03 серпня 00:15
Час відправлення
05 серпня 04:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
05 серпня 2019р.
1240 UAH
1360 UAH
Залишити відгук

«Ту Стань» Фестиваль середньовічної культури

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Фестивалі, Розваги
Буде підкорено: 1100 км.

Друзі, у нас новина!!! Ми вирушаємо до Українських Карпат, де нас чекає мандрівка національним парком "Сколівські Бескиди", масштабне шоу - ХІV фестиваль української середньовічної культури "Ту Cтань!" із виступами вітчизняних зірок, автентичними піснями, танцями, вбранням; лазерне дійство, Машина часу... І ще один сюрприз - Львів сучасний! Аромати кави та шоколаду, яскраві барви, смаколики; музей-ресторан "Сало", "Криївка", "Гасова лямпа", Театр пива "Правда"...ммм! Поїхали!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Винница

Хмельницкий

Тернопіль

Скелі Довбуша

Тустань

Львів

Про подорож

Скелі Довбуша

Скелі Довбуша розташовані у с.Бубнище на висоті 668 м. над рівнем моря. Це зелений і скелястий край, як географічний об'єкт вони не мають чіткої територіальної визначеності. В основному це окремі високі стовпи і великі камені, які знаходяться по всьому лісі...

Скелі мають дуже незвичайну, химерну форму і навіть носять власні «імена». За місцевими легендами, саме тут був табір народного героя, такого собі карпатського Робін Гуда, опришка Олекси Довбуша. Подейкують, що добряче він завдав шкоди польським шляхтичам, які хазяйнували свого часу на цих землях. Наша сентиментальність та романтична душа потребують лицарів, героїв, от і живе серед місцевих жителів легенда про безстрашного, хороброго месника, що мешкав зі своєю «дружиною» у цих кам’янистих печерах, ущелинах. 

Є серед цих чудернацьких скель такі, що нагадують своїм «профілем» то голову лева, то голову самого Довбуша, то якогось доісторичного дракона-динозавра. Головне – дати волю своїй фантазії. Обов’язковою процедурою хто вирішив пройти «шляхом Довбуша», є спроба протиснутись у щілину одного з «камінних мішків», аби, очистившись від гріхів (це теж місцева легенда), відчути себе новою людиною. 

Оборонний комплекс Тустань

Залишки оборонної споруди видно ще з села Підгородці. Доглянутий вигляд високих скель змушує повірити в численні легенди про історію походження та знищення оборонних споруд. З вершини Тустані відкривається захоплюючий краєвид на долину села Урич

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

Дослідження фортеці Тустань розпочалося у 1971 році під проводом художника та археолога Михайла Рожка. Саме завдяки його роботам можна уявити, як виглядала руська твердиня. Щоправда, у Тустані залишилося ще чимало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, завітавши у Тустань!!! Вхідний квиток на фестиваль “Тустань” (включає територію наскельної фортеці «Тустань» та Музей історії Тустані):  загальний – 150 грн., діти дошкільного віку та учасники АТО – безкоштовно, діти від 6 років - 80 грн. Вартість на вхідні квитки може змінитися, точна інформація буде повідомлена пізніше.

XIII Фестиваль української середньовічної культури «Ту Cтань

Вже багато років поспіль у найгарнішій місцині Карпат, у підніжжі стародавньої Тустані  – наскельної фортеці і митниці ІХ-ХVІ століть, відбувається один із найпотужніших фестивалів середньовічної культури – «Ту Стань!».

Фестиваль «Ту Стань! – 2019» – це лицарські бої, танці, співи, театр, ремесла, смачна кухня, духовна та кінотериторія, воркшопи для дітей, найцікавіші екскурсії...

Ми зможемо поласувати їжею, що приготовлена за секретними рецептами наших предків. Також, на фестивалі,  можна придбати сувеніри та невеличкі подарунки на згадку про відвідини цієї таємничої місцини... На території заповідника є джерело із цілющою джерельною водою!

Родзинками фестивалю є нічний штурм Фортеці, лазерне шоу і Машина часу – мандрівка в минуле за допомогою доповненої та віртуальної реальності. 

Львів - «місто із запахом кави та шоколаду»

«Місто серед дощів», «Серце Галицької землі», «Маленький Париж», «Український Лондон», «Культурна столиця Європи», «Місто Лева» – це все імена та епітети справжнього галицького міста під назвою Львів, яке розкинулось в мальовничому Передкарпатті.

