27 червня 20:00
Час відправлення
01 липня 05:00
Час повернення
Є вільні місця!
1600 UAH
1750 UAH
Замовити місце

Природні дива Азовського моря 3 дні Виїзд 2

Тип: Море, Екскурсії, Озера
Буде підкорено: 1600 км.

І ось знову море, АЗОВСЬКЕ МОРЕ, багато Азовського моря! У нас, як завжди все в одному флаконі: можливість провести чудову відпустку на теплому морі, поніжитись на просторому пляжі, досхочу накупатись у добре прогрітій воді, подихати чистим морським повітрям, покупатись у гарячих джерелах Арабатської стрілки, зробити лікувальні грязьові забіги, відвідати унікальне озеро Сиваш, заповідник Асканія Нова та острів Бірючий. Ви отримаєте незабутні враження, нові сили та емоції.

Супроводжуюча:
Юлія Ковальчук
(093)231-84-94
(067)953-89-02
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Арабатська стрілка. Азовське море.

 Азовське Море - це море позитиву! Це перспектива отримати незабутні враження, оздоровитися, наповнитися новими силами та емоціями. Арабатська стрілка — ідеальне місце для сімейного відпочинку і не тільки... Адже відпочинок на Азовському морі підійде також для компанії друзів і тих хто їх шукає, для тихої, романтичної відпустки біля моря, подалі від цікавих очей та для всіх хто обожнює сонце, море, пляж...

 Арабатська стрілка — гарна назва найдовшого в Європі пляжу. Скорочено — «Арабатка». Це понад 100 км просторих піщаних пляжів, які поділяють Сиваш і Азовське море. Азовське море — найдрібніше у світі море, воно чисте та чудово прогрівається, поблизу берегів мілководдя, що дозволить всім насолодитися тривалим купанням.

 Хоча для любителів дайвінгу біля берега буде замілко, зате мамам маленьких дітей — спокійно.

 Тут м'який клімат, чисте повітря, природні заповідники, цілющі термальні джерела з мінеральною водою, водойми, багаті на лікувальну ропу та грязі. Вода в Азовському морі менш солона і тепліша ніж в Чорному.

 Генічеська Гірка — невеликий курорт на Азовському морі, знаходиться на відстані близько 10 км від Генічеська. Проживатимемо у пансіонаті Київська Русь, який знаходиться у першій береговій лінії.

У пансіонаті всі номери зі зручностями. На території обладнані дитячі та спортивні майданчики, дерев'яні альтанки для відпочинку та є своя шашлична для самостійного приготування шашлику. А також затишні тераси з столиками та стільцями. 

Саме так, мрії збуваються: близьке розташування пансіонату до морського узбережжя, дрібні піщані мілини, тепла морська вода, пологе морське дно, доброзичливе ставлення до гостей та доступні ціни на проживання - це те, що потрібно для нашого відпочинку на морі.

 Солоне озеро

   На зміну цікавих відчутів від Гарячого Джерела  прийдуть відчуття від купання в Солоному озері. Це ще одна родзинка Арабатської стрілки. Його прирівнюють до Мертвого моря і в народі називають Мертвим озером. Вода в озері має великі лікувальні властивості, адже вона насичена йодом. Концентрація солі в цьому озері настільки велика, що люди, котрі не вміють плавати можуть спокійно триматись на поверхні озера. Всі ці чудеса відбуваються завдяки солі, яка сильно підвищує густину води. Можна отримати цікаві відчуття, коли лежиш на поверхні води і не тонеш. Отже у нас буде можливість не лише оздоровитись а й добряче розважитись. Ми обов’язково маємо відвідати це чудо природи, яке запам’ятається нам на все життя.

Гаряче джерело

 Однією із наших розваг на  Арабатській Стрілці буде купання  у Гарячому Джерелі, яке розташоване в с.Щасливцеве на території недобудованого санаторію. Відповідно, бути поряд і не відвідати це диво природи?! Погодьтесь, то були б не ми! Вода у джерелі має температуру близько 70 градусів. Вона фонтанує зі свердловини, протікає через три неглибоких басейни, поступово охолоджуючись. Прийом ванн з такою водою нормалізує стан нервової системи, прискорює процеси відновлення пошкоджених тканин, покращує мікроциркуляцію. Навіть взимку в джерелі дуже багато людей.

