30 жовтня 08:00
Час відправлення
03 листопада 14:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
03 листопада 2019р.
165 EUR
180 EUR
Залишити відгук

Казкова Європа! Вроцлав, Дрезден, Андршпах!

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 0 км.

Друзі, а ми вирушаємо в казкову мандрівку Європою! Отож у нас у планах: замок з казки про сплячу красуню, стародавнє скельне місто з трилогії "Хранителі Персня", місто Фенікс - Дрезден та Саксонська Швейцарія.

Супроводжуюча:
Олена Паук
(096)546-01-69
(063)689-80-54
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Вроцлав

Дрезден

Про подорож

Друзі, а ми їдемо у казкову мандрівку Європою! У нас будуть прекрасні палаци, королівські міста, розкішні музеї, царські джерела та  саксонські скелі, які сягають небес.

ВроцлавПольська Венеція! Місто, яке вибороло титул "Кращий Європейський напрямок 2018" і залишило позаду Париж, Мілан, Амстердам! Вроцлав - це  місто з німецько-пруським колоритом та європейською сучасністю. У нас буде ранкова екскурсія містом, під час якої ми дізнаємось історію цього прекрасного міста та прогуляємось по Тумському острову та Площі Ринок.

  Вроцлав також славиться не тільки безліччю мостів та островів, за що отримав назву Польська Венеція, але й маленькими гномиками! Вони тут повсюди, загалом їх налічується 180 різних персонажів!
 Увага, конкурс! Під час нашої мандрівки ми проведемо невеличке змагання, для уважних!  Отож, хто побачить більше гномиків у Вроцлаві , отримає суперський приз, від команди Бідняжка! 

Наступне місце нашої зупинки не менш чарівне та казкове. Знайомтесь це замок Ксіонж! Парково-замковий комплекс немов з казки про сплячу красуню виринає поміж густого лісу. Існує легенда, що саме це місце стало прототипом німецької версії казки!

   Замок Ксіонж  має не тільки чудову архітектуру зовнішнього фасаду та самої будівлі, але й королівські інтер'єри. Високі зали, з мозайками та барельєфами, підвісними люстрами допоможуть вам уявити себе учасниками історичного фільму або вистави. Історія замку розпочинається від 13 століття, тому повірте це місце має чим вас здивувати. А згадуючи те, що ми їдемо у нашу мандрівку восени, то замок буде ще прекрасніший у обрамленні золотих барв осені!

Також на території замку є оранжерея, яку ми також відвідаємо! Колекція рідкісних рослин нараховує близько 250 видів. Отож ми зможемо побувати у райському вічнозеленому куточку серед золотої осінні!

Неймовірне скельне місто Андршпах. (Місце зйомок Хроніки Нарнії) Це привабливе, навіть таємниче, скельне місто, нагадує картинку з фантастичного фільму, де темний ліс і недоступні ущелини переплітаються з дивними кам'яними фігурами, немов прийшли сюди з казки про велетнів.

Cкелі Адршпаха цікаві, перш за все, своїми формами. Вони розрізняються по висоті і по контурах. Багато з примітних скельних веж мають свої власні назви. Найвища скеля, близько 100 метрів, носить назву «Закохані». Між двома тісно сплетеними фігурами утворилася вузька щілина шириною 10 метрів.

Крім скель, в заповіднику є два мальовничих водоспада і кілька озер. По одному з них можна покататися на надувному плоті. Саме біля великого водоспаду висотою 16 метрів і встановлений бюст Гете.

Саксонська Швейцарія. Ми відвідаємо ще одне неймовірне місце, і зробимо просто фантастичні фото на мості Бастай. У нас буде прогулянка по Саксонськими скелями, які дуже схожі з грецькими Метеорами. Формація з піщаних скель з оглядовим майданчиком в Саксонській Швейцарії на правому березі річки Ельба здіймається на висоту  на 194 м. і є популярним місцем серед європейських туристів.

В долині річки Ельба розташувалася перлина бароко, столиця Саксонії - німецьке місто Дрезден. Дрезден знаменитий своєю унікальною бароковою архітектурою та є одним із найбільш відвідуваних міст Німеччини. Стара частина Дрездена сильно постраждала від бомбардувань під час Другої світової війни, проте пізніше велика частина будівель була відновлена. У нашому огляді — десять найцікавіших пам’яток, які варто відвідати в Дрездені.

Фрауенкірхе — лютеранська церква XVIII століття, розташована в центрі Альтштадта. Під час бомбардувань у 1945 році церква була майже повністю зруйнована й півстоліття залишалася у вигляді руїн як нагадування про жахи війни. Тільки після воз’єднання Німеччини церква була відновлена. Під час реставрації були використані кілька тисяч осколків і каменів зі старої споруди, які зберегли городяни. Деякі з них можна побачити на фасаді будівлі — вони виділяються більш темним кольором.