Вже понад вісім століть історія творить цей заворожуючий куточок, що розташований на заході України. Львів вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з його вуличок. Львів приховує багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Театри, історичні будівлі, пам'ятники, музеї, кав'ярні, палаци, парки - все це матеріальна незамінна цінність міста, а духовна приховується у кожному елементі Львова - запах кави, привітність львів'ян, шелест листя дерев, «подих» міста та живий дух історії, що наповнює кожну стародавню споруду.

Львів – місто звуків. Саме тут можна почути шум дощу, який вмиває львівську бруківку, музику дзеленчання старенького трамваю, муркотіння львівських кішок навесні та древній дзвін годинника ратуші. Саме тут сіра буденність розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.

Львів – місто легенд. Тут кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя. Варто лише день провести в цьому місті і це вже теж легенда, Ваша власна, яка навіки запам’яталась стінам львівських кам’яниць. І ми спробуємо поділитися з Вами цими часом сумними, іноді романтичними, а здебільшого просто цікавими і захоплюючими легендами міста.

Будинок Вчених: віденське необароко у центрі Львова

Шляхетське казино, яке весь Львів знає як Будинок Вчених, – справжня перлина архітектури, збудована у стилі необароко. Зводили його протягом 1897–1898 років за проектом віденських архітекторів Фердинанда Фельнера і Германа Гельмера. Будівлю було сплановано для власних потреб товариства галицького конярства, тобто шляхтичів, які захоплювалися арабськими скакунами і вперше у Львові влаштовували кінні перегони. За 120 років свого існування споруда неодноразово змінювала призначення та приймала у свої стінах величезну кількість відвідувачів, але при цьому зберегла  свій неповторно-оригінальний вигляд.

Окрасою цього приміщення є парадний атріум – безсумнівно найкрасивіша парадна зала у Львові, яка безсумнівно додає урочистості всій споруді. А розкішні дерев’яні сходи, виконані за проектом угорського скульптора Шандора фон Яраї, створюють атмосферу королівської величі. Саме цими сходами у кінофільмі Юнгвальда Хількевича спускалася Міледі, підіймався Д’Артаньян з кардиналом Рішельє (сцена гри у шахи). Привертає увагу також зображення у ніші над дверима, яке називають супрапорт. Це єдине полотно, яке збереглося від оригінального приміщення,  що зображує алегорію рільництва. Вартість вхідних квитків - 30 грн/особа - для дорослих, 15 грн/особа - для дітей та студентів.

Друзі, ми матимемо чудову нагоду відвідати улюблені місця мільйонів!!!

 "Криївка" - перший авторський ресторанний заклад Львова

У підвалах площі Ринок знаходиться кнайпа, стилізована під криївку Української повстанської армії, ця особливість простежується у всьому – починаючи від прихованості розташування закладу, адже жодних вивісок на вході немає, і до тематичного оформлення інтер’єру – столів з грубої дошки, портретів вояків УПА на стінах, зразків тогочасної зброї та обмундирування, одягу офіціантів, і, звичайно, меню. Але щоб туди потрапити, потрібно знати гасло... Лише привітавшись із суворим охоронцем патріотичним «Слава Україні!», діставши чарку тестової медовухи («москалі, запроданці, комуняки є?»), можна потрапити до кнайпи. Військова амуніція на стінах, портрети вояків, оригінальний посуд занурюють в часи, коли українські повстанці жили під землею та воювали прости загарбників.

"Гасова лямпа" - смак бензівки, нафтівки та гасівки

Львів подарував світові гасову лямпу, яка пізніше стала відома як «Віденська». Її винайшли місцеві аптекарі Ян Зег та Ігнацій Лукасевич в 1853. В ресторації-музеї знаходиться поки не найбільша, але вже майже, колекція гасових лямп в Європі. Атмосфера справжнього львівського пабу доповнена вибухами, спалахами, запахом гасу та музикою у стилі гранж і рок. Потрапити до ресторану допомагає провідник із запаленим ліхтарем. 

Музей сала - для тих, хто втомився від стереотипів

«Сало» - це перший у світі музей знаменитого українського продукту, де воно стало не просто засобом задоволення плотської потреби, а й певним символом іронічності та глузування над гламуром. Сало тут, як певний концепт та парадигма у мистецтві, неповторний арт-проект, яким презентується виставка творчості сучасних художників та митці.

Це оригінальне місце є майданчиком для акустичних концертів відомих музикантів та колективів; бутіком авторських сувенірів. Тут можна скуштувати оригінальну сало-арт кухню, а також посмакувати напоями від водка-бару. Всього в асортименті  35 видів сала і 40 сортів горілки.