Острів Бірючий

Острів Бірючий - один з найоригінальніших куточків нашої країни. Це один з найбільших островів Азовського моря, більший за європейську державу Сан-Маріно. Бірючий має цікаву особливість: він поперемінно стає то островом, то півостровом.

  Не менш цікавим питанням є також виникнення прісної води на Бірючому і незвичайне багатство його рослинного світу. Відомо, що на острові немає проточних вод, але на невеликій глибині є прісна вода – “верховодка”. Виявляється, що утворюється вона внаслідок випаровування морської води з грунту і осідання пари у верхніх шарах піску.

 Тому завдяки наявності джерел прісної води острів вкритий багатою степовою рослинністю. Всього на острові налічується 280 видів яскраво квітучого різнотрав’я. На Бірючому є лісові насадження, які служать укриттям для птахів та звірів

  Екскурсія на острів Бірючий:  екскурсія на остів здійснюється з міста Генічеськ з причалу. Чудова прогулянка на теплоході, загальна тривалість 3 години: 30 хвилин пливемо до острова і милуємось морськими пейзажами, 2 години на Бірючому, з них 35 - 40 хвилин прогулянка по острову на машині, милуємось краєвидами та тваринками, які там живуть, робимо фото на фоні степової краси, фото на фоні маяка, який знаходиться на острові, відпочинок на пляжі острова, купання у прозорій воді, і після цього 30 хвилин пливемо назад до Генічеська та насолоджуємось морем. Катання на автомобілі відбуватиметься по групах по 15 осіб (одні катаються, інші відпочивають на острові на пляжі). 

Озеро Сиваш

 Озеро Сиваш являється єдиним в Європі унікальним явищем природи. У світі є лише три аналога озера Сиваш: затока Кара-Богаз-Гол, Велике Солоне озеро у США та Метве море на Близькому Сході. Озеро Сиваш - точніше сказати це не мілководне водосховище Азовського моря з багатьма островами, напівостровами, затоками, мисами, які перетворюють його у складний лабіринт заток і проток дивовижних обрисів. Воно розтяглось на сотні кілометрів.

Завдяки ізольованості, мілководдю, хорошому прогріванню, морська вода, яка надходить через протоку Тонкий Азовського моря, перетворюється на розсіл і в результаті інтенсивного випаровування відбувається кристалізація солі. Солі на Сиваші настільки багато, що вона проникла в грунт, утворюючи солончаки на яких росте типова солестійка рослинність.

  Екскурсія на озеро Сиваш: екскурсія здійснюється з міста Генічеськ з причалу. Цікава прогулянка на катері по озеру Сиваш. Оглядова екскурсія, купання, милування чудо-природою. Тривалість 1 година 20 хвилин. 

 

 

 

  

 


Заповідник Асканія Нова

  Біосферний заповідник Асканія-Нова - унікальний куточок природи, який знаходиться на півдні України, в Херсонській області. Цей заповідник став переможцем всеукраїнського конкурсу "Сім природних див України". 

Це – унікальний куточок дивовижної природи. Заснований ще наприкінці ХІХ ст.,заповідник і сьогодні приваблює тисячі туристів. Адже тільки тут, посеред недоторканого українського степу, можна зустріти африканських зебр, американських бізонів, шотландських поні, оленів, антилоп… Та ще безліч рідкісних птахів та рослин. Лише уявіть: 69 видів тварин, які живуть в Асканії, занесені до Червоної книги України! У заповіднику «Асканія Нова» на нас чекає захоплива автомобільна екскурсія "Ретро-фото-сафарі".

  В заповіднику Асканія Нова налічується близько 500 видів рослин і понад 3 тисяч видів тварин. Зверніть увагу 69 видів тварин, що мешкають в Асканії, занесені в Червону книгу України, 295 - охороняються Бернською конвенцією, 104 - Боннською конвенцією, а 12 - занесено в Європейський червоний список. На просторах Асканії-Нова живуть зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, лами, шотландські поні, коні Пржевальського, американські бізони, кафрські буйволи, сайгаки і багато інших тварин. 

 Пам'ятайте! Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку...

Бажаємо Вам приголомшливого відпочинку на Азовоському морі!

