26 вересня 09:00
Час відправлення
29 вересня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 вересня 2019р.
110 EUR
120 EUR
Залишити відгук

Краків та Закопане!) Їдемо потягом!

Тип: Гори, Печери, Екскурсії, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 2000 км.

Краків – місто, яке завдяки своїй 1000-літній історії та старовинній архітектурі допомагає потрапити у казку. У цьому місті неможливо загубитися, але можна знайти безліч незабутніх вражень. Окрім цього відвідаємо Закопане, атмосфера якого нагадує село-ідилію - тут і гуральський фольклор, і жвавий рух великого міста на Крупувках, і чарівні пейзажі. А на десерт на нас чекає максимальний релакс в аквапарку біля підніжжя гір.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Про подорож

Краків - королівське місто

«Якщо ви не бачили Кракова, то можна вважати, що ви не бачили Польщі». Хоча столицею наших західних сусідів із 1569 року є Варшава, проте культурний центр – це, безумовно, Краків! Розташований на півдні Польщі, він є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Місто з гідністю виконувало функції столиці і резиденції королів.

Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік. Тут розташувався знаменитий Вавель - резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Ствоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи; Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі з відомим Collegium Maius.

Краків має звання Європейського міста культури, а його центр внесено до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Уздовж вулиць, що ведуть від площі Ринку, зосереджено майже все, що створює настрій і неповторний клімат міста. А у 36 краківських музеях знаходиться понад 2 млн. експонатів, тобто більшість ресурсів всіх музеїв в країні. 

Усе цікаве ми побачимо під час нашої екскурсії старим містом: Головну Ринкову Площу, Сукняні Ряди, Маріацький Костел, Ягелонський Університет, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територію замку Вавель, Кафедральний собор. 

Соляні копальні у Вєлічках 

Можете собі уявити храм з вирізаним вівтарем, фресками і скульптурами - і все це зроблено із солі? Це величезних розмірів печери, які знаходяться глибоко під землею у невеликому містечку - Вєлічка, що неподалік Кракова. 

Соляна шахта у селищі Вєлічкі - найбільше природне родовище солі в Європі. Колись багато мільйонів років тому в цьому місці знаходилося величезне море. Через зміну клімату в регіоні це море висохло, а на його місці утворилися гори солі. Її почали добувати і поставляти всьому світу. У стародавні часи за невелику брилу можна було сколотити капітал, навіть купити село)

За свою історію соляна шахта у Вєлічці пам'ятає багатьох королів і князів, геологів і гірників, тяжку ручну працю простих смертних та інженерні інновації, технічний прогрес, а також сліди війни... 

Сьогодні в соляній шахті можна побачити ікони і предмети релігійних культів, виконані із солі. У 17ст. була побудована перша католицька каплиця в шахті, вона носить ім'я Святого Антонія. Тут можна побачити соляний вівтар, скульптури Божої Матері з немовлям, Розп'яття Христа Спасителя, фігуру Святого Антонія і багато інших.

Закопане 

Невелике містечко на півдні Польщі, що вважається кращим гірськолижним курортом у країні. Місто, атмосфера якого нагадує село-ідилію. Закопане вважається найвищим містом у Польщі.

Місто відоме своїм унікальним місцевим колоритом, чарівними пейзажами, традиціями і фольклором гуралів (місцеві жителі), а знаменита польська кухня порадує будь-якого гурмана. У центрі міста, на горі чи біля підйомника – скрізь можна покуштувати страви національної кухні горян. 

Крупувки – це одна з п’ятьох найбільш відомих вулиць у всій Польщі. На цій понад кілометровій вулиці зустрічаються люди з різних країн і різноманітних інтересів. Торговці продають, художники малюють, туристи цікавляться місцевими особливостями - тут завжди вирує життя.

Закопане вражає живим гуральським фольклором, в якому поєдналися польська, словацька, мадярська та балканські культури з карпатськими елементами.