Театр пива "Правда"

Пивний театр “Правда” – це заклад, в якому відвідувачі можуть не лише випити справжнього крафтового пива, але й наживо побачити усі процеси пивоваріння – від вкидання солоду, до дозрівання пива у пляшках. Доступними для глядача є робота пивовара, який на сцені варить пиво, та приготування страв на відкритій кухні. Театр «Правда» позиціонує себе як пивоварня крафтового пива. За стандартами така пивоварня має бути малою, незалежною і традиційною (не менше 50% солоду в основі, а решта складників повинні лише покращувати та ускладнювати смак, а не полегшувати його).
Тому пивоварня «Правда» експериментує зі смаками та інгредієнтами і одна в Україні варить пиво з шишками свіжого хмелю, цвітом бузини чи соняшником. 

Майстерня шоколаду

Від шоколаду не можуть відмовитися ні діти, ні дорослі. Його аромати заворожують і гіпнотизують. Особливий гіпноз ви відчуєте у Майстерні шоколаду. Тут його готують прямо на ваших очах і перетворюють в дивовижні фігури, вироби, цукерки і навіть шоколадні картини. Спробувати гарячий шоколад, купити унікальні шоколадні витвори і зануритися в солодкий світ дитинства ви зможете тільки у Львові в Майстерні шоколаду.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Мотель Окей
4-місний (twin+диван),
3-місний (double+диван),
3-місний (1+1 (twin)+диван)
2-місний (11 double),
2-місний (1+1 twin)
Учасники Клубу 1240 UAH 1310 UAH
Новачки 1360 UAH 1430 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 24 липня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 14 липня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелі (одна доба);
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 роки.

Програма подорожі


Субота 03 серпня :
00:15 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 00.15. Чекаємо не більше 15 хвилин, не запізнюйтесь.
09:00 - 13:30 Орієнтовне прибуття в Труханів о 09.00. Відправлення у піший похід до скель Довбуша. Орієнтовно 10.00 прибуття до скель, вільний час до 12.30 , відправлення назад. 13.30 прибуття до автобуса, переїзд у Тустань до 14.30.
14:30 - 20:30 Відвідування оборонного комплексу, міста-фортеці Тустань. Екскурсія. Участь у фестивалі середньовічної культури, розваги, майстер-класи, вільний час. До 20.30 збір біля автобуса, переїзд до готелю. Поселення в готель орієнтовно о 21.30.
Неділя 04 серпня :
08:30 - 09:00 Сніданок. Виселення з готелю, здача номерів. О 9.00 збір біля автобуса, відправка на Львів. Орієнтовно об 11.30 прибуття у Львів.
11:30 - 15:00 Оглядова екскурсія історичним центром міста та Будинком вчених.
15:00 - 21:00 Вільний час, у який ви зможите пообідати в цікавих закладах в центрі Львова, також погуляти містом, яке вражає кожним своїм закутком, піднятися на міську Ратушу, з якої відкриваються приголомшлеві краєвиди, випити найсмачнішої кави або найправдивішого пива. Де і як це зробити ми обов'язково вам розкажем!
21:00 До 21.00 збір біля автобуса, відправлення на Вінницю.
Понеділок 05 серпня :
04:00 Орієнтовне прибуття до Вінниці до 04.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику напроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Мотель Окей
27 вільних місць із 43

Проживатимемо у мотелі "Окей"! Це чудове місце для відпочинку. Номери комплексу "Окей" створюють незабутнє враження завдяки приємним сучасним інтер'єрам та висококваліфікованому персоналу.

До послуг відвідувачів:

 • двомісні та тримісні номери зі всіма зручностями;
 • кафе-бар (час роботи 8.00-22.30);
 • колиба.

Затишний номер категорії «Стандарт» обов'язково буде Вам до душі. Номери з роздільними ліжками (twin) та з двоспальним (double), кожен номер має додаткове спальне місце у вигляді дивану. Тут все обладнано відповідно до наших потреб і бажань. Вас обов’язково порадують такі приємні дрібниці, як наявність фену,  кондиціонеру та телевізору.

Харчування: Кафетерій у мотелі одночасно може прийняти велику кількість відвідувачів, а лінія швидкого харчування збереже наш час у подорожі і пригостить смаколиками справжньої української кухні, тут ми зможемо поїсти.