Куражтесь від життя разом з ТК "Бідняжка":))

Дітям до 5.99 років без місця в автобусі та без окремого спального місця в готелі - безкоштовно.
Дітям до 6 років без місця в готелі, але з місцем в автобусі - 950 грн.
Дітям до 12 років з місцем в готелі та місцем в автобусі вартість поїздки по клубній ціні. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

Пансіонат Київська Русь Арабатська стрілка
2-місний 3-місний 4-місний
Учасники Клубу 1750 UAH 1650 UAH 1600 UAH
Новачки 1900 UAH 1800 UAH 1750 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 14 червня 00:00 Орг. збір зріс на 150 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі 2ночі;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати харчуваня: сніданок 60 грн., обід 60 грн., вечеря 70 грн.;
 •   особисті витрати;
 •   екскурсія заповідником Асканія Нова - дорослі - 65 грн з особи, діти віком до 5-ти років -безкоштовно, діти віком від 5 - 14 років - 45 грн.;
 •   екскурсія на теплоході на острів Бірючий 380 грн. з особи (вказуйте під час реєстрації).;
 •   екскурсія на катері на озеро Сиваш 250 грн. з особи (вказуйте під час реєстрації). ;

Програма подорожі


Четвер 27 червня :
20:00 - 20:00 збір у "кармані", навпроти центрального автовокзалу
П'ятниця 28 червня :
09:00 - 12:00 прибуття в заповідник Асканія, екскурсія заповідником, гуляємо територією заповідника, насолоджуємось степовою красою, милуємось тваринами та фотографуємось.
14:00 - 22:00 прибуття на Арабатську Стрілку в с.Генічеська Гірка, поселення в готель. Після поселення біжимо купатись у Азовському морі. Повний релакс.
Субота 29 червня :
08:00 - 10:00 екскурсія на катері озером Сиваш
16:00 - 19:00 бажаючі відвідати Гаряче Джерело та Солоне озеро збираємось біля готелю і вирушаємо до Щасливцеве. З собою потрібно мати прісну воду, щоб змити сіль.
Неділя 30 червня :
08:00 - 11:30 мандрівка на острів Бірючий.
12:00 - 12.00 Виселення з готелю .
12:00 - 18:00 Після того, як занесли речі в автобус -вільний час, купаємось на морі.
18:00 старт до дому
Понеділок 01 липня :
05:00 - 06:00 Орієнтовний час повернення. Зупинка при в'їзді у місто (на Чехова) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу.

Транспорт

 • Неоплан #51
16 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Пансіонат Київська Русь Арабатська стрілка
34 вільних місць із 67

Пансіонат Київська Русь розташований на першій лінії Арабатської стрілки, на березі теплого Азовського моря, в 12 км від Генічеська.

Ми маємо змогу обирати серед 2-х, 3-х та 4-х місних номерів категорії стандарт. Всі номери оброблені деревом. У кожному номері є санвузол (туалет, душ c холодною і гарячою водою), який обладнаний якісною сантехнікою, поличками. Водопостачання артезіанське.

 

У кімнатах є зручні двоспальні і полуторні ліжка, шафи, тумбочки, кондиціонер, холодильник, кухонний посуд, електричний чайник і фен.

На кожному поверсі є пральні машини (автомат), кухні для самостійного приготування їжі, які обладнані газовими плитами, холодильниками, шафами для посуду і всім необхідним. А також на території є їдальня, де вправні кухарі порадують вас різними кулінарними стравами.Вартість триразового харчування -190 грн з особи, або окремо сніданок - 60 грн, обід -70 грн, вечеря - 60 грн. При бажанні можна замовити одноразове або дворазове харчування. Замовлення одноразового харчування є обов'язковим. 

У пансіонаті є своя шашлична для самостійного приготування шашлику. Також на території обладнані дитячі та спортивні майданчики, дерев'яні альтанки для відпочинку. А також затишні тераси з столиками та стільцями. 

