабутні враження все було круто. Подорожуйте, життя проходить а спогади залишаються із вами назавжди!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Igor - 20 вересня 15:17
Доброго дня! Трохи підправте інфо. Володаря кілець всі 3-и частини знімали в Новій Зеландії, а в заповіднику Андршпах знімали Хроніку Нарнії. Погугліть ) https://nata-kiseleva.livejournal.com/28744.html https://selfmadetrip.com/magiya-tolkiena/
Валерія - 24 вересня 11:54
Igor, дякуємо, виправимо.
Валерія - 24 вересня 11:54
Igor, дякуємо, виправимо.
Валерія - 24 вересня 11:54
Igor, дякуємо, виправимо.
Igor - 25 вересня 17:33
Іще трохи понадоїдаю вам : 1. У Празі Вроцлавський національний музей ? Ніде такий не можу знайти ) 2. Навіщо писати про виставку, яка закінчилася 30 червня ???? Ще й написано яка працює до 30 червня.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.