 1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
11 double
11 double
11 double
11 double
double+диван
double+диван
1+1 (twin)+диван
1+1 (twin)+диван
double+диван
twin+диван
twin+диван
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВалько Ірина Миколаївна
Сколівські Бескиди & Львів (04 травня 2018р.)
Дуже задоволена поїздкою. Велика подяка організаторам. Сподобалось усе: цікаві екскурсії, комфортний готель, організована група, чітко сформований та гарно продуманий маршрут, позитив він наших чудових організаторів Юлі та Діми, зручний автобус, ввічливі водії. Супер вихідні!!!!Ще раз дякую за гарно проведений час та чудовий настрій!!!:)


Відповідь: Ірина, дякуємо! Стараємось для вас!

Бардецький Віталій Олегович
Сколівські Бескиди & Львів (04 травня 2018р.)
Віталій - 20 травня 20:19
Подорож сподобалася.В Карпати та у Львів можна повертатися знову і знову.Всі організатори та водії класні.Навіть в офісі тур-фірми до мене гарно поставилися і зразу зробили скидку і оформили поїздку як для учасника клубу Бідняжка(я людина з інвалідністью).Дякую всім!Але було одне але і трохи не приємне(і я дивуюся,чому про це ніхто досі не написав), може це ніхто не помітив і не відчув,а може не хотіли засмучувати організаторів,а може це перший раз таке трапилося,не знаю.Отже я сидів на 29 місці і коли ми їхали по грунтовій дорозі,то позаду з заднього вікна автобуса потрапляв пил ((у вікні наявні маленькі отвори,через які ймовірно потрапляє пил).Щоб легше було знайти і усунути неполадку (не скажу номер автобуса)скажу,що це був той автобус,в якому були організаторами Юля та Діма.Дякую за розуміння.І ще одна накладка,що звичайно не залежала від органіторів і нам було про це повідомлено SMC,але тільки за 5-6 год.до поїздки(можливо якби повідомили за добу,то дехто б і відмовився від поїздки),за що звичайно дякую .Це весілля,яке відбувалося в кафе біля готелю.Те,що ми наслухалися чудової української музики,яку ми зазвичай не чуємо в інших регіонах України-це плюс.За це можна подякувати молодятам.Але те що деякі люди можливо не виспалися-це мінус.І можна було б не звернути на це увагу,якби весілля тривало до 23.00,як це передбачено законом України,а не до 4.00.І виникає запитання,а що на Прикарпатті закони України не діють?Ще раз дякую за розуміння.Це все тільки заради покращення вашої роботи.З повагою,Віталій


Відповідь: Віталій, Дякуємо за позитивний відгук. Пам'ятаємо що пил потрапив до автобуса (коли ми їхали по грунтовій дорозі) але це було в загальному в салон, через всі можливі щілини. Якщо ви помітили наявні маленькі отвори, то потрібно було звернути на них увагу, та сказати про це одразу, показати, повідомивши водія. Ми передамо власнику автобуса і попросимо усунути дефекти у цьому автобусі, щоб подальші подорожі були комфортніші для туристів. З приводу весілля у кафе поруч з готелем, то нажаль від нас це дійство не залежало. Учасникам подорожі, ми радили взяти бірюші, через смс інформування. У сучасному суспільстві прийнято святкувати весілля, явно не до 23.00, ось такі реалії які можуть впливати на комфорт подорожуючих. Наступного разу ми будемо прописувати про можливість проведення весілля у кафе поруч з цим готелем. Ще раз дякуємо за конструктивні зауваження та ваш відгук. До нових зустрічей.

Шепітко Світлана Іллівна
«Ту Стань» Фестиваль середньовічної культури (03 серпня 2019р.)
3-4 серпня мені випала нагода подорожувати разом з Тур-клубом "Бідняжка" на фестиваль, це було несподівано, неочікувано і феєрично.Побувати в місцях куди давно манило, та ще й в оточені прекрасних людей завжди приємно. Автобус зручний, а водій досвідчений та надійний а дорога здалася швидкою і легкою.Організатор подорожі Ірина дуже мила, доброзичлива , активна людина, яка дійсно повністю віддана своїй роботі і тому всі етапи подорожі були насичені і вражаючі. Екскурсію містом Львів прововодив екскурсовод Юрій, людина, що любить та знає Львів , тому екскурсія була цікава , змістовна і весела. Незабутніми залишаться скелі Довбуша і безпосередньо фестиваль , який і був ключовим. Дійсно відчув українській дух побувавши поряд з ДУШЕЮ УКРАЇНИ.Ця подорож-знайомства з прекрасними людьми, яких дуже багато в Україні, це захоплення своїм народом, це здійснення заповітної мрії'. Я безмежно вдячний всім хто був поряд зі мною 3-4 серпня 2019 Року, а ще я зрозумів що "Бідняжка" - це комфорт , надійність, безпечність і людяність!Рекомендую!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.