Неподалік від пансіонату розташовані: • продовольчі магазини • продуктовий і речовий ринки • бари, дискотека • дитячий і дорослий Луна-парк • аква-парк • парк надувних атракціонів • дитяча дискотека • кінотеатр • комп'ютерний зал • пошта • банкомат • пункт обміну валют.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВікторія Бурило
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
Кожна подорож, це наче окрема маленька книжечка із цікавим розділом твого життя, який може тривати зовсім мало часу, але залишити по собі багато вражень, емоцій та й змінити щось в тобі самому...
З Бідняжками мандрувала вдруге, і вдруге отримала дуже багато позитиву і нових відкриттів! Дякуємо!!!!!
Особливістю цієї поїздки був той факт, що це був подарунок мамі від дітей, бо вона майже тридцять років уже нікуди не їздила відпочивати! А на морі була, як мені було ще 5 років, і це було кілька десятків років тому….
Поїздку обрали не лише тому, що море та через її економічність, а тому, що окрім, моря програма подорожі передбачала ще кілька цікавих пригод. Для нас із мамою всі екскурсії (окрім о.Бірючий – ми не їздили та відмінену на Рожеве озеро) пройшли цікаво, корисно і захоплюючи.
Так, не зустріли ми світанок у пустелі - в Олешківських пісках, але ж пустелю бачили, екскурсію слухали, по піскам ходили, фоткалися і дихали чистим сосновим (дуже корисним) повітрям!
А яка краса була в Асканії Новій! Так, екскурс був скорочений, але пані Оксана, котра вела нашу групу все так цікаво і доступно розповідала, що як для нас з мамою, цього було достатньо, адже це була не індивідуальна екскурсія, щоб три години ходити ботанічним садом і слухати монотонні розповіді екскурсовода (якому важко багато ходити, але ж гроші треба заробити), а це була групова екскурсія - годину ботанічним парком, годину зоопарком!
Особисто нам вистачило й двох годин для ознайомлення, а не поглибленого вивчення історії та наповнення Асканії Нової, бо для цього потрібно їхати індивідуально, а не з тур-клубом!!!
У «Бідняжок» девіз який? Хто забув - прочитайте і не нарікайте, на якісь там відхилення і форс-мажори в організації подорожі! Бо без цього не буває пригод і навіть особистих поїздок. Заповідник, безмежну зелену оазу в пустелі створену людьми і таку кількість різноманітних представників фауни ми ж таки побачили, оглянули, вражень набралися, а це ж головне!
Якщо недоліки й були, то це не найгірше, що може трапитися під час мандрівки, тому не варто всюди шукати і бачити негатив, хто шукає вражень і позитивно налаштований до нових і невідомих пригод, той їх і отримає!
Звісно, через відхилення від графіка і довгу дорогу, прибуття у пункт призначення відбулося з запізненням і з певним непорозуміннями, але.... доїхали, дякувати Богу, поселилися і видихнули спокійно, що вже на місці і попереду кілька днів пригод і відпочинку!
Щодо дороги і автобусу - плутанина з посадкою у Вінниці це звісно мінус, щодо іншої платформи це не така вже й велика проблема - стоячи на платформі 1А Юлія попереджала про зміну, бо на нашій платформі стояв інший автобус, і щоб не зривати відправку бідняжки сідали у свій на іншій; стосовно кермувальників - водії вправні, може й не дуже швидкі, але нашими дорогами, навіть задля безпеки, певно швидше і не поїдеш... щодо зупинок були вони за планом але довші, оскільки не завжди у туалетах були відсутні черги, та це не провина водіїв чи організаторів, наша група нараховувала більше пів сотні людей – просто, навіть, в принципі за 15 хв не можливо прискорити всіх і всім встигнути сходити у туалет, а ще ж були діти з нами і пенсіонери! (а є випадки, коли кмітливі працівники таких станцій взагалі вішають табличку санітарна година і нікого не пускають, хоч є такі, що ще на вулиці туалет відкривають, аби людям було комфортно). Найдовшою у нас була зупинка на шляху до Вінниці і вона складала аж 40 хвилин, і це було доволі незручно, бо посеред ночі і люди були натомлені, але це, як на мою думку, проста неповага пасажирів один до одного, бо частина людей сиділа в автобусі, а решта теревеняли і курили поруч нього, ось це потрібно виправляти і може навіть роздавати пасажирам пам’ятки поведінки під час подорожі, а ще можна встановити правило, що водій робить три сигнали і всі в автобусі, а не організатор бігає по заправці і в магазин шукаючи хто і де, а люди відійшли за інший автобус - покуріть! Щодо путанини з місцями ще у Вінниці, то просто не всі сідали за планом розсаджень, а дивлячись на нумерацію місць, думаю цього можна було б уникнути, якби пасажири хоча б час від часу заходили на сайт тур-клубу, наприклад за день чи кілька днів до поїздки і звертали увагу, що схема автобуса змінилася, як і нумерація...зрозуміло, що через це непорозуміння настрій окремим пасажирам було зіпсовано, але виїхали вчасно, спокійно і без поспіху та забутих пасажирів.