Неподалік від Фрауенкірхе розташоване величезне панно Фюрстенцуг («Хода князів»), що складається з 25 тисяч порцелянових плит. На панно зображена хода 35 князів Саксонії в хронологічному порядку їхнього правління. Панно створив у 1872-1876 рр. художник Вільгельм Вальтер. Це одна з небагатьох пам’яток Дрездена, яка майже не постраждала в результаті бомбардувань.

Палац Цвінґер — архітектурний комплекс у стилі бароко з великим внутрішнім садом, спроектований придворним архітектором Маттеусом Даніелем Пеппельманном. Приміщення палацу в різний час використовувалися як оранжерея, виставкова галерея і фестивальна арена Дрезденського суду. Сьогодні Цвінґер являє собою музейний комплекс, до якого входять «Галерея старих майстрів», Дрезденська порцелянова колекція і відділення Королівського кабінету математичних і фізичних інструментів.

Хофкірхе — кафедральний собор у стилі бароко, розташований на набережній Ельби поруч із замком-резиденцією. Собор був побудований у середині XVIII століття італійським архітектором Кьявері. У підвальному приміщенні собору розташована родинна усипальниця правителів Саксонії.

 Харчування у подорожі 

 Сніданок у готелі  можна буде замовити по бажанню ( вартість 15 злотих). Сніданки  будуть у формі шведського столу.  У Польші,  Чехії та Німеччині під час вільного часу, ми покажемо вам найкращі магазини з європейськими речами та продуктами найвищої якості по найкращим цінам! Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно (можна гарно поїсти за 8 -13 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта та телефонний зв`язок

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні! - курс в Україні є кращий!  Пропонуємо поміняти кошти на євро, так як це є універальна валюта і її курс стабільніший за гривню. Буде можливість поміняти кошти в Празі та у Вроцлаві! 

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,3 zl), у Чехії Крони ( 1Еur = 26 czk), у Німеччині - євро.

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону

 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Згідно Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель в Вроцлаві 1 Готель в Вроцлаві 2
2-місний (Двосспальне ліжко),
3-місний
2-місний (Роздільні ліжка)
Учасники Клубу 165 EUR 180 EUR
Новачки 180 EUR 195 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 02 вересня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання у хостелі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток в Андршпах - 5 євро дорослий, 3 євро дитячий, пенсійний;
 • вхідний квиток замок Ксіонж - 11 євро\ 8 євро (пільговий);
 • вхідний квиток у музей Вроцлавського університету - 4 євро\ 3 євро (пільговий);
 • сніданок у готелі Вроцлав - 3 євро;
 • обід у Вроцлаві - 6 євро;

Програма подорожі


Середа 30 жовтня :
08:00 Виїзд з Вінниці з карманчика напроти центрального автовокзалу! Будемо проїжати через Хмельницький, Тернопіль, Львів!
Четвер 31 жовтня :
09:00 Приїзд до Вроцлава. Оглядова екскурсія містом побачимо усі цікавинки: Острів Тумський - Вроцлавський Ватикан, Костьол Елжбіти, площу Ринок, Ратушу.
13:00 Обід, спробуємо польську культуру на смак.
14:00 Для усіх бажаючих факультативне відвідування Вроцлавського університету. Відвідаємо декілька зал та піднімемось на математичну вежу!
17:00 Вільний час у Вроцлаві ! Прогулянка по магазинам Вроцлава !
18:00 Поселення в готель.
П'ятниця 01 листопада :
07:30 Сніданок. Переїзд до Саксонської Швейцарії ( на оглядовий майданчик моста Бастай)
11:00 Прогулянка парком, робимо неймовірні фото на мості Бастай.
12:30 Переїзд до Дрездена.
14:00 - 16:00 Екскурсія містом феніксом - Дрезденом. Прогулянка по історичному центру, автобусно-пішоходна екскурсія.
16:00 Вільний час у Дрездені. Гуляємо, фотографуємось, відпочиваємо. Усі бажаючі можуть відвідати Музей - скарбницю Дрездена.
20:00 Збір в автобусі. Переїзд до Вроцлава.
Субота 02 листопада :
08:00 - 09:00 Сніданок. Переїзд до Замку Ксіонж.
10:30 Екскурсія замком та неймовірним парком!
14:00 Переїзд до скельного парку Андршпах.
15:15 Гуляємо, насолоджуємось краєвидами, робимо чудесні фото.
18:30 Збір в автобусі. Вирушаємо до Вінниці!
Неділя 03 листопада :
14:00 Орієнтовний приїзд до Вінниці. Все буде залежати від стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • Неоплан біло-зелений. 51 місце
1 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель в Вроцлаві 1
 • Готель в Вроцлаві 2
0 вільних місць із 39Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Марина - 17 липня 16:26
Выезд в среду 30.10 в 7.00, а прибытие в Вроцлав пятница 31.10 в 9.00 - 2 суток в дороге?
Валерія - 19 липня 11:48
Марина, дякуємо за зауваження, це була технічна помилка і вона вже видалена.
Марина - 17 липня 16:29
* пятница 01.11

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.