Одне з улюблених місць розваг в Закопане - аквапарк, комплекс критих і відкритих водних басейнів, розташованих на західному схилі Анталувки. Особливістю цього аквапарку є те, що одна зі стін повністю скляна, що дозволяє в повній мірі насолодитися всією красою пейзажу гір!) У Закопанському аквапарку обладнано кілька водних гірок, найдовша з яких простягається на 166,5 м. Не менш цікавий водний атракціон «Водна ріка», що імітує рух вируючої гірської річки.

Для зручності відвідувачів в аквапарку обладнані ванни "Whirlpool", сауни (фінська, соляна, біо-сауна) і боулінг на 6 доріжок. На території Закопанського аквапарку також є два ресторани і кафе.

Особливою популярністю серед відвідувачів Закопанського аквапарку користується геотермальний спортивно-рекреаційний басейн з мінеральною водою, насиченою сірководнем. 

У вартість вхідного квитка включено:
- відвідання термальних басейнів, в тому числі: терапевтичний басейн з прекрасним видом на Гевонт;
- територія відпочинку, обладнана струменями води, каскадами;
- 25-метровий внутрішній басейн, який обладнаний трьома окремими лініями для плавання;

- водні об'єкти: 5 водних гірок, включаючи дві трубчасті, дика ріка, джакузі.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.

Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.

Квиток на потяг купують організатори подорожі! 

Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)

Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів

 

Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспорт! Одразу після реєстрації заповніть будь ласка паспортні дані в особистому кабінеті. 

Харчування в подорожі

Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 10-15 злотих. 

Валюта

Злоті можна поміняти в Польщі, але з власного досвіду радимо брати з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Arka Kraków
3-місний 2-місний,
2-місний (TWIN)
Учасники Клубу 110 EUR 120 EUR
Новачки 120 EUR 130 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 12 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 22 липня 09:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 19 серпня 09:00 зріс ще на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі по Польщі;
 • проживання 3 доби в Кракові;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - (вартість квитків залежить від міста старту, Вінниця-Перемишль-Вінниця 1072 грн.) Квиток купують організатори подорожі;
 • особисті витрати;
 • харчування;
 • сніданок в готелі (шведський стіл) 20 злотих;
 • За бажанням! Вхідний квиток в соляні шахти Вєлічка: для дорослих - 89 злотих, для діток,школярів та студентів до 26 років - 69 злотих;
 • За бажанням! Квиток в аквапарк ( перебування 2,5 год.): для дорослих - 50 злотих, для дітей до 16 років та дорослих страше 60 років - 37 злотих, для молоді 17-26 років - 39 злотих.;

Програма подорожі


Четвер 26 вересня :
09:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Київ-Перемишль"
15:00 приїзд до польського містечка Перемишль, пересідаємо в комфортабельний автобус, заїдемо до великого супермаркету.
17:00 - 20:00 переїзд до Кракова, поселення.
П'ятниця 27 вересня :
08:00 Сніданок.
09:00 - 13:00 захоплююча, оглядова екскурсія по місту
13:00 - 14:00 час на обід
14:00 - 14:30 переїзд до Вєлічка
14:30 - 17:30 екскурсія по соляним шахтам у Вєлічках
18:00 повернення в Краків, вільний час
Субота 28 вересня :
08:00 Сніданок.
08:30 - 10:30 переїзд в Закопане
11:00 - 14:00 екскурсія в Закопане та прогулянка цікавими місцями
14:00 - 15:00 час на обід
15:00 - 17:30 відвідання аквапарку (за бажанням)
18:00 - 20:00 повернення в Краків
Неділя 29 вересня :
08:00 - 11:00 переїзд автобусом до Перемишля
13:00 щасливі та сповнені емоцій вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Перемишль-Київ"
21:00 повернення до додому

Транспорт

 • Eurobus Poland
3 вільних місць із 51

4743393531272523211713951
48444036322826242218141062
49
50454137332919151173
51464238343020161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Arka Kraków
3 вільних місць із 50Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.