На жаль, ще одним негативним моментиком було поселення у Кадоші - назву його пансіонат-хостел, або коротко ХП! Поїздка, можна сказати економ-класу, тому, особисто ми на 5 зірок не розраховувала, адже розуміли, що в номері будемо здебільшого лише ночувати і може харчуватися, ми ж не на ПМЖ їхали, а у міні-мандрівку з купою справ, певно тому й не так було боляче від того, що уявне не видалося дійсністю. Але той факт, що номер замовляли на двох, а отримали на трьох (добре, правда, що нікого не підсилили) і зручності були не дуже зручні - це трохи занегативило наш приїзд. Звісно, розбірки під час поселення, путанина з люксами і економами (думаю слово люкс у тому ПХ, то швидше для заманювання клієнтів) та загальна втома і напруженість наших попутчиків далися в знаки! Але не поселених не було, і це ж добре!
Як на мене, на майбутнє, замовляючи номери у таких закладах організаторам поїздки варто одразу давати прізвища відпочиваючих, аби ніхто і нікому не псував настрій і нерви....а туристам, які їдуть у такі бюджетні подорожі читати про місце проживання не лише на сайті тур-клубу, а й на інших ресурсах або й самостійно дзвонити і цікавитися, думаю у сучасному світі це не є проблема, адже Бідняжки - це не тур-агенство з лакшері турами і послугами, а тур-клуб з девізом мало затрачено, максимум побачено!!!
У нас, наприклад, був економний номер без зручностей і кондиціонера, але нічого страшного не було - чисто, прибрано, і ліжка зручні, як не дивно! Дещо розчаровані були частою відсутністю теплої води, але гріли воду у чайнику і наливали в пластикові пляшки - ось і вихід з положення...
Щодо екскурсій, то там де були - все сподобалося і маємо купу вражень, нових відкриттів та емоцій! А ще купу фото!
Прикро, що не вдалося потрапити на Рожеве озеро на шляху додому, як було заплановано, але може то й на краще - раніше виїхали додому, та не цугикалися тими розбитими шляхами... Але тепер є ще й привід поїхати у ті сухі безкраї степи знову, аби таки відвідати те озеро і може навіть інші дива південних регіонів нашої мальовничої Укарїни.
Щодо вечора знайомств, то той хто спілкується з учасниками поїздки не лише в автобусі, а й за його межами міг би про це дізнатися, а ще можна було б написати оголошення чи у вайбері створити групу на цю поїздку і всім розіслати запрошення, але все приходить з досвідом, думаю наступного разу у Юлі з цим все пройде по іншому - вона старається і прислухається до думки інших!
Зрозуміло, що всім не вгодиш, що всі ми різні і маємо власні думки, смаки, відчуття і почуття, враження, але загальна оцінка за подорож тверда 4!
Критикувати і дорікати завжди легше, ніж робити так, аби 51 людина отримала лише позитивні емоції і всі були задоволені. Спробуйте хоч раз організувати поїздку, може не на 51 людину, а хоча б на 10 і тоді ви усе зрозумієте!
Юлі дякую за терпіння, позитив попри все і всіх! Пам’ятай, що не помиляється той, хто нічого не робить! У тебе все вийде! Вперед за наступними пригодами!
Альона Авраменко
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
Поїздка - супер! Підходить для тих, хто любить активний відпочинок, а не лише лежання на пляжі:) Автобус досить комфортний, водії занадто серйозні)))Пансіонат Кадош в принципі непогане місце для проживання. Ми жили в економ класі. В кімнаті ліжка, стіл, стільці, сервант і вішалка)))Враховуючи насиченість нашої програми, в кімнатах ми лише переодягались, підїдали і ночували, тому нас їх укомплектованість влаштовувала. Температурний режим також дуже комфортний - вдень прохолодно, можна відпочити від спеки на вулиці (не дивлячись на відсутність кондиціонера), а вночі тепло навіть під тоненьким покривальцем).В Кадоші можна замовляти харчування, про смак не скажу, ми обходились своїм, але є також кухня, а якій можна приготувати шось самостійно, хоча тут великий мінус - на кухні майже НЕМАЄ посуду (декілька тарілок, які періодично то зявляються, то пропадають, я не враховую), але є електрочайник:)Душ, туалет як в економ (не для вибагливого туриста), велика кількість людей, які їх ділять, відображається на чистоті, але чотири дні перетерпіти можна.
Кожна екскурсія (як і будь-яка з Бідняжками) супроводжувалась цікавим екскурсоводом. Єдине, що в нашій поїздці трохи розчарувало - це рожеве озеро. Всі інші екскурсії - насичені, захоплюючі, цікаві, веселі і навіть трохи драйвові (особливо катер після о. Бірючий)
Додому приїхали стомлені (довга дорога), але повні емоцій. Дякуємо за організацію і супровід всім, хто доклав зусиль для реалізації поїздки!:)


Ольга Мороз
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
Подорож просто чудова. Все сподобалося) Юлічка, велике тобі ДЯКУЮ за організацію, за терпіння, за компанію. Прохання зробити таку подорож у наступному році.


Людмила Василець-Колядич
Природні дива Азовського моря на початку серпня (31 липня 2018р.)
Подорож була насичена на всі 100 ,містила багато екскурсій, ми не всі екскурсії відвідали, мало часу залишалось, щоб поніжитись під сонечком, тому надали перевагу теплому морю. Дякуємо Юлі за організацію подорожі та водіям, які нас безпечно доставили до місця відпочинку та додому. Хочу внести пропозицію,щоб при виборі номеру, можна було розуміти його розположення, бо розраховували на номер з балконом, де можна було ввечері посидіти і подихати морським повітрям, а отримали номер на технічному поверсі (на 4) з малесеньким віконечком,хоч і реєструвались заздалегідь, та і відстань до моря трішки була довшою, ніж зображена на фото.Справа не в тому, що ми зіпсовані якісним відпочинком, просто хотілось бачити реальність, щоб не було розчарувань.А загалом чудовий відпочинок за досить короткий проміжок часу. ДЯКУЄМО,Бідняжечки, бажаємо вам процвітання та освоєння нових напрямків і до зустрічі у наступних подорожах!


Тетяна Сторчак
День Незалежності на Азовському (23 серпня 2018р.)
Дуже сподобалася поїздка на катері озером Сиваш (там неймовірно красиво).
Сольоне озеро дійсно якесь чудо природи. Жодні мої слова не передадуть тих відчуттів, які я отримала при купанні в ньому.
Шкода, що через погодні умови не вдалося потрапити на острів Бірючий(
Пансіонат: досить не поганий але ми замовляли двохмісний номер з двоспальним ліжком, але чомусь нас поселили в трьохмісний з окремими ліжками (освітлення в номері бажає кращого). На території пансіоната чисто та багато зелених насаджень, присутні альтанки в яких теж чисто і можна перекусити, що дуже зручно.
Харчування в пансіонаті сподобалося (дуже все смачне та свіже, порції хороші і не дорогі)
Автобус: дуже не зручний, мало місця (для 12ти годинної поїздки потрібен більш зручніший автобус).
Але загалом подорож сподобалася.


Альона Оснач
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
Поїздка сподобалась, організація на вищому рівні, дуже цікаві екскурсії,маса позитивних емоцій залишилася!!


Катерина Дабіжа
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
Щодо організації подорожі,то сама поїздка була наповнена на всі 100% ,містила в собі неймовірну кількість екскурсій,а хто не хотів на це витрачати свій час - ніжився під сонечком. Тобто кожний обрав для себе те,що шукав.Хочу окремо подякувати Юлії(організатору),з якою познайомилась нещодавно у минулій поїздці.Ти просто розумашка і велика молодчинка, мені подобається твоє вміння знаходити спільну мову з людьми, бажання вгодити кожному,твоя витримка, відчуття відповідальності за все, позитивні погляди на ситуацію і життя загалом. Хочу сказати,що побувавши в цій поїздці залишилась задоволена всім, починаючи від автобуса і завершуючи морем і кімнатою. Якщо ж знайшовся хтось,кому не содобалось,що ж ? я здивована,хоча кожен має право на свою думку. ДЯКУЮ,Бідняжечки,я уже пакую речі у наступну подорож)


Олександр Александров
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
В перше відвідали Азовське море. Чесно кажучи не сильно вражений, як то кажуть на любителя. Але писати буду не про море а про організацію подорожі.
Вибрали з дружиною саме цей тур: по-перше через те, що не були на Азовському морі (як то кажуть, щоб відмітитись). По-друге - програма: схід сонця в Олешківських пісках, Асканія-Нова, Арабатська Стрілка, Рожеве озеро, не погане місце проживання. В загальному мрія, а не подорож… Але не тут то було.
Почалися негаразди тоді, коли автобус замість платформи 1А, на центральному автовокзалі, прибув десь аж на 4 чи 5 (народ почав метушитися). Далі посадка – якась там плутанина з місцями, і половину автобуса почали пересаджувати з місця на місце, але, як не дивно, відправилась згідно графіка.
Автобус, на щастя, виявився непоганим, чув від людей що тверді сидіння, але мені так не здалося. Санітарні зупинки робилися як і обіцяли через кожні три години, але замість 20-30 хвилин вони тривали до години. Заправки, де робилися зупинки були або з невеликим туалетом або вже були черги з інших автобусів. Не знаю чи можна було цього уникнути, але маємо те, що маємо.
Схід сонця зустріли в дорозі, через вікна автобуса що рухався десь по Миколаївщині чи Херсонщині, а згідно програми ми вже мали бути в Олешківських пісках, в які ми прибули на дві години пізніше графіка. Не знаю чия вина, чи то водіїв нашого автобуса, яких попутні автобуси обганяли один за одним, чи довгі черги в туалети на санітарних зупинках, які ті ж самі водії і обирали.
Близько 10.00 ми вирушили далі в дорогу. Прибули в заповідник Асканія-Нова близько 13:00. Наша організатор Юля, побігла організовувати нам екскурсії. Нарешті під обід почалась екскурсія. Оскільки група відставала від графіка, Юля попросила екскурсоводів скоротити час екскурсії, і ми як граціозні лані пробігли екскурсійні маршрути замість трьох годин менше ніж за дві. О 15.00 погрузилися в автобус і «помчали» на Арабатську Стрілку.
Прибули в Генічеську Гірку коли на годиннику було вже 18.00 (а за графіком мало бути 15.00). 20 хвилин блукань автобусом по селі і от ми нарешті біля довгоочікуваного пансіонату «Кадош». Плутанина при поселені і нарешті ми в своєму номері «люкс».
Про пансіонат можна написати багато відгуків, але позитивних з них буде дуже мало. На території є власний басейн, своя їдальня, кафе. Є можливість самостійного приготування їжі (хоча організатори писали, що немає). Їдальня не погана. Готують смачно. Комплексні обіди досить великі і ситні. Недоліком є напевне те, що все за суровим графіком. В 13.00 обід поставили на стіл і якщо люди приходять пізніше, то їх їжа вже стоїть і «чекає» на столі. Кімнати жахливі. Коли ми побачили наш «люкс» спочатку було дуже прикро. Ми доплатили 1200 грн. за двох на три дні за те, щоб жити в комфорті і чистоті. Натомість ми отримали бруднющу кімнату, де відлітають шпалери, душова поросла пліснявою, за ліжком стільки бруду, що страшно заглядати, щоб звідти не вискочило якесь чудовисько і не затягнуло до себе. Постільна білизна страшна і вилинявша. Рушники наче дерев’яні. Одним словом ЖАХ, а не номер. З плюсів напевне тільки наявність робочого кондиціонера і холодильника.
Про пляжі писати нічого не буду. Арабатка – і цим все сказано. Вода чиста, пісок з ракушками, чайки і «ПАХЛАВА МЕДОВАЯ!!!» «КРИВЕТКА АЗОВСКАЯ!!!!» )))))
Екскурсії на озеро Сиваш і острів Бірючий – на Сиваш не їздили, о. Бірючий – непогано: зовсім не так як на фото де рекламувалась подорож, але великий плюс за чистий безлюдний пляж, і прикольна подорож на моторному човні на острів і з острова. Човен до речі мені чимось маршрутку газельку в час пік нагадав)))) не вистачало тільки, щоб водій шансон слухав))).
Робота організатора Юлі взагалі розчарувала. Вийшли ввечері з дружиною погуляти, дивимося стоять люди з нашої групи. Чоловік 8. Виявляється Юля організувала для всіх Бідняжок вечір знайомства на пляжі, але нікому нічого не сказала. І якби ми не повернулися додому переодягнутися в теплі речі, то і не зустріли нікого.
Поїхали на екскурсію на солоні озера і гарячі джерела – питаємо Юлю чи встигнемо на 13.00 в пансіонат на обід, каже встигнемо, що вона домовилась і обід для нас перенесли на 14.00. Прийшли в їдальню в 13.40 виявляється нічого не перенесли, і наша їжа нас чекала з 13.00.
В день виселення вранці, з дружиною пішли на рецепшин, дізнатися о котрій годині виселення, на що нам відповіли що доба рахується в момент заселення, а не в 12.00, як в інших закладах. Враховуючи те, що виїзд автобуса в 17.00 це дуже нас потішило. Підійшли до Юлі, питаємо, які плани. Каже, що домовилась з адміністрацією що нас виселять в 15.00. А ту інформацію, яку ми її надали вона наче повз вуха пропустила.
Висновок зі всього можна зробити такий – навіщо організатор в дорозі. Достатньо тільки зібрати людей у Вінниці, посадити у автобус, сказати водіям куди везти, і коли забирати, а далі кожен сам за себе. А ті гроші, які відпочиваючі витрачають на утримання організатора під час подорожі віддати на благо чинність.
Можна зрозуміти і пробачити частину проколів за те, що подорож була пілотною, що Юля має мало досвіду, але люди довірили Вам свій час для того, щоб Ви їм забезпечили гарний відпочинок, щоб залишилися приємні враження, а Ви, на мою думку, - їх підвели.


Галина Гордиенко
Природні дива Азовського моря на початку серпня (31 липня 2018р.)
Поїздка супер. Все дуже сподобалось.


Світлана Стукан
Природні дива Азовського моря (23 серпня 2017р.)
обираючи подорож вирішальною була дата і вартість, а не її зміст. Метою було просто куди-небудь поїхати. Отже, звичайно, буває набагато комфортніший транспорт, номери шикарні з виглядом на White house і тд.. Але тут ціна - умови якраз повністю відповідають.
Не сподобалось:
-черги в туалет на заправках
-Олешківські піски
-душ, туалет на базі відпочинку,
-єдина розетка в кімнаті на 3х
-довго йти по морю до нормальної глибини
-в морі небуло крабів))
-змія на моєму шляху до моря
-немає гарного вибору для розваг(дискотеки,кафе і бари, караоке і тд.)
Сподобалось:
-автобус комфортний
-водії їдуть безпечно
-організатор Юля - молодчина,
-власники магазину біля траси Женя і його брат, люди,які вразили своєю простотою,людяністю,почуттям гумору,працьовитістю,відданістю справі,їхні смачні страви
-колектив,з яким ми їхали,атмосфера
-вечір знайомства
-Асканія
-база відпочинку в загальному
-пляж,пісок
-смачнюча міцна вірменська кава в кафе на пляжі з правого боку біля Прибоя,яка рятувала мене щоранку від овочевого стану)
-загальна атмосфера відпочинку
Я залишилась задоволена поїздкою, на екскурсії не їздила, дуже хотілось побути на пляжі. Головне що в кінцевому результаті я щаслива, сповнена сил і натхнення!
Але головне,друзі - щоб все подобалось і все було класно їдьте з чудовим настроєм і не звертайте уваги на дрібниці,насолоджуйтесь моментом, але якщо є бажання відпочити з відмінним комфортом і з персональним супроводжуючим - то це також не проблема) платіть 1500 не грн а дол. і все буде бенч;)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.